MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Czy będą wyłączenia prądu 22.07 w wielkopolskim? Sprawdź, gdzie mogą być przerwy w dostawie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w wielkopolskim 22.07? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w wielkopolskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi przerwa w dostawie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Spis treści

Gdzie obecnie (22.07 0:02) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat kępiński

Piaski 1 C.

  • od 21.07 godz. 7:30 do 22.07 godz. 18:00

powiat nowotomyski

Glinno ul. Wierzbowy Gaj.

  • od 21.07 godz. 20:40 do 22.07 godz. 0:30

Przyłęk ul. Leśna, Sękowo ul. Iglasta, ul. Jodłowa.

  • od 21.07 godz. 21:29 do 22.07 godz. 1:00

powiat grodziski

Grodzisk Wielkopolski Plac Powstańców Wielkopolskich, ul. 1 Maja, ul. 11 Listopada, ul. Chopina, ul. Kraszewskiego, ul. Mossego, ul. Polna, ul. Powstańców Chocieszyńskich, ul. Przemysłowa, ul. Sienkiewicza, ul. Sosnowa, ul. Staszica, ul. Szeroka, ul. Szkolna, ul. Zielona.

  • od 21.07 godz. 23:58 do 22.07 godz. 2:00

powiat gnieźnieński

Karczewo.

  • od 21.07 godz. 23:58 do 22.07 godz. 2:00

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat słupecki

Stanisławów 1, 1A, 2, 3, od 5 do 9, od 17 do 24, 38, Szetlewek 38, 43, 44, 46, 48, 49, DZ. NR 59.

  • od 7.10 godz. 11:00 do 30.07 godz. 11:30

powiat kościański

Czempiń ul. Polna PLAC ZABAW, ul. Poznańskie Przedmieście 20, 24, 14, 16, 18, 22, 26, ul. Żeromskiego 28, 32, 30, 4, 24, 14, 32, 16, 2A, 6, 26, 8, 22, 12, 20, 2, 10, ul. Gruszkowa 26, 28, 30, 32, 34,
22.07 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Pogodna nr 12, 15, 17, 19.
22.07 od godz. 8:30 do 15:00


gm. Kościan: Krzan nr 1, nr 2 do 16, Transport SKORACKI (dz. 140/2), działki nr 120/9, 143.
22.07 od godz. 9:00 do 14:30


gm. Krzywiń: Jerka ul. 3 Maja - cała ulica; Pl. Powstańców nr 3, 3A, 4, 5, Bank Spółdzielczy, PM BARCZ KITCHEN, WP PRYZMAT (dz. 1216).
22.07 od godz. 9:30 do 14:00


gm. Kościan: Kiełczewo ul. Kościańska nr 29 do 44, nr 47, 49 (bud. gospodarczy), działki nr 721/4 do 8, 721/13, przepompownia ścieków.
23.07 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Krzywiń: Cichowo os. Brzeg Ruczaju nr 7, 8; os. Zajazd nr 3 do 8, nr 25, 26.
23.07 od godz. 8:30 do 13:00


Śmigiel ul. Winnicka nr 17, 17ABC, 21, 23, 27 do 35 nieparzyste, działki nr 1650/1, 1651, 1658/1 do 6, 1664, 1687.
23.07 od godz. 9:00 do 14:00


Kościan Al. Kościuszki nr 5C, 5D, 5E, 5J, CCC, NEONET, PEPCO, ROSSMANN, 11A (ELTEL SZR podst. i rezerwa).
25.07 od godz. 7:00 do 10:00


gm. Kościan: Kokorzyn ul. Szkolna nr 7 do 15 nieparzyste, nr 8, Mechanika Pojazdowa TOMASZEWSKI (dz. 271/22), przepompownia ścieków (dz. 241/1).
26.07 od godz. 8:30 do 14:00


powiat wrzesiński

Września ulica Czerniejewska 3, 5, 6, 6/1, 7, 9A
22.07 od godz. 8:00 do 13:00


Miłosław ul. Dworcowa 26-36,
23.07 od godz. 9:00 do 13:00


Nekielka 49, ul. Kwiatowa 12, 14, 17, 21, 47, 7E, 69, 65, ul. Liliowa, Różana 24, 71. Oraz działki przyległe
26.07 od godz. 9:00 do 14:00


Orzechowo ulice Portowa 1, 11, 2, 2A, 2b, 3, 4, 5, 6, 7, 9, Rzeczna 1, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 2A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, DZ. 393/4, P-5, Słoneczna 3, 5, 6, 8, Starowiejska 38, 47, 49, 51, ul. Poprzeczna,
1.08 od godz. 9:00 do 12:00


powiat pilski

miejscowość Kruszki 61, 63, 64.
22.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Mościska 27, 28, miejscowość Rudna 25, 26, 27, 28, 29, 30.
24.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kruszki 36, 37, 38, 39, 44, 45, 45A, 46, 46A, 47, działka 315/2.
29.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kruszki 39, 44, 45, 46, 47, działka nr 315/2.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Byszki 32A, 33A.
1.08 od godz. 7:00 do 14:00


powiat poznański

Gruszczyn: ul. Katarzyńska 83, 85, 87, 89.
22.07 od godz. 8:00 do 10:00


Czapury ul. Kasztanowa, ul. Grabowa, ul. Lipowa,
22.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Tarnowo Podgórne miejscowość Tarnowo Podgórne ul. Aroniowa 22, 24, 27, działki od 1068/59 do 1068/66
22.07 od godz. 9:00 do 12:00


Zalasewo: ul. Pawia 15, 17, dz. 337.
23.07 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Kierska 1, 5, 7, 9, 15, 17, 23, ulica Szamotulska 11, Miasto Poznań ulica Podjazdowa 91, 93, działka 11/1, 31
23.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Kierska 1, 5, 7, 9, 15, 17, 23, ulica Szamotulska 11, Miasto Poznań ulica Podjazdowa 91, 93, działka 11/1, 31
24.07 od godz. 8:00 do 17:00


Wiry: ul. Promykowa 29, 36, 42, plac budowy.
23.07 od godz. 8:00 do 13:00


Pecna ul. Łąkowa, ul. Wierzbowa,
23.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Rokietnica, miejscowość Kobylniki, ul. Tulipanowa cała, ul. Fiołkowa cała, ul. Krokusowa cała, ul. Tulipanowa cała, ul. Irysowa cała,ul. Działkowa 30, ul. Wierzbowa 54,
23.07 od godz. 9:00 do 12:00


Szymankowo 1, 10, hodowla norek, hydrofornia, wieża GSM
23.07 od godz. 10:00 do 18:00


Gmina Dopiewo miejscowość Dopiewo ul. Świętojańska, Akacjowa, Kasztanowa, Waniliowa, Migdałowa, Bajkowa, Wiosenna, Marcowa, Chabrowa, Zimowa, Zacisze, Brylantowa, Szlachecka, Cienista, Rzepakowa, Maków Polnych, Magnacka, Wysoka, Szkolna 17, od 19 do 38, Stawna od 16 do 20, Strażacka 1, Więckowska od 1 do 58, Majcherka od 16 do 104 oprócz nr 16A; działka nr 330/2, OSP Dopiewo, przepompownia ścieków przy ul. Młyńskiej, Paczkomat InPost, miejscowość Dopiewiec ul. Bajkowa, Spacerowa, Gościnna, Wymarzona, Calineczki, Guliwera, Baśniowa, Leśnych Skrzatów, Elfów, Cypiska, Małego Księcia, Rumcajsa, Muminków, Jasia i Małgosi, Krasnoludków, Osiedle od 51 do 105; miejscowość Więckowice 1, leśniczówka,
23.07 od godz. 18:00 do 19:30


Gortatowo: ul. Błotna od 3 do 12, ul. Dożynkowa 13, 16B, 17, 26, 30, dz. 145/2, dz. 146/6, dz. 181/3, ul. Swarzędzka od 17 do 27 nieparzyste, od 38 do 54 parzyste, ul. Chlebowa od 1 do 18, 22, ul. Cyprysowa od 2 do 10 parzyste, ul. Piękna, ul. Razowa, ul. Zbożowa, ul. Swojska od 3 do 9 nieparzyste.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gortatowo: ul. Darniowa 9, od 12 do 16 parzyste, ul. Pasieka, ul. Kasztelańska, ul. Książęca, ul. Kanclerska, ul. Nad Cybiną od 9 do 12, ul. Królewska 3, 5, 6.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Łowęcin: ul. Błotna od 14 do 32 parzyste, ul. Szkolna od 35 do 41 nieparzyste, 42B, 44, 46, dz. 143/3, dz. 144/2, dz. 144/29, ul. Przyjazna, ul. Swojska od 2 do 8 parzyste, dz. 144/5.
24.07 od godz. 8:00 do 15:00


Komorniki: ul. Poznańska od 150 do 198 parzyste, 217, szafka telekomunikacyjna, ul. Wirowska 1, dz. 549/13, ul. Platynowa 18, ul. Przemysława 13.
24.07 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Dopiewo, miejscowość Palędzie, ul. Jarzębinowa cała, ul. Leśna P-6, 6P, 53, 55, 55a, 61, 73, ul. Poziomkowa od nr 1 do nr 13a nieparzyste, od nr 2 do nr 14a parzyste, ul. Wrzosowa 4, 4a, działki nr 66/27, 67/1, 67/2, 331, 332, przepompownia ścieków,
24.07 od godz. 8:30 do 14:30


Gmina Dopiewo, miejscowość Palędzie, ul. Brzozowa cała, ul. Jeżynowa 1, 3, ul. Bzowa 25, ul. Wrzosowa 1, 6, 7, 8, 9, 11, 15, ul. Modrzewiowa 1, ul. Malinowa 1, 3, 4, ul. Jeżynowa 3,
24.07 od godz. 8:30 do 10:00


Trzek ulice Wydzierzewice 5, 3, 4, 6, dz. 237/6, Lipowa 2, 4, 6, 1, 3, 8, 18, 18B, 18G, 19, 19A, 22, 24, Czereśniowa 15, 6, 10, 10A, 12, 17, 19, 21, 8, dz. 237/6, Olchowa 2, 4, 6. Oraz działki przyległe
24.07 od godz. 9:00 do 12:00


Szczytniki ul. Piotrowska, ul. Grottgera, ul. Wspólna, ul. Mostowa,
25.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gortatowo: ul. Złota Polana, ul. Nad Cybiną 1, 3, 4, ul. Misia Uszatka, ul. Kubusia Puchatka, ul. Kapela, ul. Darniowa od 1 do 5 nieparzyste, 5A, od 2 do 10 parzyste, ul. Bajkowa 1, ul. Fabryczna od 7 do 17 nieparzyste, 17A-B, od 10 do 24 parzyste.
25.07 od godz. 10:00 do 13:00


Wiry: ul. Południowa 6, 8, ul. Słoneczna od 60 do 92 parzyste, od 75 do 93 nieparzyste.
26.07 od godz. 8:00 do 13:00


Jasin: ul. Grudzińskiego dz. 62/2, ul. Kmieca 16, 17, dz. 62/3, 20, ul. Gromadzka od 26 do 36 parzyste.
26.07 od godz. 8:00 do 12:00


Kiekrz: ul. Kierska od 12 do 38 parzyste, 40, 40A, 40C, 42, 42A-C, ul. Akacjowa 5, 7.
26.07 od godz. 8:30 do 11:30


Tuczno ul. Akacjowa, ul. Borowa, ul. Brzozowa 2, ul. Bukowa 16, ul. Cisowa, ul. Kasztanowa 2, 3, 4, ul. Leśna 1, 3, 22, 24, 26, ul. Limbowa, ul. Modrzewiowa 10, 12, 14, 20, ul. Sosnowa 11, 9. Oraz Działki Przyległe
29.07 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrewo, ul. Wiązowa 19, 19/1, 19/2, działki nr 44/10, 44/22, 44/23, 44/25, 44/26, 44/27, 44/28, 44/29, 44/30, 44/31, 44/32, 44/33, 44/34, 44/35,
29.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Stęszew miejscowość Łódź ul. Mosińska 1, 1A, 3, 3A, 3B, 3C, 9, 11, działki 194/18, 194/43, 194/44, 194/52, 194/53, 197/18, 197/19, 197/29, 197/30, 213/4, 213/5, 213/6, 214/6, 214/12, 214/14, 214/15, 214/18, 214/24, 214/30, 215/1, 215/4, 237, 238, 239, 251, 252, 253, Stacja bazowa T-Mobile miejscowość Będlewo ul. Zielona cała, ul. Wiejska 66, 67, 68, ul. Parkowa 1, ul. Podgórna 1, 2, 7, ul. Szkolna od 2 do 4, 11, działki 252/10, 259/9, 629/1, 632/3, 632/6, 632/8, 632/9, 629/3, Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk, Biblioteka Publiczna w Stęszewie, Spółdzielnia Produkcji Rolnej Będlewo, Sala Wiejska w Będlewie
30.07 od godz. 8:00 do 16:00


Luboń: ul. Poniatowskiego od 67 do 73 nieparzyste, ul. 11 Listopada 142, ul. Boczna, ul. Galla Anonima 2, 2A.
30.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Osiedle Leśne cała, Ogrodowa cała, Szkolna 1, 3, 5, 38, 40, 40A, 52, 54, 63, 69, 71, 99, Polna 1, 2, 3, 4, 7, 10, 13, 14, Leśna 10, działki nr 154/1, 154/2, 190/3, 190/9, 193, 193/3, 196, 199/18, Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze Michał Szymanowski, świetlica wiejska,
31.07 od godz. 9:00 do 16:00


Luboń: ul. Żabikowska 47, 47A, dz. 13/15.
1.08 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Dopiewo miejscowość Gołuski ul. Anyżkowa cała, ul. Sowia cała, ul. Leśna 34, 36, 37, 37A, 38, 52, 52A, działki nr 44/1, miejscowość Dąbrówka ul. Wadowicka cała, ul. Olecka cała z wyjątkiem nr 9, ul. Torowa 1, ul Komornicka 1, 8, działki nr 169/11, 177/18, 368, miejscowość Palędzie działka nr 202/2,
1.08 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Stęszew miejscowość Strykowo ul. Wronia, Krucza, Pawia, działka nr 253
19.08 od godz. 8:00 do 13:00


powiat wągrowiecki

Łosiniec 68 do 70A, 75, oraz działki przyległe
22.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wągrowiec ul. Gruszowa 4, 6, dz. nr 194/16.
24.07 od godz. 8:00 do 13:00


Potrzanowo ul. Stare Potrzanowo 10 - 17, działki 767, 141, 124, 56, ul. Rumiankowa 25, działki 124, 126. Oraz posesje przyległe
24.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Toniszewo 9, 11, działka nr 44.
25.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Gołańcz ul. Walki Młodych 38, 39, miejscowość Krzyżanki 1, 4.
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


miejscowość Potulice hydrofornia.
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat złotowski

Miejscowość: Skórka ul. Leśna 8, 12, 22, 22A, 28, ul. Grzybowa 1.
22.07 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Nadarzyce nr od 20 do 42.
29.07 od godz. 9:00 do 17:00


powiat rawicki

gm. Rawicz: Konarzewo - cała miejscowość.
22.07 od godz. 8:30 do 12:00


gm. Miejska Górka: Dąbrowa ul. Kościuszki nr 13 do 23 nieparzyste, nr 44 do 58 parzyste, działka nr 583 przepompownia ścieków.
23.07 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Rawicz: Zielona Wieś nr 77.
23.07 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Miejska Górka: Dłoń działki nr 327, 329.
24.07 od godz. 7:30 do 11:30


gm. Miejska Górka: Dłoń - Stacja Bazowa PLAY nr RWC3011 (dz. 10).
24.07 od godz. 11:30 do 15:30


gm. Miejska Górka: Dłoń nr 11, 11A, działka nr 5049/4, kościół.
25.07 od godz. 9:30 do 13:30


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
22.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
23.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
24.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, działka nr 87.
25.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Radolin 32, 33, 34, 35, 36, 38, dz. nr 267/2.
22.07 od godz. 9:00 do 11:00


miejscowość Radolin 56, działka nr 145/1.
22.07 od godz. 11:00 do 13:00


miejscowość Radolin 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 39, 40, 41, 96, 110, działka nr 261.
23.07 od godz. 8:00 do 9:00


miejscowość Radolin numery od 1 do 24, numeru od 97 do 109, 112.
23.07 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Połajewo ul. Szamotulska działka nr 1044.
23.07 od godz. 9:30 do 12:30


miejscowość Biernatowo 3, 4, 5, 6, 8, 11, 47.
24.07 od godz. 8:00 do 11:30


miejscowość Gębiczyn 1, 2, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, działka nr 646/1, 680/1.
24.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Piłka 78, 79, 80, 120, 121, 122, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 136A, działka nr 4/2, 255, 260, 263, 309/10, 344, 349, 780, miejscowość Kamiennik 42, 60, 61.
25.07 od godz. 10:00 do 15:00


Trzcianka ul. Chopina numery od 26 do 38.
25.07 od godz. 15:00 do 18:00


miejscowość Miłkowo 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, działka nr 87.
26.07 od godz. 8:30 do 14:30


miejscowość Kuźnica Czarnkowska ul. Wyzwolenia 57, 59.
30.07 od godz. 9:00 do 14:30


powiat gnieźnieński

Trzuskołoń 1 - 11, 25 - 39. Oraz działki przyległe
22.07 od godz. 9:00 do 14:00


Gniezno ul. Armii Krajowej 18, 20, 22, 24, ul. Dywizji Piechoty 11A, 7, 9, 11, 11a, 11/A, ul. Wiosenna 5. Oraz działki przyległe
23.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gniezno ul. 3 Maja dz. 21/12
23.07 od godz. 8:00 do 14:00


Goślinowo 33 - 36, dz. 20/12, Os. Piotrowskie 11, 13, 14, 15, 25, 30, dz. 378, dz. 379, dz. 376. Oraz posesje przyległe
25.07 od godz. 8:00 do 13:00


Osiniec 26, 28, 49, 50, 51, działki 15, 7, 110, Os. Owsiane 22, 39A, 18, 38, 28, 33, 27, 39, 42, 42A, 34, 20, 30, 40, 40A, działki 107, Szczytniki duchowne 40, działki 52, 53. Oraz posesje przyległe
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gniewkowo 1 - 10, Sroczyn dz. 132/3, Przepompownia ścieków. Oraz działki przyległe
29.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gniezno ul. Roosevelta dz. 5/7, ul. Paczkowskiego dz. 5/7, ul. Parkowa dz. 37
29.07 od godz. 9:00 do 13:00


Szczytniki Duchowne ul. Relaks 29, 31, 28
29.07 od godz. 13:00 do 16:00


powiat gostyński

Gostyń ul. Jesienna - cała ulica, działki nr 2107/13, 2107/35.
22.07 od godz. 13:30 do 18:00


Gostyń ul. Nad Kanią nr 35 do 58C, nr 110, nr 111 do 132, Pracownia IRENETA, Zakład Krawiecki SPRINT, Warsztat Ślusarski MARCINKOWSKI.
23.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gostyń ul. Nad Kanią nr 46 do 58C, nr 110, nr 111 do 123A, Zakład Krawiecki SPRINT, Warsztat Ślusarski MARCINKOWSKI.
24.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gostyń ul. Nad Kanią nr 46 do 58C, nr 110, nr 111 do 123A, Zakład Krawiecki SPRINT, Warsztat Ślusarski MARCINKOWSKI.
25.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1A, 1B; ul. Poznańska nr 200, 200B, CZARNY PIEC, CUK Ubezpieczenia; ul. Starogostyńska nr 10, 12, BRICOMARCHE, PROFILEX, P4, SELECT Studio Reklamy i Druku.
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1, 2, 3, 4, działki nr 668/29 (garaże), 668/30 (przepompownia ścieków), 668/85, 668/93, 668/102 do 126, Przedszkole Niepubliczne HOCKI KLOCKI; ul. Poznańska nr 1B, 200F do 200M, działka nr 662/4, 665/8, Starostwo Powiatowe (nr 200G), Zespół Szkół Zawodowych, AUTO REVEN, EWRO BIS, FIB-RA, FMW, INSTECH, MERKURY, ZPHU Mogilnicka, PEAMCO, WEMET, VOLTA.
26.07 od godz. 8:00 do 9:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1, 2, 3, 4, działki nr 668/29 (garaże), 668/30 (przepompownia ścieków), 668/85, 668/93, 668/102 do 126, Przedszkole Niepubliczne HOCKI KLOCKI; ul. Poznańska nr 1B, 200F do 200M, działka nr 662/4, 665/8, Starostwo Powiatowe (nr 200G), Zespół Szkół Zawodowych, AUTO REVEN, EWRO BIS, FIB-RA, FMW, INSTECH, MERKURY, ZPHU Mogilnicka, PEAMCO, WEMET, VOLTA.
26.07 od godz. 14:00 do 15:00


powiat jarociński

gm. Góra: Sułków nr 1 do 8A, nr 19 do 33, remiza OSP.
23.07 od godz. 7:30 do 16:00


powiat szamotulski

miejscowość Wronki os. Borek ul. Prasłowiańska - obiekty niemieszkalne - garaże.
23.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Szamotuły, ul. Odległa od 4 do nr 62 parzyste, Gmina Szamotuły, miejscowość Mutowo, ul. Wrzosowa 1, ul. Chabrowa 1, 6, 7, 9, ul. Fiołkowa 10A, 12a, 14a, działki nr 247/2, 247/12, Jarbud zakład ogólnobudowlany Jarosław G.,
24.07 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, ul. Okręg Międzychodzki 1, stacja paliw Orlen przy ul. Okręg Międzychodzki,
30.07 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Kaźmierz miejscowość Komorowo ul. Jeziorna cała, ul. Spacerowa całą, ul. Słoneczna cała, ul. Pogodna cała, ul. Tęczowa cała, ul. Piękna cała, ul. Spokojna cała, ul. Wypoczynkowa cała, świetlica, miejscowość Piersko ul. Rolna cała, ul. Jarzębinowa od 5A do 20 oprócz nr 8 i 12; działki nr 2/8, 2/17, 2/85, 2/87,
6.08 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Kępa, 8, 9a, 10, 11, 12, 12a, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 24, 26A, 27, 28, 29, 30, 31, 32a, 43, ul. Jesionowa cała, ul. Jeżynowa 1, ul. Arbuzowa cała, ul. Sosnowa cała, ul. Jarzębinowa cała, ul. Lipowa 79, działki nr 3/15, 4/7, 14/4, 16/11, 16/12, 16/13, 16/14, 31/9, przepompownia ścieków przy ul. Aroniowej, ferma kur przy ul. Jeżynowej, świetlica, kurniki przy ul. Lipowej,
7.08 od godz. 8:00 do 14:00


powiat nowotomyski

Gmina Opalenica miejscowość Wojnowice Wlkp., ulica Łagiewska nr parzyste od 60 do 76, oraz nr 73, 75, 77, działki nr 16/2, 22/1, Przepompownia ścieków Komopal
23.07 od godz. 8:00 do 17:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Wschodnia 11b, działki nr 743/15, 743/16, 745/3, 745/4,
24.07 od godz. 10:00 do 14:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Sadowa 2, ul. Leśna 1, ul. Leśniczówka 1, ul. Wschodnia od nr 1 do nr 5, 8, 9, leśniczówka,
25.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Kuślin, miejscowość Wąsowo, ul. Sadowa 2, ul. Leśna 1, ul. Leśniczówka 1, ul. Wschodnia od nr 1 do nr 5, 8, 9, leśniczówka,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Lwówek obręb ewidencyjny Brody miejscowość Zygmuntowo od nr 1 do nr 7, oraz nr 13, 14, 15, 17
25.07 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno 203, 203A, 203B, ul. Oliwkowa 3, działki nr 62/4, 65/1, 65/2,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Opalenica, miejscowość Opalenica, ul. Jodłowa cała, ul. Słoneczna cała, ul. Świerkowa cała, ul. Poznańska 1, od nr 108 do nr 144 parzyste, od nr 105 do nr 117 nieparzyste, ul. Akacjowa 1, 3, 10, 12, 14, ul. Brzozowa 10, 12, 14,
31.07 od godz. 8:00 do 20:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno ul. Sierpniowa 6, 12, 12A, 14 działki nr 772/24, 774/26, 772/49, 772/50, 772/51, 772/53, 772/54
2.08 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Nowy Tomyśl miejscowość Glinno od 27D do 30C, 35, 35A, 35B, 36, 39, 40, 40A, ul. Rumiankowa 5, działki nr 781/7, 782/2, 793/1, 804/15, 804/17, 805/6, 805/9, 805/10, 807/3, miejscowość Paproć 49,
2.08 od godz. 13:00 do 16:00


Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Glinno 27E, 27EA, 27G, 28, 28A, 28C, 28E, 29, 30, 30A, 30B, od 31 do 34, 35, 35A, 35B, 36, 36L, 37, 38, 39, 40, 40a, 42, 49, 60, 62, ul. Korzenna 4, ul. Sątopska 27, 27A, 27B, 27D, ul. Majowa cała, ul. Rumiankowa cała, Lutowa 12, 14, 15, 17, 18, 18F, 19, 21, 23, 33A, 43A, 43B, 47, ul. Kwietniowa 5, 7, 9, 11, 13, 16, 18, 60, ul. Bazyliowa cała, działki nr 474/4, 743/11, 743/16, 745/8, 747/4, 747/9, 755/13, 763/8, 763/13, 766/1, 766/3, 781/7, 782/2, 791/1, 791/3, 791/4, 791/10, 791/19, 791/20, 793/1, 799/6, od nr 800/3 do nr 800/8, 800/11, 800/23, 805/6, 805/9, 807/3, 815/9, 817, 820/4, 834, 855/1, przepompownia ścieków III, Pracownia Tadeusz Z., Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Sątopy 21, 23, 24, 25, 25A, 25C, 26, 26A, działki nr 5/4, 8/11, 140/7, 140/8, 140/10 Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Stary Tomyśl 40, ul. Dzikowskiego 7, 7A, 40, skup złomu, Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Paproć od 15 do 21, 49A, 49B, 50, 51, 52, działki nr 48, 74/7,
6.08 od godz. 8:30 do 20:00


powiat chodzieski

miejscowość Sokołowo Budzyńskie 13, 14, 14A, 14D, 14F, 14G, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 64, dz. nr 258/12.
23.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Budzyń ul. Wągrowiecka działka nr 2181/2.
26.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Podanin 34, 35, 37, 38.
27.07 od godz. 9:00 do 13:00


Chodzież ul. Fabryczna działki.
29.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Milcz numery od 5 do 12, ul. Zajęcza.
30.07 od godz. 8:00 do 11:00


powiat obornicki

Gmina Oborniki miejscowość Kowanówko ul. Harcerska od nr 7A do 34, ul. Miłowody 3, 4, 5, 7, 9, ul. Pogórze od 1 do 6, DPMSOLID LIMITED Sp. K., mieszalnia, działki nr 43/4, 44/4, 47/11, 47/19, 47/20, 47/21, 119/2, 539, 543, 544, 545, 549, 550
23.07 od godz. 8:30 do 20:30


Gmina Oborniki obręb ewidencyjny Łukowo miejscowość Żerniki od 1 do 33A, działki nr 123/3, 136/1, 141, 141/9, 150/1, 157/19, 158/5, 158/10, 158/12, 158/18, 158/19, 177, 216/1, 218/1, 224/1, 224/3, 225/1, 227/1, 227/5, 227/7, 227/10, 227/18, 230, obręb ewidencyjny Rożnowo ul. Żernicka 22A,
23.07 od godz. 10:00 do 18:00


Gmina Oborniki obręb ewidencyjny Łukowo miejscowość Żerniki 26, 27, 28, 29
23.07 od godz. 10:00 do 18:00


powiat leszczyński

gm. Lipno: Maryszewice - cała miejscowość.
23.07 od godz. 10:00 do 11:00


gm. Lipno: Maryszewice - cała miejscowość.
23.07 od godz. 14:00 do 15:00


gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne ul. Lawendowa - cała ulica.
24.07 od godz. 8:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Brzozowa nr 1, 1A, 2; ul. Dominicka nr 1 do 15, 17, działka nr 351/2, FUH VIGRY, Pawilon SEZAM, Lokal Gastronomiczny LIBERO, PHU OLEJNIK, KOKRA 2001 Hurtownia; ul. Dworcowa nr 9, 10, 11, 13C, 13D, 13F, 13I, 13J, działki nr 103/7, 103/9, 103/10, 103/12, 106/3, 107/5, 297/7, 349/2, 647/24, AMBROZJA, M&D Usługi Gastronomiczne, Wesołe Miasteczko; ul. Leśna nr 1, 2, 2A, 24A, Kaplica Leśna; ul. Malinowa - cała ulica; ul. Piaskowa nr 1 do 7, działki nr 278/ 1 do 17; 284/6; 289/3 do 5; 290/2 do 23, przepompownia ścieków; ul. Wierzbowa nr 1 do 6, 8, 10, działki nr 316/11, 316/17, 984, FH TUTTI, Piekarnia-Ciastkarnia WALENCIAK; ul. Źródlana nr 13, 15, 17, 19, 19AB; ul. Żeglarska - cała ulica.
25.07 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Lipno: Wilkowice ul. Dworcowa nr 5 i 9 do 15 nieparzyste, nr 8 do 32 parzyste, dworzec kolejowy, przepompownia ścieków (dz. 662/2), działki nr 457/2, 654; ul. Lipowa nr 1 do 10, 11, 13, 15, sklep; ul. Św. Marcin - cała ulica; ul. Okrężna nr 1A, nr 2 do 14 parzyste; ul. Park - cała ulica; ul. Spokojna nr 2, 2A, 4, 6; ul. Szkolna nr 1 do 17 i 27 do 35 nieparzyste, nr 10, 12, 20 i 26 do 42 parzyste, Szkoła, PHU POLTER, działki nr 460/1, 630/2, 633/3, 637/5; ul. Święciechowska nr 1, 2, działka nr 457/1, sklep, remiza OSP, świetlica wiejska; ul. Tylna - cała ulica.
25.07 od godz. 8:30 do 13:30


powiat międzychodzki

Gmina Chrzypsko Wielkie miejscowość Chrzypsko Wielkie ul. Jeziorna cała, ul. Główna 1, 2, od 6 do 16, 18, 19, 20, 21A, 24, ul. Rolna od 1, 2, 4 do 8, ul. Polna 4A, działki nr 137/2, 280/2, 284/3, 296, 305, 306/5, 306/7, Urząd Gminy Chrzypsko Wielkie, Dom Pomocy Społecznej, stacja uzdatniania wody, plebania, Kościół pw. Świętego Wojciecha, Komenda Wojewódzka Policji, Bank Spółdzielczy Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego w Sierakowie, sklep GS, poczta, Sklep Spożywczo-Przemysłowy "SYLWEK", salon fryzjerski, Apteka "ADONIS", Przychodnia Stomatologiczna "Protezka", Wielkopolska Przychodnia Sportowo-Lekarska, Ośrodek Pielęgniarsko-Położniczy, Państwowa Straż Rybacka, targowisko gminne, biblioteka, kwiaciarnia,
24.07 od godz. 8:00 do 19:00


Gmina Sieraków miasto Sieraków ul. Poznańska od 41 do 69, ul. por. Czesława Goździa 3/4, Aśka Suknie Ślubne Mariusz Kwiatkowski, Barbara Sawicka Delikatesy mięsne SAVA, Cukiernia Cukruś Tomasz Bartkowski, Salon urody Magda Magdalena Krajewska, OSK Auto-Szkoła Norbert Nęcka, Kącik z duszą A.Nowak, A. Sajdak s.c., Sklep odzieży używanej Lucyna Kasztelan Dziwak, Handel Artykułami przemysłowymi Edyta Knap, Kwiaciarnia "MONSUM" s.c. Dorota Nowak, Ewa Olewska, Sklep wielobranżowy Zbigniew Jagiełka & Anna Sołtysiak, Poczta Polska,
26.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat ostrowski

gm. Piaski: Podrzecze nr 30E, 30F, działka nr 98/6.
25.07 od godz. 8:30 do 13:00


powiat śremski

Pokrzywnica 1-9,
25.07 od godz. 9:00 do 13:00


Śrem ul. Farna ogródki działkowe,
26.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat średzki

Zwola ulice , Główna , Jeziorna , Poziomkowa, Fiołkowa, Biały Gościniec
25.07 od godz. 11:00 do 13:00


Środa Wlkp. ul. Dąbrowskiego 29,
25.07 od godz. 18:00 do 21:00


Środa Wielkopolska ulice Akacjowa 1, 10, 12, 13, 17, 4, 5, Jaśminowa 2, 4, Konwaliowa 2, 2B, 3, 3a, 5, 5A, Kosynierów 48, 50, 52, 58, 62, DZ.468, Liliowa 2, 3, 4, 4A
26.07 od godz. 11:00 do 13:00


Jeziory Małe ulice 6, DZ.36/3, 11, 13, 14, 15, 18, 21 A, 26, 27, 28, 31, 31B, 34, 4, 33, 39, 4, 5, 8, dz.169/11, dz.75/4, DZ. 67/7, , Piaskowa 11, 6, 61, 8, DZ. 63/6, DZ. 67/7, Polna 4, 6, dz. 60, DZ. 61/18, Dębowa DZ.170/2, DZ.36/3, Radosna 17, 22, 6, DZ.36/3, RADOSNA 12, Kórnicka 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 2, 21 A, 24, 26, 27, 28, 31, 31B, 33, 34, 35, 35A, 39, 41, 43, 45, 53, 30, 4, 33, 39, 4, 40, 5, 55A, 57, 61, 8, dz.168/1, dz.169/11, dz.75/4, 24A, DZ. 67/7, Okrężna 1 (dz61/1), 3, 3a, 4, 5, 8, DZ. 67/7, Łękno , Jeziory Wielkie 1, 1A
30.07 od godz. 8:00 do 9:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las, miejscowość Chludowo, ul. Łąkowa 8, 17, 19, 21, ul. Kościelna 8, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18, 30, 30a, ul. Rynek cała, ul. Szkolna 14, 15, 16, 18, 19, 19a, 20, 21, 22, ul. Łagiewnicka 1, 2, działki nr 496/5,
26.07 od godz. 9:00 do 17:00


powiat grodziski

Gmina Granowo, miejscowość Drużyń 1, 1a, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 6, ul. Podgórna 3, ul. Wichrowe Wzgórze 4, działki nr 6/12, 6/29, 85/1, Gmina Granowo, miejscowość Kubaczyn 63b, działki nr 4/3, 4/5, 6/29, 35/5,
26.07 od godz. 13:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wola Jabłońska 31, 32, od 35 do 40, oraz od 60 do 64, działki 12, 91/1 do 91/4, 91/9, 91/10, 111, 146/1, 148/5, 149, 160/21, 185/4, Strefa Przyodwiertowa CG-9 PGNiG, miejscowość Jabłonna ul. Nowotomyska 19, 21, 22, 23, 24, działka 4,
29.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice 39, 39A, 40, , ul. Drzymałowska cała z wyjątkiem nr 9 i pieczarkarni, os. Drzymały 37, działki nr 250/5, 250/12, 254/3, 254/5, 254/6, 254/10, 259/36, Gmina Rakoniewice, miejscowość Drzymałowo od nr 12 do nr 26 parzyste, 23, 23a, 39, 39a, 40, 71, działki nr 61/2, 127/1, Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice-Wieś 9, 37, 38, 39, 39A, Gmina Rakoniewice, miejscowość Zamieście 40,
29.07 od godz. 13:00 do 17:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd bierzemy informacje o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Może zdarzyć się tak, że brak prądu oznacza awarię sieci energetycznej. Powodem są warunki pogodowe, uszkodzenia spowodowane przez człowieka oraz wybite korki w instalacji domowej. Przedstawiamy następuje przypadki:

  • silne wiatry
  • burza
  • powalone drzewo
  • szadź
  • opady śniegu
  • prace budowlane
  • kradzież przewodów przez człowieka
  • wysiadanie korków

Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Jakie znaleźć sobie zajęcie, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski