sportowy24
  Bieg Tropem Wilczym Poznań 2019: Biegnąc, oddali hołd...

  Bieg Tropem Wilczym Poznań 2019: Biegnąc, oddali hołd żołnierzom wyklętym [ZDJĘCIA]

  ZEN

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  W niedzielę nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu odbył się bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W biegu wzięło udział blisko tysiąc
  1/80
  przejdź do galerii

  W niedzielę nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu odbył się bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W biegu wzięło udział blisko tysiąc zawodników. Zobacz zdjęcia biegaczy ----->
  ©Łukasz Gdak

  W niedzielę nad Jeziorem Strzeszyńskim w Poznaniu odbył się bieg „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. W biegu wzięło udział blisko tysiąc zawodników.
  1 marca w całej Polsce był obchodzony Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Od 2013 r. jednym ze sposobów oddawania hołdu żołnierzom, którzy po zakończeniu II wojny światowej dalej walczyli o niepodległość, działając w podziemiu antykomunistycznym, jest bieg "Tropem Wilczym", który po raz pierwszy zorganizowano w 2013 r. w lesie koło Zalewu Zegrzyńskiego.

  W niedzielę, 3 marca bieg odbył się także w Poznaniu, a jego trasa przebiegała wokół Jeziora Strzeszyńskiego. Bieg odbył się na kilku dystansach - najdłuższy liczył 10 km. Zwyciężył w nim Aron Przybył.

  Zobacz zdjęcia zawodników:


  POLECAMY:

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Proszę o pomoc

  Andrzej (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1 / 3

  =bardzo proszę o pomoc

  pomagam.pl/andrzejkulis

  Aktualności sportowe