Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Pomocnicy:...

Arka - Lech 0:0. Zobacz oceny piłkarzy Lecha Poznań po drugim remisie w tym sezonie PKO Ekstraklasy

Pomocnicy:

Karlo Muhar 4 (grał do 88. Minuty)
Solidnie w odbiorze, ale dużo gorzej w rozegraniu piłki. Im dalej w mecz, tym więcej błędów i niepotrzebnych fauli. Zanotował sporo strat.

Pedro Tiba 7
Dużo nie brakowałby, a w 9. Minucie zdobyłby gola. Ponownie mocny punkt Lecha. Takiego Pedro chcą oglądać kibice.

Kamil Jóźwiak 3
Na początku meczu miał dwie dogodne okazje do zdobycia gola. W tym spotkaniu ze strony Kamila było za mało jakości i podejmował zbyt dużo złych decyzji. Często spowalniał grę. Jedynie dobrze wychodziła mu współpraca na lewej stronie z Kostewyczem. Powinien zdecydowanie szybciej zejść z boiska. Takiego Kamila zdecydowanie nie chcą oglądać kibice. Najgorszy mecz wychowanka Kolejorza w tym sezonie.

Darko Jevtić 7
Widoczny od początku meczu i znowu popisywał się świetnymi, otwierającymi podaniami. Praktycznie nie popełniał błędów. Miał sporo odbiorów i pracował w defensywie. Najlepszy zawodnik Kolejorza w Gdyni.

Maciej Makuszewski 5 (grał do 63. minuty)
Był aktywny i pokazywał się do gry. Potwierdza głosy o powrocie do formy. Powinien mieć gola na swoim koncie i tylko sam Makuszewski wie, jak to nie wpadło. W drugiej połowie zgasł i zszedł z boiska.