Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 22.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie będą planowane przerwy w dostawie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/Aryut
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim (22.06)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w mazowieckim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w mazowieckim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w mazowieckim

powiat żyrardowski

Świnice, ul. Żukowska, Marków-Świnice, ul. Wiejska
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


Krze Duże, nr 1 - 26
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat lipski

Borowiec, Borowiec od Nr domu 13 do Nr domu 23
23.06 od godz. 8:00 do 15:00


Rzeczniów, Rzeczniów od Nr domu 18 do Nr domu 49 oraz Rzeczniów od Nr domu 54 do Nr domu 54A
30.06 od godz. 8:00 do 15:00


Przedmieście Dalsze, Przedmieście Dalsze od Nr domu 68 do Nr domu 121,, Dziurków, Dziurków od Nr domu 212 do Nr domu 215
2.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat miński

Aleksandrówka, Aleksandrówka od nr 1 do nr 18
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Leśna od 1 do 15, ul. Boczna 45, 47, 50, 51 od 52 do 62a parzyste
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wielgolas Brzeziński, ul. Bluszczowa od Piastowskiej do nr 14 + nr 19, EURO-IMAGE
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. Boczna od 29 do 37 nieparzyste, od 38 do 48 parzyste, ul. Kresowa 2, 4
23.06 od godz. 12:30 do 14:00


Grębiszew, ul. Rozwojowa 79, 79a, 79b, 85
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Budy Barcząckie, ul. Poziomkowa, ul. Długa od 1 do 38, ul. Mazowiecka 33
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mińsk Mazowiecki, ul. 1 Maja 1a, 4, 6a, 8, 8a, 12, 14, ul. Mikołaja Kopernika 14, 16, 18,, ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego 6, 15, 23, 25, ul. Tadeusza Kościuszki 15a, 15b, 16, 20, ul. Piękna 1, 2
29.06 od godz. 8:30 do 10:00


Sulejówek, ul. Szkolna od Dworcowej do 11 Listopada, ul. 11 Listopada od nr 76/79 do Żeromskiego, ul. Dworcowa od 18 do 36 oraz od 33 do 65 + 67 , 67a
29.06 od godz. 9:00 do 15:00


Sulejówek, ul. 11 Listopada od nr.72/79 do Okulickiego, ul. Mokra, ul. Łączna, ul. Grabskiego od Paderewskiego do Dworcowej, ul. Niepodległości od Okulickiego do Żeromskiego, ul. Szkolna od 11 Listopada do Paderewskiego, ul. Prosta, ul. Jedności, ul. Młodości, ul. Paca, ul. Mysia
29.06 od godz. 9:00 do 11:00


Długa Kościelna, ul. Kochanowskiego 12 od c do e, ul. Powstania Styczniowego 31,31 b-e , 33 a-e
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


Barcząca, ul. Jaśminowa, ul. Kwiatowa, ul. Mazowiecka 17, 23, 37, ul. Urocza, ul. Willowa, ul. Słoneczna, ul. Wspólna, ul. Zacisze, Budy Barcząckie, ul. Brzozowa 1, 3, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 21, 23, Wiciejów, 108, 112, 114, 116, działka 11
29.06 od godz. 12:00 do 15:00


Mrozy, ul. 3 Maja 71
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Zglechów, od 1 do 34, działka 116, Nowy Zglechów, działka 77
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Halinów, ul. Pułaskiego od Piłsudskiego do Kochanowskiego 1 C, ul. Zachodnia od Puławskiego do nr 34/41
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gęsianka, od 1 do 8
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Kiczki Pierwsze, 81, 85, 86, 87, 88 od 150 do 175, Kiczki Drugie, 2, od 29 do 32a, od 200 do 212
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyniński

Ruda, Młyn
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Gracjanów, Kaplin
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Lipa, numery domów od 118 do 140, leśniczówka; złącza kablowe,
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Moczydła, 5a, 6a, 8a, 10a, od 35 do 39, działki 204, 295, Aleksandrów, 24a, 24b, 25, 49a, 52, od 55 do 58, działki 497, 508
2.07 od godz. 8:30 do 10:30


Nowa Wieś, od numeru 9 A do 17,, Piorunów, od numeru 18 do 24, Żaby, 76, 76 B, 77, Bramki, ul. Malownicza, ul. Łódzka, ul. Milenijna, ul. Calineczki, Dom Pomocy Społecznej, Maszt Telekomunikacyjny,
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Mościska, ul. 3 Maja 85 do 89 i nr 76, ul. Żołędziowa
29.06 od godz. 9:00 do 10:00


powiat zwoleński

Babin, Odbiorcy zasilani ze stacji Babin 1
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wysocin, Młyn
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Barycz Stara, Barycz Nowa
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sycyna Północna
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jasieniec Solecki, JASIENIEC SOLECKI NR od nr 298 -do nr 345 ,, Jasieniec-Kolonia, KOLONIA NR 120 , 335
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jasieniec-Kolonia, JASIENIEC KOLONIA od nr 30 -do nr 78 , oraz 407
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Jasieniec Solecki
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


Sycyna Południowa, Sycyna Północna
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


powiat kozienicki

Kozienice, ul. Dolna 20-44
25.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat garwoliński

Tomaszówka, Tomaszówka od Nr domu 1 do Nr domu 22, Poręba, Poręba od Nr domu 111 do Nr domu 135
1.07 od godz. 8:00 do 15:00


Stara Huta
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wola Rębkowska, ul. Słoneczna od numeru 1 do 22, ul. Długa od numeru 1 do numeru 21, ul. Przemysłowa od bazy GS kierunek Rębków
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Trojanów, od numeru 27 do numeru 42
25.06 od godz. 8:30 do 12:30


Podoblin
29.06 od godz. 8:30 do 12:30


Ostrów, 5, 5a, 7a, 9, 11, 11a, 13;, Jatne, 2 ,2a,2b,4
29.06 od godz. 11:00 do 15:00


Trąbki, ul. Aleja Owocowa od numeru 29 do numeru 49
1.07 od godz. 8:30 do 12:30


Wola Korycka Dolna, od numeru 9 do numeru 39
1.07 od godz. 8:30 do 12:30


powiat grójecki

Goszczyn, ul. Kozietulska, ul. Warszawska
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jakubowizna, Chynów, ul. Spacerowa
23.06 od godz. 8:00 do 16:00


Jurki
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Łychów, Alfonsowo, Michałówka, Justynówka
23.06 od godz. 9:00 do 14:00


Jakubowizna, Machcin, Grobice
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


Ignaców
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Cesinów-Las
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Turowska
24.06 od godz. 9:00 do 14:00


Ignaców
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Czekaj, Sadków Szlachecki
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Turowska
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


Bronisławów, Zalesie
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Górki-Izabelin, ul. Grójecka, Jastrzębia, Kaplin, Odcinki Dylewskie
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kruszew
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jakubowizna, Machcin, Grobice
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Nowa Długowola
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kozietuły Nowe
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kozietuły
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Łaszczyn, Tomczyce, Załuski
2.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat pruszkowski

Falęcin
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Otrębusy, ul. Pszczelińska od ul Warszawskiej do ul Na Skraju, ul. Łąkowa, ul. Klonowiec
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Opacz Mała, ul. Targowa od nr 1 do nr 38
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kanie, ul. Jaskrów, ul. Kolejowa 1B, 1C, 1E, 2G,
2.07 od godz. 0:00 do 0:00


powiat radomski

Iłża, ul. Wójtowska od nr 58 do 72; od nr 119 do 155;
23.06 od godz. 8:00 do 18:00


Iłża, ul. Wójtowska nr 42-52A, dz. 245 i 51-117,, ul. Podzamcze nr 27, 29, 29A, 32-60;, ul. Staromiejska nr 1-64;, ul. Tatarska, ul. Kampanii Wrześniowej nr 1-20A dz. 5020/5;, ul. Wołyniaków nr 5-11;, stacje: Biedronka i Masarnia;
23.06 od godz. 8:00 do 10:00


Natalin, nr 32-59;, Zakrzew, nr 5A-15,8A,10, Sklep;, Zakrzew-Kolonia, nr 13-17;
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Iłża, ul. Wójtowska nr 42-52A, dz. 245 i nr 51-117,, ul. Podzamcze nr 27, 29, 29A, 32-60;, ul. Staromiejska nr 1-64;, ul. Tatarska, ul. Kampanii Wrześniowej nr 1-20A dz. 5020/5;, ul. Wołyniaków nr 5-11;, stacje: Biedronka i Masarnia;
23.06 od godz. 15:30 do 18:00


Zakrzew-Kolonia, nr 43B-52, 60-80, 95-103;
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


Odechów, od nr 184 do 196;
24.06 od godz. 8:30 do 14:00


Zakrzew-Kolonia, od nr 5F do 46;
24.06 od godz. 11:00 do 14:30


Krzyżanowice, od nr 121 do 195A; 199;
28.06 od godz. 8:00 do 11:30


Iłża, ul. Danuty Siedzikówny "Inki" nr 53, 55-76;, Krzyżanowice, nr 196,198, 237,237A, 241-250;, Starosiedlice, nr 2-4;
28.06 od godz. 11:00 do 14:30


Choiny
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Choiny
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Godzisz
23.06 od godz. 8:30 do 11:30


Michałów, 113 ,115, Budziska, 61
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Boża Wola, ul. Dębowa od nr 11 do 51, ul. Świerkowa, ul. Brzozowa nr 30, 31, 32, 35, 39
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jabłonna, ul. Tęczowa
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radom

Radom, ul. Olsztyńska nr 26 D;
23.06 od godz. 8:00 do 17:00


powiat białobrzeski

Kadłubska Wola, od nr 15 do 40;
23.06 od godz. 8:00 do 11:00


Kadłubska Wola, od nr 41 do 53;
23.06 od godz. 11:00 do 14:30


Młodynie Dolne, od nr 16 do 20 i 50 do 60;
24.06 od godz. 8:00 do 11:00


Młodynie Dolne, od nr 11 do 44;
24.06 od godz. 11:00 do 14:30


Brzeźce, ul. Główna, ul. Potoczek, ul. Ptasia, ul. Piaskowa, ul. Bociania, ul. Żytnia, ul. Piliczna, ul. Flisacka, ul. Jałowcowa, ul. Piękna, ul. Polna, ul. Cicha, ul. Rodzinna, ul. Relaksowa, ul. Spokojna, ul. Dojazdowa, ul. Leśna, ul. Parkowa, ul. Nowa
25.06 od godz. 8:00 do 15:00


Kozłów, od nr 70 do 95A; dz. 666; dz. 667; dz. 616/4; dz. 650/1; Szkoła;
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Kozłów, od nr 40 do 71; dz. 196/194; 66 Usługi tartaczne i 66A;
25.06 od godz. 11:30 do 14:30


Jeruzal, ul. Szkolna od 22 do 38, działka 482
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sochaczewski

Zakrzew, nr 18-52, 118-124,54,55;
23.06 od godz. 11:00 do 14:30


Wesoła, ul. Cedrowa od 5 do 13 oraz od 2 do 36
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Glinki, od nr 58 do 66 + nr 55, 56, 57, 57a 81, 82, 83, 83a 136, 136b
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat ostrołęcki

Lipianka, numery domów od 44 do 58
23.06 od godz. 8:00 do 11:30


Susk Stary, numery domów od 31 do 33
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Pełty, numery domów od 6 do 14, 30
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Lipianka, numery domów od 60 do 63, Cisk, numery domów 41, 42
23.06 od godz. 11:30 do 15:00


Przytuły Nowe, numery domów: od 1 do 8A
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Przytuły Nowe, numery domów: od 8 do 19
25.06 od godz. 8:00 do 11:30


Łątczyn, numery domów: od 52 do 58 i 102
25.06 od godz. 12:00 do 14:30


Jastrząbka, numery domów: od 72 do 100
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Milewo Wielkie
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo, ul. Szkolna numery domów: 2B, 4, ul. Wodna numery domów: od 1 do 12, Szkoła, ujęcie wody
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jurgi
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Krysiaki, numery domów: od 22 do 26 i od 40 do 44
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dylewo, ul. Księdza Mieszki numery domów od 1 do 14, ul. Krótka numery domów od 1 do 14, ul. Szkolna numery domów od 6 do 18
29.06 od godz. 11:00 do 15:00


powiat makowski

Głódki
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Smrock-Dwór
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Guty Małe
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


powiat przasnyski

Parciaki, numery domów: 27, 28, 31, 33, 33a, 34, 35, 35a, 36, 37, 38, 39, 39a, 40, 44a. 45, 46, 47, 48, 50A, 50B, 97, 98, Biblioteka. Kościół.
24.06 od godz. 8:30 do 14:30


Przasnysz, ul. Długa, ul. Dworska, ul. Leszno, ul. Przemysłowa zakład drzewny, Eskulap, firma transportowa, przepompownie, złącza kablowe, ul. Ruda, ul. Rycerska, ul. Wiejska, ul. Zamkowa
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Chorzele, ul. Zarębska numer domu 39, Kościoł, Tartak, Opaleniec, numery domów od 1 do 41
24.06 od godz. 11:00 do 15:00


Przejmy, Obórki, numery domów: 7, 8, 9, 10, Szla, numery domów: 59, 60; złącza kablowe,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Krukowo, numery domów od 20 do 24
28.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat płocki

Piotrowo, numery domów od 12 do 21
24.06 od godz. 8:30 do 12:00


Piotrowo, numery domów od 1 do 11
24.06 od godz. 12:00 do 15:00


Przykory, nr 4, 5A,7, 9A,10,10A,11,12., od nr 13 do nr 29.
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Grabina, Od nr 40 (ul. Czumy) do Józefina oraz nr 3a÷j;, ul. Czarnuszki, Józefin, ul. Józefa Czumy, ul. Zgody od nr 15 do 37a;, ul. Szlachecka, ul. Pańska, Sulejówek, ul. Grabińska
26.06 od godz. 9:00 do 12:00


Konary, Plecewice
23.06 od godz. 9:00 do 19:00


powiat przysuski

Lipiny, od nr 84 do 88
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat siedlecki

Gręzów, ul. Warszawska od nr 3 do 179, ul. Piaskowa nr 1, ul. Spacerowa od 9-32, ul. Południowa od nr 4 do 60, ul. Żwirowa od nr 1do 8, ul. Zaciszna od nr 1 do70, ul. Północna nr 7, 8, 11, 26, ul. Widok od 1 do 19, ul. Kolejowa od nr 17 do 43, ul. Polna nr 20,22, ul. Akacjowa od nr 3 do 22, bez ulicod nr 5-23, 60- 78, i od 134-136,, Broszków, ul. Warszawska nr 18, 20, 35, 39, 43, 49, 55, 59, ul. Wiatraczna nr 8, 9, 13, 14, ul. Cicha nr 4, ul. Ogrodowa nr od 3 do 40, ul. Słoneczna nr 97, 107, 111, 113, 117, bez ulic 15, 23, 69, i od 107, 112
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Strzała, ul. Kolonijna od nr 1 do 32 +przepompownia Gazu , przepompownia ścieków, Siedlce, ul. Karowa nr 3, 9, 11A, B, C, D, 22 Cukro-Hurt, 24, 34,36, 38, 38A, 42, 44, 50, AGRO SED, Gabinet Weterynaryjny, Gazy Techniczne , MAXMED, AGRI,KOZAK DRUK,PTH BAR-TRAS, PPUH, ZK nr 4319,4320, 4323, 4324,3792, 3739, 4325, 4326, 4327,4328,PPUH, ul. Strzalińska nr 6, 8,13,15,17A, 19, 23,24, 31, VOLVO, PROTEX, 06z10318, 2923, 06z04686, 3087, 3088
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jagodne, Jagodne od numeru 1 do numeru 14
30.06 od godz. 8:30 do 12:30


Siedlce

Siedlce, ul. Piaski Zamiejskie nr ZK 06z09395
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Siedlce, ul. Piaskowa nr ZK 06z10486, 06z09552
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat węgrowski

Sadowne, ul. Łochowska, ul. Mazowiecka
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Sokółka
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Sulki
28.06 od godz. 8:30 do 12:30


Śnice, nr 15, 16, 16A, 17,18,19.
30.06 od godz. 8:30 do 12:30


Łochów, ul. Stefana Żeromskiego
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Grabiny
2.07 od godz. 8:00 do 12:00


Skarżyn, Józefy
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Nowa Trzcianka, od 10 do 17
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wierzbno, Świdno, Natolin, Adamów
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat sokołowski

Wólka Okrąglik, Kolonia.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Nieciecz Włościańska, od nr 39 do 57, od nr 100 do 124.
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wólka Dolna, Kolonia.
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Jabłonna Lacka, ul. Kubusia Puchatka 3, 3A, Hydrofornia, Kościół.
23.06 od godz. 11:00 do 15:00


Skrzeszew, nr 181,183,185,193,195,197,199.
24.06 od godz. 8:30 do 12:30


Kosów Lacki, ul. Młynarska nr 43-77., ul. Podmiejska 23.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Toczyski Średnie
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Tosie, nr 1-61., Albinów, nr 4-12.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


Jabłonna Lacka, ul. Targowa 4
25.06 od godz. 11:00 do 15:00


Ostrówek
30.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kosów Lacki, ul. Armii Krajowej
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrówek, ul. Miła 1 do 10., ul. Projektowana 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 22., ul. Leśna 10, 11, 12, 13, 14, 16, 24, 24A, 25, 26, 1., ul. Lachmana 24,38, 40, 42,53, 55 ., ul. Dębowa 1., ul. Piotra Skargi 6., ul. Koczorowskiej 37, 38, 40,41, 42, 44,45, 45A, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,60, 62, 64, 66, 70, 70A., ul. Lipcowa 54, 1 odb. bez numeru., ul. Leśna 24, 24A, 25, 26, 1. Caritas, ul. Waryńskiego, ul. Zamknięta, ul. Traugutta, ul. Lipcowa 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15,19, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 29, 38, 40, 42, 44, 46 oraz odb. bez numerów., ul. Koczorowskiej 1,4, 5, 5A, 6, 8, 10, 12,14, 15, 17, 18, 18A, 19, 21 do 29, 31, 33, 34, 36., ul. Kolejowa 30, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 50, 54,79, 81, 83, 89, 91, 97, 99, 103, 107, 111, 11A, 115, 117, 119, 121, 123., ul. Polna 1, 3., ul. Kościuszki 1 do 10, 41, ZK 1.17A, 28, 29, 30, 32, 34, 35, 38, 39.
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrówek
30.06 od godz. 13:00 do 14:00


Kosów Lacki, ul. Gutowska 2-7., ul. Polna 63., ul. Nowa 93.
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Szkopy, od nr 20 do nr 63.
1.07 od godz. 8:30 do 12:30


Sterdyń, ul. Seroczyńska
2.07 od godz. 8:00 do 12:00


Sokołów Podlaski, ul. Działkowa 1,3, 3A piekarnia Rzemiosło.
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Seroczyn-Kolonia
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


powiat ostrowski

Brok, ul. Żurawieniec
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Bolesława Prusa 12-24.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Dudy
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Jasienica, ul. Wołomińska
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ostrów Mazowiecka, ul. Ścienna, ul. Północna 94 Slep Mrówka.
28.06 od godz. 10:00 do 14:00


Przyborowie-Kolonia
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Kiełczew
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Laskowizna, od 3 do 21, od 51 do 56
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


Kałęczyn, ul. Znajoma
24.06 od godz. 18:00 do 20:00


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 8:00 do 9:30


Kałęczyn, ul. Radziejowicka, ul. Osiedlowa, ul. Przesmyk, Grodzisk Mazowiecki, ul. A. Grottgera, ul. T. Makowskiego, ul. J. Chełmońskiego, ul. J. Fałata
25.06 od godz. 18:00 do 20:00


powiat wołomiński

Tłuszcz, ul. Wierzbowa
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jadów, ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego od nr. 1-5 w kierunku pl. Dreszera.
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jadów, ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego
29.06 od godz. 8:00 do 15:00


Mostówka, ul. Modrzewiowa, ul. Sosnowa, ul. Spacerowa, ul. Polna, Anastazew, Choszczowe, również Zrzeszenie Działek., Płatków, Kiciny
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Kozłowska, nr 4,4b.n.; 4.b.n.;Tartak., Konary, od nr 1 do nr 21, nr 34.
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Mikołaja Konstantego Ciurlionisa 3, ul. Zakole 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, ul. Marii Walewskiej 2, 6, ul. Pomnikowa 1, 2, 2A, 3, 5, 6, 9, 11, 13, 10, 10B, 12, 12A, 15, 17, ul. Chocimska 2, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, ul. Grunwaldzka 8, 9, 7, 5, 3, 1, 6, 8, 2, 13, 19, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125, 127, 129, 129A, 129B, 133, 135A, 135B, 137, 139, 141, 158, 146, 154, 152, 152A, 148, 146, 140,140B, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 123B, 121C - Komandor, 121D-Sicpa, ul. Cypriana Norwida 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, ul. Duża 2, ul. Juliana Tuwima 2, 4, 6, 5, 8, ul. Partyzantów 12, ul. Stefana Starzyńskiego 2, 1, 3A, 3B, ul. Brzozowa 45, 14, 43, 12, 10, 8, 6, 41, 37, 37A, 37B, 37C, 16, 47, 18, 49, 20A, 51, 20, 53, 22A, 22, 55, 57, 24, ul. Rybna 4, 6, 8, 3, 2, 2A, ul. Matejki 4, 6, 8, 7, 10, 12, 12A, 9, 11, 14, 16, 13, 18, 15, 17, 20, 2, 1
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Marki, ul. Maksymiliana Małachowskiego blok nr 1, 2, 2A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kobyłka, ul. Szeroka od numeru 17 do Zielonki, ul. Jeżynowa, ul. Spacerowa, ul. Ceramiczna od Czereśniowej do Popiełuszki, ul. Czereśniowa, ul. Wesoła, ul. Zaułek, ul. Dereniowa, ul. Truskawkowa, ul. Jagodowa, ul. Serwitucka 69A, 71, 71D, 73, od 75 do 75H, ul. Niecała
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Ząbki, ul. Tulipanowa 30, ul. Różana numery parzyste, ul. Bratnia, ul. Sasanki od Szwoleżerów do nr 10, ul. Saperów, ul. Czołgistów od Szwoleżerów do nr 4, ul. Władysława Reymonta od Szwoleżerów do Andersena i nr 28, ul. Kwiatowa od nr 5C do Andersena, ul. Szwoleżerów od Ułańskiej do Różanej, ul. Miła, ul. Skrajna 1, 1A, 3, 4, 6, 8, 10, 12, 24A, 21, Ogródki Działkowe, ul. Ułańska, ul. Powstańców 1, 3, 3A, ul. Józefa Piłsudskiego 93A, 95, 95A, 95B, 95C, 95D, 97, 97A, 97B, 99, 148, 152,154, 156, 176, 176A, 113, 113A-F, ul. Wspólna
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wyszkowski

Blochy
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Popowo-Letnisko, ul. Baby Jagi
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Udrzynek
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wyszków, ul. Pułtuska Sklep Biedronka., ul. Zakolejowa nr 5,7,7A,11,56,ZK1-2szt. nr 19A, nr 15., ul. Ireneusza Składanowskiego nr 1,5,9,14,20,26, ZK-73E1341., ul. Gen. Władysława Sikorskiego nr 49,114,116., ul. Sybiraków nr 4,6,10,12,14,18., ul. Zakolejowa Szkoła numer 5., ul. Wspólna, BRICOMARCZE sklep wielobranżowy. Baza PBRol.
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Basinów
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat pułtuski

Kamionna, ul. Brzozowa
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Kruczy Borek, Borsuki-Gajówka, Borsuki-Kolonia
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Kamionna, odbiorcy zasilani z obwodu linii nN k. Dwór.
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat łosicki

Bachorza
29.06 od godz. 10:00 do 14:00


powiat ciechanowski

Wiśniewo, od 1 do 40.
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat otwocki

Otwock, ul. Stefana Okrzei od nr 1 do Jodłowej;, ul. Jodłowa od Okrzei do nr 14/19;, ul. Waleriana Łukasińskiego od nr 2 do 26;, ul. Braniewska 2, 4, ul. Bracka od Okrzei do nr 12, ul. Chełmska 1, 3, 4, 5, 13a, ul. Białołęcka 12,13, ul. Turystyczna 38, ul. Kąpielowa od nr 1 do 7, ul. Rysia, Łokietka, ul. Wiślana
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, ul. Łąkowa 2,4 bloki po PGR
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Emów, ul. Wiązowska od 2 do 40, ul. Sosnowa od 44 do 68 +25 , 35
28.06 od godz. 9:00 do 11:00


Wiązowna, ul. Parkingowa 8, 10, 12, 14, 16;18, ul. Ogrodowa 1, 2a, 3, 3a, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 15, 22, Emów, ul. Sosnowa 8, ul. Gołębia
30.06 od godz. 8:00 do 9:00


Otwock, ul. Władysława Czaplickiego od Warszawskiej do Kościuszki+ nr 7, ul. Tadeusza Kościuszki od Czaplickiego do Kościelnej + bloki 4 , 4A,6 , 6A
30.06 od godz. 8:30 do 12:30


Wiązowna, ul. Parkingowa 8, 10, 12, 14, 16;18, ul. Ogrodowa 1, 2a, 3, 3a, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 15, 22, Emów, ul. Sosnowa 8, ul. Gołębia
30.06 od godz. 15:00 do 16:00


Otwock, ul. Legionów, ul. Jarosława Dąbrowskiego 2 , 3 , 3a , 4, ul. Armii Krajowej 20, ul. Romualda Traugutta 7, 9, 9a, 9b, 11a, 11b, ul. Józefa Poniatowskiego od 18 A do Dąbrowskiego
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Glinianka, ul. Napoleońska od Wrzosowej do Czarnówki, Czarnówka, ul. Brzozy
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat warszawski zachodni

Ożarów Mazowiecki, ul. Stanisława Wyspiańskiego 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 20
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Białuty, od nr 19 do nr 38
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, Milęcin, 1,1A,3,3A,4,4B,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,19,19A,21,21A
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Błonie, ul. Klonowa 7c
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,, STACJA PALIW LUKOIL
25.06 od godz. 7:00 do 8:00


Błonie, ul. Sochaczewska od numeru 37 do 64 C,, STACJA PALIW LUKOIL
25.06 od godz. 18:00 do 19:00


Żukówka, ul. Łąki 23,27,33
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Ożarów Mazowiecki, ul. Stanisława Wyspiańskiego 11,13,15,16,17,18,20
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Bieniewice, ul. Błońska 23D
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Bramki, ul. Łódzka od nr 8 do nr 22, ul. Calineczki od nr 1 do 3
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Strzyżew, 1
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Łąki od nr 1 do nr 7 i od nr 32A do nr 72
1.07 od godz. 9:00 do 13:00


Żukówka, ul. Łąki 8,6
1.07 od godz. 10:00 do 14:00


Żukówka, ul. Łąki
1.07 od godz. 10:00 do 14:00


Wilkowa Wieś, 108A, 108B, 108C
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Łomianki, ul. Długa 17, 19, 21, 23, 24, 24A, 25, 25A, 26, 26A, 27, 27A, 28, 28A, 28B, 29A, 30, 30A, 31, ul. Wąska, ul. Aleja Lip, ul. Osikowa
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Łomianki, ul. Normatywna, ul. Szpitalna 37, 37A, 36, 35, 34, 32, 31, 30, 29, 28, 27, 26, 25, 24, 23, 22, 21
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat grodziski

Kraśnicza Wola, od nr 20 do nr 47
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Adamowizna, ul. Wilcza od Niedźwiedziej do Skowronkowej, ul. Pawia od numeru 2 do numeru 2D, ul. Dzika 10, 10A
23.06 od godz. 9:00 do 13:00


Radonie, 01-1414 Radonie Jednostka Wojskowa
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


Chrzanów Duży, od numeru 26 do 66, Chlebnia, od numeru 1 do 28 b
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola, Wspólna, Główna
29.06 od godz. 8:00 do 9:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
29.06 od godz. 8:00 do 9:00


Milanówek, ul. Wojska Polskiego 15,17,19,19A,, ul. Jana Kasprowicza od nr 1 do nr 20, ul. Ludna od nr 1 do nr 21, ul. Krucza 2,4,6,8
29.06 od godz. 9:00 do 13:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola
29.06 od godz. 18:00 do 20:00


Wólka Grodziska, ul. Wspólna, Kraśnicza Wola, Wspólna , Główna
29.06 od godz. 18:00 do 20:00


Szczęsne, ul. Gwarkowa
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Książenice, ul. Taneczna
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


Milanówek, ul. Żukowska, ul. Kwiatowa, ul. Wąska, ul. Ignacego Kraszewskiego, ul. Macierzanki, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Wojska Polskiego, ul. Pusta, ul. Leonida Teligi, ul. Ciasna, ul. Klonowa, ul. Skromna, ul. Daleka, ul. Pewna, ul. Północna, Żuków
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat nowodworski

Kikoły, od 10A do 16
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat legionowski

Chotomów, ul. Leszczynowa 3H, 5G
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Chotomów, ul. gen. Lucjana Żeligowskiego od numeru 8 do 51A, ul. Wąska, ul. Krótka od numeru 5 do 17, ul. Czarodzieja, ul. Górzysta, ul. Mała, ul. Wileńska
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Materiał oryginalny: Bez prądu w mazowieckim. Gdzie 22.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu? - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie