Newsroom 360
Najnowsze wpisy na Twitterze Warty Poznań
Najnowsze wpisy na Twitterze Warty Poznań Andrzej Banas
Na Twitterze Warty Poznań 20.10.2021 pojawił się tweet: "🏋🏼 Przygotowania do niedzielnego spotkania trwają... ⚽️🔜 #WARSTM ⚔️▶️ 📸 Piotr Leśniowski / Warta Poznań . "

Co dzieje się w Warcie Poznań? Zapowiedzi meczów, wyniki, najlepsze akcje. Transfery piłkarzy i ceny biletów. Śledź razem z nami twitterowe konto drużyny i bądź na bieżąco.

Tweety Warty Poznań

🏋🏼 Przygotowania do niedzielnego spotkania trwają... ⚽️
🔜 #WARSTM ⚔️

✍🏼 Były młodzieżowy reprezentant Polski - Dawid Szymonowicz podpisał z Zielonymi kontrakt do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok 📝

🆕 Dawid Szymonowicz nowym zawodnikiem Warty Poznań 🟢⚪️

❗️ Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Lechią Gdańsk, który odbędzie się w sobotę, 30 października o godz. 15:00 ⚽️

📊 W miniony weekend trzech zawodników wypożyczonych z Warty Poznań cieszyło się ze zwycięstw swoich obecnych drużyn ⚽️

🎥 Kulisy #CRAWAR dostępne na naszym kanale na YT 📺

👑 Królowe jesieni w obiektywie 👀

💉 Aleks Ławniczak przeszedł zabieg artroskopii kolana i czeka go rehabilitacja, która potrwać może do 6 tygodni ❌

W imieniu Zielonej Rodziny życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu na boisko! 💚

Pierwszą zbiórkę wspiera @BB_Termalica, pomagając swojemu wiernemu kibicowi 🤝

Łączymy siły dla szlachetnej idei i ponad wszelkimi podziałami otwieramy serca! 💚

🆕 ɢᴀʟᴇʀɪᴀ 👉🏼 Cracovia 🆚 Warta Poznań ⬇️

📸 Piotr Leśniowski / Warta Poznań

🎥 Skrót meczu #CRAWAR 📺

Żegnamy Kraków... 🔜 Poznań

💬 "Żałujemy tych sytuacji, które stworzyliśmy w pierwszej połowie, bo mecz mógłby wtedy wyglądać inaczej" - ocenił trener Piotr Tworek po #CRAWAR ⚽

🟢⚪ Nie udało się drużynie Warty Poznań przerwać serii porażek – w 11. kolejce @Ekstraklasa Zieloni ulegli w Krakowie Cracovii 0:2 i nadal są w strefie spadkowej w ligowej tabeli 📉

Koniec meczu. Z Krakowa wracamy bez punktów.

⏱ 90'+4 Żółta kartka dla Sylwestra Lusiusza.

Cracovia - Warta Poznań 2:0