BRAZYLIA - ROSJA wyniki na żywo 3:2. Brazylia wygrywa w tie breaku pierwszy mecz 3 fazy Mistrzostw świata w siatkówce 2018

a.w.
Mistrzostwa świata w siatkówce 2018. BRAZYLIA - ROSJA na żywo 17:00. Pierwszy mecz final six. Oglądaj transmisję w TV i online Aneta Zurek / Polska Press
Brazylia - Rosja wyniki na żywo 3:2. To pierwsze spotkanie w grupie I, finałowej szóstki reprezentacji na Mistrzostwach świata w siatkówce 2018. Siatkarze zagrają na sportowych halach w Turynie. Pierwszy mecz w ostatniej fazie mistrzostw rozpocznie się w środę, 26.09.2018 o godzinie 17:00. Zmierzą się ze sobą najlepsze drużyny na świecie: reprezentacja Rosji i Brazylii. Gdzie oglądać mecz siatkówki w TV i online? Bądź na bieżąco z sytuacją grupową Mistrzostw Świata w siatkówce 2018.

Brazylia - Rosja – WYNIKI na żywo

Brazylia pokonała Rozję w tie breaku!

Stare siatkarskie powiedzenie mówi, że "kto nie wygrywa 3:0 ten przegrywa 3:2". Dokładnie taka sytuacja miała dzisiaj miejsce. Brazylia długo wchodziła w mecz. Po dwóch przegranych setach zaczęła punktowac zagrywką, w końcu dołożyła atak i tą przewagą pookonała Rosję.

Brazylia - Rosja 3:2

Brazylia - Rosja 15:12 po skutecznym ataku Brazylia konczy mecz w którym przegrywała 0:2

Przerwa dla trenera reprezentacji Brazylii. Należy uspokoić sytuację na boisku. Decydują się losy spotkania.

Brazylia - Rosja 14:10 Brazylijczycy długo wchodzili w mecz. Teraz mają piłki meczowe.

Brazylia - Rosja 13:10 Brazylia wygrywa długą akcję.

Brazylia - Rosja 11:10 monster block w wydaniu rosyjskim.

Brazylia - Rosja 8:6 zmiana stron.

Brazylia - Rosja 6:6 punktowy atak Wallace`a do skosu.

Brazylia - Rosja 5:4 as serwisowy Brazyli.

Brazylia doprowadziła do tie breaka. Wszystko rozstrzygnie się w ostatniej partii.

Brazylia - Rosja 2:2

Brazylia - Rosja 25:23 błąd na zagrywce Rosji. Brazylia wygrywa czwartego seta i doprowadza do tie breaka.

Brazylia - Rosja 24:21 as serwisowy Wallece`a!

Brazylia - Rosja 23:21 dwie długie akcje wygrane przez Brazylię.

Brazylia - Rosja 20:20 nic nie zostało z przewagi Brazylijczyków. Wyrównanie w decydującej fazie seta.

Brazylia - Rosja 18:15 trzy punktowa przewaga Brazylijczyków. Czy czeka nas pierwszy tie break na tym etapie MŚ 2018?

Brazylia - Rosja 16:14 przewaga na drugiej przerwie technicznej.

Rosyjski blok nie istnieje, Brazylia punktuje w ataku.

Brazylia - Rosja 10:11 Brazylia gra coraz odważniej, mecz rozwija się w ciekawą stronę.

Brazylia - Rosja 7:8 przewaga Rosji na pierwszej przerwie technicznej.

Brazylia - Rosja 7:7 MONSTER BLOCK Brazylijczyków.

Brazylia - Rosja 4:4 wyrównany początek czwartego seta.

Brazylia - Rosja 1:2

Brazylia - Rosja 25:22 kończący atak Brazyli.

Brazylia - Rosja 23:20 Brazylijczycy walczą o pozostanie w meczu.

Brazylia - Rosja 20:20 decydują się losy tego seta, a może i meczu.

Brazylia - Rosja 16:15 przekroczenie linii 9 metra przy zagrywce Brazylii. Prosty błąd i utrata ważnego punktu.

Brazylia - Rosja 16:14 prowadzenie Brazylii na drugiej przerwie technicznej.

Brazylia - Rosja 12:9 Rosjanie odrabiają straty. Napewno chcieliby zakończyć tn mecz w 3 setach.

Brazylijczycy powoli wchodzili w mecz, teraz grają na swoim wypracowanym poziomie. Pięcio punktowa przewaga.

Brazylia - Rosja 10:7 przerwana passa Brazylii, zagrywka autowa.

Zagrywka Brazylijczyków dodaje kolejne punknty.

Brazylia - Rosja 8:6 prowadzenie Brazylii na pierwszej przerwie technicznej.

Brazylia - Rosja 6:5 Rosjanie pewnie grają w ataku. Brazylia nie ma takiej pewności, dlatego szybko topnieje wypracowana przewaga.

Brazylia - Rosja 0:2

Brazylia - Rosja 21:25 Rosjanie wygrywają drugiego seta.

Brazylia - Rosja 19:23 przerwa dla trenera Brazyli

"Klasyka siatkówki na wysokimpoziomie. Nie siła a spryt." - komentuje Wojciech Drzyzga

Brazylia - Rosja 18:21 przewaga Rosjan w decydującej fazie meczu.

Brazylia - Rosja 14:16 Rosja prowadzi na drugiej przerwie technicznej.

Brazylia - Rosja 13:13 gra punkt za punkt. Na boisku dwa światowej klasy zespoły.

Brazylia walczy na polu zagrywki. W pierwszym secie zepsuła tylko 2 zagrywki. Dobry procent trafień.

Brazylia - Rosja 8:6 na pierwszej przerwie techicznej. Brazylia pokazuje technikę

Brazylia - Rosja 6:4 dwie efektowne akcje Brazylii i dwupunktowe prowadzenie.

Brazylia - Rosja 0:1

Brazylia - Rosja 20:25 pierwszego seta konczy atak ze środka.

Brazylia - Rosja 20:24 piłka setowa dla reprezentacji Rosji.

Brazylia - Rosja 20:23długa akcja zakończona przez Rosjan.

Brazylia - Rosja 17:19 pierwsze drupunktowe prowadzenie Rosji.

Wyrównane spotkanie. Sporo niewykorzystanych szans, ale dużo efektownych piłek, które można oglądać na powtórkach.

Brazylia - Rosja 15:16 druga przerwa techniczna.

Brazylia - Rosja 10:11 Rosjanie kończą defensywną akcję. Siatkówka najwyższej klasy.

Brazylia - Rosja 8:7 prowadzenie na pierwszej przerwie technicznej

Brazylia - Rosja – pierwszy mecz final six MŚ 2018

Brazylia i Rosja to pierwsze drużyny, które rozpoczną zmagania na tym etapie mistrzostw. Aktualnie w grze pozostało 6 najlepszych na świecie zespołów, w tym zaszczytnym gronie jest również Polska. Brazylia i Rosja są w grupie I, więc z Plakami zmierza się ewentualnie w ostatniej fazie Mistrzostw świata w siatkówce 2018.

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: TERMINARZ ostatniej fazy turnieju. Z kim zagrają Polacy?

Brazylia - Rosja transmisja na żywo

Mecze Mistrzostw Świata 2018 transmitowane będą przez: Telewizję Polską i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał, bez względu na to, czy zagrają w nich Polacy, czy nie, transmitowane będą przez:

• TVP1
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra

Brazylia - Rosja na żywo w środę, 26.09.2018, o godz. 17:00.

Brazylia - Rosja na żywo w telewizji

Najbardziej zapaleni siatkarscy kibice na pewno nie ominą tego spotkania. Dwie silne reprezentacje świata na jednym parkiecie. Wydarzenie tego typu i tej rangi jest tylko co 4 lata. Transmisja meczu Brazylia - Rosja na antenie:

• 16:50 Polsat Sport
  • 19:30 Studio pomeczowe

Brazylia - Rosja: oglądaj online w Internecie

Spotkanie Brazylia - Rosja będzie można oglądać również online w Internecie. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV. Mecz Brazylia - Rosja rozpocznie się 26.09.2018, o godz. 17:00

Brazylia - Rosja: pierwsza niewiadoma

Zarówno Brazylia jak i Rosja w poprzednich meczach fazy grupowej Mistrzostw świata w siatkówce 2018 pokazywali bardzo wysoki poziom techniczny. Siatkówka obu drużyn jest różna, dlatego mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Na hali w Turynie zobaczyć go może prawie 16 tysięcy osób, przed telewizorami dużo więcej.

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlepszych na Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn 2018

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlep...