Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 23.04 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

N360
N360
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule
Gdzie nie będzie prądu? Sprawdź w naszym artykule istockphoto.com/TebNad
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 23.04? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (23.04 15:12) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat szamotulski

gm. Duszniki miejscowości Podrzewie ul. Dusznicka nr 1, 2, od nr 4 do nr 11, 13, 17, działka nr 41/2. ul. Poznańska 13, 14, działki nr 41/2, 629, Bramownice, Fotoradar. ul. Łąkowa od nr 1 do nr 3, 7, 11, 15 działki nr 62/2, 544. cała ul. Ogrodowa
23.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat poznański

DACHOWA ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. RADOSNA,
23.04 od godz. 15:00 do 15:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat wągrowiecki

Mieścisko ul. Św. Huberta nr 4
24.04 od godz. 8:30 do 14:00


Bartodzieje os. Bajkowe 19, 9, 7, 4, 3, os. Runianka 1, 14, 16, 18, działki 114/6, 114/8, 114/12, 114/13, Przepompownia ścieków PS-2.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


IGNACEWO 1, 2,
27.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kobylec ul. Plażowa 74, 76, 78, 80, 82.
29.04 od godz. 8:00 do 15:00


Morakówko 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
5.05 od godz. 9:00 do 12:00


Komasin 1, Srebrna Góra 19, 20, 21, 22, 23, 24, działki 199 na4, 264.
6.05 od godz. 9:00 do 13:00


Wągrowiec ul. Morelowa dz. 325/14
7.05 od godz. 7:00 do 14:00


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Klonowa - cała ulica (oprócz dz. nr 64/29 i 30).
26.04 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Włoszakowice: Boguszyn nr 1 do 6 (oprócz nr 5B i 5C); nr 31ABC, nr 33 - przyłącze napowietrzne, 33AB, 34 do 40, działka nr 216 - Zakład Komunalny, nr 281/5.
26.04 od godz. 8:00 do 13:00


Osieczna ul. Gostyńska nr 29, nr 33 do 83 nieparzyste, nr 85 do 85J, nr 87 do 87G, nr 76, 80, 82, działki nr 1199/2, 1200/5, 1203/2,1304/2, 1306/5, 1309, 1310/3, gm. Osieczna: Berdychowo nr 5.
27.04 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Lipno: Górka Duchowna nr 1 do 10, 16, 16AB, 17, 18 do 25, 27, 47, 48, 49, 53 do 92, OSP, Parafia pw. Matki Boskiej Pocieszenia, sklep, przedszkole.
27.04 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Włoszakowice: Krzycko Wielkie ul. Gołanicka działka nr 409/5.
28.04 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Lipno: Maryszewice - cała miejscowość.
29.04 od godz. 6:30 do 12:00


MARKOWICE 1, 2, 29, 29A, 3, 30, 4, 47, 5, 6,
29.04 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Lipno: Wilkowice ul. Jesionowa nr 13, działka nr 884/27 do 884/29; ul. Maryszewicka nr 15, 17 (działki nr 884/39, 884/40).
30.04 od godz. 7:30 do 14:30


Lipno: ul. Krańcowa, Różana - całe ulice; ul. Kwiatowa nr 8 KAWU; ul. Leszczyńska nr 45 - działka nr 427/1 DACH-METAL; ul. Spółdzielcza nr 11A, 11B, 12, 12A, 13, 13A, 15, 17, 21, ASKOR, NATURE, piekarnia, PH CHUDAK, PROMET, działki nr 43/6, 43/11, 43/12, 43/14, 43/23, 43/25, 43/28, 43/31, 43/32, 64/1 do 64/5, 484/11, 484/17.
30.04 od godz. 9:00 do 15:00


powiat międzychodzki

gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
26.04 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
30.04 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Usługowa. ul. Krańcowa. ul. Krótka. ul. Nowe Osiedle. ul. Gumna nr 4, od nr 6 do nr 9, od nr 11a do nr 16, działki nr 67/3, 67/4, 388/8, Toaleta Publiczna. ul. Nowa od 1 do 2b. ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 1 do nr 5, od nr 12 do nr 13c, 15, 15a, ZOO. ul. 1 Maja od nr 6 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 23. ul. Ogrodowa nr 1 i 2. Leśnictwo Stary Młyn. Leśnik od nr 1 do nr 6, Oczyszczalnia Ścieków.
26.04 od godz. 9:00 do 10:00


Góra ul. Dąbrówki nr 13 (dz. nr 678) pawilon handlowo-usługowy.
27.04 od godz. 7:30 do 11:30


Góra ul. Lipowa nr 50, 51.
28.04 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. 1 Maja od nr 6 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 23. ul. Gumna nr 4, od nr 7 do nr 9, od nr 14 do nr 16, działki nr 62/1, 67/3, 67/4, 383. ul. Ogrodowa nr 1 i 2.
30.04 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. 1 Maja od nr 6 do nr 10 parzyste, od nr 11 do nr 23. ul. Gumna nr 4, od nr 7 do nr 9, od nr 14 do nr 16, działki nr 62/1, 67/3, 67/4, 383. ul. Ogrodowa nr 1 i 2.
30.04 od godz. 14:00 do 15:30


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz Leśnictwo Stary Młyn. Leśnik od nr 1 do nr 6, Oczyszczalnia Ścieków.
30.04 od godz. 8:00 do 15:30


gm. Kwilcz miejscowości Orzeszkowo od nr 1 do nr 12, nr 14, od nr 20 do nr 24, od nr 27 do nr 29a, działka nr 1/13.
5.05 od godz. 8:00 do 18:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Leśna nr 5, 8, 9, 10, 15, od nr 17 do nr 26, działki nr 494, 514, 530. ul. Sierakowska nr 13, od nr 17 do nr 27 nieparzyste, działki nr 488, 490.
11.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Leśna nr 5, 8, 9, 10, 15, od nr 17 do nr 26, działki nr 494, 514, 530. ul. Sierakowska nr 13, od nr 17 do nr 27 nieparzyste, działki nr 488, 490.
12.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Leśna nr 5, 8, 9, 10, 15, od nr 17 do nr 26, działki nr 494, 514, 530. ul. Sierakowska nr 13, od nr 17 do nr 27 nieparzyste, działki nr 488, 490.
13.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 6, 6A, 10, 15, 15A, 15B, 18, 24, działki nr 269, 280/2, 284/3. ul. Rolna od nr 4 do nr 8, działka nr 137/2. ul. Jeziorna od nr 23 do nr 26, Targowisko.
18.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 6, 6A, 10, 15, 15A, 15B, 18, 24, działki nr 269, 280/2, 284/3. ul. Rolna od nr 4 do nr 8, działka nr 137/2. ul. Jeziorna od nr 23 do nr 26, Targowisko.
19.05 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Rolna nr 1, 2. ul. Główna nr 1, 2, od nr 8 do nr 13, nr 16, od nr 19 do nr 21a, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Jeziorna od nr 1 do nr 21, działki nr 135/2, 135/3, 305, 306/5, 306/7.
18.05 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Rolna nr 1, 2. ul. Główna nr 1, 2, od nr 8 do nr 13, nr 16, od nr 19 do nr 21a, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Jeziorna od nr 1 do nr 21, działki nr 135/2, 135/3, 305, 306/5, 306/7.
18.05 od godz. 15:00 do 16:00


powiat szamotulski

gm. Duszniki miejscowości Brzoza 21, 26, 26a, 27.
26.04 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Lipowa od 4 do 14, od 16 do 36 parzyste, 23a, 23c, działki nr 206/7, 206/10, 206/11, 206/12, 206/21, 206/22, 206/23, 221/2, 254/53. ul. Kasztanowa 5.
27.04 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Kasztanowa. ul. Brzozowa. ul. Lipowa od 15 do 23C nieparzyste, od 38 do 50 parzyste, działka nr 249/1, 245/56 Przepompownia. ul. Poznańska od 1 do 9, działki nr 245/5, 245/14, 245/15, 245/53, 245/55, 254/39.
27.04 od godz. 8:00 do 8:30


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Kasztanowa. ul. Brzozowa. ul. Lipowa od 15 do 23C nieparzyste, od 38 do 50 parzyste, działka nr 249/1, 245/56 Przepompownia. ul. Poznańska od 1 do 9, działki nr 245/5, 245/14, 245/15, 245/53, 245/55, 254/39.
27.04 od godz. 15:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Sędzinko ul. Czereśniowa od nr 12 do nr 26 parzyste, działki nr 233/11, 233/12, 233/13, 233/17.
28.04 od godz. 9:00 do 14:00


Chojno Wieś działki 278/3, 278/4, 278/5.
28.04 od godz. 9:00 do 15:00


Wronki ul. Słoneczna garaże.
29.04 od godz. 8:00 do 13:00


powiat obornicki

Rogoźno ul. Za Jeziorem 62, 66, 70, 76, 78, 80, 82, 84, działka 1920/6.
26.04 od godz. 8:00 do 14:00


Parkowo 115, 116, 117, 119, 119A, 124, 124A, 126, 127, 128, 128A, 128B, 128C, 128D.
28.04 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Rogoźno, Parkowo 115, 116, 117, 119, 119A, 124, 124A, 126, 127, 128, 128A, 128B, 128C, 128D.
29.04 od godz. 8:00 do 14:00


Parkowo 103, od 105 do 128D, działki 116/1, 116/2, 140/4, 140/6, przepompownia ścieków,
29.04 od godz. 11:00 do 13:00


Międzylesie działka 248/50.
5.05 od godz. 7:00 do 13:00


Parkowo 111, 112, 113, 114, 118, 121, 121B, 121C, 122, 123, 123A, 123B, 125, działki 116/1, 116/2, przepompownia ścieków.
6.05 od godz. 8:00 do 14:00


Ryczywół, al. Adama Mickiewicza 14a, al. Karola Marcinkowskiego od 1 do 16, 18, działki 825, 833, garaż, Policja, ul. Kościuszki od 1 do 8, od 21 do 30, ul. Słoneczna 1, 26-27, 28, 32, działka 669na1, ul. 6 stycznia 3a, 3b, 4.
7.05 od godz. 8:00 do 14:00


Międzylesie działki nr 142/1, 142/2, 145/1, 145/2.
12.05 od godz. 7:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Bojanowo: Sowiny Leśniczówka, Koło Łowieckie DZIK.
26.04 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Miejska Górka: Gostkowo działka nr 226/1.
29.04 od godz. 7:30 do 12:30


gm. Miejska Górka: Gostkowo nr 47 do 75, działki nr 97/2, 122/1.
29.04 od godz. 7:30 do 8:00


gm. Miejska Górka: Gostkowo nr 47 do 75, działki nr 97/2, 122/1.
29.04 od godz. 11:30 do 12:30


powiat poznański

Plewiska: ul. Grunwaldzka od 461 do 481 nieparzyste, od 476 do 498 parzyste, 500A-F, ul. Miętowa 2, ul. Podgórna 2, dz. nr 914/1, ul. Północna 5, 19, od 8 do 28 parzyste, dz. nr 935/1.
26.04 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Zacisze. ul. Łanowa nr 3. ul. Szamotulska nr 2c.
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo działki 343, 363
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo ul. Długa 109, 111, 115, 115a, 117a, 125, 127 do 134, parzyste od 140 do 152, działki 43, 44/6, 45, 134; ul. Grecka działka 386 cała ul. Irlandzka, Akacjowa
26.04 od godz. 12:00 do 15:00


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 10, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 6, 62A, 64A, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 86, 9, ul. KOSTRZEWSKIEGO 18, 20, 21, ul. KRĘTA 1, 10, 12, 4, 6, ul. MOSTOWA 31, 37, ul. PIASKOWA 2, 3, 6, 8, ul. PODGÓRNA 11, 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, ul. POLNA 2, 3, 4, 6, 8, dz. 286/5,
27.04 od godz. 8:00 do 8:30


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 10, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 38, 4, 40, 42, 44, 48, 5, 6, 62A, 64A, 68, 7, 70, 72, 74, 76, 78, 8, 86, 9, ul. KOSTRZEWSKIEGO 18, 20, 21, ul. KRĘTA 1, 10, 12, 4, 6, ul. MOSTOWA 31, 37, ul. PIASKOWA 2, 3, 6, 8, ul. PODGÓRNA 11, 12, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 26, ul. POLNA 2, 3, 4, 6, 8, dz. 286/5,
27.04 od godz. 13:30 do 15:00


ROGALINEK ul. SIKORSKIEGO 35D, 35C, 35H, 35M, 37B, 37C, 53, 55, 57, 60, 64, 69, 84, 92, 96, 96A, dz. 94/2, dz. 94/7,
27.04 od godz. 8:00 do 15:00


Gortatowo: ul. Dożynkowa dz. 83/8.
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


BORÓWIEC ul. LISA WITALISA 3, ul. POD BOREM 36, 41, ul. POD LASEM 29, SPÓŁDZIELCZA 1, 2, 5, 6, ul. ŚWIERKOWA 7,
27.04 od godz. 8:30 do 13:00


gm. Komorniki miejscowości Rosnówko ul. Dworcowa nr 1, 5, 7, działka nr 325/8.
27.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kostrzyn ul. Nad strumieniem, ul. Średzka Przepompownia Ścieków działka 852/2
27.04 od godz. 9:00 do 14:00


BORÓWIEC ul. BUKOWA 3, ul. POD LASEM 36, 38, ul. ŚWIERKOWA 4, 5, DZ. 310/154,
27.04 od godz. 13:00 do 15:00


Murowana Goślina ul. Przemysłowa 21
28.04 od godz. 7:30 do 11:30


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo ul. Leśna 72, 78, działka 49/15; cała ul. Zielona, Wspólna, Środkowa
28.04 od godz. 9:00 do 12:00


Trzaskowo ul. Przy Puszczy działki 424/71, 424/72, 424/78, 424/79, 424/88, 424/89
28.04 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Stęszew miejscowość Strykowo ul. Jęczmienna.
29.04 od godz. 8:00 do 10:00


Baranowo: ul. Spokojna 63, ul. Wypoczynkowa od 59 do 91 nieparzyste.
29.04 od godz. 8:00 do 11:00


Swarzędz: ul. Średzka od 1 do 14, ul. Słoneczna od 1 do 12, 12A, 16, 18, 18A, 20, ul. Elizy Orzeszkowej, ul. Jana Brzechwy, ul. Kórnicka 70, 70A, ul. Południowa 28, 30, 32.
29.04 od godz. 8:00 do 10:00


Mielno ul. Villa Morena
29.04 od godz. 8:30 do 10:30


Rakownia ul. Żurawia.
29.04 od godz. 9:00 do 13:00


Dachowa ul. Poznańska,
29.04 od godz. 9:00 do 15:00


Puszczykowo ul. Morenowa dz. 394/10, ul. Myśliwska,
29.04 od godz. 10:00 do 14:00


Bugaj ul. Kobylnicka 34, 34a, 36, działka nr. 65/4
29.04 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Klonowa od nr 22 do końca ulicy.
5.05 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin ul. Wilcza. ul. Lisia. ul. Niedźwiedzia. ul. Zwierzyniecka.
5.05 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Buk miejscowości Buk ul. Dworcowa nr 31, 31a, 33.
5.05 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Buk miejscowości Kalwy ul. Spacerowa.
5.05 od godz. 12:30 do 15:30


gm. Buk miejscowości Buk ul. Dworcowa od nr 9 do nr 19 nieparzyste. ul. Kapitana Witolda Wegnera nr 2, 4, 6. ul. Przykop nr 13.
6.05 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusowo ul. Truflowa nr 15, ul. Pieczarkowa nr 2, 3, 5, działka nr 479/19. ul. Borowikowa nr 4, 6.
6.05 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Waniliowa. ul. Calineczki działka nr 304/10.
6.05 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Buk miejscowości Buk ul. Dworcowa nr 27. ul. Tadeusza Kościuszki od nr 2 do nr 28 parzyste, nr 46. ul. Stefana Czarnieckiego nr 1, 2, 2a. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 29.
6.05 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Sokołów nr 7, 8, 9, 14, 14a, 16, 18, 22, 23, 24, 25, działki nr 510/14, 510/15, 510/20, od 715/4 do 715/9, 715/13, 715/14. ul. Łąkowa nr 7.
7.05 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Lipowa nr 24, 28, 30, 34, 40, 42, 46, działki nr 344/69, 344/67, 344/65, 344/61, 344/52, 344/50, 344/49, 344/44, 344/41.
7.05 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Stęszew m miejscowości Strykowo ul. Wędkarska. ul. Bukowska nr 1.
10.05 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Komorniki miejscowości Chomęcice ul. Stęszewska od nr 2 do nr 8 parzyste, działka nr 432. ul. Poznańska nr 90, 92, 92a, od nr 94 do nr 101, nr 103, 105, 107. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy.
12.05 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Słoneczna od nr 18 do nr 26 parzyste, od nr 28 do nr 36, nr 38, działki nr 171/5, 171/6, 171/7, 171/9, 171/12, 171/14, 172/29, 172/30.
14.05 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewiec ul. Gościnna.
14.05 od godz. 12:00 do 16:00


powiat gnieźnieński

Jankowo Dolne 64, 65.
26.04 od godz. 9:00 do 12:00


Jankówko ul. Helska 2-12, 14-15.
27.04 od godz. 9:00 do 12:00


Szczytniki Duchowne działka 289/2 i 289/3
28.04 od godz. 9:00 do 13:00


Kalina 6, 11, 17 21, 23, dz. 102/2, dz. 90/4, dz. 90/6, dz. 91/1, dz. 91/3, dz. 91/5, dz.89/9, dz.102/4, dz.90/3, dz.90/7, dz.90/8, dz.90/9, dz.91/2.
28.04 od godz. 10:00 do 13:00


Stara Łubianka ul. Parkowa 15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,25A,25B,29
29.04 od godz. 7:00 do 15:00


Mnichowo os. Sosnowe 60, 62, 69, 71, dz. 368.
29.04 od godz. 10:00 do 13:00


Osiniec: Osiedle Dębowe
30.04 od godz. 9:00 do 13:00


Gniezno ul. Wyszyńskiego 33, 38
30.04 od godz. 10:00 do 14:00


Gniezno: ul. Witkowska 61, 61b, 63, 63a, 64, 64a, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 79, 79a, działka 173 ul. Kadłubka ul. Jana Długosza
4.05 od godz. 7:30 do 8:00


Gniezno: ul. Witkowska 61, 61b, 63, 63a, 64, 64a, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 79, 79a, działka 173 ul. Kadłubka ul. Jana Długosza
4.05 od godz. 12:00 do 12:30


Strzyżewo Kościelne działki numer: 73/22, 73/23,73/62, 73/63, 73/70, 73/71
4.05 od godz. 8:00 do 13:30


Gniezno: ul. Witkowska 70, 72 ul. Kadłubka ul. Jana Długosza
4.05 od godz. 8:00 do 12:00


Szczytniki Duchowne działka numer 126/14
4.05 od godz. 9:00 do 14:00


Owieczki nr 13a, 32, 32a, 33, 33a, dz.213/5, 500
5.05 od godz. 8:00 do 13:00


Osiniec działki numer: 194/12, 194/13, 194/19, 194/20, 194/25, 194/27
7.05 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kościański

gm. Kościan: Gryżynka - cała miejscowość; gm. Kościan: Nowy Dębiec działka nr 420 (oczyszczalnia); ul. Konwaliowa, ul. Liliowa, ul. Wrzosowa - całe ulice; ul. Daliowa działka nr 152/27; ul. Deptak nr 35 do 45 nieparzyste, 50 (sklep), nr 54 do 70 parzyste, działki nr 153/2 do 153/6, nr 173/1 do 173/3; ul. Leśna nr 3 (bar działka nr 207), 40, 42, działki nr 174/11, 175/2; ul. Malwowa działka nr 152/3; ul. Modrzewiowa nr 41 do 53 nieparzyste; ul. Wczasowa nr 20 do 56 parzyste, nr 31 do 37 nieparzyste, nr 57 do 59 nieparzyste, działki nr 60/182, 155/2 do 155/6, 166/1 do 166/5, 170/2, 170/3.
26.04 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kościan: Stare Oborzyska ul. Chabrowa nr 14, 15, 27, działki nr 277/5, 277/6, 280/8, 400/1 do 400/13.
27.04 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Kościan: Nowe Oborzyska ul. Spokojna nr 4, działki nr 114/4, nr 275/1 do 275/6.
29.04 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Krzywiń: Nowy Dwór nr 58 do 60, działki nr 439, 442, 448, 457, 461, 463, 471/5.
29.04 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Śmigiel: Koszanowo ul. Dworska - cała ulica oprócz nr 1 do 4, GR Waligóra, Z&P; ul. Glinkowa nr 1 do 11, nr 12 do 18 parzyste, działka 463; ul. Poprzeczna - cała; ul. Półwiejska - cała; ul. Wierzbowa nr 1 do 19, nr 20 do 40 parzyste, działki nr 52/1, 55/3, 62, 92/2, 95/3, przepompownia; Śmigiel: ul. Łukomskiego nr 12 do 26A parzyste, nr 17, 19; ul. Lipowa - cała oprócz nr 1 do 11, agencja ubezpieczeniowa Ciesielski; ul. Podgórna nr 7, 8, PHU KAKADU; ul. Reymonta nr 4, działka nr 1232/2 ul. Św. Wita nr 37 do 43 nieparzyste, mechanika pojazdowa Tomaszewski.
29.04 od godz. 8:30 do 12:00


Kościan ul. Gostyńska nr 3 do 17A nieparzyste, DECOR, AUTO-HIT, SECRET GARDEN, PHU SEKWIM BIS, AUTO-CZĘŚCI BORKOWSKI.
30.04 od godz. 8:30 do 15:30


powiat chodzieski

Oleśnica działki 88/18, 88/19.
27.04 od godz. 7:00 do 13:00


miejscowość Atanazyn, miejscowość Szamocin ul. Marcinkowskiego 25, 27, od 29 do 112 działki 224, 227, ul. Piaskowa działki 135/7, 135/8, 287/5, 289/11, 293, ul. Szpitalna 1, 2, 3, działki 68/10, 1643/1, przepompownia, SZPITAL admin., ul. Tartaczna 1, 1a, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, działki 303/4, 303/5, tartak, ul. Łąkowa 19, 21, 23, 46, 48, 50, działki 78, 79, 88.
30.04 od godz. 9:00 do 10:00


Milcz od 76 do 81, od 83 do 90.
10.05 od godz. 8:00 do 14:00


Drzązagowo 1.
10.05 od godz. 8:30 do 16:00


Leszno

Leszno ul. Wilkowicka nr 18, 20, 23, 29, 30, Usługi Transportowe DURKA, Zakład Ogólnobudowlany MALEPSZY, REWIS, REAL Leszno, działki nr 81/25, 833/15 przepompownia.
27.04 od godz. 7:30 do 9:30


Leszno ul. Wilkowicka nr 18, 20, 23, 29, 30, Usługi Transportowe DURKA, Zakład Ogólnobudowlany MALEPSZY, REWIS, REAL Leszno, działki nr 81/25, 833/15 przepompownia.
27.04 od godz. 12:30 do 14:30


Leszno ul. Wolińska nr 23D, 23E, 23F, 23G, 23H.
30.04 od godz. 8:30 do 12:30


powiat pilski

Wyrzysk ul. Pod Czubatką 10A, od 12 do 34A, działka 335na2.
27.04 od godz. 8:00 do 14:00


Piła ul. Długosza 6, 7, 9, 11, 11B, 15, 15/139, 15/145, 17, 19, 21, 21A, 23A, 23B, 25, 27A, 29A, 30, 31A, 31B, 33, 35, 36A, działki 15/53, 15/69, 15/70, 15/91, 15/105, 15/109, 15/116, 15/139, 15/144, 15/145, 15/197, 16/167, 35/4, ul. Krzywa 8.
27.04 od godz. 8:00 do 16:00


Piła al. Niepodległości działki 113/9, 113/15.
5.05 od godz. 15:00 do 18:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Wyganów nr 22 do 25.
27.04 od godz. 8:00 do 16:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Radosiew 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, działka 159na1.
27.04 od godz. 8:30 do 14:30


Nowe Kwiejce 54.
28.04 od godz. 9:00 do 13:00


Piłka 3, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A.
28.04 od godz. 9:00 do 14:00


Śmieszkowo ul. Polna 8, 9, 10, 12, 14, działki 105 na 3 i 4, 147 na 7 i 9, 153 na 9, 157 na 4, 164 na 2.
29.04 od godz. 8:30 do 13:30


Trzcianka ul. Cynamonowa działka 3593 ul. Imbirowa działki 3208/89, 3208/90, ul. Ogrodowa 20, działki 3195/4, 3195/8, 3195/9, od 3208/13 do 3208/99, 3236.
30.04 od godz. 8:00 do 17:00


Lubasz ul. Jarzębinowa 1, 3, 5, 22, działka 179 na 14, ul. Kalinowa 2, działka 179 na 21.
30.04 od godz. 16:00 do 19:00


Paliszewo 21, 23, 24, 25, 26, działka 466/2, Marunowo 50, 59, działki 161/3, 236/4, Sarbia 46, 47, 48, 48A, działka 137, Drzązagowo 1.
10.05 od godz. 8:30 do 16:00


powiat kaliski

Miejscowość: Osowo 34, 35. Gmina Zakrzewo, Miejscowość: Poborcze 20, 21, 22
27.04 od godz. 8:30 do 12:30


Lipka ul. Wydmidzban nr 1, 2, 2A, 3, ul. Sępoleńska nr 48, 49
28.04 od godz. 8:00 do 12:00


Lipka ul. IV Dywizji Piechoty 6G
30.04 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wrzesiński

CHOCICZA MAŁA 10, 11, 12, 18, 2/1, 21, 23, 24, 25, 3, 4, 5, 6, 7, 8, CHOCICZA WIELKA 3, 3A,
27.04 od godz. 9:00 do 10:00


Podstolice dz. 239, Zasutowo 7, 76, DZ. 178/14, DZ. 178/15, DZ. 192/2, DZ. 241, ul. Cicha, ul. Kwiatowa, ul. Leśna, ul. Motelowa, ul. Ogrodowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Wrzesińska,
28.04 od godz. 8:30 do 11:00


powiat nowotomyski

Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Księdza Antoniego Gustowskiego od 7 do 11, 15, działki 2211/5, 2056/2; ul. Ticza Bara 32, 34, 39, 43, nieparzyste od 47 do 59; ul. Strumykowa 48, 50, 50a; cała ul. Doktora Tadeusza Wierzejewskiego, Marcin Milczyńskiego, Generała Józefa Kargego, Generała Józefa Niemojewskiego
27.04 od godz. 11:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 130, 130a, 130c, działki nr 456/5, 456/17. miejscowości Przyłęk od nr 135 do nr 140f, działki nr 505/2, 505/3, 569/1, 569/4, 577/2.
28.04 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Opalenica miejscowości Opalenica ul. Nowotomyska od nr 1 do nr 25 nieparzyste. ul. Wspólna. ul. Wyzwolenia od nr 59 do nr 75 nieparzyste.
29.04 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć nr 53a, działka nr 98/14.
29.04 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Sękowo nr 62, 62b, od nr 73 do nr 77a, działki nr 205/1, 207/1, 209/1.
5.05 od godz. 10:00 do 12:00


powiat złotowski

miejscowość Jastrowie ul. Jagiellońska działka numer 1547 na 1.
28.04 od godz. 8:30 do 14:00


Międzybłocie 63A, działka numer 511na7, 511na12, 511na13, 511na15,
28.04 od godz. 9:00 do 12:00


Międzybłocie 1E, 1K, 1J, 1H, działka numer 655na2
29.04 od godz. 8:00 do 12:00


Śmiardowo Krajeńskie 8, 10, 12, 14, 16, 19, 21.
7.05 od godz. 7:00 do 9:00


Śmiardowo Krajeńskie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 13, 15, 17, 17A
7.05 od godz. 9:00 do 13:00


Augustowo 23, 24, 25, 26
10.05 od godz. 7:00 do 8:00


Augustowo 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
10.05 od godz. 8:00 do 8:45


Augustowo 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, Przepompownia, działka numer 150na1.
10.05 od godz. 8:45 do 9:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Sączkowo nr 15A, nr 18 do 27, nr 31 do 34, nr 58 do 65, GR Wróblewska, sklep Walkowiak, działka nr 307
28.04 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Przemęt: Radomierz ul. Krótka, Polna - całe ulice; ul. Południowa nr 25, nr 29 do 45 nieparzyste, nr 46, działki nr 229/6, 231/1, 414, 463.
28.04 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kolski

gm. Suchy Las miejscowości Jelonek ul. Topolowa. ul. Brzozowa. ul. Bukowa. ul. Lipowa. ul. Orzechowa. ul. Sosnowa od nr 20 do nr 32 parzyste, od nr 44 do nr 54 parzyste. ul. Obornicka nr 1, od nr 3 do nr 6b, nr 8a ul. Złotnicka 2, 8, 12, 12a. ul. Nektarowa nr 2, 2b, 2c. miejscowości Suchy Las ul. Krótka nr 10, działka nr 1057. ul. Obornicka nr 6b, 174. ul. Nektarowa 53, działki nr 207/2, 207/19. miejscowości Złotniki ul. Sosnowa nr 44. ul. Obornicka nr 5, 6.
29.04 od godz. 7:00 do 8:30


gm. Suchy Las miejscowości Jelonek ul. Topolowa. ul. Brzozowa. ul. Bukowa. ul. Lipowa. ul. Orzechowa. ul. Sosnowa od nr 20 do nr 32 parzyste, od nr 44 do nr 54 parzyste. ul. Obornicka nr 1, od nr 3 do nr 6b, nr 8a ul. Złotnicka 2, 8, 12, 12a. ul. Nektarowa nr 2, 2b, 2c. miejscowości Suchy Las ul. Krótka nr 10, działka nr 1057. ul. Obornicka nr 6b, 174. ul. Nektarowa 53, działki nr 207/2, 207/19. miejscowości Złotniki ul. Sosnowa nr 44. ul. Obornicka nr 5, 6.
29.04 od godz. 16:30 do 18:00


Czernice 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20A, 21, 21A, 22, działka numer 70na1, 89na1, 94na1
10.05 od godz. 10:30 do 13:30


powiat średzki

BRODOWO ul. Kwiatowa 14, 25-35, ul. Wierzbowa,
29.04 od godz. 9:00 do 14:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. KSIĘŻYCOWA 15, 8, dz. 361/4, ul. SZLAFROKA, ul. SZYBOWCOWA 14, 16, 18, ul. ZIELONA 9,
6.05 od godz. 9:00 do 15:00


powiat gostyński

Gostyń ul. Poznańska nr 37AB, 38A, 39 do 45, 152 do 157A, 157D.
30.04 od godz. 9:00 do 13:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Majówka 2021

Bon turystyczny - będzie wydłużenie terminu?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie