3 z 4
POMOCNICY:...

Cracovia - Lech Poznań 2:1. Oceniamy piłkarzy Kolejorza po pierwszej porażce w 2020 roku

POMOCNICY:

KARLO MUHAR 4 (grał do 85. minuty)
W pierwszej połowie grał nawet przyzwoicie, ale po przerwie był zamieszany w utratę bramki i czar prysł. W drugiej połowie mecz był bardziej intensywny i Karlo nie nadążał.

PEDRO TIBA 6
W środku pola Lech miał problemy w pierwszej połowie. W miarę upływu meczu Portugalczyk grał coraz lepiej i kreował grę Lecha. Miał swoje szanse na zdobycie gola, ale za każdym razem czegoś brakowało. Tiba ostatniego gola w niebiesko-białych barwach strzelił pod koniec 2018 roku.

TYMOTEUSZ PUCHACZ 4 (grał do 71. minuty)
Sporo niecelnych zagrań. Bardzo chaotyczny. Zmiana strony z Jóżwiakiem wyszła mu na dobre. Trener Żuraw słusznie zmienił go jako pierwszego.

DANI RAMIREZ 4
Mało było Hiszpana w pierwszej połowie, ale może być to pokłosiem późnego przejścia do Lecha. Był rzadko przy piłce, ale starał się grać na jeden kontakt i nawet mógł mieć dwie asysty przy sytuacjach Gytkjaera i Satki. W drugiej części nie mógł znaleźć dla siebie miejsca. Trener Żuraw przesunął go na skrzydło, ale to nie pomogło.

KAMIL JÓŹWIAK 7
Bardzo dobrze wykorzystał podanie Jakuba Kamińskiego i strzelił pierwszą bramkę dla Lecha. Kamil zagrał dobry mecz i daje coraz więcej powodów do myślenia Jerzemu Brzęczkowi o jego przydatności w reprezentacji Polski. Najlepszy w Krakowie w barwach Lecha, ale jeden Jóźwiak zwycięstwa nie zapewni.