Bezpłatne warsztaty z negocjacji już 23.11. Ilość miejsc...

  Bezpłatne warsztaty z negocjacji już 23.11. Ilość miejsc ograniczona

  Materiał informacyjny POLSKO-NIEMIECKIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Bezpłatne warsztaty z negocjacji już 23.11. Ilość miejsc ograniczona
  1/3
  przejdź do galerii


  Już w grudniu Katowice staną się na kilkanaście dni miejscem globalnych dyskusji i negocjacji klimatycznych. 24. sesja Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP24) zgromadzi tysiące delegatów z całego świata, których zadaniem będzie wypracowanie zasad wdrożenia Porozumienia Paryskiego i wyznaczenie kierunków polityki klimatycznej na następne dekady. Na przedpolu COP24, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Konsulatem Generalnym Niemiec we Wrocławiu i Ambasadą Republiki Federalnej Niemiec zapraszają 20, 21, 23 i 26 listopada na warsztaty w formie gry negocjacyjnej, organizowane w 4 miastach Polski.

  warsztat

  Uczestnicy spotkań wcielą się w role uczestników Szczytu Klimatycznego i wezmą udział w symulowanych obradach, mających na celu obniżenie emisji CO2 i zatrzymanie wzrostu globalnej średniej temperatury na bezpiecznym poziomie.

  Warsztaty poprzedzone zostaną prezentacją wyników badań opublikowanych w najnowszym raporcie Intergovernmental Panel on Climate Change (IPCC) oraz dyskusją o wpływie zmian klimatycznych na zdrowie i życie człowieka. Pokażemy również dobre praktyki firm, które kierując się odpowiedzialnością społeczną biznesu, wdrażają najnowsze technologie służące ochronie klimatu oraz opowiemy o tym, jak przebiegają szczyty klimatyczne. Spotkania odbędą się w czterech miastach: w Katowicach (20.11.), Wrocławiu (21.11.), Poznaniu (23.11.) oraz Warszawie (26.11.).

  Wszystkich zainteresowanych tematyką, w szczególności zaś tych, którym nie jest obojętne powstrzymanie niebezpiecznych dla zdrowia i życia zmian klimatycznych zapraszamy do rozmów. Zacznijmy rozmawiać i współpracować na rzecz ochrony klimatu już dziś! REJESTRACJA

  Do zobaczenia na warsztatach !

  23.11.2018
  Concordia Design
  ul. Zwierzyniecka 3, Poznań

  warsztat

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo