Areszt tymczasowy dla seryjnego włamywacza

  Areszt tymczasowy dla seryjnego włamywacza

  Beata Terczyńska/KWP

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Areszt tymczasowy dla seryjnego włamywacza
  28-latek włamywał się do piwnic na terenie Rzeszowa. Policjanci zatrzymali go, gdy prowadził skradziony wcześniej rower. Mężczyzna usłyszał 11 zarzutów, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy.
  Areszt tymczasowy dla seryjnego włamywacza
  Policjanci z wydziału kryminalnego KMP i komisariatu na Baranówce pracowali nad ustaleniem sprawcy włamań do piwnic na terenie Rzeszowa. Zebrane informacje wskazywały na 28-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna przebywał w Rzeszowie, gdzie wynajmował mieszkanie. Przed kilkoma dniami policjanci ustalili, że podejrzewany będzie w rejonie ul. Krakowskiej. Tam go zatrzymali. Mężczyzna prowadził rower pochodzący z włamania, a w rejonie skrzyżowania ulic Krakowskiej i Witosa policjanci odnaleźli pochodzący z przestępstwa akordeon oraz narzędzia mogące służyć do popełniania włamań.

  Okazało się, że mężczyzna był już wcześniej zatrzymywany przez policjantów w związku z włamaniami. Policjanci przedstawili mu wtedy kilkadziesiąt zarzutów.

  28-latek trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiono mu 11 zarzutów kradzieży z włamaniem. W środę mężczyzna został doprowadzony do sądu, który na wniosek prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla Miasta Rzeszowa zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres dwóch miesięcy.

  Policjanci dalej pracują nad wyjaśnieniem wszystkich okoliczności przestępczego procederu 28-latka.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo