Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze
Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze Krzysztof Kapica
Udostępnij:
Na Twitterze Lecha Poznań 20.01.2022 pojawił się tweet: "Cały skrót sparingu z Dinamo Batumi ⬇️. "

Co dzieje się w Lechu Poznań? Zapowiedzi meczów, wyniki, najlepsze akcje. Transfery piłkarzy i ceny biletów. Śledź razem z nami twitterowe konto drużyny i bądź na bieżąco.

Lech Poznań na Twitterze

Cały skrót sparingu z Dinamo Batumi ⬇️

@PiloxLP @CANALPLUS_SPORT ☺️

90' 🏁 Koniec spotkania. W trzecim sparingu podczas zgrupowania #LechBelek notujemy pierwszą porażkę. Jedyną bramkę dla Kolejorza zdobył Dani Ramirez z rzutu karnego.

72' Zmiany:

⬅️ Pereira, Czerwiński
➡️ Borowski, Rebocho

#KOLE100RZ | #LPODBT 1:2

64' Zmiany:

⬅️ Tiba, Czekała, Pingot, Murawski, Wilak
➡️ Karlström, Kamiński, Milić, Kvekveskiri, Amaral

59' Gruzini obejmują prowadzenie po strzale zza pola karnego.

46' Zmiany:

⬅️ Mrozek, Velde
➡️ Bednarek, Antczak

#KOLE100RZ | #LPODBT 1:1

46' Początek drugiej połowy meczu.

45'+3 Do przerwy mamy remis. Rywale strzelają gola po rzucie karnym.

45'+2 Zmiana:

⬅️ Ramirez
➡️ Skóraś

#KOLE100RZ | #LPODBT 1:0

32' Zmiana:

⬅️ Salamon
➡️ Skrzypczak

26' Kristoffer Velde był faulowany w polu karnym. Norweg podszedł do piłki ustawionej na jedenastym metrze, ale bramkarz rywali wybronił strzał naszego zawodnika. Nadal prowadzimy 1:0.

14' ⚽️ 𝐆𝐎𝐋! W polu karnym faulowany był Maksym Czekała, a podyktowaną przez sędziego "jedenastkę" pewnie wykorzystał Dani Ramirez.

🤝

1' Zaczynamy trzeci sparing podczas zgrupowania #LechBelek!

#KOLE100RZ | #LPODBT 0:0