Brak prądu w wielkopolskim. Sprawdź gdzie 21.06 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Planowane wyłączenie prądu. Sprawdź miejsca, gdzie może nie być prądu
Planowane wyłączenie prądu. Sprawdź miejsca, gdzie może nie być prądu istockphoto.com/Slim3D
Gdzie mogą wystąpić wyłączenia prądu w wielkopolskim 21.06? Przedstawiamy spis miejsc, w których planowane są wyłączenia prądu w ciągu najbliższych dni. Brak prądu może być irytujący, dlatego warto na ten czas znaleźć sobie odpowiednie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną wyłączenia prądu najczęściej są budowy, remonty oraz modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu wyłączenia prądu w wielkopolskim. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

Budzyń ul. Akacjowa 3, 4, 5, 8, 9, 12, działki nr 1000/12, 1000/17, 1001/2, 1001/4, 1003/4.
22.06 od godz. 7:00 do 14:00


GAĆ 1, 2, 3, 4,
22.06 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Dopiewo miejscowości Skórzewo ul. Wiśniowa 3, 11, od 13 do 44, od 46 do 58 parzyste, działki nr 446/3, 447/3, 447/4, 448/2, 448/3, 449/3. ul. Bukowa.
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


Baranowo: ul. Turkusowa od 1 do 6, ul. Platynowa 30.
22.06 od godz. 8:00 do 13:00


KAMIONKI ul. Powietrzna 5, 5A, dz. 344/5,
22.06 od godz. 8:30 do 13:30


Plewiska: ul. Grunwaldzka 510, od 483 do 493A nieparzyste, od 497 do 511 nieparzyste, od 518 do 546 parzyste, ul. Kolejowa 35, 37, 39, 41, 43, 46, 47, 48, ul. Letnia, ul. Wiosenna 1, od 4 do 10E.
22.06 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewiec ul. Promyk 2, 4; ul. Polarna działka 184/101
22.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Komorniki miejscowości Chomęcice ul. Stęszewska od nr 2 do nr 8 parzyste, działka nr 432. ul. Poznańska nr 90, 92, 92a, od nr 94 do nr 101, nr 103, 105, 107. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy.
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Baranowo: ul. Turkusowa 7, od 9 do 12, ul. Biała 8, 10, 10A.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


BIERNATKI ul. DĘBIECKA 1, 2, DĘBIEC 21,
23.06 od godz. 8:30 do 13:30


Gmina Stęszew miejscowość Słupia ul. Azaliowa 1, 2, 10
23.06 od godz. 9:30 do 14:30


ŁUGOWINY 1-10,
24.06 od godz. 7:30 do 8:00


ŁUGOWINY 1-10,
24.06 od godz. 20:00 do 20:30


WĘGIERSKIE 27, 53, 53A, 56, 57, dz. 204/3,
24.06 od godz. 8:00 do 20:00


MARUSZKOWO 1, GŁUCHOWO ul. KOŚCIAŃSKA HYDROFORNIA, PIOTROWO PIERWSZE PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW, MODRZE leśniczówka,
24.06 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Dopiewo miejscowość Zakrzewo ul. Radosna 28, nieparzyste od 3 do 17; ul. Długa sklep Żabka działki 214/4, 214/31, 214/33, 214/34
24.06 od godz. 8:30 do 11:30


Plewiska: ul. Spokojna od 3 do 29 nieparzyste.
24.06 od godz. 8:30 do 13:30


Wierzenica: ul. Dębowa 1, 2, 3, ul. Podjazd, ul. Wierzenicka 15.
24.06 od godz. 8:30 do 11:00


DACHOWA ul. OKRĘŻNA,
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


ROGALINEK ul. Kostrzewskiego 16, ul. Kręta,
24.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Pocztowa nr 19, 22, 23, 23a. ul. Szumin nr 6, działka nr 889/5. ul. Sowia nr 15 i 18.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Baranowo: ul. Biała 1, 1A, 2, 2A, 4, 23, dz. 354/19, ul. Turkusowa 8, 10, ul. Szamotulska 44, od 69 do 73 nieparzyste, 73A, 81, 81A.
25.06 od godz. 8:30 do 14:30


KAPALICA ul. JASKÓŁCZA 3, 4, 6, 7, ul. KOCIAŁKOWA 4, ul. SKOWRONKOWA 18, 24, dz.13/20, 21,
25.06 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA ul. Radosna, ul. Kręta,
25.06 od godz. 9:00 do 15:30


Siekierki Wielkie ul. Sadownicza działki nr 207/71 , 207/72
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


DACHOWA DZ.107/9, dz. 12/7, ul. OKRĘŻNA 36, ul. POZNAŃSKA, ul. POŁUDNIOWA, ul. ZŁOTA 3, ul. CHABROWA, ul. NOWINA,
25.06 od godz. 9:30 do 15:30


BOLECHÓWKO dz. 351/173,
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


Boduszewo ul. Maków Polnych 1,ul. Zielonczana , Rakownia ul. Gila, Klinowa, Żurawia, Zielonczana
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


DACHOWA OSIEDLE SOWIE, ul. POZNAŃSKA Z1-C, Z1/D, Z10-A, Z10-B, Z10-D, Z10/C, Z2 -C, Z2/A, Z2/B, Z3 -C, Z3/A, Z3/B, Z8 -C, Z8-A, Z8-B, Z9-B, Z9-C, Z9-D, ul. SREBRNA 1/1, 2, 4/2, 6/lok.1, LOK.1, dz. 30/7/lok.2, dz. 30/8/lok.1, dz. 30/8/lok.2,
28.06 od godz. 9:00 do 11:00


DACHOWA DZ.107/9, ul. POZNAŃSKA 1, 13, 15, 17, 2, 21, 22, 27, 2A, 39, 4, 5, 7, 7A, 9, ul. POŁUDNIOWA 12, 13, 14, 16, 17, 18, 3, 4, 8, dz. 107/19, ul. ZŁOTA 3,
28.06 od godz. 9:30 do 11:30


gm. Rokietnica miejscowości Pawłowice ul. Szkolna. ul. Pawłowicka od nr 1 do nr 23a, działki nr 79/2, 80/3, 80/15, 80/26, 84/3, 84/4, 84/5, 96/9.
29.06 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Buk miejscowość Wielka Wieś ul. Otuska 47, parzyste od 32 do 48, od 52 do 58; ul. Władysława Szuberta 2, 4, działka 403/14 cała ul. siostry Marii Dworniczak, Księdza Stanisława Nizińskiego, ojca Ignacego Cieślaka, Księdza Teofila Ratajczaka, Fiołkowa ; ; ul. Kwiatowa 40, 42, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55; ul. Storczykowa 41, 45, 47, 49; miejscowość Buk ul. Różana 34; ul. Otuska 27, 29, 31
29.06 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Komorniki miejscowość Głuchowo ul. Komornicka nieparzyste od 7 do 41, parzyste od 12 do 16, TP SA; ul. Rosnowska 1, 2, 2a, 4, 6, 6a; ul. Tęczowa działka 445
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


ROBAKOWO ul. POZNAŃSKA 10, 12,
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


Budzyń ul. Świerkowa działka 557/10.
30.06 od godz. 7:00 do 14:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Iskierki działki nr 179/34, 179/35, 179/96.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


Bukowiec 42, 43, 44, działka 222/9, 274, ferma.
30.06 od godz. 9:00 do 13:00


TUCZNO ul. DOJAZD, ul. WRONCZYŃSKA, STĘSZEWKO ul. MALWOWA, ul. NAGIETKOWA, ul. KWIATOWE, ul. GOŹDZIKOWA, ul. IRYSOWA dz. 759,760, ul. KONWALIOWA, ul. DALIOWA 2,
30.06 od godz. 9:00 do 14:00


Budzyń ul. Jodłowa 559/10, 588/12, ul. Modrzewiowa 559/13, ul. Przylesie 557/13.
1.07 od godz. 7:00 do 14:00


gm. Stęszew miejscowość Strykowo ul. Pogodna. ul. Bukowska działki nr 509/5, 509/8, 507/4, 507/5.
9.07 od godz. 10:30 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Moraczewo ul. Wiosenna nr 10, 11, działka nr 399/28.
22.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działki nr 643/3 i 4, 643/8, 643/10, 643/11 i 12, 643/16, 643/19.
22.06 od godz. 8:30 do 15:30


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Gryczana - cała ulica.
22.06 od godz. 9:00 do 15:00


Włoszakowice: ul. Na Skarpie - cała ulica; ul. Spokojna działka nr 580/10.
23.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Święciechowa: Ogrody k/Leszna nr 5, 6, 11, 13, działka nr 27/1.
25.06 od godz. 7:30 do 15:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dominicka nr 29, 31, ORANGE Polska, INSEMICA.
25.06 od godz. 9:00 do 12:00


Osieczna: ul. Bukowa nr 1; ul. Łoniewska nr 11; ul. Klonowa nr 1, działki nr 1441/144 do 1441/147, nr 1441/153 do 1441/157.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Włoszakowice ul. Leszczyńska działki nr 466/4 i 5.
28.06 od godz. 12:00 do 17:00


MARKOWICE 27, 53, 61,
29.06 od godz. 13:30 do 16:00


powiat rawicki

Rawicz ul. Zacisze nr 9.
22.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Masłowo działka nr 281/10 (w okolicy ul. Żniwnej).
23.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Folwark ul. Fiołkowa nr 64 (dz. 131/4).
24.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Leśna działka nr 44/42.
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rawicz: Dębno Polskie ul. Rawicka nr 101, 101AB, 101E, 103A, 103CDE, działki nr 1087/5, 1087/12, 1087/16.
24.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Warzywnicza nr 37, 43, działka 133/17, 133/18, 133/21.
25.06 od godz. 7:30 do 13:30


powiat złotowski

Rosochy działka numer 144 na 11.
22.06 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Wąsosz: Wiklina nr 29 do 33, 39.
28.06 od godz. 8:30 do 14:30


Łońsko 25, 25C, 25G, 25I, 25J, 29, 29C, działka numer 308na2-3, 308na8, 308na11, 325na6
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


Łońsko 25, 25C, 25G, 25I, 25J, 29, 29C, działka numer 308na2-3, 308na8, 308na11, 325na6.
29.06 od godz. 8:30 do 13:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

Stobno ul. Akacjowa 14, 16, ul. Ujska 27, 32, ul. Zielona 3, 4, 7.
22.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Drawski Młyn działka 1299/11, ul. Szosa Dworcowa 1, 1A, 1E, działki 1298, 1299/3, ul. Osiedle Robotnicze 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, działka 808, ul. Dworcowa działka 80/2.
23.06 od godz. 7:00 do 16:00


Romanowo Dolne 105B, działka 339/3.
23.06 od godz. 8:00 do 14:00


Śmieszkowo ul. Kasztanowa działki od nr 600 do 610.
30.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat kościański

Śmigiel ul. Ariańska - cała ulica (oprócz nr 1 i 2).
22.06 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Krzywiń: Cichowo Osiedle Leśne nr 1, 2, 9, 10, oświetlenie Gminy Krzywiń.
22.06 od godz. 8:00 do 13:30


gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Bojanowskiego nr 8, 9, 10, 12, działka nr 45/1; ul. Pogodna, Słoneczna, Wichrowa - całe.
23.06 od godz. 8:00 do 13:00


PIOTROWO PIERWSZE 10, 11, 12, 13, 14, 6, ZAKŁAD ROL, dz. 31/29, dz. 61/1, ZADORY 10D, 10, 11, 11A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8B, 9, DZ. 93/2, dz. 42/6,
24.06 od godz. 7:30 do 8:30


PIOTROWO PIERWSZE 10, 11, 12, 13, 14, 6, ZAKŁAD ROL, dz. 31/29, dz. 61/1, ZADORY 10D, 10, 11, 11A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8B, 9, DZ. 93/2, dz. 42/6,
24.06 od godz. 14:30 do 15:30


gm. Krzywiń: Mościszki działki nr 116/6 do 116/14, nr 117/20, 117/25.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00


Głuchowo,
24.06 od godz. 8:30 do 9:00


Głuchowo,
24.06 od godz. 14:00 do 14:30


gm. Śmigiel: Glińsko nr 11 do 23B, działki nr 31/2, 187, GR Marach, GR Wawrzyniak, GRT.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Kościan: Kurza Góra ul. Żwirowa - cała ulica.
25.06 od godz. 8:00 do 13:30


Kościan: ul. Boczna nr 4 do 38A parzyste, nr 7 do 13 nieparzyste, Pracownia Artystyczna ABI; ul. Bukowa - cała; ul. Działkowa nr 1; ul. Łąkowa nr 14 do 34 parzyste, nr 27, 29, 31, LOLO S.C.; ul. Graniczna nr 1 do 4, nr 5 do 13A nieparzyste, nr 15A, 17, 19, działka nr 3188/1; ul. Towarowa nr 2 do 7.
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole nr 6 do 14, działka nr 238/4.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Krzywiń: Zbęchy-Pole - cała miejscowość (oprócz nr 6 do 14 oraz działek nr 238/4, 385/1 - przepompownia).
28.06 od godz. 12:00 do 16:00


powiat wągrowiecki

Runowo 27, 28, 29.
22.06 od godz. 8:30 do 14:00


miejscowość Runowo 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, PKP, OSP, sklep, sala wiejska, działka 25, 70/5, miejscowość Runowskie od 1 do 13.
23.06 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Runowo 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, PKP, OSP, sklep, sala wiejska, działka 25, 70/5, miejscowość Runowskie od 1 do 13.
23.06 od godz. 14:30 do 15:30


Runowo 27, 28, 29.
23.06 od godz. 7:00 do 15:30


DZWONOWO 1, 2, 3, 4, DZWONÓWKO 5, NIEDŹWIEDZINY 17A, 17B,
23.06 od godz. 8:30 do 13:00


Kamienica działka numer 63 na 21.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. Poziomkowa 3.
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


Kaliska działka 23 na 14.
29.06 od godz. 8:00 do 13:00


Bartodzieje 12, 15.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


Długa Wieś 10, 60, 60a, działka 21/3.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat kolski

MURZYNOWO LEŚNE dz. 76/2, ul. DĘBOWA 15, 28, 30, 34, ul. LEŚNA, ul. SOSNOWA 1, 1A, 1C, 2, 3, 6, DZ. 65/19,
22.06 od godz. 9:00 do 12:30


PRZYMIARKI 6, DZ. 73/12, DZ. 76/2, ul. LEŚNA, SOLEC ul. LEŚNA, SULĘCIN ul. WIATRACZNA,
28.06 od godz. 10:00 do 12:00


Murzynowo Leśne ul. Łąkowa, ul. Brodowska,
1.07 od godz. 9:30 do 14:00


powiat gnieźnieński

ŁUBOWO DZ. 174/21, DZ. 174/11, Łubowo Wschód przepompownia, Łubowo Zachód przepompownia,
22.06 od godz. 9:00 do 15:00


Nowa Wieś Niechanowska 17, działka 46/2
28.06 od godz. 7:00 do 11:00


WIERZYCE OSIEDLE DZIEWANNY
28.06 od godz. 8:00 do 15:00


ZDZIECHOWA 3, 3A, 76, 77,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Dolaszewo ul. Poziomkowa 5.
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


OSINIEC OWSIANE, SZCZYTNIKI DUCHOWNE 40, 50, 51, dz. 108/39, dz. 24, dz. 53/1,
30.06 od godz. 9:30 do 13:30


miejscowość Krępsko 72
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gniezno ul. Orzeszkowej 27,
1.07 od godz. 9:30 do 12:30


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Mochy ul. Akacjowa, Grzybowa, Jeziorna, Kręta, Krótka, Mleczarska, Podgórna, Spokojna, Wąska - całe ulice; ul. 3 Maja nr 1 do 38, nr 40 do 44 parzyste, działka nr 1346/3, GR Malcherek, GR Skorupka, AB-MEDICA; ul. Dębowa - cała oprócz nr 15; ul. Konwaliowa nr 1 do 2, 5, działka nr 1243/5; ul. Kościelna nr 1 do 8, nr 14; ul. Lipowa nr 3, 4; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, nr 3 do 15, nr 17, działka nr 403/1; ul. Przemęcka nr 1 do 2, nr 3A do 8, nr 10; ul. Wolności - cała oprócz nr 1; ul. Wolsztyńska nr 1 do 19, DELIKATESY, BANK SPÓŁDZIELCZY, GCKiB, przedszkole, MAT-BUD, szkoła, sklep Tomaczak.
23.06 od godz. 7:00 do 16:00


gm. Przemęt: Olejnica ul. Górska nr 10, 11, działka nr 607.
25.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat nowotomyski

gm. Lwówek miejscowości Bródki nr 1, 1b, od nr 2 do nr 5, od nr 24 do nr 32, od nr 34 do nr 40, od nr 51 do nr 51, działki nr 164/3, 222, 341/1, Sklep. gm. Duszniki miejscowości Niewierz ul. Kasztanowa 57.
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Jastrzębsko Stare ul. Nowotomyska nr 30f, 34a, działki nr 31/9, 35, 36, 39/7. ul. Nowa nr 2.
28.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna nr 58, 60, 60b, 60f, działki nr 334/2, 334/5, 343/31, 365/4, 365/6, 367/1.
29.06 od godz. 9:00 do 12:00


powiat wrzesiński

CHOCICZA MAŁA 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20,
23.06 od godz. 8:00 do 14:30


WĘGIERKI ul. KASZTANOWA 4, 5, 6, ul. LIPOWA 1, ul. TOPOLOWA 1, 2, 2B, 3, 4, 5, DZ. 275/6,
23.06 od godz. 10:00 do 14:00


Piaski: ul. Św. Filipa Neri - cała ulica.
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


GIERŁATOWO 1, 21, NEKLA ul. MAŁA 11, 13, 13A, 13B, 7, 9, dz. 546/2, ul. WRZESIŃSKA 33, 60,
24.06 od godz. 9:30 do 14:00


Starczanowo dz. 206/36,
25.06 od godz. 9:00 do 14:00


MIŁOSŁAW ul. Łąkowa 28, 30, 32-34, 36, 38, 40, 42, 44, 46,
28.06 od godz. 8:15 do 13:30


MIŁOSŁAW ul. DĄBROWSKIEGO 25, 5, ul. HARCERSKA 1, 2, ul. ŁĄKOWA 1, 10, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1C, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29A, 31A, 4, 6, 8, DZ. 198,
28.06 od godz. 8:15 do 9:00


MIŁOSŁAW ul. DĄBROWSKIEGO 25, 5, ul. HARCERSKA 1, 2, ul. ŁĄKOWA 1, 10, 12, 12A, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 1C, 2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 29A, 31A, 4, 6, 8, DZ. 198,
28.06 od godz. 12:30 do 13:30


MARZENIN ul. LEŚNA 3A,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat średzki

Garby: ul. Kruszewnicka, ul. Tulecka od 8 do 22 bez 14, ul. Akacjowa 1, ul. Spółdzielcza 5.
23.06 od godz. 8:00 do 15:30


ORZESZKOWO 1, 2, 3, 33, 34, 35, 36, 4, DOMINOWO ul. CENTRALNA 24, 25, 28, ul. CZEREŚNIOWA 10, 12, 14, 2, 3, 3A, 4, 6, 8,
28.06 od godz. 8:30 do 12:30


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. KSIĘŻYCOWA, ul. SZLAFROKA, ul. SZYBOWCOWA 14, 16, 18, ul. ZIELONA 9,
28.06 od godz. 13:30 do 16:00


JEZIORY MAŁE ul. DĘBOWA, ul. RADOSNA,
29.06 od godz. 9:30 do 12:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. DZIAŁYŃSKICH, ul. LESZCZYŃSKICH 4A, ul. LOTNICZA 3c/C, ul. RACZYŃSKICH, ul. ZAMOJSKICH,
1.07 od godz. 8:00 do 10:00


Mączniki dz. 55/83, dz. 55/85, dz. 55/87, dz. 55/90,
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


ŚRODA WIELKOPOLSKA ul. BRODOWSKA, ul. 27 GRUDNIA 1-5,
4.07 od godz. 9:00 do 9:30


powiat szamotulski

gm. Szamotuły miejscowości Pamiątkowo ul. Sowia od nr 19 do nr 27 nieparzyste, działki nr 785, 807. ul. Bociania. ul. Orla nr 4b, 8. ul. Krucza nr 2.
23.06 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
23.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
24.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
25.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 36 do nr 42.
28.06 od godz. 9:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 19 do nr 24, nr 25, 26, 26a, od nr 29 do nr 35, działki nr 45/1, 47.
23.06 od godz. 9:00 do 10:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 19 do nr 24, nr 25, 26, 26a, od nr 29 do nr 35, działki nr 45/1, 47.
23.06 od godz. 15:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 19 do nr 24, nr 25, 26, 26a, od nr 29 do nr 35, działki nr 45/1, 47.
24.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Daleka nr 30, 32, 34.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Ignacego Krasickiego od nr 7 do nr 30, nr 38, 42, działki nr 2165/7, 2170/13. ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 3, od nr 5 do nr 10. ul. Jana Kasprowicza nr 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21. ul. Promienista nr 9, 10, działka nr 2269/2. ul. Daleka nr 6 od nr 10 do nr 18 parzyste. ul. Jana Pawła 2 nr 20. ul. Franciszka Zabłockiego nr 3.
24.06 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Ignacego Krasickiego od nr 7 do nr 30, nr 38, 42, działki nr 2165/7, 2170/13. ul. Juliusza Słowackiego nr 1, 3, od nr 5 do nr 10. ul. Jana Kasprowicza nr 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21. ul. Promienista nr 9, 10, działka nr 2269/2. ul. Daleka nr 6 od nr 10 do nr 18 parzyste. ul. Jana Pawła 2 nr 20. ul. Franciszka Zabłockiego nr 3.
24.06 od godz. 12:00 do 13:00


gm. Szamotuły miejscowości Witoldzin od nr 1 do nr 4. miejscowości Pamiątkowo ul. Witoldzińska nr 1, 4, 4a, działki nr 241/5, 252, 252/10, 256/2, 265/1, Sygnalizacja Świetlna drogi nr 184, Wieża GSM . ul. Borówkowa. ul. Malinowa. ul. Szamotulska od nr 1 do nr 16a, nr 22, działki nr 299/2, 349/5, 522/3. ul. Sportowa od nr 1 do nr 23 nieparzyste, nr 33, działka nr 484/2, Oczyszczalnia, Kaplica. ul. Szkolna od nr 1 do nr 11 nieparzyste. ul. Baborowska od nr 14 do nr 16 parzyste, od nr 18 do nr 43, od nr 45 do nr 57 nieparzyste, działki nr 335/1, 386/2, 416/1, 416/3, 417/3. ul. Polna od nr 1 do nr 5. ul. Nowa. ul. Spokojna nr 49.
24.06 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Duszniki miejscowości Wierzeja ul. Sarbska. ul. Bukowska nr 7, 9, 10, od nr 12 do nr 22, od nr 24 do nr 30b parzyste, działki nr 64, 64/7, 116/3. ul. Stawna nr 5. miejscowości Grzebienisko ul. Bukowska nr 13.
25.06 od godz. 8:00 do 16:00


Chojno-Wieś 591, 591/6, 591/14, 591/15, 591/16, 591/17, 591/18.
28.06 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Szamotuły ul. Obornicka nr 13, 14, od nr 15 do nr 61 nieparzyste, działka nr 2011. ul. 27 Stycznia od nr 12 do nr 28 parzyste. ul. Spółdzielcza nr 1 gospodarstwo domowe.
28.06 od godz. 9:00 do 12:00


Wróblewo 60a, działki numer 22/18, 22/19.
29.06 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Kaźmierz miejscowości Kopanina ul. Krzemowa. ul. Granitowa. ul. Kwarcowa. ul. Kamienna.
1.07 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Szamotuły miejscowości Piotrówko od nr 17 do nr 20, nr 21a, Świetlica, były PGR.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat chodzieski

Chodzież ul. Składowa 5 (Sanepid), sklep.
24.06 od godz. 8:00 do 13:00


Rataje cała ulica Szeroka.
5.07 od godz. 7:00 do 14:00


powiat obornicki

Budziszewko działki nr 171/32, 171/34, 171/45.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gościejewo 70, 70A, 71, 72, 73, 74, 75.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Krężoły od nr 1 do nr 12, od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3, miejscowość Łopiszewo od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3.
29.06 od godz. 7:00 do 8:00


miejscowość Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, miejscowość Krężoły od nr 1 do nr 12, od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3, miejscowość Łopiszewo od nr 20 do nr 36, 49, działka 46, 76/3.
29.06 od godz. 14:30 do 15:30


Chmielewo 3, 3a, 3b, 5, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 59, Łopiszewo 36.
29.06 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. 1 Maja od 1 do 9. ul. 15 Sierpnia. ul. 25 Stycznia od 1 do 7, 9, 11, 13, 15. ul. Czarnkowska od 61 do 79 nieparzyste, działka nr 1715. ul. Kalinowa.
30.06 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. 1 Maja od 1 do 9. ul. 15 Sierpnia. ul. 25 Stycznia od 1 do 7, 9, 11, 13, 15. ul. Czarnkowska od 61 do 79 nieparzyste, działka nr 1715. ul. Kalinowa.
1.07 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Oborniki miejscowości Oborniki ul. Stanisława Staszica nr 16, 16A, 18, 20, działka nr 682/16.
2.07 od godz. 8:00 do 17:00


powiat śremski

MECHLIN NOWE OSIEDLE 4, ul. PARKOWA, ul. POLNA 1, 3, 5, ul. WODNA 11, 2, 4, 5, 9, ul. ŚREMSKA 10, 14, 18, 26, 34, 8, dz. 361, ul. ŚWIERKOWA 1, 2, 3, 4, 5, 7, dz. 494/9,
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


PSARSKIE ul. Jabłoniowa, ul. Zachodnia 61-73 nieparzyste,
2.07 od godz. 10:00 do 14:00


powiat pilski

miejscowość Ługi Ujskie 100, 102, 152/7, dz. 521/2, dz. 522/1.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Osiek nad Notecią ul. Jasna 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19a.
30.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Dolaszewo ul. Poziomkowa 5
30.06 od godz. 8:00 do 14:00


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin od 9 do 19, od 21 do 33, 35, 35a, 36, 42, działki 34, 73/1, 132/6, 132/11, 150/2, 150/7, 150/10, 150/13, 150/16, 170/7, 170/9, 170/16, 170/18, 226/1
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Księdza Dadaczyńskiego działki nr 19/10, 20/2. ul. Generała Sikorskiego nr 2a, działka nr 1013. ul. Bolesława Prusa nr 2, działki nr 942/1, 972/8, 972/9. ul. Rzemieślnicza działka nr 941/11.
26.06 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Kobylniki od nr 15g do nr 16h, nr 18a, 18b, działki nr 279/42, 279/44, od 279/52 do 279/56, 279/65, 283/4, 283/5, 292/9, 292/11, 292/15, 292/19, 292/21.
30.06 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Michała Drzymały nr 1. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 9. ul. Ogrodowa od 1 do 17, 19, działka nr 690/3, Chata Polska, Szkoła. ul. Konstytucji 3 Maja 1a, 1b, 1d, Butik. ul. Poznańska 1b, 1c, 1d, 1f, 1g, 1h, 2c, działka nr 552/4, Butiki.
9.07 od godz. 9:00 do 12:00


powiat międzychodzki

gm. Góra: Jastrzębia nr 23 do 41, działka nr 152/5 ochrona katodowa - PGNIG.
28.06 od godz. 7:30 do 10:30


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Dzień Ojca

Nie lekceważ migreny. To może być niebezpieczne!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie