APP Krispol Września za burtą Pucharu Polski! Pomarańczowi gładko przegrali ze Ślepskiem Suwałki!

Trener Marek Jankowiak po środowym meczu w Pucharze Polski ma sporo materiału do przemyśleń Fot. Paweł Orwat/APP Krispol
Siatkarze APP Krispolu Września przegrali drugi mecz z rzędu. Po sobotniej porażce w I lidze z AGH w Krakowie pomarańczowi znów nie odebrali nawet rywalom seta i odpadli z Pucharu Polski. W hali w Miłosławiu ekipa Marka Jankowiaka uległa Ślepskowi Suwałki 0:3 (18:25, 16:25, 14:25).

To był zimny prysznic dla miejscowych fanów, a tym bardziej dla naszych siatkarzy. Spotkanie trwało zaledwie 72 minuty i w żadnej partii wrześnianie nie nawiązali walki, z przeciwnikiem dobrze sobie znanym z parkietów I ligi. W 1/8 finału Ślepsk spotka się z Cuprum Lubin, a w kolejnej, jeśli zwycięży, może trafić na mistrza Polski, Skrę Bełchatów.