Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie: Nie przegap szansy

  Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie: Nie przegap szansy

  Konrad Gaca

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Karolina Król-Zglinicka z Warszawy schudła 60 kg
  1/3
  przejdź do galerii

  Karolina Król-Zglinicka z Warszawy schudła 60 kg ©Agnieszka Kozłowska

  To ostatnia chwila na przyłączenie się do walki o sześć miesięcy bezpłatnego odchudzania. W niedzielę kończymy przyjmowanie zapisów do II edycji międzynarodowej akcji Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie. Osoby, które do tego czasu zdecydują się przystąpić do konkursu, zyskają szansę pozbycia się nadwagi, jak i możliwość rywalizacji o cenne nagrody.
  Dla wielu osób, które z sukcesem korzystały z Gaca System, najtrudniejszym elementem walki z otyłością nie były ćwiczenia fizyczne, ani zmiana nawyków żywieniowych. Najtrudniej było im wykonać pierwszy krok: zdecydować się, że właśnie od teraz zaczną walkę z otyłością i nawiążą kontakt z przedstawicielami Konrada Gacy. Później wszystko potoczyło się szybko i sprawnie. Dlatego nie warto odkładać decyzji o odchudzaniu. Nie obiecujmy sobie, że zajmiemy się nią jutro, bo później przełożymy ją na przyszły tydzień. W ten sposób będziemy w stanie odkładać tę decyzję w nieskończoność. Nie warto.

  Więcej przeczytasz o akcji CHUDNIESZ-WYGRYWASZ ZDROWIE  Korzystając z Gaca System, pierwsze rezultaty walki z otyłością będziemy widzieć już po tygodniu wprowadzenia programu w czyn. Później będzie już tylko lepiej. Odchudzający nie tylko zgubią kilogramy, ale także poprawiają kondycję i odzyskają zdrowie. To nie koniec korzyści z realizacji programu. Uczestnicy konkursu Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie mają szansę na zostanie pilotem akcji. Takich osób będzie aż 50. Każda z nich otrzyma wyjątkowe zestawy nagród: trwający 6 miesięcy program odchudzający, specjalnie dobrany zestaw suplementów roślinnych, profesjonalną sesję zdjęciową oraz szansę na zdobycie nagrody niespodzianki, jak również możliwość rozpoczęcia pracy z nami.

  Co zrobić, aby móc walczyć o nagrody w konkursie? Wystarczy tylko zapoznać się z regulaminem akcji i zgłosić się do udziału w rywalizacji. Zapisy przyjmujemy do 28 października. To ostatni moment na odmienienie życia. Nie zmarnuj go.

  Na koniec przypominamy, że konkurs odchudzania z Gaca System jest niepowtarzalny. Bez względu na to, jak daleko uda Ci się zajść i tak wygrywasz. Dostaniesz możliwość korzystania ze skutecznego i kompleksowego programu odchudzającego. Zyskasz okazję przeżycia niezwykłej przygody i poznania niezwykłych ludzi. Nasz konkurs daje także korzyści materialne. Przyznane dofinansowania pomogą poprawić domowy budżet.

  Teraz mogę wszystko...


  Z Karoliną Król-Zglinicką z Warszawy, pilotką I ogólnopolskiej edycji akcji Chudniesz-Wygrywasz Zdrowie, rozmawiała Małgorzata Żelechowska

  W tamtym roku zgłosiłaś się do konkursu na pilota akcji Chudniesz - Wygrywasz Zdrowie. To była łatwa decyzja?
  Kupon konkursowy dostałam od mamy, która znalazła go w Dzienniku Bałtyckim. Na początku podeszłam sceptycznie do tego pomysłu, bo już nieraz bezskutecznie się odchudzałam. Wysłałam jednak kupon i przeszłam kilka etapów naboru, zostając pilotem akcji. Przyjechałam do Lublina i po wysłuchaniu wykładu pana Konrada Gacy zrozumiałam, że to moja ostatnia szansa…

  Wykorzystałaś ją?
  Mam wewnętrzne poczucie, że tak. Dzięki zrzuceniu ponad 60 zbędnych kilogramów zmieniłam się nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim psychicznie. Codziennie wstaję z łóżka z radością. Poprawiła się moja samoocena, zyskałam pewność siebie. Mam mnóstwo planów i już nie pamiętam siebie sprzed roku. Po tamtej Karolinie zostały tylko zdjęcia.

  Jak wspominasz czas bycia pilotem?
  To były niesamowite chwile. W końcu poczułam, że nie jestem sama ze swoim problemem. Oprócz fachowej pomocy pana Konrada Gacy i jego teamu, poznałam osoby w różnym wieku i z różnych środowisk, które od lat tak jak ja bezskutecznie walczyły z nadwagą. Byliśmy dla siebie wsparciem i nadal tak jest.

  Warto było wysłać kupon?
  Zdecydowanie tak. W moim przypadku to był krok, który pozwolił mi na realizację planów i zainspirował do następnych. Zrzucenie kilogramów dało mi olbrzymiego życiowego powera i poczucie, że teraz mogę wszystko.

  Co powiedziałabyś tym, którzy się wahają?
  Nie ma nad czym się zastanawiać. Zostanie pilotem akcji to szansa na nowe, lepsze życie i muszą z niej skorzystać, bo gwarantuję, że patrząc na tych, którym się udało, bardzo szybko pożałują, że jej nie wykorzystali. Świadomość, że jako pilot jest się przykładem dla innych, to dodatkowa motywacja i radość dająca poczucie, że robi się coś nie tylko dla siebie. Ja teraz bardzo często zastanawiam się, jak jeszcze skuteczniej mogę pomagać innym w realizacji ich marzeń, tak jak ktoś kiedyś mi pomógł. Być może pójdę w kierunku psychologii, bo teraz wszystko jest możliwe.

  Możesz wiedzieć więcej! Kliknij i zarejestruj się: www.kurierlubelski.pl/piano  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo