BRAZYLIA - POLSKA: wyniki na żywo 0:3. POLSKA MISTRZEM ŚWIATA, złoty medal Mistrzostw świata w siatkówce 2018 znowu w naszych rękach!

a.w.
POLSKA MISTRZEM ŚWIATA. Bronimy tytułu i zdobywamy złoty medal Mistrzostw świata w siatkówce 2018 Sylwia Dąbrowa / Polska Press
BRAZYLIA - POLSKA 0:3. Zakończył się FINAŁ Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Mecz ułożył się idealnie po myśli Polaków. Po raz kolejny pokonaliśmy reprezentcję Brazylii na tym etapie Mistrzostw i zdobyliśmy złoty medal. Sprawdź wyniki i relację punkt po punkcie ze spotkania. Mecz na najwyższym szczeblu. Wygrana walka o złoty medal. Mecz Brazylia - Polska 0:3

Polska - Brazylia: relacja na żywo. Wyniki punkt po punkcie

Polscy siatkarze odebrali już złote medale Mistrzostw świata i trofeum, które zabierają do Polski. Wielka wygrana i wielkie szczęście!

W poniedziałek o 12:55 polscy siatkarze ze złotymi medalami Mistrzostw świata w siatkówce pojawią się na lotnisku Warszawa-Okęcie.

Złote konfetti na boisku i rozradowana drużyna polskiej reprezentacji.

POLECAMY: Polska mistrzem świata! MEMY. Brazylia pokonana 3:0. Mistrzostwa świata w siatkówce za nami [ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY]

Rozdano indywidualne nagrody Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Wśród wyróżnionych 4 Polaków:

• Paweł Zatorski - libero
  • Bartosz Kurek - MVP turnieju
  • Michał Kubiak - przyjmujący
  • Piotr Nowakowski - środkowy

AND THE WINNER IS ...POLAND!

Polska - Brazylia 3:0: Polacy mistrzami świata! [MEMY, ŚMIESZNE OBRAZKI, DEMOTYWATORY]Kliknij tutaj i zobacz kolejne memy --->

Polska mistrzem świata! MEMY. Brazylia pokonana 3:0. Mistrzo...

Czekamy na dekorację. Kubiak już odebrał trofeum, które wraca z siatkarzami do Polski na 4 następne lata.

Polska - Brazylia 3:0

Polska - Brazylia 24:23 Kurek kończy atak. MAMY TO!

Polska - Brazylia 24:23 Szalpuk zablokowany

Polska - Brazylia 23:21 Piotr Nowakowski na zagrywce

Polska - Brazylia 22:19 Ev Andro (Brazylia) mocno pod górę, po bloku

Polska - Brazylia 20:17 Douglas (Brazylia) myli się w zagrywce

Polska - Brazylia 20:15 autowa zagrywka Brazylijczyków

Polska - Brazylia 19:14 Kurek wygrywa sytuacyjną piłkę, przerwa dla trenera reprentacji Brazylii

Polska - Brazylia 17:14 lekko stopniała przewaga Polaków

Polska - Brazylia 17:12 Kochanowski atakuje ze środka

Polska - Brazylia 16:10 Brazylijczycy wpadają w siatkę i oddają nam punkt. Druga przerwa techniczna przy znacznej przewadze Polaków

Polska - Brazylia 15:9 Brazylijczycy trafiają atakiem w sam narożnik pola

Polska - Brazylia 14:8 dobry mecz Szalpuka, kończy większość ataków do skosu

Polska - Brazylia 13:7 Kubiak zagrywa w siatkę

Polska - Brazylia 12:6 sześciopunktowe prowadzenie w trzecim secie

Polska - Brazylia 10:3 Brazylijczycy mylą się na zagrywce

Polska - Brazylia 8:3 MONSTER BLOCK Polaków i pierwsza przerwa techniczna w 3 secie

Polska - Brazylia 7:3 prosty błąd Brazylijczyków

Polska - Brazylia 5:3 Bartosz Kurek zagrywa w aut

Polska - Brazylia 4:2 Artur Szalpuk punktuje na podwójnym bloku

Polska - Brazylia 3:1 Kurek kończy wszystko na skrzydle. Pewniak w polskiej reprezentacji

Polska - Brazylia 1:0 Kurek atakuje z miejsca

Polska - Brazylia 25:20 Kubiak atakuje po doskonałym przyjęciu Pawła Zatorskiego

Polska - Brazylia 2:0

Polska - Brazylia 24:19 Ev Andro bez bloku a aut. Piłka setowa dla Polaków

Polska - Brazylia 21:17 Kurek przedziera się przez blok

Polska - Brazylia 20:16 przerwa dla trenera Brazylii

Polska - Brazylia 18:15 szybkie rozegranie na skrzydło i atak Artura Szalpuka

Polska - Brazylia 16:13 Kubiak przedziera się przez blok, prowadzony na drugiej przerwie technicznej

Polska - Brazylia 15:13 Wallace rozbija blok Polaków, Brazylia punktuje

Zmiana w reprezentacji Polski: Grzegorz Łomacz i Konarski na boisku.

Polska - Brazylia 14:11 Kubiak atakuje ze środka, drugiej linii

Polska - Brazylia 13:10 na kłopoty Bartosz Kurek. Wygrywamy długą akcję

Polska - Brazylia 12:10 Brazylijczycy zagrywają w aut

Polska - Brazylia 11:8 dobre przyjęcie i wysoka powtarzalność drugiej akcji daje Polakom przewagę w tym meczu

Polska - Brazylia 9:7 Kurek zablokowany po raz pierwszy

Polska - Brazylia 9:5 Kubiak atakuje w środek bloku, punkt dla Polski

Polska - Brazylia 8:4 Kurek atakuje z drugiej linii. Pierwsza przerwa techniczna, 3 punkty przewagi

Polska - Brazylia 6:4 piłka wpada w siatkę po złym przyjęciu Kurka

Polska - Brazylia 5:2 MONSTER BLOCk Fabian Drzyzga

"Gra na emocjach już się skończyła. Teraz koncentrujemy sięna ustawieniach" - komentuje Wojciech Drzyzga

Polska - Brazylia 23:20 MOSTER BLOCK Szalpuk, Bieniek

Polska - Brazylia 21:19 as serwisowy Brazylijczykówi czas dla Vitala Heynena, trenera naszej reprezentacji

Polska - Brazylia 20:16 Kubiak atakuje blok aut. 4 punkty przewagi w decydującej fazie 1 seta

Polska - Brazylia 18:15 Fonteles (Brazylia) trafia po skosie

Polska - Brazylia 18:14 Kurek przebija się przez blok Brazylijczyków

Polska - Brazylia 17:13 MONSTER BLOCK Kubiak

Polska - Brazylia 16:13 Kubiak przyjmuje i atakuje w środek pola! Druga przerwa techniczna

Polska - Brazylia 15:12 Kurek skutecznie atakuje ze skrzydła

Polska - Brazylia 14:11 Szalpuk najpierw dobra asekuracja bloku, później skuteczny atak

Polska - Brazylia 12:10 Kubiak przebija sie przez podwójny blok Brazylijczyków

Polska - Brazylia 11:9 szybki atak ze środka Piotra Nowakowskiego

Polska - Brazylia 9:8 przesunięta krótka Brazylijczyków

Polska - Brazylia 9:7 Szalpuk kończy atak po prostej

Polska - Brazylia 8:6 Bartosz Kurek wygrywa punkt zagrywką. 2 punkty przewagi na pierwszej przerwie technicznej

Polska - Brazylia 6:6 atak Brazylijczyków wśrodek boiska

Polska - Brazylia 5:5 MONSTER BLOCK. Wallace (Brazylia) zatrzymany przez Szalpuka

• Paweł Zatorski (L)

Polska - Brazylia czas na oficjalną część meczu: hymny państwowe i prezentację wyjściowych szóstek

Polska i Brazylia rozegrały już mecz na tym samym poziomie 4 lata temu. Wtedy ostatecznie Polacy okazali się lepsi i wygrali Mistrzostwa świata w siatkówce, organizowane w Polsce.

Ciekawostka: za wygranie Mistrzostw świata w piłce nożnej drużyna dostaje 38 milionó dolarów. Za wygranie Mistrzost świata w siatkóce drużyna może liczyć jedynie na 200 tysięcy dolarów. Zastanawiająca różnica.

Reprezentacje Polski i Brazylii wychodzą na boisko witani przez tysiące kibiców w Turynie (Włochy). Za chwilę rozpocznie się rozgrzewka przed FINAŁEM Mistrzostw świata w siatkóce 2018.

Mecz Brazylia - Polska rozpocznie się już za 15 minut.

Srebrny medal mamy już w kieszeni. Walczymy o złoto!

Zakończył się mecz o 3 miejsce Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Serbia - USA 1:3. Zobacz skrót meczu. Amerykanie brązowymi medalistami Mistrzostw świata!

Niepokojące wieści z Turynu. Piotr Nowakowski nie wziął udziału w treningu przed finałem z Brazylią. Środkowy reprezentacji Polski po meczy z USA skarżył się na bó pleców. Zawodnik rok temu przeszedł operację kręgosłupa. Jak zapewnia Tomasz Pieczko, fizjoterapeuta polskich siatkarzy "To nie jest na szczęście odnowienie tamtego urazu.", ale decyzja o występie Piotra Nowakowskiego w meczu Brazylia - Polska zapadnie tuż przed pierwszym gwizdkiem.

Brazylia pewnie wygrała mecz półfinałowy Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Mecz Brazylia - Serbia skończył się wynikiem 3:0. Polacy walczyli z USA w tie breaku, który ostatecznie wygrali 15:11.

W finale Brazylia zagra z Polską. To powtórka z finału Mistrzostw świata 2014. Spotkanie na najwyższym poziomie siatkarskim!

Brazylia - Polska: transmisja na żywo. FINAŁ Mistrzostw świata w siatkówce 2018

Brazylia - Polska: transmisja na żywo z hali sportowej w Turynie. Najważniejszy mecz Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Gramy o złoto! W finale zmierzą się Brazylia i Polska.

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: TERMINARZ półfinałów i finałów. Kiedy grają Polacy?

Brazylia - Polska transmisja na żywo

Mecze Mistrzostw Świata 2018 transmitowane będą przez: Telewizję Polską i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał transmitowane będą przez:

• TVP 2
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Polsat Sport

Brazylia - Polska na żywo w niedzielę, 30.09.2018, o godz. 21:15.

Brazylia - Polska na żywo w TV

Dwa najlepsze na świecie zespoły zmierzą się w najważniejszym meczu tego turnieju. Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 kończy spotkanie Brazylia - Polska. Obie druzyny walczą o złoto Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Wydarzenie tego typu i tej rangi jest tylko co 4 lata!

Transmisja meczu Brazylia - Polska na antenie:

• TVP 2
  • TVP Sport
  • 21:05 Polsat
  • 21:05 Super Polsat
  • 20:20 Studio przedmeczowe Polsat Sport

Relacja na żywo i wyniki punkt po punkcie na naszym portalu.

Brazylia - Polska: oglądaj live stream online w Internecie

Spotkanie Brazylia - Polska będzie można oglądać również online w Internecie. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV oraz TVP Sport. Mecz Brazylia - Polska rozpocznie się w niedzielę 30.09.2018, o godz. 21:15

Brazylia - Polska: gra o złoto

Brazylia z Polska po raz kolejny zimerzą się w finale Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Obie drużyny rozegrały doskonałe mecze w fazie grupowej i skutecznie pokonaly swoich rywali w półfiałach. W niedzielę zmierzą się w walcze o zloto. Największe i najważniejsze siatkarskie trofeum. Tytuł Mistrza świata sprzed 4 lat broni reprezentacja Polski. Mecz Brazylia - Polska przed telewizorami obejrzą miliony kibiców, na hali w Turynie zmieści się jedynie ok 15 tysięcy. Weź udział w święcie siatkówki i oglądaj mecz Brazylia - Polska na żywo. KIBICUJ NASZYM