Artystyczna Podróż Hestii. Znamy finalistów konkursu!

  Artystyczna Podróż Hestii. Znamy finalistów konkursu!

  BOK

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Znani są już finaliści konkursu Artystyczna Podróż Hestii. W 20-osobowym gronie znalazło się pięcioro studentów z poznańskiego Uniwersytetu Artystycznego. Mają oni szansę na zwycięstwo i zdobycie wyjątkowych nagród. Jedną z nich jest artystyczna podróż do światowej stolicy sztuki nowoczesnej - Nowego Jorku.
  414 studentów kierunków artystycznych wzięło udział w 15. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Spośród nadesłanych prac międzynarodowe jury wybrało 20.

  Wśród finalistów znaleźli się młodzi twórcy z Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu: Maciej Gąbka, Mateusz Piestrak, Maciej Rudzin, Maria Stożek i Agnieszka Talaśka. Prace finalistów będzie można obejrzeć na wystawie w warszawskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

  Podczas gali finałowej, która odbędzie się 30 maja w stolicy, poznamy laureatów konkursu. Zdobywca głównej nagrody odbędzie artystyczną podróż do Nowego Jorku. Laureat nagrody specjalnej spędzi miesiąc w Hiszpanii i weźmie udział w zajęciach w akademii w Walencji. Grupa ERGO Hestia wyróżni jedną z osób zleceniem komercyjnym.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo