Brak prądu w wielkopolskim. Sprawdź gdzie 7.12 będą planowane wyłączenia prądu, a gdzie awarie

Newsroom 360
Newsroom 360
Gdzie będzie planowana przerwa w dostawie prądu? Sprawdź te informacje w naszym artykule
Gdzie będzie planowana przerwa w dostawie prądu? Sprawdź te informacje w naszym artykule istockphoto.com/comzeal
Udostępnij:
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 7.12? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi wyłączenie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy. Gdzie i kiedy nie będzie prądu?

Gdzie obecnie (7.12 9:09) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Nowina 18 do 26, działka 118/3.
7.12 od godz. 8:30 do 14:00


Żelichowo 56, działka nr 7077/2.
7.12 od godz. 8:00 do 10:00


Biała ul. Kościelna, ul. Polna.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat poznański

ul. Kwiatowa 1-5, Okrężna 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, Pogodna 1, 5, Rogozińska 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Kupiecka 1, 2, 3, 5, Kuźnicza 1-8, Przewozowa 1, 3, 5, 7, 9, 11, Przebędowo 9, 62, 63
7.12 od godz. 6:30 do 9:15


Rodzinne Ogródki Działkowe Bratek
7.12 od godz. 8:00 do 20:00


Bogucin: ul. Sosnowa od 10 do 66 parzyste, dz. 12.
7.12 od godz. 8:00 do 13:30


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 8:30 do 9:30


Swarzędz: ul. Zamkowa 30, 30B-D, dz. 76/49 (hydrofornia).
7.12 od godz. 8:30 do 12:00


Gortatowo: ul. Bajkowa dz. 68/6, ul. Kapela, ul. Kubusia Puchatka, ul. Złota Polana, ul. Nad Cybiną 1, 3, 4, ul. Fabryczna od 10 do 24 parzyste, od 7 do 17 nieparzyste, 17A, ul. Darniowa od 1 do 10 bez 9.
7.12 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Kręta od nr 1 do nr 17, nr 25, 37, 37a, 58, działki nr 109/2, 121/4, 126/3, 126/4, 135. ul. Szamotulska nr 1n 1a, 1b od nr 3 do nr 11c, nr 13, 15, 15a, 17a, 17b, działki nr 13/2, 115/7, 130/4.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Jeziorna nieparzyste od 27 do 53
7.12 od godz. 9:00 do 12:00


ul. Bukowa, Klonowa
7.12 od godz. 9:00 do 14:00


powiat nowotomyski

gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
7.12 od godz. 8:00 do 16:00


powiat kolski

Murzynówko 6-9
7.12 od godz. 8:00 do 12:00


powiat kaliski

Czyżkowo 37, 38, 40, 41, 42, 43, działka nr 43.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat obornicki

Cieśle 8A, 11, 14, 14A, 16, ul. Cmentarna 12, 13, ul. Wągrowiecka 17, Rogoźno ul. Cmentarna działka nr 36/1, 36/2, ul. Wągrowiecka 2, 2A, 4, ul. Za Jeziorem 1, 2A, 2B, 3, 5, ul. Żurawia 3, 5, 7, 9.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Osłonin ul. Bukowa nr 1, 3, 5, 10, 12, 14; ul. Gajowa nr 6, 8, 10.
7.12 od godz. 8:00 do 10:30


powiat kościański

gm. Czempiń: Betkowo ul. Zielona nr 21, nr 18 do 28 parzyste, nr 33 do 39 nieparzyste, działki nr 25/28, 25/30, nr 25/38 do 25/50, nr 25/56.
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat leszczyński

gm. Rydzyna: Kłoda nr 72 do 77, nr 84, 85 do 92J, nr 93 do 94, nr 95 do 100, działki nr 475/3, 480/4, 551/3, 551/1, 551/4, 552/7, 553/1 do 553/7, 554, 560/4, FINDO INVEST, Zakład Stolarski Jakubowski, Centrum Integracji Społecznej, FUH Szulc, GR Szulc, przepompownie; ul. Kolejowa nr 7 (działki nr 479/1, 479/2, 480/3, 480/4, FUH Sobasik, PKP).
7.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Lipno: Wilkowice MOP Wilkowice, MOP Gołanice, sygnalizacja i oświetlenie drogi S5, sygnalizacja i oświetlenie drogi powiatowej 4771P.
7.12 od godz. 8:30 do 16:30


powiat chodzieski

Szamocin ul. Plac Wolności 17, 21, Kościół.
7.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat gostyński

gm. Pępowo: Babkowice nr 43 do 45, nr 52 do 58.
7.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Pępowo: Babkowice nr 47 do 51: Siedlec nr 84 do 86.
7.12 od godz. 9:00 do 15:00


powiat gnieźnieński

Zabrodzie
7.12 od godz. 6:57 do 14:00


powiat wągrowiecki

Wągrowiec ulica Taszarowo 73, 71, 67, 65,
7.12 od godz. 7:41 do 14:00


Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Nowina 18 do 26, działka 118/3.
8.12 od godz. 8:30 do 14:00


Żelichowo 57, 58, 59.
7.12 od godz. 10:00 do 12:00


Żelichowo 46, 48.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Żelichowo 50, 51, działka nr 270/4.
8.12 od godz. 11:00 do 13:00


Kruteczek 26, 26A, leśniczówka, Nowina 18B, 19, 20, 21, 21A, 22, 23, 23A, 24, 24A, 25, 26, 27, 27C, 28, 29A, 29C, działka nr 71, 204/10.
9.12 od godz. 8:30 do 14:00


Śmieszkowo ul. Wiśniowa działka nr 111/5, 111/6, 111/8.
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


Kocień Wielki 44, działka nr 161/7, 207/4, 233/5, Dzierżążno Wielkie działka nr 743.
13.12 od godz. 9:00 do 14:30


powiat nowotomyski

gm. Kuślin miejscowości Krystianowo od nr 51 do nr 63, nr 78, działka nr 78/2. miejscowości Michorzewo nr 48, 49, od nr 51 do nr 59, nr 61, 62, 63, 78, działka nr 78/2. Łaz nr 50, 50a, 51. miejscowości Trzcianka ul. Huby nr 51.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Kuślin miejscowość Dąbrowa działki 66/16, 66/17, 66/18
8.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Lwówek miejscowości Zębowo ul. Polna nr 1, 6, 8. miejscowości Komorowice od nr 24 do nr 31, działka nr 146/2.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna działka nr 83/18. ul. Łąkowa działka nr 83/9. ul. Rubinowa.
9.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno od nr 27e do nr 30b, nr 35, 35a, 36, 39, 30, 40a, 41, działki nr 793/1, 804/15, 804/17, 805/10, 807/3. ul. Sątopska działka nr 805/9. miejscowości Paproć nr 49. miejscowości Stary Tomyśl działka nr 793/1.
9.12 od godz. 10:00 do 12:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowość Przyłęk nr 41, 62, 62b, 63, 74, 75, od nr 77 do nr 81a, nr 81c, działki nr 323/21, 347/9, 349/4, 377/1, 383/4, 401/7, 401/13, 403/6.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Nowy Tomyśl ul. Zachodnia 8, działki 1428/5, 1533/1, 1529/29
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Kuślin miejscowość Wąsowo ul. Wschodnia działki 745/3, 745/4
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Glinno nr 183j, 183k, 183l, działki nr 238/9, 247/6, 889/8.
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


gmina Nowy Tomyśl miejscowości Bukowiec ul. Sątopska 8a, 10 od 3 do 25 nieparzyste, działka nr 163/16, Przepompownia Ścieków, Remiza Strażacka, Klub i Kółko Rolnicze; ul. Powstańców Wielkopolskich 20, 22, działki 213/1, 218/2 . miejscowości Sątopy 12, 14, 16, 17, 18, 19 działka nr 524/4, 801/8.
14.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Boruja Kościelna ul. Powstańców Wielkopolskich nr 11, od nr 13 do nr 20, działki nr 38/2, 39/3, 63, od 65/2 do 65/7.
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Lwówek miejscowość Zębowo ul. Miłostowska 18, 27, 29, 38, 38a, działka 102/6
14.12 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Polna 7, 11, 13, 13a, 15, 17, 33, 35, 37; ul. Bukowiecka 1, 2, 2a; ul. Kościelna od 1 do 22
15.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Lwówek miejscowość Lipka Wielka od 19 do 25; działka 90/1
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Dworcowa 2; ul. Szkolna od 1 21, nieparzyste od 23 do 41, szkoła, świetlica
16.12 od godz. 8:30 do 16:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Sątopy ul. Dworcowa 2; ul. Szkolna od 1 21, nieparzyste od 23 do 41, szkoła, świetlica
17.12 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Kuślin miejscowości Kuślin ul. Emilii Szczanieckiej nr 19, od nr 22 do nr 25, działki nr 423, 484, 485, 496/3, 496/9.
20.12 od godz. 8:00 do 14:30


gm. Kuślin miejscowości Wąsowo ul. Cegielnia nr 1. ul. Leśniczówka nr 1. miejscowości Głuponie nr 76, 77. miejscowości Kuślin ul. Boczna od nr 2 do nr 4
20.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Nowy Tomyśl miejscowości Grubsko nr 38, 39, 39a, działki nr 65/2, 65/5, 65/16, 65/23.
20.12 od godz. 9:00 do 12:00


powiat poznański

Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Owocowa 16, 18, oświetlenie drogowe
7.12 od godz. 19:00 do 20:00


gm. Dopiewo miejscowości Dopiewo ul. Wiśniowa. ul. Bukowska nr 68, 82, 84, 86, działka nr 27/12.
7.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Dąbrowa ul. Szkolna nr 4, od nr 5 do nr 13, nr 15, 17, działki nr 80/1, od 108/2 do 108/5, 110. ul. Zachodnia nr 5, 7, działki nr 436, 745/5. ul. Wiejska nr 73.
7.12 od godz. 12:30 do 15:00


Tuczno ul. Pocztowa bud. nr 1, 3, 5, 6, 8, 11, ul. Wolności bud. nr 1, 2, 3, 4a, 12, ul. 1 Maja 11.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


Swarzędz: os. Czwartaków od 23/1 do 23/9, od 23/17A do 23/25, 23/2, ul. Dąbrowszczaków 14, 15, 18, 19, 27, ul. Cieszkowskiego 32.
8.12 od godz. 8:00 do 11:00


Zalasewo: ul. Kórnicka 185, 187.
8.12 od godz. 8:00 do 12:00


Katarzynki: ul. Sasankowa, ul. Konwaliowa 4, 6.
8.12 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Róży nr 84, od nr 96 do nr 104 parzyste, nr 127, 129, działki nr 552/118, od 552/124 do 552/128, 552/214, 552/215.
8.12 od godz. 9:00 do 13:00


Swarzędz: ul. Grudzińskiego 2A-C, 5, od 4 do 16 parzyste, 20, 22, 24, 24B, os. Dąbrowszczaków 2, 6, 8/19, ul. Gruszczyńska, ul. Zamkowa 17, 17A-C, 20.
9.12 od godz. 8:00 do 11:00


Swarzędz: ul. Cicha, ul. Cmentarna od 2 do 14 parzyste, 3, 3A, od 5 do 15 nieparzyste, ul. Słowackiego 1, 3, 5.
9.12 od godz. 8:00 do 12:00


Przeźmierowo: ul. Lotnicza od 1 do 13 nieparzyste, od 2 do 26 parzyste, ul. Zachodnia, ul. Rzemieślnicza 10.
9.12 od godz. 8:30 do 11:30


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Lusówko ul. Przy Jeziorze. ul. Wodna ul. Otowska nr 13, 46, 60, działki nr 60/1, 68/1, 79/8, 97/5, 558.
9.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Tarnowo Podgórne ul. Żurawia nr 12, 14, działki nr 63/30, 63/42.
9.12 od godz. 12:00 do 14:00


gm. Dopiewo miejscowości Trzcielin działki od nr 10/97 do nr 10/105. ul. Wilgi. ul. Pułkownika Andrzeja Kopy nr 1, 3, 5, od nr 12 do nr 24 parzyste, działki nr 10/81, 12/17.
10.12 od godz. 8:00 do 12:00


Buszkówiec 1-7
10.12 od godz. 8:30 do 14:30


PUSZCZYKOWO ul. CHROBREGO 1-18, 20, 22,
10.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Stęszew miejscowości Wronczyn ul. Główna od nr 27 do nr 41 nieparzyste, od od nr 62 do nr 66a parzyste, działka nr 269, Hydrofornia, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Przetwórstwa Handlu. ul. Polna. ul. Parkowa.
10.12 od godz. 9:00 do 12:00


Biskupice ul. Główna 132, 134, 173, ul. Rzemieślnicza
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Przylesie 16, 18, 26, działki 500, 533, 577, 578, 579; cała ul. Jemiołowa, Łozowa, Jaśminowa, Siedliskowa, Zagrodowa; Miejscowość Otowo ROD Otowo
14.12 od godz. 8:00 do 9:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Lusowo ul. Przylesie 16, 18, 26, działki 500, 533, 577, 578, 579; cała ul. Jemiołowa, Łozowa, Jaśminowa, Siedliskowa, Zagrodowa; Miejscowość Otowo ROD Otowo
14.12 od godz. 16:00 do 18:00


gm. Tarnowo Podgórne miejscowości Rumianek ul. Nowa nr 2a, 3, 5, 5a, od nr 11 do nr 25 nieparzyste, nr 34, 40, 42, działki nr 24/4, 24/15, 25/3, 26/1, 27/4, 125/3, 127/2.
14.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Stęszew miejscowości Strykowo ul. Towarowa od 1 do 3. ul. Cyprysowa 3, działka nr 152/6.
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Więckowice ul. Zbożowa działka 160/17; ul. Pszenna 160/11, 160/12; ul. Owsiana działki 160/21, 160/22
14.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zborowo ul. Lotnicza.
14.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Polna działki 13/1, 18/3; cała ul Kukułcza
15.12 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Dopiewo miejscowość Konarzewo nieparzyste od 3 do 11, działka 501/6; ul. Poznańska od 8 do 18 działka 542/13
15.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Buk miejscowości Dobieżyn ul. Powstańców Wielkopolskich nr 5, 7, od nr 9 do nr 36, nr 38, 40, działka nr 229/2. ul. Ogrodowa od nr 15 do nr 21 nieparzyste, działka nr 559/1, Gospodarstwo Rolne naprzeciw bud. nr 15. ul. Podgórna nr 2a, 4a, 6, działki nr 237/1, 562. ul. Topolowa nr 1
15.12 od godz. 8:00 do 13:00


KONINKO, SZCZYTNIKI ul. JASTRZĘBIA, ul. JEZIORNA, ul. NAD WODĄ, OSIEDLE PARKOWE, ul. SKOWRONKOWA, ul. Bajkowa, ul. ŻURAWIA,
15.12 od godz. 9:00 do 9:30


KONINKO, SZCZYTNIKI ul. JASTRZĘBIA, ul. JEZIORNA, ul. NAD WODĄ, OSIEDLE PARKOWE, ul. SKOWRONKOWA, ul. Bajkowa, ul. ŻURAWIA,
15.12 od godz. 16:30 do 17:00


PUSZCZYKOWO ul. MAZURSKA PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW,
15.12 od godz. 9:00 do 12:30


gm. Stęszew miejscowości Antoninek od nr 1 do nr 3, nr 5, 7. miejscowości Antonin działka nr 3.
16.12 od godz. 13:00 do 16:00


KROSNO ul. GŁÓWNA 110,
17.12 od godz. 8:30 do 14:00


Puszczykowo Zaborze ul. Zaborska 24-28, DZ. 26
17.12 od godz. 9:00 do 14:00


DZIEĆMIEROWO ul. KATOWICKA 28, 28C, 30,
17.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Dopiewo miejscowości Zakrzewo ul. Leśna nr 8a, 8c, 8d, 8e.
17.12 od godz. 9:00 do 12:00


gm. Buk miejscowości Wiktorowo od nr 2 do nr 10, działka nr 7/1.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Rokietnica miejscowości Rokietnica ul. Golęcińska nr 42, 44, od nr 48 do nr 76 parzyste, działki nr 263, 267, 268/1. miejscowości Kiekrz ul. Kierska nr 82.
20.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wolsztyński

gm. Przemęt: Wieleń ul. Letniskowa nr 5 do 7, działki nr 170/22, 170/28, 170/29.
7.12 od godz. 10:30 do 13:00


gm. Przemęt: Bucz Nowy - cała miejscowość; Kluczewo ul. Akacjowa, Długa, Prosta, Siekowska, Słoneczna, Szkolna - całe ulice; ul. Przemęcka nr 1 do 12.
9.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Przemęt: Osłonin ul. Botaniczna, Brzoskwiniowa, Dębowa, Grzybowa, Jeziorna, Kwiatowa, Łąkowa, Okrężna, Polna, Plażowa, Rybacka, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wędkarska, Wietrzna - całe ulice; ul. Parkowa nr 13, nr 15 do 28B, działki nr 32/8, przepompownia.
9.12 od godz. 8:30 do 12:30


Przemęt: ul. Powstańców Wielkopolskich nr 2 (zasilanie od strony ul. Powstańców Wlkp. nr 4), nr 4, nr 6 do 15, nr 17, FHU Mikołajczyk, sklep Kapska, przepompownia, Usługi Rolnicze Szczepański; ul. Stawna - cała ulica oprócz nr 1.
10.12 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Przemęt: Perkowo ul. Głęboka - cała ulica; ul. Konwaliowa nr 1 do 6; ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 2, 4, 6; ul. Wolsztyńska nr 2 do 21, działki nr 158/3, 167/1, przepompownia.
10.12 od godz. 8:30 do 12:30


gm. Przemęt: Biskupice - cała miejscowość (oprócz nr 1A działka 2/1, 48, 54, działek 43/3 do 43/5).
13.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat gostyński

gm. Gostyń: Brzezie nr 10, 10AB, 12 do 38, nr 39 do 59 nieparzyste, działki nr 157/9, 179/4, FUH KRIG, PERFEKT Biernat, sklep Jarożek, lakiernictwo Wojciechowski.
7.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Gostyń: Kunowo ul. Gostyńska nr 2 restauracja Kunowianka, 3, działka 217/25 GR Wawrzyniak, Szkółka drzew i roślin; ul. Kościańska nr 1 do 4, nr 6, 8, kościół; ul. Kwiatowa nr 2, nr 4 do 6, nr 8 do 34 parzyste, DINO, Zakład Stolarski Padurscy, działka nr 221; ul. Wąska nr 11 do 17 nieparzyste.
8.12 od godz. 8:00 do 12:30


gm. Gostyń: Kunowo ul. Gostyńska nr 4 do do 25; 27 do 51 nieparzyste, PHU Ziółek, blacharstwo-lakiernictwo Krzyżostaniak, lakiernictwo Kubski, OSP, ORANGE; ul. Wąska nr 1 do 9, GR Klupczyński.
8.12 od godz. 8:00 do 12:30


gm. Borek Wlkp. : Skoków - cała miejscowość (oprócz nr 60, 61 oraz działki nr 41/2 - stacja gazowa).
8.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Pępowo: Siedlec nr 48A do 51A, nr 100, 100A, działki nr 1/1, 57/1, betoniarstwo Kowalkowski.
8.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Pogorzela: Dobra Pomoc nr 1, 2, leśniczówka.
8.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Gostyń: Gola nr 80, 81, oczyszczalnia, PKP.
9.12 od godz. 8:30 do 10:30


Borek Wlkp. ul. Koźmińska nr 1, 1A, nr 6 do 9, PH Zdzisław, ZPHU Grzymisławska; ul. Zdzielska nr 25B do 40A (oprócz nr 25C, 26B, 27A, 28); ul. Zdzież - cała ulica.
9.12 od godz. 11:30 do 13:30


gm. Gostyń: Stankowo nr 1, 1A, 1B, 1D, 69, 69B, 70, działki nr 208, 219, 253, 255, 405/3, 214/2 przepompownia ścieków.
10.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Pogorzela: Małgów nr 15 do 30, PPHU CETERM.
10.12 od godz. 9:00 do 14:00


Krobia: ul. Wisławy Szymborskiej nr 9 działka nr 909/41; ul. Aleksandra Fredry nr 14 działka nr 907/16.
13.12 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Pogorzela: Kaczagórka nr 39 do 41.
14.12 od godz. 9:00 do 15:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Masłowo ul. Żurawia nr 1 do 33 nieparzyste.
8.12 od godz. 7:30 do 12:30


Leszno

Leszno ul. Berwińskich nr 10 do 13; ul. Fabryczna nr 1, 4, 7, 9; ul. Kazimierza Karasia nr 20 MENTIS; ul. Ks. Frankiewicza - cała ulica; ul. Raczyńskiego - cała ulica; ul. Śniadeckich nr 2, 4, nr 10 do 20 parzyste, nr 11 do 19 nieparzyste - przyłącza napowietrzne, nr 21A, 22, 24, 24A, działka nr 24/21; ul. Willowa działki nr 39/4 do 39/6, garaże; ul. Zacisze nr 8A do 13, nr 17 do 21, FOCUS, kancelaria, przedszkole, UT Lester.
8.12 od godz. 7:30 do 18:30


Leszno: ul. Juliusza Kossaka nr 13, 17, działka nr 32/6, 32/7; ul. Wita Stwosza nr 4; ul. Stanisława Witkiewicza - cała ulica.
10.12 od godz. 8:30 do 14:45


Leszno ul. Sygietyńskiego nr 55 (dz. 4/1).
13.12 od godz. 8:00 do 15:30


Leszno ul. Sygietyńskiego nr 5 do 53 i 55A do 59 nieparzyste, nr 6 do 20 i 24 do 36A parzyste; ul. Dekana nr 14, 16; Al. Konstytucji 3 Maja nr 7 Posterunek Policji, sygnalizacja świetlna Al. Konstytucji 3 Maja - Kiepury.
13.12 od godz. 8:00 do 8:30


Leszno ul. Sygietyńskiego nr 5 do 53 i 55A do 59 nieparzyste, nr 6 do 20 i 24 do 36A parzyste; ul. Dekana nr 14, 16; Al. Konstytucji 3 Maja nr 7 Posterunek Policji, sygnalizacja świetlna Al. Konstytucji 3 Maja - Kiepury.
13.12 od godz. 15:00 do 15:30


powiat gnieźnieński

Leżenica-Pogórze bud. 36, 35, 34, 33.
8.12 od godz. 7:30 do 13:00


miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


Goślinowo 138/1, 23, 24, 24/a, 25, 26, 29, 30. 30, 30/a, 30B, 31, 31/a, 31B, 32, 33, 33, 33, 33b, 33c, 33K, 33L, 34, 35, 35, 36, dz.139/1, dz.18/3, dz.20/3, dz.20/4 Goślinowo osiedle Piotrowskie 1, 13, 14, 15, 2, 3, 32, 3A, 4, 6, 7, 8, dz 374, dz.376
10.12 od godz. 8:30 do 14:00


Osiniec Osiedle Herbowe 11, 17, 39, dz. 31, 318, 320, 321
10.12 od godz. 10:00 do 15:00


Kłoda 41E, 78, działka nr 45/18, 45/22, 45/23, 45/36, 45/37, 45/38.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
13.12 od godz. 9:00 do 14:00


Dąbrówka Kościelna 17-21
14.12 od godz. 9:00 do 14:00


Gniezno Ul. Wrzesińska 39
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


Ul. Antoniego Ludwiczaka, 1, 3, 5, 7, 9, 22, 23, 24, Ul. Gajowa, 36, 38, 40, 42, Ul. Prosta, 1, 3, 4, 5, 7, 9, 36
15.12 od godz. 9:00 do 15:00


Mikołajewice 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 500, dz. 50
16.12 od godz. 7:30 do 14:30


Żydowo dz. 327, 691, 391
16.12 od godz. 9:00 do 13:30


Borzątew 21, 22, 24, 12, 32, dz,12
16.12 od godz. 10:00 do 13:00


Strzyżewo Paczkowe os. Łukaszewko dz. 186
17.12 od godz. 10:00 do 12:00


Mnichowo, Os. Malutkie 3, 4, 47, dz. 21
17.12 od godz. 10:00 do 13:00


powiat złotowski

Wąsosz: ul. Powstańców Styczniowych nr 1 do 3 (oprócz nr 2A), nr 5 do 15 nieparzyste (oprócz nr 11), działka nr 254/1; ul. Rawicka nr 4 do 16 parzyste, nr 11, 11B, działka nr 233/4.
8.12 od godz. 7:30 do 12:30


Nowy Dwór dz. 4na23, 4na26.
8.12 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Wąsosz: Młynary - cała miejscowość; Pobiel nr 33B do 35A, nr 37, działki nr 322/2, 324/6, GAZ-SYSTEM.
8.12 od godz. 9:30 do 18:30


powiat szamotulski

gm. Kaźmierz miejscowości Komorowo ul. Jeziorna od nr 1 do nr 4, nr 6, 8, 8a, 10, 12, działki nr 29/5, 40/3, 40/4, Świetlica. ul. Wypoczynkowa nr 17, 20, 22, 23. ul. Słoneczna działka nr 29/8.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
9.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Ostrolesie ul. Świętego Walentego nr 23. ul. Wernisażowa działka nr 204/4. miejscowości Jastrowo nr 2a, 25, 26.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Szamotuły miejscowości Jastrowo nr 17, 18, 20, 21, 22, 30, 31, 33, 35. ul. Świętego Walentego nr 1, 3, 3a, 5, 9, 11, 13, 14, 17, od nr 19 do nr 29, 31, 37, działki nr 120/3, 169, 178/4, 180/2, 180/4, 180/5, 180/6, OSP. ul. Wernisażowa nr 2, działka nr 133/2.
9.12 od godz. 8:00 do 9:00


Pustelnia 1, działka nr 5/6.
9.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 8:30 do 9:30


gm. Obrzycko miejscowości Słopanowo. miejscowości Słopanowo Huby. miejscowości Obrowo. miejscowości Kobylniki od nr 1 do nr 24, nr 62, działki nr 27/7, 27/22, 31/1, 37/38, 215/12. miejscowości Obrzycko ul. Ostrorogska. ul. Wesoła. ul. kolejowa od nr 1 do nr 4. ul. Dworcowa nr 1. ul. Szamotulska od nr 5a do nr 10, działka nr 765/7. ul. Sportowa nr 1, 2, 3/1, 4, 6, 7, 8, 8/1. ul. Rzemieślnicza od nr 1 do nr 14, działka nr 987/2. miejscowości Karczemka nr 1.
9.12 od godz. 14:30 do 16:30


gm. Kaźmierz miejscowości Pólko ul. Akacjowa. ul. Jesionowa. ul. Bytyńska nr 14, 18.
10.12 od godz. 8:00 do 17:00


gm. Szamotuły miejscowości Brodziszewo ul. Wjazdowa nr 6, 8, 12, od nr 14 do nr 19, nr 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26a, 27, działki nr 184/6, 325/8. ul. Kopanińska od nr 1 do nr 6, nr 8, działka nr 214. ul. Lipowa nr 4, 6, działki nr 214, 329. ul. Sokolnicka nr 1.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
14.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
15.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
16.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Pniewy miejscowości Karmin nr 3, 17, 18, 19.
17.12 od godz. 9:00 do 16:00


gm. Duszniki miejscowości Ceradz Dolny ul. Powstańców Wielkopolskich nr 46, 48, 50, 52, 56, 60, działki nr 131/9, 131/19, 131/12, 247/3, 248/2, 248/5, 251/3, 251/7.
20.12 od godz. 8:30 do 11:30


powiat grodziski

Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Słocin działki 23/27, 23/42, 23/60, 23/79
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Rakoniewice miejscowości Rakoniewice ul. Pod Lipami nr 7, 8, 9, działki nr od 412/50 do 412/57.
9.12 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Goździn 19, 20 od 22 do 30, działki 12/12, 117
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski cała ul. Narciarska
13.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 26, 26u, 26w, 26v, 26z, 28h, 28j, 28k, 28l, działki nr 185/8, 185/9. miejscowości Kobylniki działka nr 185/5.
13.12 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Grodzisk Wielkopolski miejscowość Grodzisk Wielkopolski ul. Łyżwiarska parzyste od 4 do 26
13.12 od godz. 12:00 do 15:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Łąkie 8, 9, od 11 do 30, TPSA, działka 88
14.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Nowotomyska nr 48, 50, 50PA, od nr 65 do nr 73a nieparzyste, działka nr 72/1. ul. Winna działki nr 3111/1, 3111/9.
15.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Rakoniewice miejscowości Łąkie od nr 94 do nr 115, działki nr 334, 342, 353, 365, 641/96, 694. miejscowości Nowe Łąkie nr 5. gm. Wolsztyn miejscowości Gościeszyn nr 24, działki nr 696/1, 696/3, 697/2, 697/4, 697/9, 697/14.
17.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Grodzisk Wielkopolski ul. Wypoczynkowa od nr 5 do nr 5e, nr 26, działki nr 2320, 3817, 3827, Przepompownia Ścieków.
20.12 od godz. 8:00 do 13:00


gm. Grodzisk Wielkopolski miejscowości Zdrój nr 27, 28, 28a, 29, 30, 31f, 31l, od nr 32 do nr 34a, od nr 37 do nr 40b, działki nr 24/2, 173, 415/1, Strzelnica.
20.12 od godz. 11:00 do 14:00


gm. Granowo miejscowości Granowo ul. Przemysłowa nr 5, działka nr 1212/5. ul. Kolejowa nr 31, działka nr 815. ul. Warzywna Hydrofornia, RSP. ul. Komunalna nr 5, Oczyszczalnia.
28.12 od godz. 9:00 do 16:00


powiat chodzieski

Rataje ul. Leśna Polana działka nr 718/2.
8.12 od godz. 8:00 do 14:00


Laskowo ul. Bukowa działka nr 677, 678.
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


Margonin ul. Rolna 12, działka nr 889/1.
10.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat obornicki

Gościejewo 89, 90, 91, 92, 92a, 92b, 92c, 92d, 93, 93a, 93b, 93c, 93d, 93e, 94, 94a, 95, 95a.
8.12 od godz. 8:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Uścikowo nr 53d, 53e, 53ł, 53m, 53n, 53o, działka nr 336/10.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Oborniki miejscowości Objezierze nr 9, 9a, 9b, 11, działki nr 28, 180, 181, 184, 186/2, 188, Hydrofornia, PHU Zarzycka, Były PGR, Gorzelnia, Internat ZSR, Pronat, Kowr.
9.12 od godz. 9:00 do 14:00


gm. Oborniki miejscowości Słonawy od nr 36 do nr 44, działki nr 7/5, 11/2, 11/8. Osiedle Maślerki.
10.12 od godz. 8:00 do 15:00


Międzylesie działka nr 19/2.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Międzylesie 27B, 27C, 27E, 27F, działka nr 446, 447, 448/7, 448/8, 448/10.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


powiat wągrowiecki

Kobylec ul. Szafranowa, ul. Cedrowa 1, ul. Falista 1, działka nr 47/9, ul. Klonowa, ul. Palmowa działka nr 59/7, ul. Wągrowiecka 5, 9, 17, 19, 21, 23, działka nr 134.
8.12 od godz. 8:00 do 16:00


Wągrowiec ul. Nad Nielbą działka nr 1772/7.
9.12 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Bukowiec 7, 8, 9, działka 63/1, miejscowość Krosno 12, 13, 13A, 14, miejscowość Tarnowo Pałuckie 22, 23, 24, działki 39, 101/6, 103, 104, miejscowość Łekno 2, ul. Plebanki 1.
13.12 od godz. 8:00 do 14:00


Sławica: Ul. Wiejska 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, dz. 504, 501, 478, Ul. Plażowa 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, dz. 496, 499, 500
13.12 od godz. 9:00 do 13:00


powiat kościański

gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.
8.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kościan: Turew ul. Podgórna nr 4, 8, działka nr 120/14, 124/2, gorzelnia, TOP FARMS; ul. Szkolna nr 1 do 11 nieparzyste, nr 4A, 6, nr 10 do 14 parzyste, działka nr 127/5, TOP FARMS.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 1, 2 przyłącze napowietrzne, 4, 23, 36, 50 kiosk, działki nr 60/38, 67; ul. Leśna nr 6 hydrofornia; ul. Szarotkowa nr 2, działka 60/163.
10.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Kościan: Nowy Dębiec ul. Deptak nr 3 do 15 nieparzyste, działki nr 177/3 do 177/13, nr 177/15; ul. Leśna nr 4.
10.12 od godz. 8:00 do 12:30


Kościan Os. Nad Łąkami nr 56 do 75A, 78, działki nr 3261/8, 3261/78, 3261/79, 3261/80, 3261/103, 3261/105, 3261/121, nr 3261/125 do 3261/140, 4463/3, 4463/4, 4463/10, 4463/40, 4463/42, 4523, KM HOUSE.
10.12 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Krzywiń: Bieżyń nr 46 do 52, nr 68 do 75, działka nr 93, GR Jankowski.
13.12 od godz. 8:00 do 16:00


Kościan: ul. Podgórna nr 28A, 28E, działki nr 2465/3 do 2465/8, nr 2467/2 do 2467/8, przepompownia.
13.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Śmigiel: Bruszczewo ul. Okrężna nr 1A do 2H, nr 11, 16, 18, działki nr 274/7, 276/6, 296/2; ul. Przysiecka nr 19E, 19H, 19I, 19J, 21, 21A, 23, 44, działka nr 182/1 do 182/6; ul. Nowa - cała.
13.12 od godz. 10:00 do 14:00


powiat koniński

Koziegłowy: ul. Polna od 1 do 17, ul. Poznańska od 3 do 13, 15C.
8.12 od godz. 8:00 do 13:00


powiat leszczyński

gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Wiśniowa - cała ulica (oprócz nr 33, 35, 37, działki nr 334/28).
8.12 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Osieczna: Kąkolewo ul. Jabłonkowa - cała ulica (oprócz nr 1); ul. Poziomkowa - cała.
9.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Lipno: Klonówiec nr 4 do 9B, nr 19A, nr 35 do 37I, działki nr 156/2, 165/3, 165/5, 184/3, 199/6, ZUH FORNA; Żakowo nr 2 do 25, nr 28 do 33, nr 44 do 47, działki nr 92/5, 95/5, 114/2, 125/5, 136/4 do 136/6, 229/6, gospodarstwo rolno-nasienne.
9.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Święciechowa: Niechłód nr 22 do 31, nr 42A, 42B, 42C (wspólnota mieszkaniowa), nr 45 do 45E, 46A, działki nr 20/5, 36/5, 60, 105/3, KRASNOLUDEK, parafia, RAFIS.
10.12 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Włoszakowice Boszkowo-Letnisko ul. Turystyczna działka nr 618/19
10.12 od godz. 7:30 do 11:00


gm. Święciechowa: Henrykowo ul. Diamentowa nr 5, 9, 12, 12A, działki nr 508/4, 533/1, 533/4, 533/5.
10.12 od godz. 9:30 do 13:30


Osieczna ul. Łącko nr 1 do 4, nr 7, 9; ul. Okulickiego nr 7; Plac 600-lecia - cały;
10.12 od godz. 9:30 do 11:30


Włoszakowice ul. Wiosenna - cała ulica.
10.12 od godz. 11:00 do 14:30


gm. Włoszakowice: Tłucznia nr 1, 2, działki nr 719, 5047/1, 5048/1, harcerska baza obozowa.
13.12 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Jeziorna nr 52, 92, działki nr 78/3 do 78/20, nr 85/1, 85/2, 85/5, nr 86/1, 86/2, 86/4, 86/6, 86/8, 87/4.
13.12 od godz. 7:30 do 10:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Mórkowska nr 1; ul. Rolna - cała ulica.
13.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Włoszakowice: Dominice ul. Jana Kowalewicza działki nr 109/1 do 109/19.
13.12 od godz. 11:00 do 14:00


powiat pilski

gm. Szydłowo, miejscowość Dolaszewo działki 130/134, 130/135, ul. Krucza działki 130/128, 130/129.
9.12 od godz. 8:00 do 15:00


Piła ul. Żeleńskiego 58, 62A, 62B, 62C, 64A, 64B, 64C, 66, działka nr 222, 227.
13.12 od godz. 7:00 do 14:00


powiat międzychodzki

gm. Góra: Sułków nr 9 do 18.
9.12 od godz. 8:30 do 14:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Łężeczki działki nr 67/3, 67/5, 67/8, 125/2, 202/11.
10.12 od godz. 12:00 do 16:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Dworcowa oprócz nr 2, 2a, 2b. ul. Nowa od nr 12 do nr 23. ul. Wojska polskiego od nr 5 do nr 14. ul. Różana nr 3.
13.12 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Główna nr 17, od nr 19 do nr 46, nr 48, działki nr 108/2, 134/3, 421/6, 421/7. ul. Kolejowa od nr 1 do nr 7. ul. Polna od nr 1 do nr 4c, działki nr 109, 111/3, 111/5. ul. Szkolna nr 1, 2, 37.
13.12 od godz. 8:00 do 11:00


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Jeziorna. ul. Główna nr 6, 6a od nr 6 do nr 16, nr 18, 20, 21a, działki nr 280/2, 284/3, 296, Stacja Uzdatniania Wody. ul. Rolna od nr 1 do nr 8, działka nr 137/2.
13.12 od godz. 11:00 do 13:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Chrzypsko Wielkie ul. Szkolna oprócz nr 1, 2, 32 i działki nr 392/1. ul. Widokowa.
14.12 od godz. 8:00 do 10:30


gm. Chrzypsko Wielkie miejscowości Białcz od nr 8 do nr 17, nr 31, 32, 33, działka nr 147.
14.12 od godz. 10:30 do 15:00


gminie Sieraków miejscowości Śrem od nr 1 nr do 3, nr 5/1, od nr 23 do nr 25, nr 31, 32, 33, działki nr 29/od 3 do 5, 29/13, 17, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 35/19, 37, 146. miejscowości Przemyśl od nr 1 do nr 6A, od nr 8 do nr 15/4, nr 20d, 21, 21a, 22, działki nr 2, 6/2, 6/3, od 15/1 do 15/4, 34, 64, 69, 301/1, 269/1, 105/1 Jurgowiak RSP. miejscowości Chalin nr 4, 20, 33, działki nr 29/1, 29/3, 29/4, 29/7, 29/10, 29/12, 29/13, 29/21, 32/2, 33, 35/1, 35/7, 35/9, 35/15, 37, 127/2, 146/5. miejscowości Góra od nr 8 do nr 35, nr 44, działki nr 47/10, 83/1, 84/1, 86/6, 86/10, 86/11, 86/13, 86/16, 86/17, 88/13, 88/16, 238, ZETBEER, Leśniczówka. miejscowości Góra Wybudowanie działki nr 65/3, 63/2. miejscowości Grobia od nr 33 do nr 36, od nr 41 do nr 54, działki nr 107, 108/1, 115, 123, 148, 292/1, Wysypisko, Hydrofornia Punkt Uzdatniania Wody.
15.12 od godz. 8:00 do 11:30


Gmina Sieraków miejscowość Tuchola 2, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 11d, 12, 22, działki 22, 42/12; cała ul. Poziomkowa
15.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Sieraków miejscowości Sieraków ul. Osiedle Daszyńskiego nr 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17b, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, 31a, od nr 58 do nr 73, działki nr 195, 788/6, 789/12, 842, 1989/2. ul. Kopalniana nr 1, 1a, 2, działki nr 2169/5, 2169/7.
15.12 od godz. 9:00 do 11:00


gm. Kwilcz miejscowości Upartowo od nr 1 do nr 7, nr 16, od nr 18 do nr 28, nr 30, 31, działki nr 2/3, 102/5, OSP.
15.12 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Kwilcz miejscowości Nowy Młyn 1/1 Gospodarstwo Rolno Rybackie.
15.12 od godz. 11:30 do 14:30


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Świerkowa. ul. Wierzbowa. ul. Brzozowa. ul. Klonowa. ul. Modrzewiowa. ul. Magnoliowa. ul. Kalinowa. ul. Lipowa od nr 1 do nr 12, nr 17, działka nr 199/2. ul. Chabrowa. ul. Konwaliowa. ul. Malwowa. ul. Różana. ul. Żurawia. ul. Miłostowska od nr 1 do nr 29, działki nr 14/1, 203/7, 203/14, Przepompownia Ścieków. ul. Liliowa nr 1. ul. Frezjowa nr 2. ul. Gumna. ul. Podgórna. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego od nr 1 do nr 45. ul. Polna od nr 1 do nr 24, działka nr 83/143. ul. Powstańców Wielkopolskich 1a. ul. Zielona nr 1, działka nr 391/21. ul. Dworcowa. ul. Wojska Polskiego od nr 1 do nr 16. ul. Nowa od nr 3 do nr 23, działki nr od 391/19, do 391/22. ul. 6 Stycznia 1919r. ul. Cypriana Kamila Norwida nr 1. ul. Międzychodzka. ul. Parkowa działka nr 82/41 Domek Letniskowy. miejscowości Stara Dąbrowa działka nr 32/5.
16.12 od godz. 8:00 do 9:00


gm. Sieraków miejscowości Lutom nr 14, działki nr 9/31, 9/33. ul. Za Lasem od nr 13, do nr 18, nr 22, działki nr 9/28, 9/29, 9/34.
16.12 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Krańcowa. ul. Nowe Osiedle. ul. Krótka. ul. Usługowa. ul. Powstańców Wielkopolskich nr 1, 1b od nr 2 do nr 5b, od nr 12 do nr 13c, 15a. ul. Gumna nr 7a, 11a, 12, 15, 15a, działka nr 388/4, 388/8. ul. Nowa od nr 1 do nr 2b.
16.12 od godz. 9:30 do 10:30


gm. Kwilcz miejscowości Rozbitek od nr 1 do nr 18, nr 21, działki nr 20/19, 25, 27/6, 27/9, 36. miejscowości Kwilcz ul. Powstańców Wielkopolskich od nr 6 do nr 8, działka nr 698/1.
16.12 od godz. 11:30 do 12:30


gm. Kwilcz miejscowości Rozbitek od nr 24 do nr 36, działki nr 39/3, 45, 46/1, 46/2, 56, 73/4. miejscowości Kwilcz ul. Wybudowanie nr 1, 2.
16.12 od godz. 12:00 do 15:00


gm. Sieraków miejscowości Przemyśl nr 4, 5, 7, 9, działki nr 5/1, 18/1 . miejscowości Chalin działki nr 80, 81/4, 81/7, 81/8. miejscowości Śrem nr 6, 7, działki nr 35, 116/2.
17.12 od godz. 8:00 do 10:00


gm. Sieraków miejscowości Góra nr 44, działka nr 238 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL.
17.12 od godz. 10:00 do 14:00


gm. Kwilcz miejscowości Kwilcz ul. Dworcowa oprócz nr 2, 2a, 2b. ul. Nowa od nr 12 do nr 23. ul. Wojska polskiego od nr 5 do nr 14. ul. Różana nr 3.
20.12 od godz. 8:30 do 15:30


powiat wrzesiński

Września ul. Sikorskiego dz. 1313/13, Gutowo Wielkie dz. 195/63,
9.12 od godz. 9:00 do 11:00


Ul. Nekielska 102, 108, 112, 113, 114, 119, 128, 13, 17, 132, 285, 29, 33, dz. 128, 290, 291, 289, 132, 362
9.12 od godz. 9:00 do 14:00


WINNA GÓRA 11, 13, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 23B, 24, 23,
10.12 od godz. 8:30 do 11:30


RACŁAWKI 1, 2, 3, 4, 6, 7, TARGOWA GÓRKA ul. ROLNA 3A, ul. MADERA 1, 10, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 9, ul. ŁUKASIŃSKIEGO 1, 2, 2A, 25, ul. ŚREDZKA 16, 18, DZ. 113/4, 16A,
13.12 od godz. 9:00 do 15:00


RACŁAWKI 26, 27, 28, 29,
14.12 od godz. 13:00 do 15:00


powiat śremski

RADOSZKOWO II-37, II/39, przepompownia ścieków P2, Radoszkowo Drugie II/38,
10.12 od godz. 9:00 do 11:00


powiat krotoszyński

gm. Kobylin: Smolice nr 45 do 55.
10.12 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kobylin: Zalesie Małe nr 25, nr 35 do 45.
13.12 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kobylin: Zalesie Małe nr 1 do 9, nr 16 do 24.
13.12 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kobylin: Zalesie Małe nr 39 do 41B
14.12 od godz. 8:30 do 15:00


powiat kolski

PIĘCZKOWO ul. POPRZECZNA 2, ul. WRZESIŃSKA,
20.12 od godz. 10:00 do 12:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:

  • modernizacji sieci energetycznej
  • przyłączania nowej sieci energetycznej
  • konserwacji sieci transformatowej
  • remonty

Pozostałe wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały i zmienny. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.

Okazje

Premier Morawiecki o sytuacji na granicy

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie