Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 28.06 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wyłączenie prądu. Zobacz, gdzie nie będzie prądu
Wyłączenie prądu. Zobacz, gdzie nie będzie prądu istockphoto.com/TebNad
Udostępnij:
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (28.06)? Warto wiedzieć, kiedy nastąpi brak prądu w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat nowotomyski

gm. Lwówek miejscowości Władysławowo nr 6, 7, 8, 13, od nr 15 do nr 19, nr 50, 51, 67, 67a, 68, działka nr 126/5, Stowarzyszenie Pomocy i Integracji Bezrobotnych.
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


gm. Lwówek miejscowości Władysławowo od nr 1 do nr 3, od nr 47 do nr 49, nr 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66.
28.06 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 90a, 90b, 90c, 101d, 101f, od nr 145 do nr 147, nr 148b, 148d, 149, 150, 150a, 150d, 150e, 157, 163, działki nr 317/5, 317/21, 317/23, 341, 345/8, 365/1, 365/2, 367/7, Przepompownia. miejscowości Nowy Tomyśl ul. Komunalna działka nr 642/2.
29.06 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Miłostowska nr 18, 27, 29, 38b, działka nr 102/6.
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Opalenica miejscowość Łęczyce działki 32/4, 309/10, 309/11
29.06 od godz. 8:30 do 12:00


Gmina Lwówek miejscowość Konin 58, 59, 60, 60a
30.06 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Opalenica miejscowości Łęczyce nr 34h, 35b, 36a, 36b, 36g, 38a, działki nr 57/8, 58/1, 59/1, 59/2, 61, 174/7, 174/13, 183/1, 309/5, 342/2, 342/3.
30.06 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Lwówek miejscowości Zgierzynka od nr 24 do nr 47, nr 82, 83, działki nr 39, 99/1, 100/1, 300/1, 309/1, Przepompownia Wody, Gazy. miejscowości Konin od nr 29 do nr 35, działki nr 169, 170, 187/1. miejscowości Posadowo działka nr 107/5 Hanna i Adam Tyszkiewiczowie.
1.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Wyzwolenia nieparzyste od 3 do 25
4.07 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Jodłowa działki 1053/9, 1061/3, 1065/3, 1066/8, 1070/1
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Lwówek miejscowości Pawłówek od nr 1 do nr 3, nr 5, 6. miejscowości Konin od nr 58 do nr 60a. miejscowości Mokre Ogrody od nr 1 do nr 5.
2.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kolski

Miejscowość: Drożyska Małe 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, działka 54na2, 59na2.
28.06 od godz. 7:00 do 14:00


Gmina Suchy Las miejscowość Suchy Las ul. Obornicka 150 działka nr 209/7; ul. Konwaliowa 4, szkoła, działki 217/9; cała ul. Lawendowa, Maciejkowa , Malwowa,
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Manewrowa nr 59, działka nr 1092/1; ul. Przylesie - cała (działki nr 63/4 do 63/8).
28.06 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Rawicz: Szymanowo działki nr 740/5, 740/9, 740/16.
28.06 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Jutrosin: Szkaradowo nr 220.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Rawicz ul. Sarnowska działki nr 2018/5 i 9 - schronisko dla zwierząt.
28.06 od godz. 8:30 do 15:30


Miejska Górka: ul. Kalinowa nr 2, 4, działka nr 1015/2; ul. Spacerowa nr 1 do 13 nieparzyste.
28.06 od godz. 10:30 do 13:30


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Jagodowa nr 13 do 23 nieparzyste, nr 16 do 28 parzyste, działki nr 1082/1 do 1082/7, nr 1082/14 do 1082/17.
28.06 od godz. 11:30 do 15:30


gm. Miejska Górka: Topólka 8A (działka nr 355/2).
28.06 od godz. 13:30 do 16:30


gm. Pakosław: Niedźwiadki nr 9 do 12, 17, 21, 26, 28, 29, 30, działki nr 11/8 do 10, 137/1 do 137/7.
29.06 od godz. 7:30 do 13:30


