Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 19.10 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu
Planowane wyłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie nie będzie prądu istockphoto.com/TebNad
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 19.10? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat obornicki

gm. Oborniki miejscowości Dąbrówka Leśna ul. Gajowa nr 1, 3b, 4, 6, 6a, działki nr 322, 325, Warsztaty, Nadleśnictwo.
19.10 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Bąblinek od nr 1 do nr 4a, działka nr 411/2.
19.10 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Oborniki miejscowości Żerniki nr 9, 10, od nr 11 do nr 16a, działka nr 225/1, 227/1, 227/5, 227/10, 230.
21.10 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Żerniki nr 9, 10, od nr 11 do nr 16a, działka nr 225/1, 227/1, 227/5, 227/10, 230.
22.10 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Żerniki od nr 1 do nr 8a, nr 10a, działki nr 150/1, 216/1, 218/1. gm. Murowana Goślina miejscowości Szymankowo nr 10, Wieża GSM, Hydrofornia, Ferma Norek.
21.10 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Oborniki miejscowości Żerniki od nr 1 do nr 8a, nr 10a, działki nr 150/1, 216/1, 218/1. gm. Murowana Goślina miejscowości Szymankowo nr 10, Wieża GSM, Hydrofornia, Ferma Norek.
21.10 od godz. 16:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Generała Henryka Dąbrowskiego od nr 1 do nr 27. ul. Generała Władysława Andersa od nr 1 do nr 25, nr 27, 29, 31, 33. ul. Generała Stanisława Maczka. ul. Generała Tadeusza Kutrzeby. ul. Generała Mikołaja Bołtucia. ul. Generała Tadeusza Kutrzeby. ul. Kalinowa od nr 15 do nr 34, działki nr 283/7, 284/2.
25.10 od godz. 8:30 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Maniewo. miejscowości Gołębowo. miejscowości Ocieszyn ul. Rolna. ul. Topolowa nr 1. ul. Obornicka nr 27. miejscowości Świerkówki od nr 1 do nr 3c, działki nr 30/7, 67/2, 67/5, 105, Świetlica, Przepompownia Ścieków, Hale Magazynowe.
28.10 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Oborniki miejscowości Maniewo. miejscowości Gołębowo. miejscowości Ocieszyn ul. Rolna. ul. Topolowa nr 1. ul. Obornicka nr 27. miejscowości Świerkówki od nr 1 do nr 3c, działki nr 30/7, 67/2, 67/5, 105, Świetlica, Przepompownia Ścieków, Hale Magazynowe.
28.10 od godz. 17:00 do 18:00


Nienawiszcz działka nr 409, 420.
8.11 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Owczegłowy działki 225/30, 225/31, 225/32, 225/33, 225/38, 225/41, 225/49, 225/52, 255/51.
8.11 od godz. 8:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Masłowo ul. Żniwna nr 4, działka nr 284/5.
19.10 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Bojanowo: Trzebosz nr 13 do 36, 40 do 68, 74, 75, Gospodarstwo Rolne AGRO-VIT, ORANGE Polska, sklep, kościół, działki nr 34/7 hydrofornia, działka nr 297/4 przepompownia PS 2, działki nr 297/5 przepompownia PS 3, 329, 361 przepompownia PS 1, 432.
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Szklarniowa nr 1 do 17, 19.
22.10 od godz. 7:30 do 14:30


powiat nowotomyski

gm. Lwówek miejscowości Grońsko od nr 44 do nr 73, nr 100, 101, działki nr 391, 625. miejscowości Krzywy Las nr 100, 101, działki nr 391, 383, 384. gm. Miedzichowo miejscowości Bolewice ul. Odbudowa od nr 1 do nr 6.
19.10 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Lwówek miejscowości Grońsko od nr 44 do nr 73, nr 100, 101, działki nr 391, 625. miejscowości Krzywy Las nr 100, 101, działki nr 391, 383, 384. gm. Miedzichowo miejscowości Bolewice ul. Odbudowa od nr 1 do nr 6.
20.10 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Lwówek miejscowości Grońsko od nr 44 do nr 73, nr 100, 101, działki nr 391, 625. miejscowości Krzywy Las nr 100, 101, działki nr 391, 383, 384. gm. Miedzichowo miejscowości Bolewice ul. Odbudowa od nr 1 do nr 6.
21.10 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Nowy Tomyśl ul. Olchowa. ul. Szkolna. ul. Władysława Broniewskiego od nr 25 do nr 29a nieparzyste. ul. Topolowa nr 9, 11, Ogród Zoologiczny, Oświetlenie Park Miejski.
21.10 od godz. 11:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Kozie Laski od nr 19 do nr 24, nr 26, 26a, 26b, 54, działki nr 109/2, 113, 120/6, 120/7, 120/12, 125/2, 141, Świetlica. miejscowości Stary Tomyśl nr 22.
22.10 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Opalenica miejscowości Łęczyce działki nr 57/10, 57/13.
22.10 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Przyłęk działki nr 323/29, 323/42, 323/44. ul. Osiedle Świętego Wojciecha.
22.10 od godz. 10:30 do 13:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Stary Tomyśl działki nr 353/49, 353/50, 353/54, 353/56, 353/61.
22.10 od godz. 12:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna od nr 74 do nr 76, działki nr 217/4, 217/8, 217/9, 217/23, 217/24, 217/29, 449/6. miejscowości Boruja Nowa nr 126, 126a, 127, działki nr 214/1.
25.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna ul. Łąkowa. ul. Rubinowa. ul. Szafirowa. ul. Plac Kościelny od nr 1 do nr 9, od nr 13 do nr 15. ul. Szkolna od nr 2 do nr 8 parzyste. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 2, 4, 5, 7, 7a, 9, 10, 12.
26.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna ul. Powstańców Wielkopolskich nr 11, od nr 13 do nr 20, działki nr 38/2, 39/3, 63, od 65/2 do 65/7
26.10 od godz. 11:00 do 15:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Październikowa działki 600/5, 600/8
29.10 od godz. 9:00 do 11:00


powiat chodzieski

Laskowo ul. Żeglarska 52, 53, 56, 57, 58, 58A, 59A, 59, 60, 67, działka nr 39/9, 392, 391/14, 391/17, 391/18, 391/25, 402/5, 402/2, 445/8, 454/2.
19.10 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Swoboda 20, 21.
20.10 od godz. 7:00 do 9:00


miejscowość Margonin Stacja Centerte, ul. Zielona Oczyszczalnia, miejscowość Młynary 27, działka 8286/11.
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


Rataje ul. Magnoliowa, ul. Radosna.
26.10 od godz. 8:00 do 12:00


Konstantynowo ul. Sosnowy Zakątek działki nr 148/33, 148/35.
29.10 od godz. 8:00 do 14:00


Lipia Góra 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94.
5.11 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kolski

Miejscowość Zakrzewo ul. Kujańska 10, działka numer 445.
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Maciejkowa. ul. Lawendowa. ul. Malwowa. ul. Forteczna nr 1, 1a, 18/1, 18/2, 20, działka nr 1060/1.
22.10 od godz. 8:00 do 13:00


Kujan 28, 29, Leśniczówka Wierzchołek.
26.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Suchy Las miejscowości Złotniki ul. Obornicka od nr 1 do nr 17 nieparzyste. ul. Łagiewnicka od nr 11 do nr 21 nieparzyste. ul. Wrzosowa od nr 2 do nr 14, działki nr 305/10, 306/16, 306/23. ul. Piwoniowa działka nr 306/18. ul. Zielona działki nr 305/7, 306/18.
29.10 od godz. 7:30 do 12:30


gm. Suchy Las miejscowości Złotniki ul. Radosna nr 1a.
29.10 od godz. 7:30 do 12:30


powiat pilski

Nieżychowo 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 81, działki nr 67, 120, TP
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


gmina Szydłowo miejscowość Dolaszewo ul. Jastrzębia działki 130/96, 130/91.
19.10 od godz. 15:30 do 20:30


Nieżychowo 6, 7, 7A, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 73, 73A, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82-sklep, 83, działki nr 67, 91/5, 120, TP, kościół, OSP.
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


Byszki 219, 223, 228, działka nr 986, 195/1, 911.
21.10 od godz. 8:00 do 13:00


Zawada ul. Magnoliowa 1, 3, ul. Leśna 4, 9.
22.10 od godz. 15:15 do 20:15


Piła ul. Wałecka budynek 13C.
28.10 od godz. 15:00 do 19:00


powiat gostyński

Krobia: ul. Jana Piko - cała ulica.
19.10 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Borek Wielkopolski: Zalesie nr 13 do 19, 69 do 72, działki nr 155/6, 345/3, 155/6, OSP.
21.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Gostyń: Krajewice nr 105A do 114, 115N, nr 119, 120, działki nr 2/1, 4/11 do 4/13, 11/7, 11/8, 15/1 ogródki, przepompownia.
22.10 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Gostyń: Krajewice nr 105A do 114, 115N, nr 119, 120, działki nr 2/1, 4/11 do 4/13, 11/7, 11/8, 15/1 ogródki, przepompownia.
25.10 od godz. 9:00 do 14:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Mochy ul. Końcowa, Ogrodowa, Słoneczna - całe ulice; ul. Powstańców Wlkp. nr 30 do 47 (oprócz T-Mobile), działki nr 457/5, 462/1, 462/6; ul. Wolności nr 1; ul. Wolsztyńska nr 3, 8, nr 20 do 54, nr 55 do 67 nieparzyste, działki nr 499, 1199/3, 1209 przepompownia, 1374/6 DINO.
19.10 od godz. 8:00 do 12:00


powiat szamotulski

Biezdrowo 13, 14, 15, 16, 17, 18, 33, 34, 35, działki 148/1, 142, 149/1, 150/2.
19.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Pniewy miejscowości Pniewy ul. Klonowa. ul. Jarzębinowa ul. Jaworowa. ul. Bukowa od nr 10 do nr 18 parzyste.
21.10 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław ul. Sowia nr 4. miejscowości Pamiątkowo ul. Sowia nr 4.
21.10 od godz. 12:00 do 15:00


Chojno-Wieś 54, 54A, 54C, działki nr 116, 118/1, 119, 120/3, 122/4, 125/7, 125/11.
22.10 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Ostroróg miejscowości Dobrojewo nr 1, 2. miejscowości Klemensowo nr 1, 2.
25.10 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Ostroróg miejscowości Wielonek od nr 42 do nr 47, działka nr 432/1, Hubertówna. miejscowości Zapust nr 3.
25.10 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Duszniki miejscowości Ceradz Dolny ul. Jarzębinowa. ul. Kasztanowa.
25.10 od godz. 11:00 do 15:00


gm. Duszniki miejscowości Mieściska od nr 1 do nr 17, od nr 20 do nr 31, nr 35, 37, 39, 41, 42, od nr 47 do nr 52, nr 94, 95, 98, 99, 106, 128, działki nr 74/3, 78/2, 78/4, 78/8, 84/26, 84/32, 84/33, 86/1, 94/1, 95/1, 113/3, 114/2, 114/3, 126/21, 127, 128/22, 128/35, 128/36, 128/39, 128/43, 128/45, 128/49, 137/3. miejscowości Grzebienisko ul. Parkowa działka nr 491/2.
26.10 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Kaźmierz miejscowości Radzyny działki nr 151/8, 151/11, 151/14, 151/15.
27.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Kaźmierz miejscowości Radzyny działki nr 151/34, 151/35, 151/40, 151/60, 151/67.
27.10 od godz. 11:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Perłowa działki nr 573/2 do 9, 573/12 do 19.
19.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Gryczana - cała ulica.
20.10 od godz. 8:00 do 9:00


Włoszakowice ul. Dłużyńska nr 12, 13, 16; ul. Grotnicka nr 4B, 7, 12, 14, 16, 22, OGROFOL, Zakład Stolarski RATAJCZAK; ul. Rzemieślnicza nr 1B, 8, działki nr 850/8 i 10.
20.10 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Wijewo: Brenno ul. Koźli Rynek nr 4, 6, 8, nr 11 do 19 nieparzyste, działki nr 276, 279/7, 279/12, 279/14; ul. Łąkowa nr 1 do 12C, nr 14AB, działki 302/13, 303/5, 832; ul. Sportowa - cała.
20.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Lipno: Goniembice - cała miejscowość.
21.10 od godz. 8:00 do 12:00


Markowice 7,20- 26.
21.10 od godz. 9:30 do 14:00


Osieczna ul. Kopernika nr 4.
21.10 od godz. 11:00 do 15:00


Rydzyna ul. Witkiewicza - cała ulica.
22.10 od godz. 8:00 do 13:30


Włoszakowice: ul. Kurpińskiego nr 33 do 41 nieparzyste, nr 40, 48, Ogrodnictwo BAJON, AUTO-PLUS, działki nr 171/18, 171/51, 171/55, 171/96, 171/98, 171/102; ul. Podgórna nr 2, 2ABC, FUHT Zapłata, DREWPOL; ul. Machnikowskiego - cała ulica; Os. Zatorze - całe osiedle; ul. Zielona działki nr 178/16, 178/19, 178/24.
22.10 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Święciechowa: Strzyżewice ul. Modelarska nr 4, działka nr 296/48; ul. Spadochronowa nr 30, 35, 37, 43, 45, działka nr 296/31.
22.10 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Święciechowa: Krzycko Małe ul. Główna działka 441/1 Stowarzyszenie Żołnierzy Zawodowych.
23.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Jeziorna nr 101, 102, działka nr 88/7.
23.10 od godz. 9:00 do 13:00


Włoszakowice ul. Strumykowa - cała ulica.
25.10 od godz. 7:30 do 11:00


gm. Lipno: Targowisko - cała miejscowość (oprócz nr 39 do 47).
25.10 od godz. 9:00 do 13:00


powiat poznański

Kicin: ul. Rumiankowa.
19.10 od godz. 8:30 do 12:00


Plewiska: ul. Szkolna 7, 19, 25, 25A-B, od 35 do 57 nieparzyste, od 44 do 62 parzyste, 65, 69, ul. Polna, ul. Aroniowa, ul. Tęczowa 9.
19.10 od godz. 8:30 do 14:00


Brzeźno ul. Kostrzyńska 9, sygnalizacja drogowa, ul. Kolejowa, Brzozowa, Ogród Botaniczny.
19.10 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowości Stęszew ul. Kwiatowa nr 43, 45, od nr 52 do nr 66 parzyste, działka nr 1345/10.
19.10 od godz. 10:00 do 14:00


Gortatowo: ul. Magnacka, ul. Królewska 13, 15, dz.87/7, ul. Darniowa 40, dz. 98, ul. Senatorska 6, 8, 9, 15, 17.
20.10 od godz. 8:30 do 12:00


Luboń: ul. Skośna 1, 1A, 3, 5, 9A.
20.10 od godz. 8:30 do 14:00


Przeźmierowo: ul. Krańcowa od 101 do 121 nieparzyste.
20.10 od godz. 8:30 do 11:30


Brzeźno ul Długa 11, Kostrzyńska 11, 6-18 parzyste.
20.10 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Mokra.
20.10 od godz. 10:00 do 14:00


Tuczno ul. Kaszubska 4.
21.10 od godz. 7:30 do 14:30


Jerzykowo ul. Poznańska 37-61.
21.10 od godz. 7:30 do 12:30


gm. Buk miejscowości Wielka Wieś ul. Wiśniowy Sad nr 26, 28, od nr 30 do nr 49, nr 51, 53, 55, działki od nr 1045 do nr 1067. ul. Świętego Rocha działka nr 1057.
21.10 od godz. 8:00 do 15:00


Uzarzewo: ul. Kasztanowa, ul. Kalinowa, ul. Akacjowa, ul. Zaciszna, ul. Czeremchowa.
21.10 od godz. 8:00 do 17:00


Katarzynki: ul. Łanowa, ul. Słomiana, ul. Koszykowa, ul. Glebowa, ul. Konwaliowa, ul. Sasankowa, ul. Liliowa, ul. Gruszczyńska.
21.10 od godz. 8:00 do 17:00


Kobylnica: ul. Młyńska, ul. Spichlerzowa bez 7, ul. Gruszczyńska 1.
21.10 od godz. 8:00 do 17:00


Trzek ul. Topolowa 1- 7 nieparzyste, Lipowa 26, 28.
21.10 od godz. 9:00 do 14:00


Radzewice ul. Piaskowa, Łąkowa,, ul Długa 30, 31A, 31B, 40- 58, dz. 108.
21.10 od godz. 9:30 do 14:00


Przeźmierowo: ul. Rzemieślnicza od 25 do 35 nieparzyste, 47, plac budowy.
22.10 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Śliwkowa. ul. Kokosowa. ul. Topolowa dz. nr 287/4.
22.10 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Rusałki. ul. Jutrzenki. ul. Polarna nr 3, 5, 7, działki nr 184/92, 184/99, 910, 962, 967.
22.10 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Pastelowa. ul. Barwna.
22.10 od godz. 12:00 do 15:30


Jerzykowo ul. Poznańska 59-69.
25.10 od godz. 8:00 do 14:00


Przeźmierowo: ul. Derkaczowa 2, 4, 6, 8, ul. Kukułcza 13, 15.
25.10 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Komorniki miejscowości Szreniawa ul. Agatowa.
25.10 od godz. 9:00 do 11:30


Boduszewo 6-18.
27.10 od godz. 9:30 do 12:00


gm. Stęszew miejscowości Dębienko ul. Zacisze. ul. Podleśna. ul. Generała Sikorskiego nr 32d.
28.10 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Buk miejscowości Dobieżyn ul. Podgórna od nr 1 do nr 17, od nr 30 do nr 34, nr 47, działki nr 104/3, 105, 107/1, 595/1, 601, 602. ul. Topolowa nr 4, 4c, 6.
29.10 od godz. 8:00 do 11:00


Budzyń ul. Sportowa 18, 22, 24, działka nr 564/1, 564/3, 564/4.
3.11 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Kiekrz ul. Sarnia. ul. Ptasia od nr 1 do nr 24, od nr 26 do nr 54 parzyste, działki nr 777/8, 820/1, 828/1, 830/2, 831/1, 836/6, 836/7, 836/8, . ul. Poznańska nr 5, 27, 65, działka nr 777/4. ul. Górna. miejscowości Starzyny ul. Poznańska nr 2, 38a. miejscowości Rogierówko działki nr 847/41, 847/89. ul. Tadeusza Kościuszki od nr 3 do nr 56, nr 58, 62, 63, 66, 82, działki od 3/14 do nr 3/18, nr 3/32, 4/6, 9/19, 800/1, 850/14, 850/15, 851/1, 858, od 853/1 do 863/5, od 861/13 do 861/18. ul. Orzechowa. ul. Polna nr 1ul. Pułaskiego nr 4, 6, działka nr 800/3. gm. Poznań miejscowości Poznań ul. Biwakowa nr 19. ul. Podjazdowa działka nr 9320/3.
3.11 od godz. 9:30 do 11:00


Budzyń ul. Nowe Budy działka nr 35/4.
9.11 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Wysogotowo ul. Bukowska nr 27a, działka nr 148/2. ul. Batorowska działka nr 248/14.
17.11 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Stęszew miejscowości Sapowice ul. Bukowska nr 88, 149b, działki nr 111, 157.
19.11 od godz. 10:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Popowo Kościelne 2- 13, 23.
19.10 od godz. 9:00 do 11:00


Strzeszkowo, Jaworówko 6-16, PGR.
20.10 od godz. 7:30 do 16:00


Niemczyn 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 87, 88, 89, 90.
25.10 od godz. 9:30 do 12:30


Potrzanowo ul. Skocka 48-53, dz. 2/3
26.10 od godz. 8:30 do 13:00


Sienno 37, 38, 39, 40, 41, 61.
27.10 od godz. 9:00 do 14:00


Sienno 37, 38, 39, 40, 41, 61.
28.10 od godz. 7:00 do 15:30


Gołańcz ul. Sportowa 36, 38.
29.10 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Kcyńska 48 - Hala sportowa, Szkoła.
2.11 od godz. 8:00 do 14:00


Morakowo 61, 62, 63, 64, 65, 66.
2.11 od godz. 8:00 do 14:00


Łęgowo 40, 41, 41A, 42, 43, 45, 49, 49A, 53, 54, 54A, 55, 55A, 56, działka 28/14.
4.11 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Kobylec ul. Plażowa Hydrofornia.
4.11 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kościański

BIECZYNY ul. DĘBOWA, ul. SŁONECZNA, ul. WIOSENNA, 1, 11D, 12, 13, 14, 15, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, SIERNIKI 11A, /7, 1, 10, 11, 11R, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1A, 1D, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, DZ. 39/4, DZ. 121/14, DZ. 39/12, DZ. 39/20, SROCKO WIELKIE 14,
19.10 od godz. 9:00 do 11:00


PIECHANIN 71, DZ. 167/34, ul. BRZOZOWA 1/1, 1/2, 15, 4, 7, 98, DZ. 167/15, DZ. 167/31, ul. BUŁGARSKA 8, DZ. 163/28, ul. LIPOWA 14, ul. SOSNOWA 11,
19.10 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Bonikowo ul. Dworcowa nr 17, 17B, 19, 19A, 27, działki nr 139, 172/10 do 17, 172/21, 174/7, 174/13, 174/15, AKWIZYTOR, FHU Józefowski, METCHEM-TRADE, METCHEM-KOŚCIAN, Spółka Wodna.
20.10 od godz. 8:30 do 14:30


Krzywiń ul. Kościańska nr 92 do 95, działki nr 432/1, 1063; ul. Mostowa nr 23 do 31 nieparzyste, nr 34A do 48 parzyste, nr 56; ul. Strumykowa - cała ulica; gm. Krzywiń: Nowy Dwór nr 57 do 62, 63, 65, GR Starowicz. Krzywiń/Nowy Dwór działki nr 425 do 429, nr 432 do 448, nr 456 do 471/5.
21.10 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Sadowa nr 20, 37, działki nr 159/1, 159/12, 171/12.
22.10 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Kościan: Bonikowo ul. Dworcowa działka 172/21.
25.10 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kościan: Szczodrowo nr 1D do 3, nr 5, nr 14 do 17B, działki 119/21, 125/18, 126/7, 156/9, przepompownia ścieków, WIATTRANS.
25.10 od godz. 9:00 do 12:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Śmieszkowo ul. Wiśniowa 7, 15, 17; działka nr 111/5, 111/6, 111/8, 128/2, 150/11, 154/4, 154/5, 154/6, 154/7; ul. Brzozowa działka nr 127/13, 127/14.
19.10 od godz. 9:30 do 12:00


Osiniec 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, działka nr 209/1, 645, 657/2, 657/4, Biała działka nr 210/1.
20.10 od godz. 8:30 do 12:00


Śmieszkowo ul. Jana Pawła II działka nr 550, ul. Widokowa 5, 14, 16, działka nr 564, 570, 586.
20.10 od godz. 16:00 do 18:00


Runowo 50, 51, 52.
22.10 od godz. 8:30 do 13:30


Rosko ul. Duża Kolonia 34, 35.
26.10 od godz. 9:00 do 15:00


Biała działki nr 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 17/9, 17/24, 17/25, 17/26.
26.10 od godz. 15:00 do 18:00


Nowa Wieś działka nr 313, 315.
27.10 od godz. 8:00 do 15:00


Siedlisko działka nr 131, 141.
27.10 od godz. 10:30 do 16:30


Trzcianka ul. Jana Sobieskiego 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 15, działka nr 895/5, 3505.
30.10 od godz. 9:00 do 15:00


powiat gnieźnieński

miejscowość Dolaszewo ul. Jastrzębia działki 130/96, 130/91.
19.10 od godz. 15:30 do 20:30


Gniezno ul. Witkowska 119.
21.10 od godz. 8:30 do 13:30


Zawada ul. Leśna 8, działka nr 305/34.
22.10 od godz. 15:00 do 20:00


Szczytniki Duchowne dz. 65
26.10 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Kamieniec miejscowość Doły 2, 3, 5, 6, 7, 18, 19, 20
26.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Kamieniec miejscowości Konojad nr 5, działki nr 478/3, 478/5.
15.11 od godz. 10:00 do 14:00


Leszno

Leszno: ul. Klonowa - cała ulica; ul. Jesionowa nr 31.
20.10 od godz. 7:30 do 12:30


Leszno ul. Lechicka nr 73A.
25.10 od godz. 7:00 do 15:00


Leszno: ul. Lechicka nr 68 do 72 parzyste, nr 71AB, 73, 75 do 85 nieparzyste; ul. Lubuska nr 19; ul. Łużycka nr 22, 24, 26, 32, 34, nr 35 do 47 nieparzyste, Service Bosch; ul. Miśnieńska nr 24, 26, nr 25 do 39 nieparzyste, BOMIS; Pl. Obrońców Warszawy nr 13, 14, 15; ul. Wolińska nr 6, 6A, 8, 10.
25.10 od godz. 7:00 do 8:00


Leszno: ul. Lechicka nr 68 do 72 parzyste, nr 71AB, 73, 75 do 85 nieparzyste; ul. Lubuska nr 19; ul. Łużycka nr 22, 24, 26, 32, 34, nr 35 do 47 nieparzyste, Service Bosch; ul. Miśnieńska nr 24, 26, nr 25 do 39 nieparzyste, BOMIS; Pl. Obrońców Warszawy nr 13, 14, 15; ul. Wolińska nr 6, 6A, 8, 10.
25.10 od godz. 14:00 do 15:00


powiat międzychodzki

Góra ul. Batorego nr 4, 5, 8, działki nr 112/5, 113/ 9 i 12.
20.10 od godz. 7:30 do 9:30


gm. Kwilcz miejscowości Mościejewo nr 25, 25a, 26.
20.10 od godz. 8:00 do 12:00


Góra ul. Armii Krajowej nr 46.
21.10 od godz. 7:30 do 15:30


Góra ul. Armii Krajowej nr 38, 40, 42, 44.
21.10 od godz. 7:30 do 8:00


Góra ul. Armii Krajowej nr 38, 40, 42, 44.
21.10 od godz. 14:30 do 15:30


Góra ul. Wierzbowa nr 10 warsztat, działki nr 182/24, 735/15 magazyn.
21.10 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Sieraków miejscowości Marianowo od nr 1 do nr 12. miejscowości Szostaki nr 2.
22.10 od godz. 8:00 do 14:00


Góra: ul. Starogórska nr 72 do 90 parzyste; ul. Słoneczna - cała ulica.
22.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Kwilcz miejscowości Urbanówko nr 3, 4, Koło Łowieckie Słonka. miejscowości Rozbitek nr 3, 37, działki nr 84/5, 84/7. miejscowości Mechnacz działki nr 200/2, 209/1.
22.10 od godz. 11:00 do 17:00


gm. Góra: Borszyn Mały - cała miejscowość.
22.10 od godz. 14:30 do 18:30


powiat złotowski

Miejscowość: Dolnik 27A, działka 1na12, 1na15, 1na20.
20.10 od godz. 8:00 do 13:00


Miejscowość Buntowo 21, działka numer 74.
26.10 od godz. 8:30 do 14:30


Krajenka ul. Witosa 8, 10, 18, 20, 22.
27.10 od godz. 8:00 do 13:00


powiat grodziski

gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Winna działki nr 3101, 3101/5.
20.10 od godz. 11:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Wiatrakowa. ul. Grodziska od nr 16 do nr 20/4, nr 40, działki nr 310/10, 311/2, 321. ul. Krystyny nr 2, 2/1, 2/2, 2a, 57, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4.
21.10 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Rakoniewice miejscowości Komorówko od nr 14 do nr 31, nr 53, działki nr 110/5, 136/6, 136/7, 136/10, 155, 292/1, Sklep, OSP, Dom Wiejski.
21.10 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Przemysłowa działki nr 1120/10, 1120/12 Biuro z zapleczem dla samochodów i oświetlenie terenu.
21.10 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 25c, działki nr 196/3, 196/8, 197.
25.10 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Słocin od nr 115 do nr 18a, do nr 19a do nr 19m, od nr 120 do nr 122, działki nr 23/3, 23/6, 23/9, 23/10, 23/15, 23/23, 23/27, 23/31, 23/33, 23/42, 23/46, 23/60, od 23/76 do 23/79, 543/1, 543/2. miejscowości Grąblewo nr 96a.
26.10 od godz. 8:30 do 12:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Słomińskiego nieparzyste od 1 do 11, od 19 do 27, działki 2712, 2714
26.10 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Wypoczynkowa od nr 5 do nr 5e, nr 26, działki nr 2320, 3817, 3827, Przepompownia Ścieków.
27.10 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Granowo miejscowości Dalekie nr 12, 17, 19.
27.10 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Kąkolewska od nr 92 do nr 104 parzyste, działki nr 2891/11, 2891/13, 2891/15, 2891/19, 2891/21, 2891/22, od 2898/10 do 2898/14, 2898/16, 2898/18, 2899/2, 3025.
27.10 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Prosta od nr 20 do nr 50, działki nr 3576, 3589/16, 3589/17, 3602/7. ul. Kobylnicka działka nr 3547/6.
28.10 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Drzymałowo od nr 1 do nr 1i, nr 2b, 2c, 2f, 49, działki nr 83, 95, 103/4, 103/10, 146/6, 157/2, 161/1, 165/2, 170, 171, 179, Plac zabaw. miejscowości Zamieście działki nr 103/11, 146/6, 150. miejscowości Rakoniewice ul. Grodziska działka nr 157/2.
28.10 od godz. 13:00 do 15:00


powiat średzki

Środa Wlkp. ul. Paderewskiego 2A, 11ABC, 13, 15, 20,
20.10 od godz. 11:00 do 14:00


Marianowo Brodowskie ferma drobiu,
21.10 od godz. 8:00 do 14:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. NORWIDA, ul. GEN. HALLERA, ul. PADEREWSKIEGO, ul. POLSKIEGO, ul. KOCHANOWSKIEGO, ul. KRASZEWSKIEGO, ul. POSELSKA 64,
26.10 od godz. 9:00 do 15:00


powiat wrzesiński

Stroszki F-ma Krów dz. 9/11
23.10 od godz. 8:00 do 16:00


PODSTOLICE ul. KASZTANOWA 46/11,
25.10 od godz. 8:30 do 15:30


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Rębiechów nr 1 do 18, działka nr 32/1.
25.10 od godz. 9:00 do 14:30


powiat kaliski

Lipka ul. Jesionowa 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11.
27.10 od godz. 8:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Mobilnych ołtarzy jednak nie będzie?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie