Brak prądu w wielkopolskim. Sprawdź gdzie 1.07 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Gdzie będzie planowana przerwa w dostawie prądu? Sprawdź te informacje w naszym artykule
Gdzie będzie planowana przerwa w dostawie prądu? Sprawdź te informacje w naszym artykule istockphoto.com/comzeal
Udostępnij:
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 1.07? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (1.07 10:07) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat leszczyński

gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Morelowa działki nr 135/30, 135/32.
1.07 od godz. 7:30 do 12:00


powiat rawicki

Rawicz: Wały Tadeusza Kościuszki (Lipowa) działka nr 1106/5.
1.07 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Miejska Górka: Dąbrowa ul. Ogrodowa nr 3, 11, działki nr 162/2, 162/4.
1.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Piekarska nr 1, 2, 3, 5; ul. Pszczelarska nr 1, 2, 4; ul. Rymarska - cała ulica; ul. Rawicka nr 29 do 49 nieparzyste, nr 38 do 50 parzyste, działka nr 213/1.
1.07 od godz. 8:30 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Błotnica ul. Podgórna - cała; ul. Wiejska działka nr 153 przepompownia; ul. Zachodnia nr 1 do 14.
1.07 od godz. 7:30 do 12:30


powiat pilski

Bądecz 4, 73-100, 107, dz. nr 15/4, pompownia.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Rataje os. Wichrowe Wzgórze, Leśna Polana dz. nr 717/2, 718/2, 720, 722.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat nowotomyski

gm. Lwówek miejscowości Zgierzynka od nr 24 do nr 47, nr 82, 83, działki nr 39, 99/1, 100/1, 300/1, 309/1, Przepompownia Wody, Gazy. miejscowości Konin od nr 29 do nr 35, działki nr 169, 170, 187/1. miejscowości Posadowo działka nr 107/5 Hanna i Adam Tyszkiewiczowie.
1.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat gnieźnieński

Gorazdowo 61, 56, 59, 62, 55, 57, 58, 60, 5,
1.07 od godz. 8:00 do 10:30


Gniezno ul. Warzywna, ul. Sadowa, ul. Ogrodowa, ul. Poznańska 102, 104, 104/b, 104a, 104c, 110, 116, 92, 92/4, os. Truskawkowe dz. 201/8, dz. 201/9
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


Pyszczyn os. Europejskie dz. 27/30
1.07 od godz. 9:00 do 12:00


powiat śremski

Brodnica 38, 38/1, 42,
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat kościański

gm. Śmigiel: Bielawy ul. Główna nr 3A, 3B, 5, 7, nr 10 do 24 parzyste.
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Opacka 2, 4, 6, 12.
1.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat poznański

Luboń: ul. Kolonia PZNF, ul. Armii Poznań 51, 51A, 51B, 51C, myjnia, cmentarz.
1.07 od godz. 8:30 do 11:00


Radzewice ul. Wodna 3, 4, 5,
1.07 od godz. 9:00 do 14:00


Murowana Goślina 5, ul. Tartaczna, ul. Kolejowa 3, 4, ul. Rogozińska 7, 38
1.07 od godz. 9:00 do 12:00


Niepruszewo ul. Starowiejska
1.07 od godz. 9:21 do 12:30


powiat gostyński

gm. Krobia: Domachowo nr 1 do 11, działki nr 12/1, 162 - warsztat.
1.07 od godz. 8:30 do 14:30


Leszno

Leszno ul. Łąkowa, Lniana, Siewna, Rzepakowa, Łanowa, Podgórna, Władysława Broniewskiego, Stefana Czarnieckiego, Mikołaja Reja, Wiejska, Dożynkowa
1.07 od godz. 8:51 do 12:00


powiat złotowski

Sławianowo; Buntowo
1.07 od godz. 9:14 do 12:30


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat śremski

Brodnica 33, 27, 25, 30, 4, 19, 28, ul. Główna 35, 31, 52, 27, 50, 27, 54, 25, 21, 23, ul. Jarzębinowa 2, 4, 6, 8, 10,
1.07 od godz. 11:00 do 12:00


Psarskie ul. Owocowa 3, 3A, 3D,
7.07 od godz. 7:30 do 10:00


Psarskie ul. Owocowa 6,
7.07 od godz. 10:00 do 13:00


Psarskie ul. Owocowa 5B, 5C, 7, ul. Topolowa,
7.07 od godz. 13:00 do 17:00


powiat leszczyński

gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Morelowa działki nr 135/37, 135/41, 135/45.
1.07 od godz. 12:30 do 15:00


gm. Święciechowa: Długie Stare ul. Jesienna nr 17A, 19, 21, 24 do 30, działki nr 252/1, 257 przepompownia ścieków, 258/1 i 5, 282/17; ul. Parkowa nr 21, działka nr 281.
4.07 od godz. 7:30 do 11:00


gm. Rydzyna: Kłoda nr 72 do 83A, 83DEF, 83R, 83S, 84 do 100, 102A, 113A, 115CDEFG, 115I, 116F, 146, 155, 156, JAMALEX, Zakład Stolarski JAKUBOWSKI, Centrum Integracji, FHU SZULC, działki nr 468/4, 468/18 i 19, 469/10, 471/7 do 20, 503/27 i 28, 520/15 i 16, 552/4, 564/3 i 8, 569/4, 551/3, 554 przepompownia ścieków, 588, 893/1 i 2; ul. Kolejowa nr 7, działki nr 475/3 do 14, 480/4, 486/1, FHU SOBASIK, PPUH VITA, nastawnia i rampa PKP; ul. Chabrowa, Fiołkowa, Łanowa, Łąkowa, Makowa, Narcyzowa, Stokrotkowa, Zbożowa - całe ulice.
5.07 od godz. 7:30 do 19:30


gm. Wijewo: Wilanów nr 1, leśnictwo.
6.07 od godz. 7:30 do 10:00


gm. Wijewo: Zaborówiec ul. Powstańców Wlkp. działka nr 288/5.
6.07 od godz. 11:00 do 13:00


Włoszakowice: ul. Spokojna nr 13A, 13B, 13C, działka nr 581/18.
7.07 od godz. 8:30 do 15:30


Włoszakowice: ul. 11 Listopada nr 1 do 17 nieparzyste, nr 2 do 12, 18, 24, 30, 32 parzyste, Kamieniarstwo PAUL, PPHU MARGOS; ul. Zachodnia nr 1, 3 działka nr 107/4, PHU DANCAR.
7.07 od godz. 11:00 do 13:30


Krerowo 31, 33,
18.07 od godz. 8:00 do 12:00


powiat rawicki

Miejska Górka: ul. Buszy nr 11, 11A, 24; ul. Podgórna, Południowa - całe ulice.
4.07 od godz. 7:30 do 11:15


Bojanowo: ul. Kościuszki nr 12 do 19; ul. Królowej Jadwigi - cała; ul. Krótka nr 1 do 3, działka 257; ul. Rynek nr 17A (sklep Wielobranżowy Grigoryan); ul. Sienkiewicza nr 1 do 12, nr 13 do 15, 17, nr 8 salon LOOK, nr 7 elektromechanika; ul. Żwirki i Wigury nr 13.
6.07 od godz. 7:30 do 13:30


Rawicz ul. Winiary nr 3, 3ABC, 5ABCD, 6AB.
7.07 od godz. 7:30 do 18:30


gm. Rawicz: Zawady nr 14 do 39A (oprócz nr 22 - działka 179/1 i nr 33); Ugoda nr 39A do 40A, działka 27.
7.07 od godz. 8:30 do 13:30


powiat chodzieski

Podstolice dz. nr 123, 238/29.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Szamocin ul. Chodzieska 3, 5, 7, 9.
4.07 od godz. 8:00 do 12:00


Klotyldzin ul. Zgodna dz. nr 36/26.
5.07 od godz. 8:00 do 12:00


Margonin ul. Tadeusza Kościuszki 24, 30, 30A, 30B, 34, dz. nr 768/6, plac budowy.
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat nowotomyski

Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Wyzwolenia nieparzyste od 3 do 25
4.07 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Opalenica miejscowości Porażyn działka nr 9/40.
6.07 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 131, od nr 135 do nr 142c, działki nr 404/3, 404/7, 455/1. miejscowości Przyłęk nr 97, działka nr 404/3.
7.07 od godz. 7:30 do 12:00


Gmina Opalenica miejscowość Opalenica ul. Jodłowa działki 1053/9, 1061/3, 1065/3, 1066/8, 1070/1
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Nowy Tomyśl ul. Kolejowa nr 7, 59, 61a. ul. Leśna nr 11, 13.
11.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Opalenica miejscowości Łęczyce działki nr 57/10, 57/13, 57/14.
11.07 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Lwówek miejscowości Pawłówek od nr 1 do nr 3, nr 5, 6. miejscowości Konin od nr 58 do nr 60a. miejscowości Mokre Ogrody od nr 1 do nr 5.
2.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat gnieźnieński

Niechanowo ul. Gnieźnieńska 1, ul. Kolejowa 1, 3, 4, 5, 9, ul. Ogrodowa 1, 2, 4a, 5, ul. Polna 2, 4, ul. Różana 1 - 44
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Graby 2, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 34, Świetlica wiejska, dz. 73/6, dz. 74/1, dz. 256/8, dz. 256/9, dz. 161/1, dz. 91/2, Os. Zacisze 3
4.07 od godz. 8:30 do 9:00


Graby 2, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 34, Świetlica wiejska, dz. 73/6, dz. 74/1, dz. 256/8, dz. 256/9, dz. 161/1, dz. 91/2, Os. Zacisze 3
4.07 od godz. 13:00 do 13:30


Niechanowo ul. Pogodna dz. 131/1, ul. Krótka Przepompownia
5.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Łaskiego 8, 27
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


Jankowo Dolne ul. Na Skarpie 1, dz. 258/2, dz. 258/3, dz. 258/9, dz. 258/7, dz. 258/12
7.07 od godz. 7:00 do 12:00


Gurówko ul. Wiśniowa, ul. Owocowa 27
7.07 od godz. 9:00 do 13:00


Mierzewo 55 - 67
7.07 od godz. 10:00 do 11:00


Wierzbiczany dz. 94/3
8.07 od godz. 8:00 do 13:00


Baranowo: ul. Szamotulska 72, 74.
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


Gniezno ul. Rubinowa 4, ul. Srebrna 3, 5, 7, ul. Agatowa 8, dz. 11/3, dz. 11/2
8.07 od godz. 10:00 do 14:00


Żydowo ul. Leszczynowa dz. 607
11.07 od godz. 8:00 do 13:00


Rybno Wielkie ul. Grabowa
11.07 od godz. 9:00 do 13:00


Jankowo Dolne os. Wierzbowe 17, 18, 37, 38, 40, 40A, dz. 11/95, dz. 11/96, dz. 11/39, dz. 11/40
11.07 od godz. 10:00 do 14:00


powiat kościański

gm. Kościan Kokorzyn: ul. Bajkowa nr 1; ul. Długa nr 8 do 28 parzyste, nr 34 do 48 parzyste, nr 61 do 87 nieparzyste, nr 105, działki nr 373/27, KAMAR, parafia; ul. Kościelna - cała ulica; ul. Szkolna nr 1 do 4, nr 6 - działka 265/1, mechanika pojazdowa HENR, szkoła podstawowa.
4.07 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Nietążkowo ul. Olchowa nr 12 do 20 parzyste.
6.07 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Śmigiel: Stare Bojanowo ul. Dworcowa - cała ulica oprócz nr 3; ul. Główna nr 1 do 35, 37, 37A, 39, działki nr 1/2, 163/4 przepompownia, 350/3, 350/4, 355/8, 387/3, 387/5 ASADENA, 387/8, 465/2, kościół, Robson, sklep Mańczak, Svenska Park, apteka Melisa, przepompownia, PGR, stacja bazowa telefonii komórkowej; ul. Łąkowa, Miodowa, Poprzeczna - całe; ul. Szkolna nr 1 do 9, nastawnia PKP - zasilanie rezerwowe.
7.07 od godz. 7:30 do 12:30


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Zdrój 27, 28a, 29, 30, 31, 31f, 32, 33, 33, 33g, 34, 34a, 37, 38, 39, 39a, 40, 40a, 40b, 40d, 49
4.07 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Rakoniewice ul. Słoneczna działka 48/7; ul. Piaskowa 3B
6.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Kobylnicka działka 4131/5
7.07 od godz. 7:00 do 12:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Leśna działki 3102/18
7.07 od godz. 10:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice Wieś od nr 6 do nr 17, działki nr 339/2, 339/3, 342/1, 365, 370, 371, 373, 397/5, 397/6, Auto Handel, Magazyny Tomaszewski i Katkowski, stacja paliw Nowak, Zajazd U Bogdana, Znaki Aktywne C-9, U-6a DK 32. miejscowości Rakoniewice działki od nr 65/2 do nr 65/5, od nr 1153/1 do nr 1153/4. ul. Wygoda nr 11, Przejazd Kolejowy. ul. Wolsztyńska nr 16. ul. Winnica działka nr 48, 52, 365, Stadion. ul. Sportowa. ul. Stadion. ul. Kolejowa nr 36. ul. Piaskowa nr 3b. ul. Słoneczna działka nr 48/7. ul. Pocztowa nr 34a, 34f, działki nr 378, 599/6, Myjnia Samochodowa, Delta. ul. Leśna nr 6c. Załom Leśniczówka.
15.07 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice nr 74, 76, działki nr 226/16, 226/18, 226/20, od 226/24 do 226/27.
29.08 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ul. Janowiecka 49 do 66A, działka 2158/6, kwiaciarnia, sklep budowlany, ul. Polna 2A.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Skocka 45, 49, 51, gazownia, działki 4101/1, 4103, stacja paliw, myjnia.
4.07 od godz. 9:30 do 11:30


powiat obornicki

Rogoźno ul. Piłsudskiego 42 do 42, działki 2/2, 282/2, Zajazd pod Fartuszkiem, motel, ul. Rolna 1A, 2, 2A, miejscowość Ruda al. Piłsudskiego 1, 2.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Budziszewko dz. nr 171/43.
8.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat poznański

Komorniki: ul. Żabikowska 93B-D.
4.07 od godz. 8:30 do 13:30


Wiry: ul. Łęczycka 82, 82A, od 86 do 142 parzyste, od 61 do 137 nieparzyste, ul. Komornicka od 175 do 181 nieparzyste, od 176 do 192 parzyste, ul. Poznańska 1, od 2 do 10 parzyste, 48, 50, 54A, 58, 58A, 58B, 58C, ul. Odskok, ul. Podgórna od 2 do 16 parzyste, od 53 do 59 nieparzyste, ul. Poranna, ul. Południowa 1, 6, 8, ul. Zespołowa bez 16 i 22.
4.07 od godz. 10:00 do 12:00


Gmina Rokietnica miejscowość Napachanie ul. Rokietnicka 3a, od 4 do 12, działka 151/8; ul. Starzyńska 1, 1a, 1b, 2, 7, 12, 12a, 12b, 12c, 20 działki 204/1, 204/16, 209
5.07 od godz. 8:00 do 16:00


Luboń: ul. Krótka, ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 2A-B, 4, 4A, ul. Dąbrowskiego od 1 do 7 nieparzyste, ul. Armii Poznań 15A-C, od 17 do 25 nieparzyste, 32, 32A, od 34 do 40 parzyste, 40A.
5.07 od godz. 8:30 do 14:00


Wysogotowo: ul. Okrężna 14, ul. Sojowa 4, 5, 14, dz. 15/5 dz. 15/26.
5.07 od godz. 8:30 do 10:30


Kamińsko 22, dz. 325/12, dz. 325/8, dz. 325/9, dz. 325/13, Zielonka 1 - 6, dz. 32, dz. 43, dz. 45, dz. 61, dz. 63, dz. 64, Czernice 1 - 6, Pławno 22, 23, 24, 26, 27, dz. 308/1, dz. 296/6, dz. 296/5, dz. 296/3, dz. 297/1, dz. 300
5.07 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Wysogotowo ul. Skórzewska 2, 4, 4a, 7, 8, 11, 14, 16, 16a, 20, od 22 do 27, działki 72/5, 76/1/2, 76/8, 81/6
5.07 od godz. 10:00 do 16:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Wiejska od nr 1 do nr 21, od nr 23 do nr 29 nieparzyste, nr 30, 31, 33, od nr 35 do nr 49a, działki nr 184/5, 191, 213/1, 213/3, 213/10, 292/3, 365/2, 456/31. Mini Markecik Suchodolski Wojciech. ul. Leśna od nr 18 do nr 48 parzyste, nr 31. ul. Dębowa nr 6, 8, 10. ul. Krańcowa od nr 2 do nr 12 parzyste i od nr 18 do nr 28 parzyste. ul. Okrężna. ul. Goździkowa. ul. Tulipanowa. ul. Liliowa.
6.07 od godz. 7:30 do 9:30


Komorniki: ul. Kasztanowa od 1 do 18, dz. 7646.
6.07 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Buk miejscowość Niepruszewo ul. Starowiejska 38a, 40, 42, 48, działki 162/1, 299/27, 299/28; ul. Ogrodowa 234/40, 234/44; cała ul. Działkowa
6.07 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ul. Wrzosowa 2, 4; ul. Poziomkowa od 1 do 14, 16; ul. Leśna 55, 55a, 61, 73; cała ul. Jarzębinowa
7.07 od godz. 8:00 do 14:00


Luboń: ul. Jachtowa od 1 do 37 nieparzyste.
7.07 od godz. 8:15 do 11:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Ogrodowa wszystkie numery 13 od 35 do 50, od 65 do 88 działki 13/11, 13/13, 13/19, 337/1, 340/25
7.07 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusowo dz. nr 218/10, 218/11, 218/12. ul. Marcina Rożka nr 4, działki nr 228/11, 218/10, 218/11, 218/12.
7.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Stęszew miejscowość Dębienko ul. Powstańców Wielkopolskich działki 372/8, 372/10, 372/12
7.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Dąbrówka ul. Komornicka 46, 48; ul. Cesarska od 1 do 4, 6, 8, 10, 12; ul. Herbowa 10, 12; ul. Berłowa działki 43/42, 43/43, 43/44
7.07 od godz. 13:00 do 16:00


Chyby: ul. Szamotulska od 2 do 18 parzyste, od 1 do 21 nieparzyste, ul. Cedrowa 1, ul. Sekwojowa 59.
8.07 od godz. 8:30 do 12:30


Gmina Rokietnica miejscowość Rokietnica ul. Francuska
8.07 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Szkolna nr 15, 16. ul. Trakt Napoleoński nr 9, 11, 14, działki nr 12/3, 12/7, 12/50.
8.07 od godz. 13:00 do 15:00


gm. Dopiewo miejscowości Skórzewo ul. Arbuzowa od nr 46 do nr 82 parzyste, działki od nr 20/43 do nr 20/48, od nr 20/51 do nr 20/62. ul. Grejpfrutowa nr 29, 31, działki nr 20/49, 20/50. ul. Lawendowa od nr 35 do nr 41 nieparzyste, działki nr 20/13, 20/14, 20/41, 20/42.
11.07 od godz. 8:00 do 12:00


Luboń: ul. Kościuszki od 61 do 77 nieparzyste, od 90 do 100 parzyste.
11.07 od godz. 8:30 do 10:00


Luboń: ul. Chemików 2, 3, 5, 7, 9, dz. 29/5.
12.07 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Buk miejscowości Wielka Wieś ul. Bohaterów Bukowskich od nr 160 do nr 194 parzyste, działki od nr 12/11 do nr 12/16
13.07 od godz. 8:00 do 16:00


Luboń: ul. Armii Poznań od 39 do 49 nieparzyste, 49A-B, od 64 do 78 parzyste, ul. Ratajskiego.
13.07 od godz. 8:30 do 11:30


Przeźmierowo: ul. Wysogotowska od 2 do 22 parzyste, ul. Jaskółcza 3, 5, ul. Kukułcza 2, 4.
14.07 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusowo ul. Świt. ul. Jutrzenki. ul. Słoneczna. ul. Wierzbowa nr 21c, od nr 29 do nr 45 nieparzyste, od nr 47 do nr 54, od nr 56 do nr 82 parzyste, działki nr 121/41, 125/5. ul. Franciszka Ratajczaka nr 16, 18, 20, działka nr 164/9. ul. Skośna 8. ul. Perłowa działka nr 121/46. ul. Lipowa od nr 1 do nr 9 nieparzyste, od nr 11 do nr 26, od nr 28 do nr 38 parzyste, działka nr 19, Plebania, Kaplica, Cmentarz, Sklep. ul. Poznańska od nr 2 do nr 10 parzyste, Przedszkole, Apteka, Kościół. ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 13a nieparzyste. ul. Polna od nr 1 do nr 44, od nr 45 do nr 71a nieparzyste, działki nr 32, 56, 66/5, od 66/16 do 66/21, 66/29, 66/38, 66/39, 781, Zakład Stolarski. ul. Zielna. ul. Grzybowa Plaża. ul. Dzięcioła działka nr 2/14.
14.07 od godz. 8:00 do 9:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusowo ul. Świt. ul. Jutrzenki. ul. Słoneczna. ul. Wierzbowa nr 21c, od nr 29 do nr 45 nieparzyste, od nr 47 do nr 54, od nr 56 do nr 82 parzyste, działki nr 121/41, 125/5. ul. Franciszka Ratajczaka nr 16, 18, 20, działka nr 164/9. ul. Skośna 8. ul. Perłowa działka nr 121/46. ul. Lipowa od nr 1 do nr 9 nieparzyste, od nr 11 do nr 26, od nr 28 do nr 38 parzyste, działka nr 19, Plebania, Kaplica, Cmentarz, Sklep. ul. Poznańska od nr 2 do nr 10 parzyste, Przedszkole, Apteka, Kościół. ul. Ogrodowa od nr 1 do nr 13a nieparzyste. ul. Polna od nr 1 do nr 44, od nr 45 do nr 71a nieparzyste, działki nr 32, 56, 66/5, od 66/16 do 66/21, 66/29, 66/38, 66/39, 781, Zakład Stolarski. ul. Zielna. ul. Grzybowa Plaża. ul. Dzięcioła działka nr 2/14.
15.07 od godz. 16:00 do 17:30


gm. Rokietnica miejscowości Pawłowice ul. Pawłowicka działki od nr 80/37 do nr 80/42, nr 80/44.
19.07 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Stęszew miejscowości Drożdżycę od nr 1 do nr 6, nr 10, 11, od nr 32 do nr 35.
20.07 od godz. 8:00 do 17:00


Plewiska: ul. Owsiana, ul. Grunwaldzka od 410 do 450 parzyste, od 413 do 439 nieparzyste, ul. Wołczyńska 51, 53, 60, 65, ul. Żytnia 48, 50, 54.
21.07 od godz. 8:30 do 11:30


Plewiska: ul. Skryta 2 do 36 parzyste, od 5 do 39 nieparzyste.
21.07 od godz. 8:30 do 13:30


Plewiska: Kupiecka 10, Szewska.
22.07 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Sowia działki nr 1255/3, 1255/4, 1255/6, MS Budownictwo, Polnet.
25.07 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Napachanie ul. Aktorska oprócz nr 2. ul. Teatralna nr 4, działki nr 185/32, 189/34.
1.08 od godz. 11:00 do 13:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Trzcianka ul. Poniatowskiego 3R, 13G, dz. nr 1716/17, 1717/8, 1717/16.
4.07 od godz. 8:30 do 16:30


Lubasz ul. Parkowa 1A-B, 2A-B, ul. Wiejska 26, 27, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 36A-I, 37, 38, 40, dz. nr 201/1, 202/5, 202/10, 202/144, 202/145, ul. Pod Lipami, ul. Letnia, ul. Wiosenna, ul. Bursztynowa, ul. Folwarcza, ul. Nowa 24, 26.
5.07 od godz. 8:00 do 9:00


Lubasz ul. Parkowa 1A-B, 2A-B, ul. Wiejska 26, 27, 28, 28A, 30, 32, 34, 36, 36A-I, 37, 38, 40, dz. nr 201/1, 202/5, 202/10, 202/144, 202/145, ul. Pod Lipami, ul. Letnia, ul. Wiosenna, ul. Bursztynowa, ul. Folwarcza, ul. Nowa 24, 26.
5.07 od godz. 16:30 do 17:30


Krucz 5, 6.
5.07 od godz. 9:00 do 13:00


Śmiłowo ul. Zelgniewska 4, dz. nr 62, ul. Kaczorska 2B, 3, os. Sportowe 1, ul. Pilska 2, 3, 5, 6, dz. nr 279/4, 280, ul. Przemysłowa 1, dz. nr 64/1.
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


Śmieszkowo ul. Widokowa 5, 14, 16, dz. nr 568, 564, 570, 586, ul. Jana Pawła II 27, dz. nr 550.
7.07 od godz. 15:00 do 17:00


powiat średzki

Potachy 6,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00


Środa Wielkopolska os. Jagiellońskie 47, os. Jagiellońskie STACJA BAZOWA PLAY SRD 3003,
19.07 od godz. 9:00 do 10:00


powiat złotowski

Zalesie 50A, 50C.
5.07 od godz. 7:00 do 13:00


powiat krotoszyński

Kobylin: ul. Aleje Powstańców Wlkp. nr 47B (działka nr 15652/8); ul. Grunwaldzka nr 7 do 19 nieparzyste, nr 20, działka nr 15/1 AUTO-ZIG; ul. Rębiechowska nr 2 do 26 parzyste, działka nr 1608/5; ul. Tadeusza Kościuszki - cała.
5.07 od godz. 7:30 do 17:30


powiat szamotulski

Gmina Szamotuły miejscowość Piaskowo ul. Zygmunta Starego od 1 do 5, działki 131/1, 132/3, 249/8, 249/9, 249/10, 249/11, 243/6, 243/9, 243/10, 243/11, 243/12, 243/12, 246/3
5.07 od godz. 8:00 do 14:00


Lubowo Zdroje nr 1.
5.07 od godz. 8:00 do 12:00


Lubowo Drugie, Lubowo Zdroje, Chojna Błota Małe, Kępiste, Chojno Hotel Pracowniczy, Chojno Radziszewo, Juskowa Góra, Chojno Doły.
6.07 od godz. 9:00 do 11:30


gm. Buk miejscowości Wielka Wieś ul. Bohaterów Bukowskich od nr 160 do nr 194 parzyste, działki od nr 12/11 do nr 12/16. gm. Duszniki miejscowości Sędzinko ul. Spokojna. ul. Sportowa. ul. Piłkarska. ul. Olimpijska działki nr 522/5. ul. Szkolna działka nr 524/6. ul. Bukowska od nr 7 do nr 11 nieparzyste, od nr 13 do nr 18, od nr 20 do nr 24 parzyste. ul. Wilkowska działka nr 296/5. Stacja Paliw oraz Stacja Ładowania Pojazdów Elektrycznych nr 4059 Orlen, Potrzeby Własne A-2, MOP, działki nr 303/1, 302/11. miejscowości Zalesie działki nr 303/1, 302/11, MOP , Stacja Paliw oraz Stacja Ładowania Pojazdów Elektrycznych nr 4060 Orlen, Potrzeby Własne A-2, TP SA Szafka Telekomunikacyjna, Restauracja MOP A2.
13.07 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Wilkowo ul. Okrężna. ul. Lipowa. ul. Szamotulska. ul. Bukowska. ul. Sarbska nr 1, 2. ul. Dusznicka nr 1, działka nr 175/6. gm. Buk miejscowości Wysoczka Wysypisko.
14.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Lipowa 3.
5.07 od godz. 8:30 do 12:00


powiat jarociński

Góra Al. Jagiellonów nr 10, Firma LOS, SECTOR-EL, Kościół pw. Św. Faustyny, działki nr 633/14, 2252/6; Skwer ks. Chłopeckiego nr 1AB, plebania.
6.07 od godz. 7:30 do 10:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Błotnica ul. Dworcowa nr 2, działka 86; ul. Jeziorna, Kasztanowa, Krótka, Ogrodowa, Podgórna, Słoneczna, Wąska - całe; ul. Szkolna nr 1, 2, 4; ul. Wiejska nr 1 do 18, nr 19 do 27 nieparzyste, nr 30, działka nr 153 przepompownia ścieków; ul. Zachodnia nr 1 do 10, nr 12, 14. Przemęt: ul. Konwaliowa, Zaborowska - całe ulice, działki nr 2789, 2790/1 do 2790/21, nr 2837/1 do 2837/140, nr 2869 do 2906 (działki przy Jeziorze Błotnickim).
6.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Przemęt: Błotnica ul. Dworcowa - cała oprócz nr 2; ul. Szkolna nr 3, nr 5 do 22, 24, działka nr 680/3.
6.07 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Przemęt: Wieleń ul. Wczasowa działki nr 603/6, 603/8, 603/9, nr 603/18 do 603/20.
6.07 od godz. 13:00 do 15:30


powiat pilski

miejscowość Arentowo.
6.07 od godz. 8:00 do 14:00


Nowa Wieś Ujska dz. nr 114/5.
6.07 od godz. 15:00 do 19:00


Al. Powstanców Wielkopolskich dz. nr 51/3, Stacja Paliw Orlen na obwodnicy kier. Szczecin.
7.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat wrzesiński

Września ul. Przemysłowa 1, ul. Kolejowa 9, 12, 15, "TOMPOL - BIS",
7.07 od godz. 8:00 do 18:00


Gutowo Wielkie 8, 12a, 17, 1, 20, 16, 17a, 19, 29, 21, 18, 15, 7, 27, 10B, 7a, 25, 26A, 13, 26, 24,
11.07 od godz. 9:00 do 10:00


Nekielka dz. 292/1, dz. 292/9, dz. 46/3, ul. Pasieka 16, dz. 58/2, dz. 272/8, ul. Sielankowa 37, dz. 292/5, dz. 292/4
15.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat międzychodzki

gm. Sieraków miejscowości Lutom nr 4, 4a, 6, 9, 14, 128, działki nr 8/4, 8/5, 9/4, 9/5, 9/18, 9/19, 9/27, 9/29, 9/31, 9/33, 9/35, 368, Przepompownia. ul. Za Lasem od nr 10 do nr 15, nr 17, 18, 20, 22, działka nr 9/4, 9/5, 9/18, 9/19, 9/20, 9/23, 9/34.
12.07 od godz. 8:00 do 11:00


powiat kolski

gm. Suchy Las miejscowości Zielątkowo ul. Akacjowa nr 3, 13, działki od nr 64/21 do nr 64/26. ul. Dębowa nr 4, 10, działki od nr 60/12 do nr 60/19.
27.07 od godz. 8:00 do 14:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
  • jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
  • jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • rozmowa z domownikami
  • gry planszowe
  • porządki w szafie
  • segregowanie ubrań
  • czytanie książek
  • sen

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

miejsce #13

DUKA

ARTDECO KIELISZEK 7,6 x7,0x22,0CM

29,99 zł19,90 zł-34%
Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Witold Waszczykowski o stałej obecności armii USA w Polsce

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Głos Wielkopolski
Dodaj ogłoszenie