Bojanowo ul. Leśna nr 8A, 8C, działki nr 221/3, 221/8.
29.06 od godz. 7:30 do 12:30


gm. Jutrosin: Szymonki działka nr 37/8.
29.06 od godz. 10:30 do 13:30


Bojanowo: ul. Drzymały nr 30A, 32, 33; ul. Kasztanowa nr 2, 6; ul. Platanowa - cała ulica (oprócz nr 21, 22 i suszarni chmielu).
29.06 od godz. 12:30 do 16:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Czesława Niemena nr 1 do 23 nieparzyste, nr 8, 9, działki nr 304/29 do 304/37; ul. Marka Grechuty nr 3 do 11 nieparzyste, działki nr 304/38, 304/39, 304/40; ul. Ryszarda Riedla nr 5 do 19 nieparzyste, działka nr 304/41 do 304/43.
29.06 od godz. 14:00 do 17:00


gm. Jutrosin: Rogożewo nr 14 do 21, 23, 24 do 28, 28B, 63, 63A, 64, UBOJNIA, działki nr 2, 3.
30.06 od godz. 7:30 do 9:30


gm. Bojanowo: Gołaszyn działka nr 604/3.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Rawicz: Wały Tadeusza Kościuszki (Lipowa) działka nr 1106/5.
1.07 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Miejska Górka: Dąbrowa ul. Ogrodowa nr 3, 11, działki nr 162/2, 162/4.
1.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Piekarska nr 1, 2, 3, 5; ul. Pszczelarska nr 1, 2, 4; ul. Rymarska - cała ulica; ul. Rawicka nr 29 do 49 nieparzyste, nr 38 do 50 parzyste, działka nr 213/1.
1.07 od godz. 8:30 do 14:00


Miejska Górka: ul. Buszy nr 11, 11A, 24; ul. Podgórna, Południowa - całe ulice.
4.07 od godz. 7:30 do 11:15


powiat pilski

Wyrzysk ul. Modrakowa dz. nr 1357/7, 1358/7.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Nowa Wieś Ujska 127, 128, 129, 130, 131, 132, 147, 149, 151, 152, 153, 154, dz. nr 381, 385/2, 446/2, 453/10, 453/13, 453/14, 453/16, 453/22, 524/2.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wyrzysk ul. Szpitalna 3, 5, 7, 9, 10, 10B, 11, 12, 14, 16, 18, działka 1001, ul. 24 Stycznia 58A, 59, 60, 62, 64, 66, 68, Kamar.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Miasteczko Krajeńskie ul. Dąbrowskiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, kino, pl. Plac Wolności 10, 11, 12, 13, 14, ul. Piotra Skargi 9.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Bądecz 4, 73-100, 107, dz. nr 15/4, pompownia.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat szamotulski

Gmina Szamotuły miejscowość Przecław ul. Długa od 20 do 48, 50, 53, 55, 57, działka 176/9; ul Strażacka 1; ul. Leśna od 1 do 2 , działka 222/2; ul. Łąkowa 1, 1a; cała ul. Parkowa, Krótka, Polna, Szkolna
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Szamotuły miejscowości Przecław ul. Długa nr 60, 61, 62, 64, działka nr 192/8.
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


Maszewice 1
28.06 od godz. 18:30 do 20:00


Tomaszewo 1, dz. nr 80184/5.
28.06 od godz. 18:30 do 20:00


Gmina Szamotuły miejscowość Piaskowo ul. Zygmunta Starego od 1 do 5, działki 131/1, 132/3, 249/8, 249/9, 249/10, 249/11, 243/6, 243/9, 243/10, 243/11, 243/12, 243/12, 246/3
5.07 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Duszniki miejscowości Sędziny ul. Niegolewskich od nr 1 do nr 10, działki nr 398, 487/6, 488/4.
6.07 od godz. 12:00 do 15:00


powiat poznański

gm. Stęszew miejscowości Krąplewo działki nr 216, 220/8. miejscowości Wielkawieś ul. Bukowska działki nr 216, 220/6, 220/8, 234/3.
28.06 od godz. 8:00 do 17:00


Kicin: ul. Lawendowa od 3 do 11 nieparzyste, dz. 229/30, ul. Cyprysowa 3.
28.06 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Poranek od nr 2 do nr 10 parzyste, działka nr 760. ul. Tęczowa nr 14. ul. Świt od nr 2 do nr 28 parzyste, nr 15, działki nr 232/3, 731/1, 732/4, 749, 752. ul. Koszycy od nr 34 do nr 48 parzyste, działki nr 75/3, 75/8, 75/10, 218/39, 218/40, 218/41, 218/45, 727.
28.06 od godz. 9:00 do 12:00


Krosno ul. Główna, ul. Piaskowa 1, 1A, 2, ul. Tylna,
28.06 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Stęszew miejscowość Skrzynki u. Parkowa 1; ul. Kwiatowa 5; u. Dworcowa 1, 2, 4, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17a, 21, 25, działki 78, 173, KAPLICA, TPSA; cała ul. Wodna
28.06 od godz. 9:00 do 12:00


Kórnik ul. Kantego 1, 2, 4, 6, ul. Młyńska, os. Białoboka, strażnica OSP, ul. Średzka 9, 11, 13, 15, ul. Wiatraczna,
29.06 od godz. 9:00 do 11:00


Gmina Stęszew miejscowość Krąplewo 8, ul. Bukowska 37, 39, 43, 47, działki 269/7, 282
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Swarzędz: ul. Gruszczyńska, ul. Grudzińskiego 2A, od 4 do 16 parzyste, od 9 do 15 nieparzyste, 20, 22, 24, 24B, ul. Zamkowa 17, 17A.
30.06 od godz. 8:00 do 15:00


Komorniki: ul. Sadowa od 42 do 48 parzyste, os. Zielone Wzgórze 7A-B, 11A-B, 12A-B, 13A-B, 14A-B, 15A-B, 16A-B, 17A-B, 18A-B, 19A-B, 20A-B, 21A-B, 22A-B, 23A-B, 24A-B, 35, 35A, dz. 1057/52
30.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Akacjowa nr 5, 7, 9, 18, działki nr 251/1, 256/6, 256/8, 256/9.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


Radzewice ul. Długa 17, 61, 60, 16, 15, 18, 12, 61A, 62, 59, 12, 11C, 20, 10, 62a,
30.06 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Skórzewo ul. Bukowa. ul. Wiśniowa nr 3, 11, 13, 14, 15 , 16, 17, 17a, 18, 19, 23, 25, 27, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 56, 58, działki nr 440/20, 446/3, 446/7, 447/3, 447/4, 448/2, 448/3, 448/4. 449/3.
30.06 od godz. 12:00 do 15:00


Luboń: ul. Kolonia PZNF, ul. Armii Poznań 51, 51A, 51B, 51C, myjnia, cmentarz.
1.07 od godz. 8:30 do 11:00


Radzewice ul. Wodna 3, 4, 5,
1.07 od godz. 9:00 do 14:00


Murowana Goślina 5, ul. Tartaczna, ul. Kolejowa 3, 4, ul. Rogozińska 7, 38
1.07 od godz. 9:00 do 12:00


Komorniki: ul. Żabikowska 93B-D.
4.07 od godz. 8:30 do 13:30


Wiry: ul. Łęczycka 82, 82A, od 86 do 142 parzyste, od 61 do 137 nieparzyste, ul. Komornicka od 175 do 181 nieparzyste, od 176 do 192 parzyste, ul. Poznańska 1, od 2 do 10 parzyste, 48, 50, 54A, 58, 58A, 58B, 58C, ul. Odskok, ul. Podgórna od 2 do 16 parzyste, od 53 do 59 nieparzyste, ul. Poranna, ul. Południowa 1, 6, 8, ul. Zespołowa bez 16 i 22.
4.07 od godz. 10:00 do 12:00


Gmina Rokietnica miejscowość Napachanie ul. Rokietnicka 3a, od 4 do 12, działka 151/8; ul. Starzyńska 1, 1a, 1b, 2, 7, 12, 12a, 12b, 12c, 20 działki 204/1, 204/16, 209
5.07 od godz. 8:00 do 16:00


Luboń: ul. Krótka, ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 2A-B, 4, 4A, ul. Dąbrowskiego od 1 do 7 nieparzyste, ul. Armii Poznań 15A-C, od 17 do 25 nieparzyste, 32, 32A, od 34 do 40 parzyste, 40A.
5.07 od godz. 8:30 do 14:00


Kamińsko 22, dz. 325/12, dz. 325/8, dz. 325/9, dz. 325/13, Zielonka 1 - 6, dz. 32, dz. 43, dz. 45, dz. 61, dz. 63, dz. 64, Czernice 1 - 6, Pławno 22, 23, 24, 26, 27, dz. 308/1, dz. 296/6, dz. 296/5, dz. 296/3, dz. 297/1, dz. 300
5.07 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Skórzewska 2, 4, 4a, 7, 8, 11, 14, 16, 16a, 20, od 22 do 27, działki 72/5, 76/1/2, 76/8, 81/6
5.07 od godz. 10:00 do 16:00


Komorniki: ul. Kasztanowa od 1 do 18, dz. 7646.
6.07 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Buk miejscowość Niepruszewo ul. Starowiejska 38a, 40, 42, 48, działki 162/1, 299/27, 299/28; ul. Ogrodowa 234/40, 234/44; cała ul. Działkowa
6.07 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Wrzosowa 2, 4; ul. Poziomkowa od 1 do 14, 16; ul. Leśna 55, 55a, 61, 73; cała ul. Jarzębinowa
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Ogrodowa wszystkie numery 13 od 35 do 50, od 65 do 88 działki 13/11, 13/13, 13/19, 337/1, 340/25
7.07 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusowo dz. nr 218/10, 218/11, 218/12. ul. Marcina Rożka nr 4, działki nr 228/11, 218/10, 218/11, 218/12.
7.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Stęszew miejscowość Dębienko ul. Powstańców Wielkopolskich działki 372/8, 372/10, 372/12
7.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Dąbrówka ul. Komornicka 46, 48; ul. Cesarska od 1 do 4, 6, 8, 10, 12; ul. Herbowa 10, 12; ul. Berłowa działki 43/42, 43/43, 43/44
7.07 od godz. 13:00 do 16:00


Chyby: ul. Szamotulska od 2 do 18 parzyste, od 1 do 21 nieparzyste, ul. Cedrowa 1, ul. Sekwojowa 59.
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Rokietnica miejscowość Rokietnica ul. Francuska
8.07 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Szkolna nr 15, 16. ul. Trakt Napoleoński nr 9, 11, 14, działki nr 12/3, 12/7, 12/50.
8.07 od godz. 13:00 do 15:00


Plewiska: ul. Owsiana, ul. Grunwaldzka od 410 do 450 parzyste, od 413 do 439 nieparzyste, ul. Wołczyńska 51, 53, 60, 65, ul. Żytnia 48, 50, 54.
21.07 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Sowia działki nr 1255/3, 1255/4, 1255/6, MS Budownictwo, Polnet.
25.07 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Napachanie ul. Aktorska oprócz nr 2. ul. Teatralna nr 4, działki nr 185/32, 189/34.
1.08 od godz. 11:00 do 13:00


powiat gnieźnieński

Kołaczkowo ul. Kasztanowa 24, ul. Ogrodowa 3, 5, 9, 8, 1, 6, 7, 4, 2, ul. Szeroka 4A, 2, 3A, 4, 5, 4B, 1, 3, ul. Średzka 10, 1, 2, 3, 4, ul. Wrzesińska 18, 24, 26, 18, 9, 12, 7, 21, 16, 13, 19, 22, 17, 14, 23, 11, 25, 23, 22, 16, 15,
28.06 od godz. 8:00 do 9:30


Baranowo: ul. Cicha 5, 10, 16.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Cymsa 14 (Szkoła), ul. Widna 1a, 4, Winiarnia, ul. Grunwaldzka 5, 5a, 5/A, 7, 9, 11, 13, ul. Krucza 1, 2, 3, 3a, 5, 8, ul. Wesoła 1, 4, 5, 7
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gorazdowo 61, 56, 59, 62, 55, 57, 58, 60, 5,
1.07 od godz. 8:00 do 10:30


Gniezno ul. Warzywna, ul. Sadowa, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska 102, 104, 104/b, 104a, 104c, 110, 116, 92, 92/4, os. Truskawkowe dz. 201/8, dz. 201/9
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


Pyszczyn os. Europejskie dz. 27/30
1.07 od godz. 9:00 do 12:00


Niechanowo ul. Gnieźnieńska 1, ul. Kolejowa 1, 3, 4, 5, 9, ul. Ogrodowa 1, 2, 4a, 5, ul. Polna 2, 4, ul. Różana 1 - 44
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Graby 2, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 34, Świetlica wiejska, dz. 73/6, dz. 74/1, dz. 256/8, dz. 256/9, dz. 161/1, dz. 91/2, Os. Zacisze 3
4.07 od godz. 8:30 do 9:00


Graby 2, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 34, Świetlica wiejska, dz. 73/6, dz. 74/1, dz. 256/8, dz. 256/9, dz. 161/1, dz. 91/2, Os. Zacisze 3
4.07 od godz. 13:00 do 13:30


Niechanowo ul. Pogodna dz. 131/1, ul. Krótka Przepompownia
5.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Łaskiego 8, 27
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


Jankowo Dolne ul. Na Skarpie 1, dz. 258/2, dz. 258/3, dz. 258/9, dz. 258/7, dz. 258/12
7.07 od godz. 7:00 do 12:00


Gurówko ul. Wiśniowa, ul. Owocowa 27
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Mierzewo 55 - 67
7.07 od godz. 10:00 do 11:00


Wierzbiczany dz. 94/3
8.07 od godz. 8:00 do 13:00


Baranowo: ul. Szamotulska 72, 74.
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


Gniezno ul. Rubinowa 4, ul. Srebrna 3, 5, 7, ul. Agatowa 8, dz. 11/3, dz. 11/2
8.07 od godz. 10:00 do 14:00


Żydowo ul. Leszczynowa dz. 607
11.07 od godz. 8:00 do 13:00


Rybno Wielkie ul. Grabowa
11.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kościański

gm. Śmigiel: Nowy Świat nr 1 do 5, działka nr 541; Poladowo nr 4A, 4B, 4E PHU Stalmar, 5 do 18, nr 45 do 52, nr 81, 82, 83, 84, działki nr 25/4, 87 przepompownia, ZUH Borowia.
28.06 od godz. 8:30 do 15:30


Borowo 23, 67, 68, 69,
29.06 od godz. 9:00 do 10:30


Borowo 19, 20, 21, 21A, 64, 65, 65A, 65B, 66,
29.06 od godz. 10:45 do 12:15


gm. Śmigiel: Bielawy ul. Główna nr 3A, 3B, 5, 7, nr 10 do 24 parzyste.
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Kościan Kokorzyn: ul. Bajkowa nr 1; ul. Długa nr 8 do 28 parzyste, nr 34 do 48 parzyste, nr 61 do 87 nieparzyste, nr 105, działki nr 373/27, KAMAR, parafia; ul. Kościelna - cała ulica; ul. Szkolna nr 1 do 4, nr 6 - działka 265/1, mechanika pojazdowa HENR, szkoła podstawowa.
4.07 od godz. 8:00 do 14:30


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Kłoda nr 9 do 11, 34 do 41A, ROBMIX, Cukiernia U KOWOLKI, VEGE SMAK, działki nr 651 przepompownia P3, 694, 704/6.
28.06 od godz. 8:30 do 11:30


Święciechowa ul. Leszczyńska działka nr 337/3.
29.06 od godz. 8:00 do 11:00


Włoszakowice: ul. Powstańców Wlkp. nr 29 do 35C nieparzyste, nr 46, działka nr 326 przepompownia, nr 322/1, 322/2; ul. Wolsztyńska nr 8A.
29.06 od godz. 8:30 do 10:00


gm. Święciechowa: Krzycko Małe ul. Świerkowa nr 1 do 11, 13, (dz. 32/1 do 11, 32/14 i 15, 240/1 i 2).
30.06 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Rydzyna: Pomykowo nr 30A, 30C, działka nr 223/2; ul. Za Stawami nr 4, działki nr 263/4, 263/7 do 9, 263/11 do 15.
30.06 od godz. 9:30 do 15:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Morelowa działki nr 135/30, 135/32.
1.07 od godz. 7:30 do 12:00


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Morelowa działki nr 135/37, 135/41, 135/45.
1.07 od godz. 12:30 do 15:00


gm. Święciechowa: Długie Stare ul. Jesienna nr 17A, 19, 21, 24 do 30, działki nr 252/1, 257 przepompownia ścieków, 258/1 i 5, 282/17; ul. Parkowa nr 21, działka nr 281.
4.07 od godz. 7:30 do 11:00


Krerowo 31, 33,
18.07 od godz. 8:00 do 12:00


Leszno

Leszno: ul. Św. Maksymiliana Kolbe nr 3, 3A, 4; ul. Św. Krzysztofa nr 47 do 57 nieparzyste, działka nr 402/22.
28.06 od godz. 10:30 do 15:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Trzcianka ul. Piotra Skargi dz. nr 128/90, 129/9.
28.06 od godz. 15:00 do 19:30


Śmiłowo ul. Zelgniewska 4, dz. nr 62, 278, ul. Kaczorska 2B, 3, os. Sportowe 1, ul. Pilska 3, 5, 6, dz. nr 279/4, 280, ul. Przemysłowa 1, dz. nr 64/1.
29.06 od godz. 7:00 do 17:00


Stobno ul. Brzozowa 1, 2, 2A, 2B, 3, 5, ul. Kasztanowa 13, 15, 17, 19, 19A, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 39, 40, 44, 50, 52, 59, 63A, dz. nr 91/1, 92/3, 178/2, 227/4, 227/6, 492/17, 492/18.
29.06 od godz. 8:00 do 9:00


Stobno ul. Brzozowa 1, 2, 2A, 2B, 3, 5, ul. Kasztanowa 13, 15, 17, 19, 19A, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 39, 40, 44, 50, 52, 59, 63A, dz. nr 91/1, 92/3, 178/2, 227/4, 227/6, 492/17, 492/18.
29.06 od godz. 12:00 do 13:00


Stobno ul. Kasztanowa 1A, 1B, 10A, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24A, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, dz. nr 22, 485/4, 491/3, 492/12.
29.06 od godz. 8:00 do 13:00


Miały ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Fabryczna, ul. Mężykowska.
29.06 od godz. 20:00 do 21:00


Miały ul. Leśna, ul. Brzozowa, ul. Fabryczna, ul. Mężykowska.
30.06 od godz. 18:00 do 19:00


Rzadkowo 46, 47, 48, dz. nr 466/18, Gorzelnia, stacja uzdatniania wody.
30.06 od godz. 8:00 do 17:00


Połajewo ul. Spokojna 2, 4A, 4B, 5, 7, ul. Sosnowa, ul. Leśna 1, dz. nr 981/10.
30.06 od godz. 17:00 do 19:00


powiat wągrowiecki

Kobylec ul. Letniskowa dz. nr 174/7, 174/9.
29.06 od godz. 7:00 do 11:00


miejscowość Nowe.
29.06 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Nowe.
29.06 od godz. 14:00 do 15:00


Gołańcz ul. Karola Libelta - ogrody działkowe.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Opacka 2, 4, 6, 12.
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


Wągrowiec ul. Janowiecka 49 do 66A, działka 2158/6, kwiaciarnia, sklep budowlany, ul. Polna 2A.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Skocka 45, 49, 51, gazownia, działki 4101/1, 4103, stacja paliw, myjnia.
4.07 od godz. 9:30 do 11:30


powiat złotowski

Skórka ul. Nad rzeką 1, 2, 3, 5.
29.06 od godz. 7:00 do 13:00


Wąsosz ul. Mieszka I działki nr 168/3, 177/3.
29.06 od godz. 8:00 do 11:00


Wąsosz ul. Chabrowa działki nr 54/7 do 17.
29.06 od godz. 8:30 do 11:30


powiat gostyński

Gostyń: ul. Wielkopolska nr 5, 6, działka nr 2083/8. gm. Gostyń: Brzezie nr 258 do 280 parzyste, nr 321 do 343B nieparzyste, działki nr 213/3, 213/5, 213/7, 215/4, 215/6, 218/3, przepompownia.
29.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Poniec: Dzięczyna nr 24 do 27, 28A, działki nr 108/1, 117, 214, ARWAK, Łowisko Wędkarskie MADGASKAR, stacja ochrony katodowej GAZ-SYSTEM, Usługi Budowlane Giera. Dzięczynka nr 2 do 9, działki nr 171, 177.
29.06 od godz. 8:30 do 16:30


gm. Krobia: Domachowo nr 1 do 11, działki nr 12/1, 162 - warsztat.
1.07 od godz. 8:30 do 14:30


powiat ostrowski

gm. Piaski: Podrzecze - cała miejscowość (oprócz nr 39, 40, działki nr 183/2, 253 przepompownie).
29.06 od godz. 7:30 do 14:00


gm. Piaski: Podrzecze nr 39, 40, działka nr 183/2 przepompownia.
29.06 od godz. 7:30 do 19:00


powiat wrzesiński

Gierłatowo 14, 14A,
29.06 od godz. 8:00 do 10:30


Bardo 1, 9, 10, 11, 12A, 13, Grzymysławice 6a, 8, 6, 4, 9, 1, 2, 5, 1a, 7,
29.06 od godz. 9:00 do 15:00


Racławki 26, 27, 28, 29,
30.06 od godz. 8:00 do 10:00


Września ul. Przemysłowa 1, ul. Kolejowa 9, 12, 15, "TOMPOL - BIS",
7.07 od godz. 8:00 do 18:00


Nekielka dz. 292/1, dz. 292/9, dz. 46/3, ul. Pasieka 16, dz. 58/2, dz. 272/8, ul. Sielankowa 37, dz. 292/5, dz. 292/4
15.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Nowa Wieś ul. Dębowa, Końcowa, Łąkowa, Piaskowa - całe ulice; ul. Okrężna nr 19; ul. Przemęcka nr 19 do 55 nieparzyste, nr 22 do 68 parzyste, Przedszkole, PB DROMAR, SKR, ŁABIŃSCY, działki nr 523, 535/1 przepompownia PC, 540/13, 644/7, 698/1.
30.06 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Przemęt: Błotnica ul. Podgórna - cała; ul. Wiejska działka nr 153 przepompownia; ul. Zachodnia nr 1 do 14.
1.07 od godz. 7:30 do 12:30


powiat śremski

Mszczyczyn ul. Parkowa, ul. Piaskowa, ul. Szkolna 4, ul. Zielona 1, 2, 4, 6,
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


Brodnica 33, 27, 25, 30, 4, 19, 28, ul. Główna 35, 31, 52, 27, 50, 27, 54, 25, 21, 23, ul. Jarzębinowa 2, 4, 6, 8, 10,
1.07 od godz. 8:00 do 9:00


Brodnica 33, 27, 25, 30, 4, 19, 28, ul. Główna 35, 31, 52, 27, 50, 27, 54, 25, 21, 23, ul. Jarzębinowa 2, 4, 6, 8, 10,
1.07 od godz. 11:00 do 12:00


Brodnica 38, 38/1, 42,
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat chodzieski

Rataje os. Wichrowe Wzgórze, Leśna Polana dz. nr 717/2, 718/2, 720, 722.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


Podstolice dz. nr 123, 238/29.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Szamocin ul. Chodzieska 3, 5, 7, 9.
4.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Zdrój 27, 28a, 29, 30, 31, 31f, 32, 33, 33, 33g, 34, 34a, 37, 38, 39, 39a, 40, 40a, 40b, 40d, 49
4.07 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Rakoniewice ul. Słoneczna działka 48/7; ul. Piaskowa 3B
6.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Kobylnicka działka 4131/5
7.07 od godz. 7:00 do 12:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Leśna działki 3102/18
7.07 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice nr 74, 76, działki nr 226/16, 226/18, 226/20, od 226/24 do 226/27.
29.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat obornicki

Rogoźno ul. Piłsudskiego 42 do 42, działki 2/2, 282/2, Zajazd pod Fartuszkiem, motel, ul. Rolna 1A, 2, 2A, miejscowość Ruda al. Piłsudskiego 1, 2.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat średzki

Potachy 6,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00


Środa Wielkopolska os. Jagiellońskie 47, os. Jagiellońskie STACJA BAZOWA PLAY SRD 3003,
19.07 od godz. 9:00 do 10:00


powiat krotoszyński

Kobylin: ul. Aleje Powstańców Wlkp. nr 47B (działka nr 15652/8); ul. Grunwaldzka nr 7 do 19 nieparzyste, nr 20, działka nr 15/1 AUTO-ZIG; ul. Rębiechowska nr 2 do 26 parzyste, działka nr 1608/5; ul. Tadeusza Kościuszki - cała.
5.07 od godz. 7:30 do 17:30


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #13

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Nowe podejście NATO wobec zagrożenia ze strony Rosji

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie