Chcesz mieć pracę, dzięki której polubisz poniedziałki? Poznaj firmę, dla której będziesz chciał pracować!

Materiał informacyjny Mastermedia
Udostępnij:
W nowej pracy szukasz stabilizacji, chcesz pracować w solidnej i wiarygodnej firmie, a rodzina zawsze jest dla Ciebie na pierwszym miejscu? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z ofertami pracy w Mastermedia. To firma, w której pracownik może liczyć na rozwój oraz zachowanie work-life balance. Poznaj więcej powodów, dla których warto rozpocząć swoją karierę w Mastermedia w Poznaniu.

Mastermedia to solidny pracodawca, który zadba o Twoje potrzeby

Mastermedia to firma zajmująca się eksportem towarów z Polski do Anglii, Belgii, Niderlandów,Niemiec, Irlandii, Szwecji, Luksemburga, Australii i Nowej Zelandii. Ponadto stale powiększa swój asortyment poprzez nowe współprace z polskimi producentami. Firma działa na rynku od ponad 15 lat. Zaczęło się od małej rodzinnej działalności, która rozwinęła się w sporą sieć transportowo-magazynową. Te rodzinne początki sprawiły, że firma podchodzi do swoich pracowników z szacunkiem i sympatią, budując w ten sposób rodzinną i przyjazną atmosferę w firmie. Do tego oferuje przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia, które dają poczucie bezpieczeństwa i przynależności.

Praca w Mastermedia w Poznaniu jest odpowiednia dla osób planujących założyć rodzinę, ale również dla osób, które chcą się rozwijać zawodowo

Mastermedia to firma, która stawia na pracownika i jego rozwój nie tylko w obszarze zawodowym, ale również prywatnym. Odpowiednia równowaga między tymi dwoma aspektami życia korzystnie wpływa na pracownika i jego efektywność. Rodzinna firma, która stawia na zgraną ekipę i wzajemne wsparcie to idealne miejsce dla osób, chcących założyć rodzinę lub ją posiadających oraz chcących prowadzić aktywne życie osobiste. Stałe godziny pracy, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, a do tego liczne benefity pozwolą dbać o bliskich, a także o siebie.

W Mastermedia poniedziałki da się lubić

Dla osób, które lubią swoją pracę, nawet poniedziałki przestają być utrapieniem. Jeśli poszukujesz pracy w Poznaniu, w której poniedziałki da się lubić, takim miejscem będzie praca w Mastermedia. Firma jest postrzegana przez pracowników jako dynamiczna, otwarta na potrzeby pracowników. W Mastermedia panuje swobodna atmosfera i doceniana jest autentyczność pracowników. Pracodawca może pochwalić się wieloletnim stażem swoich pracowników, którzy stają się częścią firmy na wiele lat.

Benefity oferowane przez Mastermedia, przekonają Cię do rozpoczęcia współpracy

Dla każdego pracownika są również przewidziane dodatkowe benefity. Wśród nich znajdują się:

  • 3 dodatkowe dni wolne za szczepienie,
  • karta upominkowa na urodziny,
  • grupowe ubezpieczenie ,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta sportowa,
  • konkursy wewnętrzne,
  • karty podarunkowe dla wyróżniających się pracowników,
  • wydarzenia i integracje firmowe.

Nie można zapomnieć, że poza benefitami, pracownicy mogą liczyć na dobre i godziwe wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas oraz rozwój w międzynarodowej firmie.

Chcesz pracować w rozwijającej się, międzynarodowej firmie?
Nie musisz wybierać konkretnej oferty pracy, po prostu prześlij swoje CV na adres:
[email protected]

Zostań częścią zespołu!

Wideo