Budma 2019: We wtorek na MTP startują największe targi...

  Budma 2019: We wtorek na MTP startują największe targi budowlane

  MRT

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Budma 2019 w tym roku potrwa od 12 do 15 lutego. Na stoiskach Międzynarodowych Targów Poznańskich poznać będzie można najnowsze rozwiązania z zakresu
  1/6
  przejdź do galerii

  Budma 2019 w tym roku potrwa od 12 do 15 lutego. Na stoiskach Międzynarodowych Targów Poznańskich poznać będzie można najnowsze rozwiązania z zakresu budownictwa i architektury. ©Adrian Wykrota

  Budma 2019 w tym roku potrwa od 12 do 15 lutego. Na stoiskach Międzynarodowych Targów Poznańskich poznać będzie można najnowsze rozwiązania z zakresu budownictwa i architektury.
  Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury - Budma - prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko tysiąca firm z Polski i zagranicy. Cztery dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i towarzyszące im wydarzenia, podczas których dowiedzieć się będzie można o najnowszych wyzwaniach i problemach branży budowlanej, a także wziąć udział w prezentacjach, konkursach i mistrzostwach.

  Już dzień przed oficjalnym otwarciem targów Budma, czyli w poniedziałek, rozpoczyna się Forum Gospodarcze Build 4 Future, które potrwa dwa dni w Sali Ziemia.
  To największe forum gospodarcze dedykowane branży budowlanej. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele administracji publicznej, by wspólnie z przedsiębiorcami dyskutować o inwestycjach i perspektywach rynku budowlanego w Polsce.

  O najnowszych trendach z segmentu smart home opowiedzą eksperci na stoisku firmy Fibaro, której produkt - nowa linia gniazd Fibaro Walli - to jedyna w tym segmencie produktowym kompletna linia inteligentnych gniazd i przełączników - 12 i 13 lutego, godz. 10.30, pawilon nr 5 stoisko 44.

  Z kolei 13 i 14 lutego podczas Forum Designu i Architektury D&A architekci, projektanci, designerzy i studenci zawładną targową Iglicą. Światowej sławy twórcy: Giuseppe Blengini, Emilio Nanni oraz Marcantonio Malerba wymienią się doświadczeniami i będą inspirować się najciekawszymi obiektami, a także dyskutować o wyzwaniach. Ponadto w przestrzeni Iglicy niemal 100 pracowni architektonicznych zaprezentuje się na powierzchni jednego metra, tworząc łącznie interesujący przegląd najnowszych konceptów dla przyszłych inwestorów pod nazwą 1m/arch.

  W wydarzeniach specjalnych udział wezmą dekarze, parkieciarze, monterzy stolarki budowlanej, a także adepci zawodów budowlanych, których zobaczyć będzie można w akcji podczas Mistrzostw Parkieciarzy w międzynarodowej obsadzie, Monteriadzie i rywalizacji Turbo Dekarz.

  Bilety na tegoroczną Budmę można kupić za pośrednictwem strony internetowej MTP, lub w kasach budynku. Ceny biletów jednorazowego wstępu rozpoczynają się od 20 złotych.

  Zobacz też:


  Zobacz: Targi BUDMA 2019 - największe targi budowlane na MTP


  POLECAMY:


  Zobacz też: Targi Budma są miejscem, które przyciąga najlepszych producentów z branży budowlanej

  (Źródło: TVN)

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Proszę o pomoc..

  Andrzej6666 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  pomagam.pl/andrzejkulis

  bardzo proszę o pomoc

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Weź udział w konferencji poświęconej marketingowi internetowemu!

  Weź udział w konferencji poświęconej marketingowi internetowemu!

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Porozmawiaj z Rybką MiniMini na żywo na ekranie!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.