Zamknij

Głos Wielkopolski

Centralna Liga Juniorów U-17 w Wielkopolsce jest pełna talentów. Sprawdzamy te największe w Lechu Poznań, Warcie Poznań i Akademii Reissa

Pewniakiem do znalezienia się w naszym zestawieniu jest Hubert Dorczyk. Często środkowi obrońcy bywają niedoceniani ze względu na brak liczb takich jak

Akademia Reissa

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [3/14] Poprzednie Następne

Hubert Dorczyk - Akademia Reissa

Pewniakiem do znalezienia się w naszym zestawieniu jest Hubert Dorczyk. Często środkowi obrońcy bywają niedoceniani ze względu na brak liczb takich jak gole czy asysty. Zaledwie 15-letni obrońca Akademii Reissa to jednak fundamentalna postać dla zespołu. Hubert rozegrał jesienią wszystkie spotkania w pełnym wymiarze czasowym (1260 minut), strzelając dla swojego klubu jednego gola w wygranym spotkaniu z Pogonią Szczecin.

- Hubert dobrze gra głową i bardzo dobrze ustawia się na boisku, często ratował nas w trudnych sytuacjach, jest prawdziwą ostoją tego zespołu – wspomina trener Rozworski.

Stoper wzbudził zainteresowanie takich klubów jak Arka Gdynia, Raków Częstochowa czy Śląsk Wrocław. W listopadzie został zaproszony na testy również do Lechii Gdańsk.

Hubert Dorczyk to zawodnik z dużym potencjałem i dużymi możliwościami do gry nawet na ekstraklasowym poziomie.

Zobacz największe talenty w wielkopolskiej CLJ U-17 grupie B ---->

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy