Co robić w weekend w Poznaniu? Przed nami PGA, koncerty...

  Co robić w weekend w Poznaniu? Przed nami PGA, koncerty gwiazd i imprezy. Sprawdź kalendarium (12, 13, 14 października 2018)

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo muzycznie. W Poznaniu wystąpią m.in. Cleo, Luxtorpeda, Strachy na Lachy i siostry Przybysz. Największym wydarzeniem
  1/14
  przejdź do galerii

  Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo muzycznie. W Poznaniu wystąpią m.in. Cleo, Luxtorpeda, Strachy na Lachy i siostry Przybysz. Największym wydarzeniem będzie jednak bez wątpienia Poznań Game Arena. Zobacz naszą rozpiskę najciekawszych wydarzeń weekendu w galerii ------>

  Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo muzycznie. W Poznaniu wystąpią m.in. Cleo, Luxtorpeda, Strachy na Lachy i siostry Przybysz. Największym wydarzeniem będzie jednak bez wątpienia Poznań Game Arena. Zobacz naszą rozpiskę najciekawszych wydarzeń weekendu w galerii.
  Targi Poznań Game Arena co roku przyciągają kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających, których przyciągają najnowsze gry komputerowe, nowinki techniczne, czy spotkania z youtuberami.

  Zobacz też: PGA 2018 startuje już w piątek. Ile kosztują bilety? Jak dojechać? Co zawiera program? Kiedy jest cosplay?

  PGA to jednak nie jedyne ciekawe wydarzenie tego weekendu. Przede wszystkim czekają nas koncerty gwiazd - wystąpią m.in. Cleo, siostry Przybysz, a fani rocka z pewnością wybiorą się na koncerty Strachów na Lachy, czy Luxtorpedy.

  Szczegółową rozpiskę wszystkich imprez, koncertów i innych ciekawych wydarzeń odbywających się w Poznaniu 12, 13 i 14 października znajdziesz w galerii:


  Zobacz też:


  POLECAMY:

  MUZOTOK - Robert Gawliński. Zobacz wideo:


  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo