Chwalimy się Powstaniem? Liczymy na głosy!

  Chwalimy się Powstaniem? Liczymy na głosy!

  WAL

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Chwalimy się Powstaniem? Liczymy na głosy!

  ©Adrian Wykrota

  Już tylko kilka dni zostało do zakończenia głosowania na Wydarzenie Historyczne Roku. Nasza akcja wciąż może wygrać!
  Chwalimy się Powstaniem? Liczymy na głosy!

  ©Adrian Wykrota

  Aby oddać głos, wystarczy wejść na internetową stronę Muzeum Historii Polski (www.whr.muzhp.pl/zaglosuj.html) i wybrać po jednym wydarzeniu w każdej z trzech kategorii - akcja „Chwalimy się powstaniem” znajduje się w pkt. 2 kategorii Edukacja i multimedia. Na dole strony należy wprowadzić adres e-mail, zaakceptować regulamin i kliknąć: oddaj głos. Ostatnim krokiem jest potwierdzenie oddania głosu po otrzymaniu wiadomości e-mail. Głosowanie kończy się w niedzielę, 8 maja.

  „Chwalimy się Powstaniem” to akcja, która odbiła się szerokim echem. Pocztówki i koperty z opisami po polsku i angielsku, wyjaśniającymi, czym było Powstanie Wielkopolskie, dołączyliśmy do „Głosu Wielkopolskiego” w połowie grudnia ubiegłego roku. Wystarczyło tylko... nakleić znaczek i posłać je w świat.

  W internecie swoimi przodkami-powstańcami chwaliły się setki Wielkopolan. Wśród ambasadorów naszej akcji znalazły się między innymi gwiazdy sportu i kultury (na zdjęciu Andrzej Juskowiak, niegdyś słynny piłkarz). Teraz liczymy na Wasze głosy!  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo