Nasza Loteria

Chciał wysadzić MTP: żądał... 10 tys. euro

SZKI
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wczoraj w nocy telefonicznie zagroził zdetonowanie ładunku wybuchowego na Targach Poznańskich. - Jeżeli do godziny 13.00 nie otrzymam 10 tys euro, to wyleci w powietrze główna hala na Targach Poznańskich - oświadczył mężczyzna.

Poznańscy antyterroryści sprawdzili bardzo dokładnie obiekty na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nie znaleziono żadnych ładunków wybuchowych.

Mężczyzna został zatrzymany w wynajętym mieszkaniu pod Szamotułami. Był całkowicie zaskoczony, nie stawiał żadnego oporu. Okazał się nim 38 letni Piotr G. mieszkaniec tego powiatu. Nigdy nie był wcześniej karany. Telefon tłumaczył problemami finansowymi. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski