Bez prądu w wielkopolskim. Gdzie 30.07 są awarie, a gdzie planowe wyłączenia prądu?

Newsroom 360
Newsroom 360
Odłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie może nie być prądu
Odłączenia prądu. Sprawdź miejsca, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/peteholyoak
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 30.07? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (30.07 7:08) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat obornicki

Górka; Ślepuchowo; Żukowo
30.07 od godz. 5:28 do 8:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat gnieźnieński

miejscowość Skrzatusz ul. Czerwonych Domków
30.07 od godz. 8:00 do 15:00


Kiszkowo ul. Pobiedziska,
30.07 od godz. 8:00 do 13:00


GNIEZNO ul. GDAŃSKA 124, 129, 130, 131, 134 dz.1/2, 136, DZ. 5/2, DZ. 6/5, ul. Goślinowo, PYSZCZYN ul. Pyszczyn 1,
2.08 od godz. 11:00 do 14:00


KŁECKO ul. DWORCOWA 10, 12, 14,
2.08 od godz. 15:00 do 18:00


Zawada ul. Wiosenna 7, 9.
17.08 od godz. 7:00 do 14:00


Leszno

Leszno ul. Grottgera nr 27, 29, Market DINO, OS-BUS, działki nr 37/51, 37/52, 37/53, 37/56, 37/69, 37/70.
30.07 od godz. 7:30 do 13:30


Leszno ul. Ostroroga nr 10 do 16, Jeździecki Klub Sportowy przy Wyższej Szkole, działki nr 1/20, 1/21, 1/22.
3.08 od godz. 7:30 do 12:30


Leszno ul. Gronowska nr 30A do 30F, 30M do 30S, ( działka nr 364/5 ).
3.08 od godz. 9:00 do 14:00


powiat nowotomyski

gm. Pakosław: Golejewko nr 55 do 61A.
30.07 od godz. 7:30 do 18:30


gm. Pakosław: Golejewko nr 6 do 46, 50 do 54, sklep przepompownia ścieków, działka nr 109.
30.07 od godz. 7:30 do 8:00


gm. Pakosław: Golejewko nr 6 do 46, 50 do 54, sklep przepompownia ścieków, działka nr 109.
30.07 od godz. 17:30 do 18:30


gm. Pakosław: Niedźwiadki nr 9 do 12, 17, 21, 28, 30, działki nr 11/8 do 10, 137/5 i 6.
5.08 od godz. 7:30 do 10:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Cicha Góra od nr 67 do nr 70, nr 74, 75, działki nr 123/1, 135/15. miejscowości Paproć nr 122.
6.08 od godz. 7:00 do 14:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Nowy Tomyśl ul. 3 Stycznia od nr 87 do nr 99 nieparzyste, działki nr 24/3, 1867/3. miejscowości Glinno nr 120, od 190 do 191a, 194, 195, 195f, 196l, 196m, działki nr 24/3, 27/8, 27/9, 44/14, 44/15, 44/16, 44/19, 44/20, 207/4. miejscowości Przyłęk nr 1, od nr 16 do nr 19, nr 37, działki nr 608/4.
9.08 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Paproć nr 85, od nr 96 do nr 102, od nr 106 do nr 108b, nr 111a, działki nr 262, 310/1, 312/6, 901/3, 901/5, 901/6, Przejazd PKP.
10.08 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 328/5.
10.08 od godz. 12:00 do 14:30


powiat leszczyński

Lipno: ul. Juranda nr 24 (działka nr 166/16), 30.
30.07 od godz. 7:30 do 11:00


Rydzyna ul. Kościuszki działka nr 11/6, przepompownia P-7.
30.07 od godz. 8:30 do 14:30


Rydzyna ul. Kościuszki nr 27A, 27D, 28 do 34B.
30.07 od godz. 8:30 do 9:00


Rydzyna ul. Kościuszki nr 27A, 27D, 28 do 34B.
30.07 od godz. 13:30 do 14:30


gm. Lipno: Wilkowice ul. Szybowników - cała ulica oprócz nr 17; ul. Łanowa nr 18.
30.07 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działka nr 635/37 do 635/41.
30.07 od godz. 9:30 do 13:30


Włoszakowice ul. Osiedle Zatorze działki nr 185/15, 185/26, 1209.
2.08 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Włoszakowice: Ujazdowo nr 3, 34; Boszkowo-Letnisko ul. Wiatraczna nr 1 do 21 nieparzyste, nr 14 do 20 parzyste; ul. Wiosenna nr 8.
2.08 od godz. 9:30 do 13:30


Rydzyna: ul. Rynek nr 18, 19, 20; ul. Rzeczypospolitej nr 7AB, 7CD, 8, 9, 10.
3.08 od godz. 8:30 do 15:30


gm. Lipno: Mórkowo nr 35, 35A, nr 44 do 53B, 54 do 59, nr 60, 61, działki nr 134/1, 136, 144/1, 146, 151/1, 151/4, 151/12, 157/9 do 157/15, 312/1, 354/3, 354/4.
3.08 od godz. 17:00 do 19:00


gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Klonowa - cała ulica (dz. 786/25 do 34, 64/29 i 30).
4.08 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dominicka nr 46, 48D.
4.08 od godz. 12:30 do 15:30


gm. Rydzyna: Dąbcze ul. Słonecznikowa - cała ulica.
5.08 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rydzyna: Dąbcze nr 1 do 13, 108 do 117, 120 do 124, działka nr 125/3.
5.08 od godz. 9:30 do 11:30


Lipno: ul. Królowej Jadwigi nr 3 DINO, działka nr 468 kaplica i dom parafialny, 469/3; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 14 do 20 parzyste; ul. Wąska nr 17, 22.
5.08 od godz. 10:00 do 15:30


gm. Lipno: Gronówko Osiedle Gronowe nr 173 (działka nr 326).
5.08 od godz. 17:00 do 19:00


powiat chodzieski

Szamocin ul. Sutarskiego 1, 4.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


Szamocin ul. Rolna 557/16.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


Szamocin ul. Łąkowa 36, 46, 48, 50, działki 78, 79, 88.
10.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat poznański

gm. Rokietnica miejscowości Mrowino ul. Mikołaja Kopernika. ul. Poznańska nr 5, 7, od nr 9 do nr 11, nr 13, 15, 16, 18, 19, od nr 21 do nr 25 nr 28. ul. Zbożowa nr 5, działka nr 160/6.
30.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rokietnica miejscowości Cerekwica ul. Okrężna. ul. Przecławska. ul. Spokojna. ul. Żwirowa. ul. Marii Pietras. ul. Swojska. ul. Sosnowa. ul. Cisowa. ul. Jesionowa. ul. Lipowa. ul. Topolowa. ul. Wiązowa. ul. Jachtowa. ul. Biwakowa. ul. Kajakowa. ul. Wioślarska. ul. Łąkowa. ul. Żaglowa. ul. Letniskowa. ul. Wczasowa. ul. Szamotulska nr 15, 42, 44, 46, 46b, 46c, 46e, 50, 50a, 52, działki nr 131/1, 215, 226, 232/6. ul. Stawna. ul. Przylesie. ul. Piaskowa nr 1, 1a, 7, 7a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, od nr 49a do nr 75 nieparzyste, działka nr 166/4.
2.08 od godz. 7:30 do 9:00


gm. Rokietnica miejscowości Cerekwica ul. Okrężna. ul. Przecławska. ul. Spokojna. ul. Żwirowa. ul. Marii Pietras. ul. Swojska. ul. Sosnowa. ul. Cisowa. ul. Jesionowa. ul. Lipowa. ul. Topolowa. ul. Wiązowa. ul. Jachtowa. ul. Biwakowa. ul. Kajakowa. ul. Wioślarska. ul. Łąkowa. ul. Żaglowa. ul. Letniskowa. ul. Wczasowa. ul. Szamotulska nr 15, 42, 44, 46, 46b, 46c, 46e, 50, 50a, 52, działki nr 131/1, 215, 226, 232/6. ul. Stawna. ul. Przylesie. ul. Piaskowa nr 1, 1a, 7, 7a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, od nr 49a do nr 75 nieparzyste, działka nr 166/4.
2.08 od godz. 13:30 do 15:00


Gołuń 7A, 8, Gołunin 7, 10, 11,
2.08 od godz. 8:00 do 11:00


Rejowiec /113/1, 40,
2.08 od godz. 9:00 do 14:00


Przeźmierowo: ul. Lotnicza 37.
3.08 od godz. 8:30 do 13:00


Swarzędz: ul. Staniewskiego 1, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 25, 27, 29, 31 ul. Bursztynowa 11.
3.08 od godz. 8:30 do 12:00


Zalasewo: ul. Staniewskiego 33, 35, 37, ul. Srebrna 10.
3.08 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko działki nr 179/45, 179/61, 179/62, 179/73, 179/74, 179/76, 179/77. ul. Iskierki. ul. Dopiewska działka nr 179/59.
3.08 od godz. 9:00 do 12:00


ŁOPUCHOWO ul. Gać,
3.08 od godz. 14:00 do 17:00


PUSZCZYKOWO ul. ŚWIERKOWA,
4.08 od godz. 8:00 do 9:45


Gortatowo: ul. Złota Polana dz. 40/16.
4.08 od godz. 8:30 do 12:00


Komorniki: ul. Żabikowska 91A-M, 93F-J.
4.08 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Stęszew miejscowości Dębno ul. Podgórna od nr 8 do nr 18 parzyste, od nr 23 do nr 31 nieparzyste, od nr 39 do nr 47 nieparzyste, działki nr 381/5, 381/19, 381/38. ul. Czereśniowa od nr 1 do nr 3, nr 6, 9. ul. Nowa od nr 15 do nr 31 nieparzyste. miejscowości Dębienko ul. Kasztanowa od nr 6 do nr 16 parzyste.
5.08 od godz. 8:00 do 14:00


Brzeźno 17/1, 17A,
5.08 od godz. 8:00 do 17:00


ŁOPUCHOWO 4, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27A, 30, 31, 32, ul. Gać, ul. ul. Boczniakowa, ul. Borowikowa, ul. Podgrzybkowa, ul. Smardzowa, ul. Maślakowa,
6.08 od godz. 12:00 do 14:00


Budzyń ul. Poziomkowa działka 1541/24, Piaski działka 1541/17.
9.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Księdza Alfonsa Majcherka od nr 53 do nr 57 nieparzyste, od nr 59 do nr 70, od nr 72 do nr 82 parzyste, działki nr 74/1, 74/2, 89/5, 89/6, 89/8, 98/9, 98/10, 210/1, 244/18, 245/4, 247/4, 893. ul. Magnacka ul. Rzepakowa. ul. Szlachecka. ul. Brylantowa. ul. Zacisze.
9.08 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Łanowa działki nr 362/14, 362/16, 444/6.
10.08 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wiosenna. ul. Marcowa.
10.08 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Gołębia.
10.08 od godz. 12:00 do 16:30


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Pastelowa. ul. Jeżynowa działka nr 92/12.
11.08 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna od nr 58 do nr 70a parzyste. ul. Słoneczna numery nieparzyste, działki nr 13/7, 13/20, 25/25.
11.08 od godz. 12:00 do 15:30


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Goździkowa numery parzyste, działki od nr 290/5 do nr 290/11. ul. Liliowa nr 3, 7, działki nr 285/13, 290/11.
12.08 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Dopiewo miejscowości Więckowice ul. Dereniowa. ul. Jeziorna od nr 59 do nr 77 nieparzyste. ul. Słoneczna od nr 1 do nr 13, nr 16, działki nr 172/15. ul. Zbożowa nr 1, 1/1.
12.08 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrówka ul. Kolejowa od nr 20 do nr 24c parzyste, działka nr 40/13.
12.08 od godz. 12:00 do 16:30


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Sielska. ul. Wesoła nr 24, 25, 28, 29, działki nr 415/22, 417/14, 418/8, 418/10. ul. Jasna nr 10.
16.08 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Stęszew miejscowości Łódź ul. Jeziorna. ul. Szkolna nr 1. ul. Trzebawska nr 2, 2/1, 2/2. miejscowości Trzebaw ul. Osada Leśna 2, działka nr 2/1.
17.08 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Komorniki miejscowości Rosnowo ul. Sadowa od nr 10 do końca ulicy parzyste.
19.08 od godz. 10:00 do 14:00


powiat średzki

Środa Wlkp. ul. Zamojskich 3-15,
30.07 od godz. 8:00 do 11:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. 3 MAJA 10A, ul. CZERWONEGO KRZYŻA kwiaciarnia "OLA", ul. DZIAŁYŃSKICH 5, ul. DĄBROWSKIEGO 50, ul. LESZCZYŃSKICH, ul. ZAMOJSKICH, ul. ŻWIRKI I WIGURY,
30.07 od godz. 8:00 do 8:30


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. 3 MAJA 10A, ul. CZERWONEGO KRZYŻA kwiaciarnia "OLA", ul. DZIAŁYŃSKICH 5, ul. DĄBROWSKIEGO 50, ul. LESZCZYŃSKICH, ul. ZAMOJSKICH, ul. ŻWIRKI I WIGURY,
30.07 od godz. 10:30 do 11:00


powiat kolski

MIĄSKOWO 18B, 18J, dz. 359/2, Antonin,
30.07 od godz. 10:00 do 13:00


Miejscowość Osowiec 1, 2, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, działka nr 14, działka nr 34/2.
3.08 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Suchy Las miejscowości Suchy Las ul. Zielona nr 5, 6, 7, 9, 12, działka nr 801/4.
13.08 od godz. 8:30 do 15:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Starkowo nr 1C do 1P, nr 96 do 98, działki nr 219/1, 220/1, 220/3, 220/5, 249/10, działka nr 249/18 przepompownia.
30.07 od godz. 10:00 do 16:00


gm. Przemęt: Solec ul. Dębowa - cała; ul. Szkolna nr 25 do 35, nr 40, działka nr 502 - przepompownia P-2.
4.08 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Przemęt: Osłonin ul. Sosnowa nr 23 do 31 nieparzyste.
4.08 od godz. 10:30 do 12:30


powiat pilski

Kruszewo ul. Starowiejska oczyszczalnia działka 347.
31.07 od godz. 8:00 do 14:00


Wyrzysk ul. Wiejska działki 43/20, 43/21.
4.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat obornicki

Żołędzin 20, 21, 22, 23.
31.07 od godz. 9:00 do 12:00


Pruśce od nr 100 do nr 112, działki 455, 456, 457, 458, 459, 460, 462, 463, 467.
3.08 od godz. 8:00 do 14:00


Nienawiszcz działki 332, 334, 335, 348.
5.08 od godz. 8:00 do 14:00


Kaziopole 41, Grudna 57, działki 3/8, 36/2.
6.08 od godz. 8:00 do 14:00


Rogoźno ul. Hetmańska 31, działki 197/7, 197/29.
6.08 od godz. 8:00 do 13:00


Ryczywół ul. 1 Maja 8A, 12, 13, 17, 18, 19A, 23, ul. Kolejowa 1 do 28, BS, działki 879/6, 910/3, 953/1, 953/5, 953/8, 953/9, 953/12, 953/24, baza GS, Stacja Paliw, GSM, Piekarnia, warsztaty, ul. Kościuszki 9 do 20, Sklep, działka 551, ul. Ks. Stepczyńskiego 1, 2, ul. Słowackiego 4, 5, 6, 7, ul. Czarnkowska 18 do 31, działki 420/4, 452, 734, hydrofornia, przepompownia, szkoła.
9.08 od godz. 7:00 do 8:00


Ryczywół ul. 1 Maja 8A, 12, 13, 17, 18, 19A, 23, ul. Kolejowa 1 do 28, BS, działki 879/6, 910/3, 953/1, 953/5, 953/8, 953/9, 953/12, 953/24, baza GS, Stacja Paliw, GSM, Piekarnia, warsztaty, ul. Kościuszki 9 do 20, Sklep, działka 551, ul. Ks. Stepczyńskiego 1, 2, ul. Słowackiego 4, 5, 6, 7, ul. Czarnkowska 18 do 31, działki 420/4, 452, 734, hydrofornia, przepompownia, szkoła.
9.08 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Bąblinek od nr 1 do nr 4a.
10.08 od godz. 8:00 do 17:00


Rogoźno ul. Kolejowa 26, 38.
10.08 od godz. 8:00 do 13:00


Pruśce 112, działka numer 467.
11.08 od godz. 8:00 do 14:00


Międzylesie działki 248/33, 248/36.
11.08 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Betoniarska. ul. Kowanowska nr 7, 7a, 7b, 7c, 9, od nr 10a do nr 18, od nr 20 do nr 36 parzyste, działki nr 821/2, 826/3, 827, 827/3, 827/5, 827/12. ul. 11 Listopada działka nr 1007, Sygnalizacja Świetlna.
11.08 od godz. 8:30 do 20:00


powiat wrzesiński

Orzechowo ul. Topolowa dz. 545/53,
1.08 od godz. 8:00 do 12:00


GRABOWO KRÓLEWSKIE 18, 19, 23, 24, 24A, 31, 33, 34,
2.08 od godz. 8:30 do 11:00


PSARY POLSKIE 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136A, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 143A, 143L, 143P, DZ. 118/1, DZ. 119/50, DZ. 123/19, dz. 119/19, dz. 119/20, dz. 119/38, dz. 123/17, dz. 159/3, dz. 342/3, dz. 123/14, ul. KAMERALNA, ul. STROMA, ul. WESOŁA,
2.08 od godz. 9:00 do 10:30


Września ul. Cegielskiego, ul. Gawęckiego, ul. Sołtysiaka,
4.08 od godz. 9:00 do 12:00


powiat gostyński

Gostyń: ul. Władysława Kołomłockiego - cała ulica.
2.08 od godz. 8:00 do 12:00


Gostyń: ul. Hejnowicza - nr 2 (działka nr 3663); ul. Jana Bzdęgi nr 1 do 20.
3.08 od godz. 8:00 do 13:00


Gostyń: ul. Wrocławska nr 89A do 119, nr 155 do 159, 160 - przyłącze nn, nr 162, 163, nr 165 do 186A, działki nr 2417/5, 2429/3, 2502/7 PHU WOLMET, T-MOBILE, POLKOMTEL, przepompownia ścieków.
5.08 od godz. 8:00 do 13:30


powiat kościański

gm. Kościan: Kokorzyn działki nr 403/24 i 403/25 GAZ-SYSTEM; ul. Długa nr 2; ul. Kościańska nr 25 RSP, FUH MARCIN; ul. Ogrodowa - cała; ul. Sosnowa nr 9, działka nr 398/67.
2.08 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Kościan: Kokorzyn ul. Długa nr 37 do 55 nieparzyste, nr 57A, działka nr 222/4, działka 373/27
3.08 od godz. 7:30 do 17:00


gm. Kościan: Kokorzyn ul. Szkolna - cała; ul. Długa nr 8 do 48 parzyste, nr 61 do 105 nieparzyste, kościół, działka nr 373/29.
3.08 od godz. 7:30 do 11:00


Kościan: ul. Gostyńska nr 41, ALFA, T-MOBILE, działka nr 3334 (działka za DINO); ul. Składowa nr 1, 1A DINO, nr 2 ( PZD POMOWIEC, sklep Metalowo-Przemysłowy), nr 2B, nr 3, 5, 7, 9, 9B, 13, 13AB, 15, 17, działki nr 3337/2 Hurtownia, 3340, 3342, 3346/1, 3347, 3348/2, 3356/32.
3.08 od godz. 8:00 do 16:30


Kościan: ul. Składowa nr 9 do 17 nieparzyste (działki nr 3339/1, 3340, 3340 do 3344, 3342/2, 3343/2, 3344/3, 3344/4, 3345/1, 3345/2, 3345/4, 3345/6, 3346/1, 3346/3, 3346/6, 3346/8, 3346/10, 3347, 3347/2, 3348/2, 3348/4).
4.08 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Leśna nr 39 (przyłącze kablowe) nr 45, 47, 49; ul. Ogrodowa nr 96, 101 do 121 nieparzyste, działki nr 172/19 do 172/30, 187/4.
5.08 od godz. 7:00 do 10:30


Kościan: ul. Składowa nr 9 do 17 nieparzyste (działki nr 3339/1, 3340, 3340 do 3344, 3342/2, 3343/2, 3344/3, 3344/4, 3345/1, 3345/2, 3345/4, 3345/6, 3346/1, 3346/3, 3346/6, 3346/8, 3346/10, 3347, 3347/2, 3348/2, 3348/4).
5.08 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Przysieka Polska ul. Bruszczewska - cała oprócz nr 23; ul. Główna nr 69, 71, 71A, 78; ul. Piaskowa - cała; ul. Przemysłowa nr 3 do 12, nr 14, 16, 20, działki nr 220/1, 224/4, 449.
5.08 od godz. 11:00 do 14:30


Kościan: ul. Składowa nr 9 do 17 nieparzyste (działki nr 3339/1, 3340, 3340 do 3344, 3342/2, 3343/2, 3344/3, 3344/4, 3345/1, 3345/2, 3345/4, 3345/6, 3346/1, 3346/3, 3346/6, 3346/8, 3346/10, 3347, 3347/2, 3348/2, 3348/4).
6.08 od godz. 8:00 do 14:30


powiat szamotulski

Lubowo działki numer 169/16, 169/17.
2.08 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Kaźmierz miejscowości Kaźmierz ul. Rydzowa nr 14, 16, 19, działka nr 15/20. ul. Kurkowa nr 11, 15, 17, 19b, 19c, działki nr 15/12, 15/13, 15/23, 15/28, 15/32, 15/35. ul. Marii Konopnickiej od nr 25 do nr 39 nieparzyste. ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera nr 1. ul. Radosna. ul. Nowina. ul. Ładna. ul. Świt działki od nr 56/12 do nr 56/18.
3.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Duszniki miejscowości Sękowo ul. Lipowa od nr 7 do nr 9a, od nr 11a do nr 21, działki nr 284/1, 335/3, 427/5, 428/5, 428/6, 428/10, 428/12. ul. Orzechowa.
4.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Obrzycko miejscowości Pęckowo od nr 1 do nr 13. miejscowości Dobrogostowo od nr 20 do nr 22b, działki nr 91, 97/2, 103.
5.08 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Pniewy miejscowości Orliczko od nr 25 do nr 32, działka nr 104.
9.08 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Orliczko od nr 25 do nr 32, działka nr 104.
10.08 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Orliczko od nr 25 do nr 32, działka nr 104.
11.08 od godz. 8:00 do 16:00


powiat grodziski

gm. Wielichowo miejscowości Wielichowo ul. Grodziska od nr 39 do nr 71 nieparzyste.
2.08 od godz. 10:30 do 15:00


gm. Wielichowo miejscowości Wielichowo ul. Podgórna 8. miejscowości Wielichowo Wieś ul. Trzcinicka działki nr 324/1, 324/3, 924.
3.08 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kąkolewo działka nr 391/33.
5.08 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Winna od nr 30 do nr 34a parzyste, działki nr 3107/5, 4133/1, 4133/5, 4133/19.
11.08 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Dębowa działki nr 151/9, 151/11, 151/12, 151/13, 735/1, 750, GSM. ul. Zamkowa nr 9.
11.08 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Hokejowa.
11.08 od godz. 10:30 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Narożniki od nr 1 do nr 16 oprócz nr 3a i 3b, nr 20, działki nr 195/2, 212/1, 212/2.
11.08 od godz. 12:30 do 14:30


powiat wągrowiecki

cała miejscowość Bartodzieje, miejscowość Kobylec ul. Gajowa 1, miejscowość Nowe 26, działki 22/2, 55/14, miejscowość Toniszewo 31 - Składowisko odpadów komunalnych.
3.08 od godz. 7:30 do 8:30


Wągrowiec ul. Marii Dąbrowskiej 22, 24.
5.08 od godz. 8:00 do 13:00


Rgielsko 27.
9.08 od godz. 8:00 do 12:00


Wągrowiec ul. Bartodziejska 18, działki 5515, 484/13, 484/14, 484/15.
17.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat koniński

CHWALĘCIN 13, SZYPŁÓW 1, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 1A, 2, 3, 34, 35, 39, 4, 40, 41, 42, 43, 43A, 44, 44A, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 9, TOKARÓW 12, 1, 10, 11, 11A, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 9, 2, 8, TOKARÓW ul. Szypłów DZ. 175/2,
3.08 od godz. 8:30 do 13:00


BOGUSZYN ul. KASZTANOWA 12B, ul. KRAŃCOWA 1, 2, 3,
6.08 od godz. 8:30 do 12:30


powiat międzychodzki

Góra ul. Lipowa nr 42 (dz. 1204/3), 48 (dz. 1204/15).
4.08 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Sieraków miejscowości Śrem nr 1, 25, działki nr 5/1, 29/13, 37. miejscowości Chalin działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 37, 127/2, 146/5. miejscowości Przemyśl działki nr 2, 146/5.
6.08 od godz. 9:00 do 14:00


powiat rawicki

gm. Miejska Górka: Zalesie - cała miejscowość; Konary nr 1 do 25, 39, 80A do 89, 101, 102, 103, 105 do 165, Zakład Stolarski TOM - KAR, WAGS, Market DINO, Sklep KORFANTY, Sklep GS, FHU MENCEL, działka nr 65/1, 110/13, 212, 549/1, 690/2; Hallerowo działka nr 554 - przepompownia.
4.08 od godz. 8:30 do 14:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Wieleń ul. Przemysłowa 2, 3, działka 1215/5.
5.08 od godz. 8:30 do 15:30


powiat złotowski

Dzierzążenko działki nr 115/17-21, 282/1, 320/10.
10.08 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Lędyczek dz. 441/2.
10.08 od godz. 8:00 do 12:00


Lędyczek ul. Kościuszki 64, działka 5 - znaki aktywne.
18.08 od godz. 7:00 do 14:00


powiat kaliski

miejscowość Łąkie nr 23, 25, 25A, 29, 30, 83.
17.08 od godz. 8:00 do 11:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Lato

Religia i etyka w szkole. Kto ma kształcić nauczycieli etyki?

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie