BRAZYLIA - SERBIA: wyniki na żywo 3:0. Transmisja i relacja z PÓŁFINAŁU Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Oglądaj live w TV i online

a.w.
BRAZYLIA - SERBIA: transmisja na żywo. Pierwszy PÓŁFINAŁ Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Oglądaj live w TV i online Sylwia Dąbrowa / Polska Press
Brazylia - Serbia: transmisja na żywo 3:0. WYNIKI i relacja punkt po punkcie. Pierwszy półfinał Mistrzostw świata w siatkówce 2018. Zaczyna się gra o medale. W Turynie zagrają cztery najlepsze na świecie drużyny. Tylko jedna z nich wyjedzie z mistrzostw z "niczym". Każdy zespół, który przeszedł do ostatniego etapu przyjechał tutaj po złoto. Ogladaj mecz: Brazylia - Serbia i trzymaj rękę na pulsie. Polska może zagrać z którymś z tych zespołów o złoto. Spotkanie Brazylia - Serbia rozpocznie się w sobotę, 29.09.2018 o godzinie 17:00. Gdzie oglądać mecz siatkówki w TV i online?

Brazylia - Serbia: relacja na żywo

Brazylia - Serbia 25:22 Brazylia świętuje awans do finału Mistrzostw świata

Brazylia - Serbia 3:0

Brazylia - Serbia 23:21 Atanasijevic (Serbia) po tasmie w aut. Strata punktu w decydujacym mmencie meczu

Brazylia - Serbia 21:21 zagrywka autowa Brazylii i punkt za darmo

Brazylia - Serbia 18:18 błędy po stronie Brazylijczyków

Brazylia - Serbia 16:15 Brazylia zdobywa 4 punkty z rzędu i wychodzi na prowadzenie w trzecim secie

Brazylia - Serbia 15:15 Brazylijczycy szybko odrabiają straty

Brazylia - Serbia 12:15 skuteczna zagrywka Atanasijevica (Serbia)

Brazylia - Serbia 12:13 nieudana zagrywka Brazylijczyków

Brazylia - Serbia 11:11 gra punkt za punkt na tym etapie meczu nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Serbów, którzy przegrywają w setach

Brazylia - Serbia 9:9 Serbowie nie bronią ataku Douglasa, czas na życzenie trenera reprezentacji Serbii

Brazylia - Serbia 6:8 pierwsza przerwa techniczna

Brazylia - Serbia 5:6 dobry przerzut Jovovica i atak skuteczny atak Serbów

Brazylia - Serbia: statystyki po 2 setach: Brazylia utrzymuje dobry procent ataku. Dużo większa pewność w grze tej drużyny, co widać w wyniku spotkania.

Brazylia - Serbia 1:4 MONSTER BLOCK w wydaniu serbskim. Wallace zablokowany po raz drugi w tym secie

Brazylia - Serbia 1:3 Kovacevic (Serbia) zagrywa w środek siatki

Brazylia - Serbia 0:2 Serbowie probują odwrócić losy tego spotkania

Brazylia - Serbia 2:0

Brazylia - Serbia 25:21 Brazylia wygrywa drugą partię

Brazylia - Serbia 24:20 Serbowie walczą w końcówce

Brazylia - Serbia Ivovic (Serbia) w aut po akcji sytuacyjnej. Piłka setowa dla Brazylii.

Brazylia - Serbia 23:18 przerwa dla trenera reprezentacji Serbii

Brazylia - Serbia 20:16 spora przewaga na koncie Brazylijczyków w ostatniej fazie seta

Brazylia - Serbia 17:15 Kovacevic (Serbia) zatrzymany na pojedynczym bloku przez Wallace`a (Brazylia)

Brazylia - Serbia 15:15 nie ma dobrego przyjęcia w drużynie Serbii, ale jest skuteczny atak

Brazylia - Serbia 15:14 szybka krótka ze środka Brazylijczyków

Brazylia - Serbia 13:12 obie drużyny zmotywowane do gry na najwyższym poziomie

Brazylia - Serbia 11:11 Fonteles (Brazylia) punktuje na lewym ataku

Brazylia - Serbia 10:10 Kvacevic (Serbia) kończy atak do skosu

Początek drugiego seta. Gra punkt za punkt.

Brazylia - Serbia 16:11 druga przerwa techniczna

Brazylia - Serbia 15:11 Brazylijczycy mają lepsze przyjęcie i są w stanie wyprowadzić lepsze ataki

Brazylia - Serbia 11:8 Atanasijevic (Serbia) kończy atak w 9 metr

Pewność siebie w ataku Brazylijczyków

Brazylia - Serbia 8:4 skuteczny atak Wallace`a. Pierwsza przerwa techniczna

Brazylia - Serbia 6:4 wyrównana gra obu dużyn

Mecz Brazylia - Serbia rozpocznie się za niecałą godzinę.

To pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw świata w siatkówce 2018

Brazylia - Serbia: transmisja na żywo. Pierwszy PÓŁFINAŁ Mistrzostw świata w siatkówce 2018

Brazylia - Serbia transmisja na żywo z hali sportowej w Turynie. Zaczyna się poważna gra o medale. Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 wchodzą w decydującą fazę. W półfinałach zagrają 4 najlepsze zespoły na świecie:

• Polska
  • Serbia
  • USA
  • Brazylia

Dwie z nich: Brazylia i Serbia zmierzą się w pierwszym półfinałowym meczu, który rozegrany zostanie na hali w Turynie (Włochy)

Mistrzostwa świata w siatkówce 2018: TERMINARZ półfinałów i finałów. Kiedy grają Polacy?

Brazylia - Serbia: transmisja na żywo

Mecze Mistrzostw Świata 2018 transmitowane będą przez: Telewizję Polską i Polsat. Poszczególne spotkania oraz najważniejsze mecze o 3. miejsce i finał transmitowane będą przez:

• TVP 1
  • TVP Sport
  • Polsat
  • Polsat Sport
  • Polsat Sport Extra

Brazylia - Serbia: na żywo w sobotę, 29.09.2018, o godz. 17:00.

Brazylia - Serbia: na żywo w TV

Najbardziej zapaleni siatkarscy kibice na pewno nie ominą tego spotkania. Dwie silne reprezentacje świata na jednym parkiecie walczą o złoto Mistrzostw świata w siatkóce 2018. Wydarzenie tego typu i tej rangi jest tylko co 4 lata! Transmisja meczu Brazylia - Serbia na antenie:

• TVP Sport

Relacja na żywo i wyniki punkt po punkcie na naszym portalu.

Brazylia - Serbia: oglądaj live stream online w Internecie

Spotkanie Brazylia - Serbia będzie można oglądać również online w Internecie. To oznacza, że możesz oglądać najważniejszy turniej siatkarski roku, gdziekolwiek jesteś. Przestrzegamy przed wszelkiego rodzaju nielegalnymi streamingami i transmisjami. Oficjalną, w pełni legalną transmisję udostępnia Ipla TV. Mecz Polska - USA rozpocznie się 29.09.2018, o godz. 17:00.

Brazylia - Serbia: pierwszy półfinał i wyrównany poziom

Brazylia i Serbia to reprezentacje, które grają podobny, wysoki posiom siatkówki. Reprezentacja potrafią grać mocno ale też technicznie. ba zespoły będą zmotywowane do wyjścia na boisko. Mecz Brazylia - Serbia zapowiada się niezwykle ciekawie. Na hali w Turynie spotkanie Brazylia - Serbia obejrzy na żywo ok. 15 tysięcy kibiców. Na całym świecie, przed telewizorami - miliony. Kto okaże się lepszy? Kto zagra o zloto Mistrzostw świata? Brazylia czy Serbia?

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlepszych na Mistrzostwach świata w siatkówce mężczyzn 2018

Polska reprezentacja w siatkówce mężczyzn. Najlepsi z najlep...