Co nowego 27.10.2021 na Twitterze Lecha Poznań? Śledź razem z nami

Newsroom 360
Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze
Najnowsze wpisy Lecha Poznań na Twitterze Krzysztof Kapica
27.10.2021 na profilu Lecha Poznań pojawił się tweet: "RT @lech_uam_women: Jutro o 15:00, w przedostatniej kolejce w tym roku zagramy z KA 4 resPect Krobia. Nasze rywalki zajmują aktualnie 8. mi…. ".

Co dzieje się w Lechu Poznań? Zapowiedzi meczów, wyniki, najlepsze akcje. Transfery piłkarzy i ceny biletów. Śledź razem z nami twitterowe konto drużyny i bądź na bieżąco.

Twitter Lecha Poznań

❗️ Ważna informacja dla karnetowiczów - na mecz #LPOPIA nie musicie pobierać wejściówek w systemie, a na stadion wejdziecie na to miejsce, które wybraliście przy zakupie karnetu ❗️ https://t.co/ATJLQiwxvQ

RT @AkademiaLP: 🔥 Dzień meczowy 🔥
🏆 @PZPNPuchar
🆚 Olimpia Grudziądz
🕗 godz. 14:00
🏟 Stadion Miejski w Grudziądzu
👨‍💻 Relacja tekstowa na…

🗣️ B. Mrozek po meczu #USKLPO: "Miałem trochę pracy, szczególnie w pierwszej połowie, ale myślę, że mieliśmy ten mecz pod kontrolą".

90'+4 🏁 Koniec spotkania. Zadanie zostało wykonane, meldujemy się w 1/8 finału @PZPNPuchar ✔️

90' 🟨 Żółtą kartką - za faul na jednym z zawodników gospodarzy - ukarany Joao Amaral.

#KOLE100RZ | #USKLPO 0:2

79' Zmiany:

⬅️ Murawski, Ramirez
➡️ Karlström, Ba Loua

70' Zmiany:

⬅️ Kvekveskiri, Skóraś
➡️ Kozubal, Pacławski

64' 🟨 Żółtą kartką - za faul na jednym z zawodników gospodarzy - ukarany Artur Sobiech.

58' Zmiana:

⬅️ Baturina
➡️ Amaral

46' Początek drugiej połowy meczu.

45'+1 ⏸️ Pierwsza połowa meczu dla Kolejorza.

21' ⚽️ 𝐆𝐎𝐎𝐎𝐎𝐎𝐎𝐋! Dobre dośrodkowanie Daniego Ramireza w pole karne, piłka odbija się od jednego z zawodników gospodarzy i prowadzimy już dwoma bramkami.

🤗

9' ⚽️ 𝐆𝐎𝐎𝐎𝐎𝐎𝐎𝐋!

1' Sędzia Patryk Gryckiewicz zagwizdał po raz pierwszy. Lechici, po awans!