PIŁKA NOŻNA
Mistrzostwa świata w Brazylii, Kolumbia – Grecja, sobota, godz. 17.50, TVP 2 oraz TVP Sport, Urugwaj – Kostaryka, sobota, godz. 20.50, TVP 1 oraz TVP Sport, Anglia – Włochy, sobota, godz. 23.50, TVP 2 oraz TVP Sport, Wybrzeże Kości Słoniowej – Japonia, sobota/niedziela, godz. 2.50 TVP 1 oraz TVP Sport, Szwajcaria – Ekwador, godz. 17.50, TVP 2 oraz TVP Sport, Francja – Honduras, niedziela, godz. 20.50, TVP 1 oraz TVP Sport, Argentyna – Bośnia i Hercegowina, niedziela, godz. 23.50, TVP 2 oraz TVP Sport.
ŻUŻEL
Grand Prix Szwecji w Malilli, piąta runda IMŚ, sobota, godz. 18,40, Canal+ Sport.
Enea Ekstraliga, Betard Sparta Wrocław – Grupa Azoty Unia Tarnów, niedziela, godz. 16, nSport, Fogo Unia Leszno – Unibax Toruń, niedziela, godz. 18.30, nSport.
KOSZYKÓWKA
Eliminacje mistrzostw Europy kobiety, Polska – Słowacja, niedziela, godz. 17, SportKlub.
Liga NBA, piąty mecz finałowy San Antonio Spurs – Miami Heat, niedziela/poniedziałek, godz. 2, Canal+ Sport.
Liga hiszpańska mężczyzn, półfinał play-off, Real Madryt – Unicaja Malaga, niedziela, godz. 12.15, SportKlub, półfinał play-off, Valencia Basket – FC Barcelona, niedziela, godz. 19, Sport Klub.
KAJAKARSTWO
Puchar Świata w Słowenii, sobota, godz. 12.15, Eurosport 2, niedziela, godz. 12, Eurosport 2.
KOLARSTWO
Critérium du Dauphiné, niedziela, godz. 15.30, Eurosport.
LEKKA ATLETYKA
Zawody Diamentowej Ligi w Nowym Jorku, sobota, godz. 22, Polsat Sport.
JEŹDZIECTWO
Piąty Memoriał Macieja Frankiewicza, zawody w skokach przez przeszkody CSI Poznań***, Grand Prix, niedziela, godz. 16.10, TVP Sport.
Global Champions Tour w Cannes, sobota, godz. 21.30, Eurosport 2.
PIŁKA RĘCZNA
Eliminacje mistrzostw świata mężczyzn, Niemcy – Polska, sobota, godz.15, Polsat Sport.
Eliminacje mistrzostw Europy kobiet, Czechy – Polska, sobota, godz. 11.30, Polsat Sport.
SIATKÓWKA
Liga Światowa mężczyzn, Japonia – Argentyna, sobota, godz. 7, Polsat Sport, niedziela, godz. 6, Polsat Sport, Rosja – Bułgaria, sobota, godz. 14, Polsat Sport Extra, niedziela, godz. 14, Polsat Sport, Kanada – Belgia, sobota/niedziela, godz. 2.10, Polsat Sport Extra, Francja – Niemcy, niedziela, godz. 16, Polsat Sport News, Tunezja – Meksyk, niedziela, godz. 18.30, Polsat Sport News, Iran – Brazylia, niedziela, godz. 18.30, Polsat Sport Extra, Polska – Włochy, niedziela, godz. 19.30, Polsat Sport.
TENIS
Turniej WTA w Birmingham, półfinały, sobota, godz. 13 i godz. 15, TVP Sport, finał, niedziela, godz. 14, TVP Sport.
Turniej ATP w Queen's, półfinały sobota, godz.14.30 i godz.16.30, Eurosport, finał, niedziela, godz.15, Eurosport 2.
TENIS STOŁOWY
Super Deries w Korei Południowej, finał, niedziela, godz. 9.15, Eurosport 2.
BOKS
Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Nowym Jorku, waga lekkopółśrednia, Rusłan Prowodnikow – Chris Algieri, sobota/niedziela, godz. 4, Polsat Sport.
RUGBY
Mistrzostwa świata juniorów, półfinały, niedziela, godz. 7.05 i godz.9.35, SportKlub.
MOTOCROSS
Mistrzostwa Świata w Maggiorze, niedziela, godz. 14 i godz.17, Eurosport 2.
WYŚCIGI SAMOCHODOWE
Wyścig 24-godzinny w Le Mans,sesja treningowa, sobota, godz. 8.45, Eurosport, wyścig legend, sobota, godz. 9.45, Eurosport, wyścig, sobota, godz. 14.45 i od 18.30 do zakończenia w niedzielę, Eurosport.
GOLF
US Open 2014, sobota, godz. 22.15, Canal+ Sport, niedziela, godz. 20.55, Canal+Sport.
WYŚCIGI MOTOCYKLOWE
Wyścigi superbike'ów, mistrzostwa Wielkiej Brytanii w Snetterton, 1. wyścig,niedziela, godz. 18, 2. wyścig, niedziela, godz. 18.30. Eurosport 2.
Motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii, trzecia sesja treningowa, sobota., godz. 8, Polsat Sport News, sesja kwalifikacyjna, sobota, godz. 12.55, Polsat Sport News, rozgrzewki przed wyścigami, niedziela, godz. 9.10, Polsat Sport News, wyścigi, niedziela, godz. 11, Polsat Sport News
SIATKÓWKA PLAŻOWA
Zawody World Tour w Moskwie, ćwierćfinał kobiet, sobota, godz. 17, Polsat Sport Extra, ćwierćfinał mężczyzn, sobota, godz. 19, Polsat Sport Extra, półfinały kobiet, niedziela, godz.10 i godz. 11, półfinały mężczyzn, niedziela, godz.12 i godz..12.50, mecz o trzecie miejsce kobiet, niedziela, godz. 14, Polsat Sport Extra, finał kobiet, niedziela, godz. 21, Polsat Sport Extra.
FUTBOL AUSTRALIJSKI
West Coast Eagles – Gold Coast Suns, sobota, godz. 8.30, Eurosport 2.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?