AZS UAM zdobył srebrny medal w turnieju finałowym mistrzostw Polski kobiet w futsalu! Poznanianki przegrały finał z ROW Rybnik

Tak prezentowała się drużyna AZS UAM po zdobyciu tytułu wicemistrza Polski na turnieju finałowym w Świeciu Fot. Archiwum AZS UAM
W turnieju Final Four ekstraligi kobiet w Świeciu AZS UAM Poznań pokonał w półfinale zespół Wandy Słomniczanka Słomniki 3:0, a następnie w niedzielę po wyrównanym pojedynku uległ w finale zespołowi ROW Rybnik 0:3.

Bramki w sobotnim meczu zdobyły Alicja Zając (dwie) i Dominika Dewicka. Skład zespołu UAM podczas Final Four: Dominika Dewicka, Anna Napierała – Laura Czudzińska, Monika Skowrońska, Alicja Zając (na zdjęciu), Adriana Sikora, Monika Nowak, Alicja Busza, Aleksandra Jankowska, Anna Jacewicz, Marta Kosiorek, Katarzyna Tarnowska, Krystyna Cywińska, Renata Nowak - trener Wojciech Weiss, kierownik Julita Szumińska, fizjoterapeuta Bartosz Grobelny, Katarzyna Gozdek, Żaneta Pawlik. Ponadto w sezonie 2017/2018 w zespole grały: Zuzanna Filipiak, Angelika Lewicka, Magdalena Mądra, Klaudia Jędraszyk, Antonina Remlein, Ewelina Zalaszewska. Dwa lata temu to poznanianki sięgnęły po tytuł mistrza Polski.