Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 24.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będzie wyłączenie prądu? Sprawdź informacje w naszym artykule
Gdzie będzie wyłączenie prądu? Sprawdź informacje w naszym artykule istockphoto.com/artisteer
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 24.06? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (24.06 15:09) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
24.06 od godz. 9:00 do 17:00


powiat kościański

PIOTROWO PIERWSZE 10, 11, 12, 13, 14, 6, ZAKŁAD ROL, dz. 31/29, dz. 61/1, ZADORY 10D, 10, 11, 11A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8B, 9, DZ. 93/2, dz. 42/6,
24.06 od godz. 14:30 do 15:30


powiat poznański

WĘGIERSKIE 27, 53, 53A, 56, 57, dz. 204/3,
24.06 od godz. 8:00 do 20:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
25.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Duszniki miejscowości Wierzeja ul. Sarbska. ul. Bukowska nr 7, 9, 10, od nr 12 do nr 22, od nr 24 do nr 30b parzyste, działki nr 64, 64/7, 116/3. ul. Stawna nr 5. miejscowości Grzebienisko ul. Bukowska nr 13.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Chojno-Wieś 591, 591/6, 591/14, 591/15, 591/16, 591/17, 591/18.
28.06 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Obornicka nr 13, 14, od nr 15 do nr 61 nieparzyste, działka nr 2011. ul. 27 Stycznia od nr 12 do nr 28 parzyste. ul. Spółdzielcza nr 1 gospodarstwo domowe.
28.06 od godz. 9:00 do 12:00


Wróblewo 60a, działki numer 22/18, 22/19.
29.06 od godz. 8:30 do 12:00


Stróżki 23E, 23F, działki 252/1.
30.06 od godz. 12:00 do 18:00


Wronki os. Borek garaże działki od 873 do 1024.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Kaźmierz miejscowości Kopanina ul. Marmurowa działki nr 37/9, 37/18, 37/19, 37/20. ul. Kamienna działka nr 37/20. ul. Wschodnia nr 6, działki nr 37/5, 37/22.
1.07 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Szamotuły miejscowości Piotrówko od nr 17 do nr 20, nr 21a, Świetlica, były PGR.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Pniewy miejscowości Jakubowo od nr 3 do nr 6a, nr 16, 17, działki nr 134/2, 151/3, 227/5, 242/3.
6.07 od godz. 9:30 do 11:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław od nr 56 do nr 58, ul. Leśna od nr 3 do nr 11, nr 14.
13.07 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław od nr 56 do nr 58, ul. Leśna od nr 3 do nr 11, nr 14.
13.07 od godz. 15:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław 16, 47, 50, 53. ul. Leśna nr 13, od nr 15 do nr 26, od nr 28 do nr 44a parzyste, działki nr 152/17, 155/3, 155/7, 170/2, 170/8, 170/16, 1716, 171/15, 171/16, 171/18.
13.07 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław 16, 47, 50, 53. ul. Leśna nr 13, od nr 15 do nr 26, od nr 28 do nr 44a parzyste, działki nr 152/17, 155/3, 155/7, 170/2, 170/8, 170/16, 1716, 171/15, 171/16, 171/18.
14.07 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Grzebienisko ul. Parkowa od nr 1 do nr 5a nieparzyste, od nr 8 do nr 16 parzyste, nr 22, 24, 26, działka nr 404/1, Przepompownia.
23.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat poznański

ŁUGOWINY 1-10,
24.06 od godz. 20:00 do 20:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa nr 19, 22, 23, 23a. ul. Szumin nr 6, działka nr 889/5. ul. Sowia nr 15 i 18.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Baranowo: ul. Biała 1, 1A, 2, 2A, 4, 23, dz. 354/19, ul. Turkusowa 8, 10, ul. Szamotulska 44, od 69 do 73 nieparzyste, 73A, 81, 81A.
25.06 od godz. 8:30 do 14:30


KAPALICA ul. JASKÓŁCZA 3, 4, 6, 7, ul. KOCIAŁKOWA 4, ul. SKOWRONKOWA 18, 24, dz.13/20, 21,
25.06 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA ul. Radosna, ul. Kręta,
25.06 od godz. 9:00 do 15:30


Siekierki Wielkie ul. Sadownicza działki nr 207/71 , 207/72
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


DACHOWA DZ.107/9, dz. 12/7, ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. POŁUDNIOWA, ul. ZŁOTA 3, ul. CHABROWA, ul. NOWINA,
25.06 od godz. 9:30 do 15:30


BOLECHÓWKO dz. 351/173,
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


Boduszewo ul. Maków Polnych 1,ul. Zielonczana , Rakownia ul. Gila, Klinowa, Żurawia, Zielonczana
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


DACHOWA OSIEDLE SOWIE, ul. POZNAŃSKA Z1-C, Z1/D, Z10-A, Z10-B, Z10-D, Z10/C, Z2 -C, Z2/A, Z2/B, Z3 -C, Z3/A, Z3/B, Z8 -C, Z8-A, Z8-B, Z9-B, Z9-C, Z9-D, ul. SREBRNA 1/1, 2, 4/2, 6/lok.1, LOK.1, dz. 30/7/lok.2, dz. 30/8/lok.1, dz. 30/8/lok.2,
28.06 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA DZ.107/9, ul. POZNAŃSKA 1, 13, 15, 17, 2, 21, 22, 27, 2A, 39, 4, 5, 7, 7A, 9, ul. POŁUDNIOWA 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 4, 8, dz. 107/19, ul. ZŁOTA 3,
28.06 od godz. 9:30 do 11:30


gm. Rokietnica miejscowości Pawłowice ul. Szkolna. ul. Pawłowicka od nr 1 do nr 23a, działki nr 79/2, 80/3, 80/15, 80/26, 84/3, 84/4, 84/5, 96/9.
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Otuska 47, parzyste od 32 do 48, od 52 do 58; ul. Władysława Szuberta 2, 4, działka 403/14 cała ul. siostry Marii Dworniczak, Księdza Stanisława Nizińskiego, ojca Ignacego Cieślaka, Księdza Teofila Ratajczaka, Fiołkowa ; ; ul. Kwiatowa 40, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55; ul. Storczykowa 41, 45, 47, 49; miejscowość Buk ul. Różana 34; ul. Otuska 27, 29, 31
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Komorniki miejscowość Głuchowo ul. Komornicka nieparzyste od 7 do 41, parzyste od 12 do 16, TP SA; ul. Rosnowska 1, 2, 2a, 4, 6, 6a; ul. Tęczowa działka 445
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


Swarzędz: ul. Modrzejewskiej 40, 44, 46, od 49 do 67 nieparzyste.
29.06 od godz. 8:30 do 12:00


ROBAKOWO ul. POZNAŃSKA 10, 12,
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


SKRZYNKI ul. KWIATOWA, ul. LEŚNA, ul. PALMOWA, ul. POZNAŃSKA, ul. WIŚNIOWA, KÓRNIK ul. LEŚNA 21A, BORÓWIEC ul. CZEREŚNIOWA, ul. GRUNTOWA, ul. GRUSZKOWA, ul. KEMPINGOWA, ul. KLONOWA, ul. LETNIA, ul. NA GÓRCE, ul. NA UBOCZU, ul. NAD JEZIOREM, ul. OGRODOWA, ul. OKRĘŻNA, ul. SKRYTA, ul. SZKOLNA, ul. UROCZA, ul. WIOSENNA, ul. ZAKOLE, ul. ZAKĄTEK, ul. ZIELONA, ul. ZIMOWA, ul. ŁADNA,
29.06 od godz. 10:00 do 11:00


Budzyń ul. Świerkowa działka 557/10.
30.06 od godz. 7:00 do 14:00


Bukowiec 42, 43, 44, działka 222/9, 274, ferma.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Turkusowa od 1 do 6, ul. Platynowa 30.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Janikowo: ul. Ustronna 13, dz. 269.
30.06 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/34, 179/35, 179/96.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


TUCZNO ul. DOJAZD, ul. WRONCZYŃSKA, STĘSZEWKO ul. MALWOWA, ul. NAGIETKOWA, ul. KWIATOWE, ul. GOŹDZIKOWA, ul. IRYSOWA dz. 759,760, ul. KONWALIOWA, ul. DALIOWA 2,
30.06 od godz. 9:00 do 14:00


Budzyń ul. Jodłowa 559/10, 588/12, ul. Modrzewiowa 559/13, ul. Przylesie 557/13.
1.07 od godz. 7:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Kobylniki ul. Karolewska.
1.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gruszczyn: ul. Wieniawskiego 2, 3, 8, 10, 13, 23, 25, dz. 21/67, ul. Mechowska 15, 21, 27, 29, ul. Nowowiejskiego 2, 3, 4, ul. Szymanowskiego 1, 3, 4, dz. 27/13, ul. Karłowicza 1, dz. 27/7.
1.07 od godz. 8:30 do 12:00


Wyszyny 32A, 33, 34, 34A, 35, 35A, 36, 37, 38, 57, 58A, 58B, stacja GSM, działka 247.
1.07 od godz. 11:00 do 12:30


Baranowo: ul. Turkusowa 7, od 9 do 12, ul. Biała 8, 10, 10A.
2.07 od godz. 8:00 do 13:00


Łęczyca: ul. Poznańska od 1 do 75 nieparzyste, od 14 do 30 parzyste, ul. Cmentarna, ul. Łąkowa, ul. Dworcowa, ul. Krzywa, ul. Poprzeczna.
2.07 od godz. 8:30 do 9:30


Łęczyca: ul. Północna, ul. Leśna od 1 do 31 nieparzyste, od 2 do 42 parzyste, ul Pogodna, ul. Zgodna, ul. Spokojna.
2.07 od godz. 8:30 do 9:30


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Leśna 63, 65, 67, działka 72/2
2.07 od godz. 10:00 do 12:00


DACHOWA OSIEDLE SOWIE, ul. POZNAŃSKA Z1-C, Z1/D, Z10-A, Z10-B, Z10-D, Z10/C, Z2 -C, Z2/A, Z2/B, Z3 -C, Z3/A, Z3/B, Z8 -C, Z8-A, Z8-B, Z9-B, Z9-C, Z9-D, ul. SREBRNA 1/1, 2, 4/2, 6/lok.1, LOK.1, dz. 30/7/lok.2, dz. 30/8/lok.1, dz. 30/8/lok.2,
6.07 od godz. 9:00 do 13:00


TUCZNO ul. CISOWA,
6.07 od godz. 12:00 do 17:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Licealna. ul. Szkolna nr 43, 44d, 44g, 44h, działki nr 291/3, 298/2.
7.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Stęszew miejscowości Witobel ul. Wrocławska nr 18, 20, 75, 85, 87, 93, działka nr 91/7, Znaki Aktywne C-9, U-6a.
8.07 od godz. 9:00 do 15:00


WOJNOWO 153, 155, 156, 161, 162, 163, 174, 187, 188, 191, 232, 234, 235, 238, 243, 250, 372, 429, 433, 439, WOJNÓWKO ul. BOLKA I LOLKA, ul. BRZEZINA, ul. JARZĘBINKI, ul. NAD JEZIOREM, ul. RUMCAJSA, ul. TOMCIA PALUCHA, ul. WIŚNIOWA,
8.07 od godz. 9:00 do 9:30


WOJNOWO 153, 155, 156, 161, 162, 163, 174, 187, 188, 191, 232, 234, 235, 238, 243, 250, 372, 429, 433, 439, WOJNÓWKO ul. BOLKA I LOLKA, ul. BRZEZINA, ul. JARZĘBINKI, ul. NAD JEZIOREM, ul. RUMCAJSA, ul. TOMCIA PALUCHA, ul. WIŚNIOWA,
8.07 od godz. 13:30 do 14:00


WOJNÓWKO ul. BABY JAGI dz. 432,
8.07 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowość Strykowo ul. Pogodna. ul. Bukowska działki nr 509/5, 509/8, 507/4, 507/5.
9.07 od godz. 10:30 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Zborowo ul. Lotnicza nr 44, działki nr 34, od 35/1 do 35/4, 37/4, 37/5, 37/7, 37/8, od 37/13 do 37/19, od 37/23 do 37/25, 37/30. miejscowości Więckowice ul. Tarnowska nr 58.
12.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Buk miejscowości Buk ul. Józefa Grobelnego nr 2, 4, 6, od nr 8 do nr 12, nr 18, 20, działki nr 1086/10, 1086/18, 1086/30, 1086/32, 1086/47, 1086/51.
14.07 od godz. 9:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Sierakowo ul. Warzywnicza nr 37, 43, działka 133/17, 133/18, 133/21.
25.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Masłowo ul. Bociania nr 32 do 60 parzyste, działka nr 1251/6 oświetlenie Gmina Rawicz; ul. Żurawia nr 36.
30.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Szymanowo ul. Szczęśliwa nr 1, nr 2 do 26 parzyste, działki nr 1114/1, 1115.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Jutrosin: Szymonki nr 9E, 9H.
1.07 od godz. 7:30 do 13:30


powiat leszczyński

gm. Święciechowa: Ogrody k/Leszna nr 5, 6, 11, 13, działka nr 27/1.
25.06 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dominicka nr 29, 31, ORANGE Polska, INSEMICA.
25.06 od godz. 9:00 do 12:00


Osieczna: ul. Bukowa nr 1; ul. Łoniewska nr 11; ul. Klonowa nr 1, działki nr 1441/144 do 1441/147, nr 1441/153 do 1441/157.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Włoszakowice ul. Leszczyńska działki nr 466/4 i 5.
28.06 od godz. 12:00 do 17:00


gm. Święciechowa: Długie Stare ul. Jesienna działka nr 242/1.
29.06 od godz. 12:00 do 17:00


MARKOWICE 27, 53, 61,
29.06 od godz. 13:30 do 16:00


Rydzyna ul. Witkiewicza - cała ulica.
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Perłowa działki nr 573/1 do 573/9.
30.06 od godz. 10:30 do 15:30


Osieczna ul. Gostyńska nr 79 (działka nr 1198/11).
1.07 od godz. 8:00 do 15:00


Osieczna ul. Śmigielska nr 7E, 16, działka nr 98.
1.07 od godz. 8:00 do 13:30


powiat pilski

miejscowość Ługi Ujskie 100, 102, 152/7, dz. 521/2, dz. 522/1.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Osiek nad Notecią ul. Jasna 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19a.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Dolaszewo ul. Poziomkowa 5
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Olejnica ul. Górska nr 10, 11, działka nr 607.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat kościański

gm. Kościan: Kurza Góra ul. Żwirowa - cała ulica.
25.06 od godz. 8:00 do 13:30


Kościan: ul. Boczna nr 4 do 38A parzyste, nr 7 do 13 nieparzyste, Pracownia Artystyczna ABI; ul. Bukowa - cała; ul. Działkowa nr 1; ul. Łąkowa nr 14 do 34 parzyste, nr 27, 29, 31, LOLO S.C.; ul. Graniczna nr 1 do 4, nr 5 do 13A nieparzyste, nr 15A, 17, 19, działka nr 3188/1; ul. Towarowa nr 2 do 7.
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole nr 6 do 14, działka nr 238/4.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole - cała miejscowość (oprócz nr 6 do 14 oraz działek nr 238/4, 385/1 - przepompownia).
28.06 od godz. 12:00 do 16:00


Kościan: ul. Kaźmierczaka nr 12, 18; ul. Marciniaka nr 3 do 9 nieparzyste.
30.06 od godz. 8:00 do 13:30


powiat wrzesiński

Starczanowo dz. 206/36,
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


MIŁOSŁAW ul. Łąkowa 28, 30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,
28.06 od godz. 8:15 do 13:30


MIŁOSŁAW ul. DĄBROWSKIEGO 25, 5, ul. HARCERSKA 1, 2, ul. ŁĄKOWA 1, 10, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1C, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29A, 31A, 4, 6, 8, DZ. 198,
28.06 od godz. 8:15 do 9:00


MIŁOSŁAW ul. DĄBROWSKIEGO 25, 5, ul. HARCERSKA 1, 2, ul. ŁĄKOWA 1, 10, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1C, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29A, 31A, 4, 6, 8, DZ. 198,
28.06 od godz. 12:30 do 13:30


MARZENIN ul. LEŚNA 3A,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin od 9 do 19, od 21 do 33, 35, 35a, 36, 42, działki 34, 73/1, 132/6, 132/11, 150/2, 150/7, 150/10, 150/13, 150/16, 170/7, 170/9, 170/16, 170/18, 226/1
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Księdza Dadaczyńskiego działki nr 19/10, 20/2. ul. Generała Sikorskiego nr 2a, działka nr 1013. ul. Bolesława Prusa nr 2, działki nr 942/1, 972/8, 972/9. ul. Rzemieślnicza działka nr 941/11.
26.06 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Kobylniki działka 81/6
30.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kobylniki od nr 15g do nr 16h, nr 18a, 18b, działki nr 279/42, 279/44, od 279/52 do 279/56, 279/65, 283/4, 283/5, 292/9, 292/11, 292/15, 292/19, 292/21.
30.06 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Wielichowo miejscowości Wielichowo ul. Grodziska od nr 39 do nr 71 nieparzyste.
5.07 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Michała Drzymały nr 1. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 9. ul. Ogrodowa od 1 do 17, 19, działka nr 690/3, Chata Polska, Szkoła. ul. Konstytucji 3 Maja 1a, 1b, 1d, Butik. ul. Poznańska 1b, 1c, 1d, 1f, 1g, 1h, 2c, działka nr 552/4, Butiki.
9.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Wielichowo miejscowości Dębsko ul. Krótka nr 4, działka nr 247 Pieczarkarnia.
13.07 od godz. 8:00 do 10:00


powiat gnieźnieński

Nowa Wieś Niechanowska 17, działka 46/2
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


WIERZYCE OSIEDLE DZIEWANNY
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


ZDZIECHOWA 3, 3A, 76, 77,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Dolaszewo ul. Poziomkowa 5.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


OSINIEC OWSIANE, SZCZYTNIKI DUCHOWNE 40, 50, 51, dz. 108/39, dz. 24, dz. 53/1,
30.06 od godz. 9:30 do 13:30


miejscowość Krępsko 72
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Orzeszkowej 27,
1.07 od godz. 9:30 do 12:30


GRABY 35A, 36, 37, DZ. 7/7, dz. 41/1,
2.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat międzychodzki

gm. Góra: Jastrzębia nr 23 do 41, działka nr 152/5 ochrona katodowa - PGNIG.
28.06 od godz. 7:30 do 10:30


powiat obornicki

Gościejewo 70, 70A, 71, 72, 73, 74, 75.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Krężoły od nr 1 do nr 12, od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3, miejscowość Łopiszewo od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3.
29.06 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Krężoły od nr 1 do nr 12, od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3, miejscowość Łopiszewo od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3.
29.06 od godz. 14:30 do 15:30


Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, Łopiszewo 36.
29.06 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. 1 Maja od 1 do 9. ul. 15 Sierpnia. ul. 25 Stycznia od 1 do 7, 9, 11, 13, 15. ul. Czarnkowska od 61 do 79 nieparzyste, działka nr 1715. ul. Kalinowa.
30.06 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. 1 Maja od 1 do 9. ul. 15 Sierpnia. ul. 25 Stycznia od 1 do 7, 9, 11, 13, 15. ul. Czarnkowska od 61 do 79 nieparzyste, działka nr 1715. ul. Kalinowa.
1.07 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Stanisława Staszica nr 16, 16A, 18, 20, działka nr 682/16.
2.07 od godz. 8:00 do 17:00


powiat wągrowiecki

Kamienica działka numer 63 na 21.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Poziomkowa 3.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kaliska działka 23 na 14.
29.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bartodzieje 12, 15.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Wągrowiec cała ul. Leszczynowa, Topolowa, Kasztanowa, Modrzewiowa, Cisowa, ul. Dębińska nr 2, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 5, 5,A, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12A, 12, 13, 13A, 15, 17, 19, ul. Bobrownicka 51, 78, 80, 82, 86, działka 4728, ul. Bażantowa 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 24, ul. Orla 1, 2.
1.07 od godz. 11:30 do 12:30


Długa Wieś 10, 60, 60a, działka 21/3.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


Konary 27, 28, 28a, 29, 30, 31.
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Jeziorna 9, 11, hydrofor.
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat średzki

ORZESZKOWO 1, 2, 3, 33, 34, 35, 36, 4, DOMINOWO ul. CENTRALNA 24, 25, 28, ul. CZEREŚNIOWA 10, 12, 14, 2, 3, 3A, 4, 6, 8,
28.06 od godz. 8:30 do 12:30


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. KSIĘŻYCOWA, ul. SZLAFROKA, ul. SZYBOWCOWA 14, 16, 18, ul. ZIELONA 9,
28.06 od godz. 13:30 do 16:00


JEZIORY MAŁE ul. DĘBOWA, ul. RADOSNA,
29.06 od godz. 9:30 do 12:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. DZIAŁYŃSKICH, ul. LESZCZYŃSKICH 4A, ul. LOTNICZA 3c/C, ul. RACZYŃSKICH, ul. ZAMOJSKICH,
1.07 od godz. 8:00 do 10:00


Mączniki dz. 55/83, dz. 55/85, dz. 55/87, dz. 55/90,
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. BRODOWSKA, ul. 27 GRUDNIA 1-5,
4.07 od godz. 9:00 do 9:30


powiat złotowski

gm. Wąsosz: Wiklina nr 29 do 33, 39.
28.06 od godz. 8:30 do 14:30


Łońsko 25, 25C, 25G, 25I, 25J, 29, 29C, działka numer 308na2-3, 308na8, 308na11, 325na6
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


Łońsko 25, 25C, 25G, 25I, 25J, 29, 29C, działka numer 308na2-3, 308na8, 308na11, 325na6.
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


miejscowość Krajenka ul. Jagiełły 15B(Sala gimnastyczna), Zakład IKANO.
30.06 od godz. 8:00 do 12:00


Jastrowie ogródki działkowe ROD Mickiewicza
6.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat nowotomyski

gm. Nowy Tomyśl miejscowości Jastrzębsko Stare ul. Nowotomyska nr 30f, 34a, działki nr 31/9, 35, 36, 39/7. ul. Nowa nr 2.
28.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna nr 58, 60, 60b, 60f, działki nr 334/2, 334/5, 343/31, 365/4, 365/6, 367/1.
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Opalenica miejscowość Porażyn ul. Porażyńska działki 378/9, 378/12
30.06 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec działka nr 237/9.
14.07 od godz. 8:00 do 10:00


powiat kolski

PRZYMIARKI 6, DZ. 73/12, DZ. 76/2, ul. LEŚNA, SOLEC ul. LEŚNA, SULĘCIN ul. WIATRACZNA,
28.06 od godz. 10:00 do 12:00


Murzynowo Leśne ul. Łąkowa, ul. Brodowska,
1.07 od godz. 9:30 do 14:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Stobno ul. Akacjowa 14, 16, ul. Ujska 27, 32, ul. Zielona 3, 4, 7.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Śmieszkowo ul. Kasztanowa działki od nr 600 do 610.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


Trzcianka ul. Bolesława Chrobrego 1, 1a, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 14.
2.07 od godz. 15:00 do 18:00


Trzcianka ul. Osiedle Leśne 5.
6.07 od godz. 7:30 do 13:30


Jesionowo 4, 7, 9, 31, działka 39/3.
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Smolarnia 30, Rychlik 27, 28.
8.07 od godz. 7:30 do 8:30


Leszno

Leszno ul. Dekana nr 5 - PBO DEWELOPER LTD PRZYLESIE.
30.06 od godz. 8:30 do 13:30


powiat chodzieski

Oleśnica działki 88/19, 88/18, 88/23.
2.07 od godz. 7:00 do 14:00


Klotyldzin dz. nr 34/7
2.07 od godz. 8:00 do 13:00


Konstantynowo 2, 3, 4, 6, 10, 10A, 11, 12A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 33, 36, 41, 46, działki 148/5, 149/1, 216/14, 216/15, 216/26, 216/49, 216/47, ul. Sosnowy zakątek.
2.07 od godz. 12:00 do 13:30


Rataje cała ulica Szeroka.
5.07 od godz. 7:00 do 14:00


Młynary działka 123/13.
5.07 od godz. 8:00 do 14:00


Szamocin ul. Kościelna 29, 39, 41, 50, 52, 55, działka nr 377/3, 378, 397.
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat śremski

PSARSKIE ul. Jabłoniowa, ul. Zachodnia 61-73 nieparzyste,
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Lato

Polska stała się bezpieczna

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie