MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Czy będą wyłączenia prądu 23.06 w wielkopolskim? Sprawdź, gdzie mogą być przerwy w dostawie

Redakcja Wiadomości
Redakcja Wiadomości
Wideo
od 16 lat
Gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim (23.06)? Warto wiedzieć, kiedy może to nastąpić w twojej okolicy. Przyczyną wyłączenia prądu są najczęściej remonty, budowy lub modernizacje sieci. Dobrze jest przygotować się na tego typu sytuacjew wielkopolskim. Przedstawiamy spis miejsc, gdzie planowane są wyłączenia prądu w wielkopolskim Brak prądu może być denerwującym zjawiskiem, dlatego warto znaleźć sobie zajęcie na ten czas, które nie wymaga użycia energii elektrycznej.

Spis treści

Gdzie obecnie (23.06 0:03) nie ma prądu w wielkopolskim?

powiat chodzieski

miejscowość Wyszyny ul. Rolna 1, przepompownia.

  • od 1.06 godz. 8:00 do 1.07 godz. 12:00

Planowane wyłączenia prądu w wielkopolskim

powiat poznański

Gmina Stęszew miejscowość Słupia ul. Osiedle Leśne całe, ośrodek wypoczynkowy,
23.06 od godz. 8:00 do 12:00


Wiry: ul. Słoneczna od 14 do 58 parzyste, od 1 do 69 nieparzyste, ul. Cienista od 1 do 11 nieparzyste, od 2 do 30 parzyste, ul. Laskowska od 3 do 69 nieparzyste, od 2 do 40 parzyste.
24.06 od godz. 8:00 do 16:30


Kiekrz: ul. Spokojna, ul. Kierska 40B, 40D-E, 42E, 54D, ul. Polna od 1 do 18.
24.06 od godz. 8:30 do 11:00


Gmina Komorniki, miejscowość Szreniawa ul. Czereśniowa 1, 5, 7, ul. Jarzębinowa 1, 3, 3A, 4, 5, 7, ul. Sadowa 13, złącze T.P.S.A przy skrzyżowaniu ul. Jarzębinowej/Sadowej, garaże przy ul. Jarzębinowej, Gmina Komorniki, miejscowość Rosnowo ul. Czereśniowa 1, 5, 7, ul. Jarzębinowa 1, 3, 3A, 4, 5, 7, ul. Sadowa 13, złącze T.P.S.A przy skrzyżowaniu ul. Jarzębinowej/Sadowej, garaże przy ul. Jarzębinowej,
24.06 od godz. 9:00 do 11:00


Kociałkowa Górka 6, 5, dz. 68/2, Nowa Górka 6, 5, dz. 68/2
24.06 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Stęszew, miejscowość Łódź, ul. Szkolna od nr 5 do nr 25 nieparzyste, od nr 4 do nr 26 parzyste z wyjątkiem nr 10, ul. Nowa od nr 1 do nr 13, ul. Mosińska 28, ul. Podgórna cała, kościół pw. św. Jadwigi, budynek probostwa, sklep Pati przy ul. Szkolnej, działki nr 89/3, 161/2, 177, 181/1, 200/2,
25.06 od godz. 7:30 do 13:30


Wiry: ul. Czereśniowa od 1 do 23 nieparzyste, od 2 do 24 parzyste, dz. 27/29, dz. 27/30, dz. 27/34, dz. 27/35, ul. Malinowa od 12 do 28 parzyste, od 19 do 27 nieparzyste, ul. Wirowska 30, 30A, 35, 35A-B.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Pobiedziska ul. Kolejowa 22, 22A, dz. 50, dz. 52/1, ul. Brzozowa 62 - 74 parzyste. Oraz działki przyległe
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gruszczyn: ul. Swarzędzka 23.
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


Janikowo: ul. Odrzutowa 10, 11, 12.
26.06 od godz. 8:00 do 14:30


Wierzenica: ul. Kręta 8, 10, 12, 14.
26.06 od godz. 8:00 do 14:30


Nieszawa 1 - 6, 59, dz. 7/1, dz. 10/5, dz. 12/4, dz. 12/2, Nieszawka. Oraz działki przyległe
26.06 od godz. 8:30 do 15:30


Nieszawa, Nieszawka
26.06 od godz. 8:30 do 9:00


Nieszawa, Nieszawka
26.06 od godz. 15:00 do 15:30


Paczkowo ul. Dyniowa, ul. Ogrodowa 7 - 37 Nieparzyste, 2 - 12 Parzyste, 42, 37A, działki 314, 319, ul. Średzka 9 - 19 Nieparzyste. Oraz działki przyległe
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Dopiewo, ul. Gościnna cała, ul Spacerowa cała,
27.06 od godz. 9:00 do 12:00


Szczytniki ul. Choinkowa,
27.06 od godz. 11:00 do 13:30


Miejscowość: Tuczno ul. Dworcowa działka nr 1/7.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Janikowo: ul. Podgórna od 2 do 10 parzyste, 10A.
28.06 od godz. 12:00 do 14:00


Gmina Komorniki, miejscowość Walerianowo, ul. Lipowa od nr 7 do nr 13 nieparzyste, działki nr 7/6, 47,
28.06 od godz. 12:00 do 14:00


Bogucin: ul. Gnieźnieńska 64, 64A-B, 99 (Agroma), 113, 115, 117, dz. 210/3, dz. 242/69, ul. Kolarska, ul. Boczna 7, 9, ul. Helikopterowa od 4 do 14 parzyste, 3, 14, ul. Pilotów 4, 5, 6.
28.06 od godz. 12:00 do 14:00


Bogucin: ul. Gnieźnieńska od 68 do 74 parzyste, 125, 127, 129, ul. Boczna 4, 11.
28.06 od godz. 12:00 do 18:00


Kruszewnia: ul. Spółdzielcza od 2 do 44 parzyste, od 33 do 39 nieparzyste, dz. 51/1, ul. Białowieska 2, 10, dz. 49/14, ul. Przyrodnicza 5, dz. 35/4, dz. 39/7, ul. Czarnoleska 4, 4A-B.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Komorniki, miejscowość Rosnówko, ul. Kręta cała z wyjątkiem nr 4 i 6, ul. Leśna od nr 2 do nr 20 parzyste, ul. Poznańska 1, 1A, 1b, 29, działki nr 105/22, 110/7, 176//1, 184/3, 479/1, Gmina Komorniki, miejscowość Rosnowo ul. Poznańska 29,
1.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Więckowice, ul. Lipowa cała, ul. Wierzbowa od nr 1 do nr 5, działki nr 120/34,
1.07 od godz. 13:00 do 16:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Gołuski, ul. Kapitana Kazimierza Rzaniaka cała, ul. Dopiewska 38, 38/1, 38/4, działki nr 142, 373/1, 373/3,
2.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo, miejscowość Zakrzewo, ul. Leśna 51, 53,
2.07 od godz. 12:00 do 16:00


Gmina Stęszew, miejscowość Strykowo, ul. Sucha cała, ul. Gryczana cała, ul. Rzepakowa cała, ul. Pszenna cała, ul. Sowia cała, ul. Gołębia cała, ul. Żurawia cała, ul. Kanarkowa cała, działki nr 235/7, 235/11, 235/17, 244, 259/33, 262/10,
3.07 od godz. 8:00 do 13:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Jankowice Ul. Wiatraczna cała, ul. Edmundowska cała, ul. Powidoki cała, ul. Wiśniowa cała, ul. Nowa cała, ul. Parkowa cała, ul. Leśna cała, ul. Ogrodowa 2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10a, 12, ul. Poznańska od nr 6 do nr 32 parzyste działki nr 183/8,, 230/7, 231/1 JOWIM, pałac, przepompownia TP-KOM przy ul. Poznańskiej, ferma przy ul. Ogrodowej, Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Rumianek ul. Szkolna 8, 11, 11a, 15a, od nr 16 do nr 22, ul. Koperkowa cała, ul. Parkowa 8, ul. Nowa 1, 1a, 7, 9, działki nr 59/1, 116/2, pole golfowe Czarna Woda Sp. z o.o., zbiornik retencyjny do nawadniania pola golfowego, polski związek hodowców gołębi oddział Poznań sekcja 4 Baranowo,
3.07 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Tarnowo Podgórne, ul. Czereśniowa działki nr 644/4, 644/11, 644/15,
3.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Sztormowa działki nr 389/9, 389/10,
3.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Rokietnica, miejscowość Napachanie, ul. Sosnowa cała, ul. Leśna cała, ul. Bystra cała, działki nr 227/8,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Stęszew miasto Stęszew ul. Łąkowa cała
4.07 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Dopiewska 5, od nr 8 do nr 14b, ul. Cienista 10, 20, 10a, 14, 16, 18, ul. Szkolna 6, ul. Kminkowa cała, ul. Mniszkowa cała, ul. Anyżowa cała, ul. Imbirowa cała, ul. Niecała cała, ul. Otowska cała z wyjątkiem nr 2, 2a, 46, 54, 60, ul. Sienna cała, ul. Sierosławska cała, ul. Rozalińska cała, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku, przedszkole na zielonym wzgórzu w Lusówku, działki nr 254/2, 255/4, nr 404/1, 404/3, 404/9, 404/16, 404/24, 404/29, 404/36, od nr 405/2 do nr 405/36,
5.07 od godz. 7:30 do 9:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusówko, ul. Dopiewska 5, od nr 8 do nr 14b, ul. Cienista 10, 20, 10a, 14, 16, 18, ul. Szkolna 6, ul. Kminkowa cała, ul. Mniszkowa cała, ul. Anyżowa cała, ul. Imbirowa cała, ul. Niecała cała, ul. Otowska cała z wyjątkiem nr 2, 2a, 46, 54, 60, ul. Sienna cała, ul. Sierosławska cała, ul. Rozalińska cała, Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusówku, przedszkole na zielonym wzgórzu w Lusówku, działki nr 254/2, 255/4, nr 404/1, 404/3, 404/9, 404/16, 404/24, 404/29, 404/36, od nr 405/2 do nr 405/36,
5.07 od godz. 12:30 do 14:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo ul. Leszczynowa cała, ul. Tarnowska 1, 2, od nr 3 do nr 11 nieparzyste, 6, 15, 19, 19A, 23, 25, 27, ul. Zespołowa cała, ul. Otowska 1, 2, 2a, 3, 4, ul. Dopiewska 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 9, ul. Jankowicka 1, ul. Szkolna 3, 4, działki nr 122/1, 258, 303/2, 310/3, 453, 459, prywatna szkoła podstawowa "Kuźnia talentów", przepompownia wody przy ul. Otorowskiej, jedno z zasilań budynku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusowie,
5.07 od godz. 9:30 do 11:00


Gmina Tarnowo Podgórne, miejscowość Lusowo ul. Leszczynowa cała, ul. Tarnowska 1, 2, od nr 3 do nr 11 nieparzyste, 6, 15, 19, 19A, 23, 25, 27, ul. Zespołowa cała, ul. Otowska 1, 2, 2a, 3, 4, ul. Dopiewska 2, 3, 3A, 5, 6, 7, 9, ul. Jankowicka 1, ul. Szkolna 3, 4, działki nr 122/1, 258, 303/2, 310/3, 453, 459, prywatna szkoła podstawowa "Kuźnia talentów", przepompownia wody przy ul. Otorowskiej, jedno z zasilań budynku Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lusowie,
5.07 od godz. 15:00 do 16:30


Gmina Rokietnica miejscowość Kobylniki ulica Orzechowa numery nieparzyste, ulica Grabowa cała, ul. Jesionowa cała, ul. Kasztanowa cała,
9.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Dopiewo miejscowość Palędzie ulica Leśna 1, 2, 2a, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 36 cała ulica Zakątek, cała ulica Różana, działki 37/4, 48 (OSP Palędzie)
12.07 od godz. 9:00 do 15:00


Gmina Rokietnica miejscowość Rostworowo ul. Sobocka 1F, 1G, 1L, 1N, 7C, działki nr 47/89, 74/89, 74/96, 74/110, 74/112, 74/131, 74/135, 74/169, 74/170, 100, 101,
12.07 od godz. 9:00 do 13:00


powiat złotowski

miejscowość Kruszki nr od 1 do 5.
24.06 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Kruszki nr od 1 do 5.
26.06 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Kruszki nr od 1 do 5.
2.07 od godz. 7:00 do 14:00


miejscowość Samborsko kol. 63 i Samborsko kol. dz. 91/8.
5.07 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Lędyczek ul. 20 Lutego 1- 22, ul. Kościuszki 1- 10.
6.07 od godz. 9:00 do 12:00


Leszno

Leszno pl. Metziga nr 26, 27, 28, Gabinet DOBIAŁA, MIRO; ul. Wąska nr 3.
24.06 od godz. 7:30 do 12:30


Leszno ul. Krasińskiego nr 6, 6A; ul. Nowy Rynek nr 1 do 5, nr 33 do 38, Targowisko - stoiska po wschdniej stronie, Apteka RODZINNA, Zakład JANECZEK, KASTA, PHU POLSKI DRÓB, Pracownia Złotnicza SZCZEPANIAK, Rzeźnictwo-Wędliniarstwo KOŁACKA, Salony fryzjerskie, WEGA Srebro.
26.06 od godz. 8:30 do 9:30


Leszno ul. Krasińskiego nr 6, 6A; ul. Nowy Rynek nr 1 do 5, nr 33 do 38, Targowisko - stoiska po wschdniej stronie, Apteka RODZINNA, Zakład JANECZEK, KASTA, PHU POLSKI DRÓB, Pracownia Złotnicza SZCZEPANIAK, Rzeźnictwo-Wędliniarstwo KOŁACKA, Salony fryzjerskie, WEGA Srebro.
26.06 od godz. 13:30 do 14:30


Leszno ul. Nowy Rynek nr 9, 10, DZIAŁKOWICZ; ul. Różana nr 2.
26.06 od godz. 8:30 do 14:30


powiat rawicki

gm. Żmigród: Czarny Las - cała miejscowość.
24.06 od godz. 7:30 do 13:30


gm. Rawicz: Sierakowo ul. Szklarniowa nr 1 do 20.
24.06 od godz. 8:30 do 13:30


Jutrosin ul. Sosnowa - cała ulica; gm. Jutrosin: Dubin nr 146 do 149E, działki nr 1555/9, 1556 (przepompownia); Szymonki nr 19 do 20B, nr 22 do 27, Sklep TYLKO NISKIE CENY.
27.06 od godz. 7:30 do 13:00


gm. Jutrosin: Grąbkowo nr 16 do 18, nr 59 do 71.
27.06 od godz. 8:30 do 14:30


Rawicz: ul. Lipowa nr 12 do 16 parzyste, RS TIMBER (dz. 1106/5); Wały Kościuszki nr 6.
27.06 od godz. 8:30 do 13:30


gm. Jutrosin: Dubin nr 113 do 116B, Zakład Wylęgu Drobiu SAMOL.
2.07 od godz. 7:30 do 13:00


powiat wągrowiecki

Jabłkowo 2, 19, 20, 21 Oraz działki przyległe
24.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Oleszno numery od 36 do 42, 46, 47, 49, 49A, 50, 51, 52, 53.
24.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Oleszno numery od 19 do 35, 44, 44A, 45, miejscowość Czerlin numery od 7 do 21, od 27 do 34, OSP, miejscowość Panigródz 75, 76, 77, 78, 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, PKP.
24.06 od godz. 8:00 do 12:30


miejscowość Potulin.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Panigródz 75, 76, 77, 78, 79, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, PKP, miejscowość Oleszno numery od 19 do 42, 44, 44A, 45, 46, 47, 49, 49A, 50, 51, 52, 53, miejscowość Czerlin numery od 7 do 14.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Oleszno numery od 1 do 18, OSP, sklep.
26.06 od godz. 8:00 do 16:00


Bartodzieje ul. M. Bartscha dz. 18/31, 18/33.
27.06 od godz. 8:00 do 13:00


miejscowość Dąbkowice ośrodek letniskowy.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


Wągrowiec ul. 11 Listopada 38, 38D, 38E dz. 5178/5.
28.06 od godz. 14:00 do 18:00


miejscowość Kiedrowo 1-13.
4.07 od godz. 8:00 do 15:00


powiat kościański

gm. Krzywiń: Żelazno działki nr 295/8 do 27.
24.06 od godz. 8:00 do 12:00


gm. Krzywiń: Cichowo os. Łąki nr 10 do 19.
24.06 od godz. 12:30 do 17:00


gm. Kościan: Nowy Lubosz ul. Sadowa nr 20, 37, 39, działka nr 171/14.
25.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Kościan: Spytkówki ul. Reymonta nr 12A, nr 31A do 37 nieparzyste; ul. Krótka - cała ulica.
26.06 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Kościan: Stary Lubosz ul. Leśna nr 1, 1A, 1C, działka nr 1/9.
26.06 od godz. 11:00 do 15:00


gm. Kościan: Spytkówki ul. Reymonta nr 12A, nr 31A do 37 nieparzyste; ul. Krótka - cała ulica.
27.06 od godz. 8:30 do 16:00


gm. Kościan: Spytkówki ul. Reymonta nr 10, 12, 12A, nr 27 do 37 nieparzyste, Usługi Leśne KOZICA; ul. Krótka - cała ulica.
28.06 od godz. 8:30 do 16:00


powiat wrzesiński

Miłosław ul. Pałczyńska 14, przejazd kolejowy, Pałczyn 4-7,
24.06 od godz. 8:00 do 13:30


Psary Polskie 38 - 46, działki 25, 66, ul. Bazyliowa. Oraz działki przyległe
26.06 od godz. 8:00 do 11:30


Marzenin ulica Bazarowa 1, 10, 11, 14, 16, 18, 1A, 2, 20, 4, 5, 57, 6, 62, 67, 7, 9, oraz działki przyległe
28.06 od godz. 8:00 do 13:00


powiat obornicki

Gmina Oborniki, miejscowość Oborniki, ul. Szamotulska od nr 29 do nr 43A, od nr 46 do nr 70 parzyste, ul. Zacisze 1, 1a, 3,nieparzyste, działki nr 2166/3, 2112/2,
24.06 od godz. 9:00 do 14:00


Gmina Oborniki, miejscowość Gołaszyn od nr 34 do nr 74 parzyste, 39a, 55, 59, 63, 152, 154, 156, 166,
27.06 od godz. 8:00 do 12:00


Gmina Oborniki, miejscowość Uścikówiec od nr 2a do nr 8a, Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo od nr 2a do nr 8a, od nr 62 do nr 66F, Gospodarstwo rolne Rafał Cholewa, Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo Folwark 3A, 7A,
27.06 od godz. 8:30 do 13:00


Gmina Oborniki, miejscowość Uścikowo 54, 57, 57a, 57b, 58, 58a, 59, 59a, 59b, 59c, 60A, od nr 67 do nr 72, od nr 75A do nr 91, działki nr 16/2, 388/3, 389/3, Gospodarstwo Rolne Adam Stykała,
27.06 od godz. 9:00 do 13:30


Gmina Oborniki, miejscowość Maniewo, od nr 2 do nr 10 z wyjątkiem nr 6D, 12, 12a, 13, 14, 14a, 14b, 15, 15A, 15b, 16, anwil Transport, działki nr 62/9, sklep, kościół,
3.07 od godz. 8:00 do 17:00


powiat gnieźnieński

Imielenko 33C, 33D, 33E, 33F, dz. 123, dz. 48/15, dz. 48/14, dz. 48/13. Oraz posesje przyległe
24.06 od godz. 10:00 do 14:00


Gniezno ul. Pałucka 24, 26, dz. 6/3, dz. 173/2, dz. 6/6, dz. 6/7
25.06 od godz. 9:00 do 11:00


Gniezno ul. Wrzesińska Hydrofornia, Przepompownia
28.06 od godz. 8:30 do 14:00


Miejscowość Cyk nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 10, 11, 15, 16, 17, 18, 20, 22, działki nr 62, 59/3, 76/1.
2.07 od godz. 7:30 do 15:30


miejscowość Stara Łubianka ul. Jana Pawła II 28A.
2.07 od godz. 8:30 do 14:00


powiat chodzieski

miejscowość Klotyldzin ul. Zgodna dz. nr 36/31, 36/32.
25.06 od godz. 7:30 do 15:00


miejscowość Chodzież ul. Tadeusza Siejaka 23.
25.06 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Chodzież ul. Tadeusza Siejaka działka nr 3594/1.
26.06 od godz. 9:00 do 13:00


miejscowość Sokołowo Budzyńskie 13, 14, 14A, 14D, 14F, 14G, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 64, dz. nr 258/12.
28.06 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Budzyń osiedle Wierzbowe 2, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 17, ul. Strażacka 11, 12, 16, 17, 18, 19, działka 982/5, 982/3, ul. Gimnazjalna 5.
28.06 od godz. 9:00 do 11:30


miejscowość Wyszyny ul. Budzyńska 2, 4, 5, 7, 8, 10, 11, 13, dz. nr 247, ul. Chodzieska 16, 18, 20, 21, 22, ul. Przy Stawie 15.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Sokołowo Budzyńskie 1-12, 21, 32-38, 40, 41, 45, 46, 48, 49, 50, 51, przepompownia, dz. 101, 294/1.
1.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Wymysław, miejscowość Zacharzyn 191, dz. nr 150/1, 367, 372.
2.07 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Podanin osiedle Błękitne 1, dz. nr 240.
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Strzelce 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 11, 12, sklep, szkoła, przepompownia, PGR, dz. nr 38, 64.
3.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Strzelce 15, 16A, 16B, 17.
4.07 od godz. 8:00 do 12:00


Chodzież ul. Ujska 16, 47, 47B.
5.07 od godz. 8:00 do 12:00


miejscowość Milcz 3, 91, 92, 93, 93A, 94, 95, 95A, 96, 97, miejscowość Studzieniec 97.
5.07 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Strzelce numery od 31 do 44B, działki 21/15, 21/54, 21/75, 228, 324/2, 328, 339, przepompownia.
11.07 od godz. 8:00 do 11:00


powiat czarnkowsko-trzcianecki

miejscowość Pęckowo ul. Wybudowanie 24A, 31A, dz. nr 364/4, 373.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Trzcianka os. Słowackiego 35, 36, 39, ul. Strażacka 2.
25.06 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowość Pęckowo ul. Kwiatowa, ul. Chabrowa, ul. Konwaliowa, ul. Słoneczna, ul. Liliowa, ul. Różana.
25.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Pęckowo ul. Polna, ul. Wybudowanie, ul. Nowa, ul. Wieleńska, ul. Sosnowa.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


miejscowość Pęckowo ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Ogrodowa, ul. Polna do nr 12, 36A, ul. Wybudowanie 1, 2.
25.06 od godz. 10:00 do 13:00


miejscowość Rzadkowo ul. Powstańców Wielkopolskich 54, 75.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Biała 115, 119, 122, 162, dz. nr 200/4-5, 202/1, 205/1-20, 211/4-18, 213/3-7, 215/1-8, 217, 218, 219/1-2, 211, 222/3,5,7,10-15, 223/1-3, 223/8,10,12, 224/2,9,11,18,20,22, 225/6,8,9, 233/1-3, 233/11-13, 234/1-16, 241/2, 241/10, 241/11, 241/19, 243, 245, 246/1, 248/5, 248/6, 248/9, 248/15, 248/16, 249/13, 250/3, 250/7, 250/10, 250/11, 250/12, 250/13, 250/14, 250/15.
26.06 od godz. 8:00 do 11:00


miejscowość Pęckowo ul. Wybudowanie od numeru 3 do nr 18, 33, dz. nr 216.
26.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Lubasz ul. Polna 37, 39, dz. nr 357/7, ul. Porzeczkowa 4, 5, 6, 7.
26.06 od godz. 10:00 do 12:00


miejscowość Kuźnica Żelichowska 57, 57D, 58, 59, 59A, 59I, 59M, 60, 60A, dz. nr 26/14-19, 45/1, 100/13-14.
26.06 od godz. 10:00 do 13:00


Trzcianka ul. 27 Stycznia 65 Wodociągi.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kuźnica Czarnkowska ul. Osiedle Śmietankowo numery od 1 do 14, ul. Wyzwolenia 1, 3, 3A, miejscowość Zofiowo 84, 85, 95, działka nr 560.
27.06 od godz. 9:00 do 13:30


miejscowość Kuźnica Czarnkowska ul. Osiedle Śmietankowo numery od 1 do 14, ul. Wyzwolenia 1, 3, 3A, miejscowość Zofiowo 84, 85, 95, działka nr 560.
28.06 od godz. 9:00 do 13:30


miejscowość Runowo 50, 51, 52.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Runowo 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 49.
28.06 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Kuźnica Czarnkowska ul. Wyzwolenia 57, 59.
1.07 od godz. 7:00 do 13:30


miejscowość Radosiew 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 20, 21. 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, działka 159/1.
2.07 od godz. 8:00 do 9:30


miejscowość Radosiew 46, działka nr 72/2.
2.07 od godz. 9:30 do 14:30


miejscowość Piaski numery od 17 do 32, działka 624/2.
3.07 od godz. 9:00 do 14:30


miejscowość Piaski numery od 17 do 32, działka 624/2.
4.07 od godz. 9:00 do 14:30


powiat szamotulski

Gmina Szamotuły, miejscowość Otorowo, ul. Dębińska cała, ul. Pniewska od nr 1 do nr 29A nieparzyste, od nr 6 do nr 14 parzyste, ul. Szamotulska 2, 4, 6, 8, 8a, 10, Biuro parafialne, salka parafialna, Kościół parafialny pw. Wszystkich Świętych, przedszkole, OSP, przepompownia,
25.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Ostroróg, miejscowość Wielonek 17, działka nr 285/23, Gmina Ostroróg, miejscowość Zapust 15A, 17,
26.06 od godz. 9:00 do 16:00


Gmina Obrzycko, , miejscowość Słopanowo 50, 51, 52, 57, 58, 59A, 60, 62, 71, działki nr 242/13, 242/14, 242/18, 242/27, 242/33,
26.06 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Kaźmierz, ul. Nowowiejska od nr 15 do nr 45 nieparzyste, 55A, przepompownia przy ul. Nowowiejskiej, sklep Julia przy ul. Nowowiejskiej, Pałac Sachsenburgotha z XIX w., działki nr 1320, 1322,
27.06 od godz. 7:00 do 11:30


Gmina Duszniki, miejscowość Grzebienisko, ul. Parkowa 4, 6, ul. Szkolna 5, 7, 11, 16, 16a, 18, 20, 22, ul. Malwowa cała, Szkoła Podstawowa w Grzebienisku, gimnazjum, działki nr 382/11,
27.06 od godz. 8:00 do 17:00


miejscowość Chojno Kalwaria nr 128, 150, 152.
27.06 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Kiączyn, ul. Pomarańczowa cała, ul. jabłoniowa cała z wyjątkiem nr 21a i 23, ul. Topazowa 49, 51, 53, Usługi tartaczne Wojciech W., działki nr 145/1, Gmina Kaźmierz, miejscowość Dolne Pole 21A, 22,
27.06 od godz. 8:30 do 11:30


Gmina Kaźmierz, miejscowość Radzyny ul. Winogronowa 40, 54, 56, działki nr 151/8, 151/11, 151/93, 151/118, 151/143, 151/144, 151/146, 151/171, 151/189,
28.06 od godz. 8:00 do 11:00


Gmina Kaźmierz, miejscowość Radzyny, działka nr 151/189
28.06 od godz. 11:00 do 16:00


Gmina Obrzycko, miejscowość Pęckowo 25, 25a, 26, 27, działka nr 242/1,
1.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Ostroróg, miejscowość Wielonek, działki nr 5/31, 5/32, 5/33, 5/34, 5/35, 5/37, 5/38,
1.07 od godz. 10:00 do 13:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Przecław, ul. Długa 71a, ul. Strażacka 3,
2.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Ostroróg, miejscowość Ostroróg, ul. Pniewska od nr 49B do nr 65 nieparzyste, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, działki nr 130, 270, 283, 285, 296, 297, 304/1, Gmina Ostroróg, miejscowość Dobrojewo, ul. Pniewska od nr 49B do nr 65 nieparzyste, 36, 38, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, działki nr 130, 270, 283, 285, 296, 297, 304/1,
2.07 od godz. 9:00 do 12:00


miejscowość Wronki ul. Nadbrzeżna 40, 42, 44, 46, 50, 52, 52A, 55, 57, 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66A, 68, ul. Przesmyk 4, 6, 8, miejscowość Popowo 48A, 48G, 49, 49A, działka nr 363/4, 368/8, 368/12, 384/2.
3.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Duszniki miejscowość Wilczyna ulica Młynkowska cała z wyjątkiem nr 28 i 31 oraz działki nr 86/50, ul. Osiedle Spółdzielcze cała, Parafia Rzymsko-katolicka pw. św. Jadwigi, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MIRPOL" Mirela Lach, Plebania, Dom parafialny,
3.07 od godz. 8:00 do 18:00


Gmina Obrzycko miejscowość Koźmin numery 22, 23, 24, 25, 27, 37, 37A, 38, 38A, 38B, działka 53/3
3.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Kaźmierz miejscowość: Dolne Pole ulica Jabłoniowa 21A, 23, 26, 26B, 40, 41, działki 144/21, 144/22, 149/1, 149/3 Kiączyn całe ulice Ananasowa oraz Arbuzowa, ulica Pomarańczowa - numery od 35 do 41
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


Gmina Ostroróg miejscowość Ostroróg ulica Jana Ostroroga cała, ulica Kościelna 3 ulica Pniewska 15, działka 187, 187/2, Zakład produkcyjny Postęp Sp. z o.o. ulica Polna 1, 1A, 2, 2B, 3, 3/2, 4, ulica Wodna 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 17, 19 ulica Wroniecka 4, 6, 7, 7a, 8, 9, 10, 11, 11A, 13 działki nr 55/1, Artykuły wielobranżowe Dorota B. "Kwiaty", WMWN "Ośrodek", firma remontowo-budowlana Ryszard M., poczta polska przy ul. Wronieckiej,
4.07 od godz. 9:00 do 12:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Parkowa 4, 6, ul. Szkolna 2, 5, 7, 11, 16, 16A, 18, 20, 22, cała ulica Malwowa, działki 382/11, 402/33, 402/24, 402/25, budynek gimnazjum,
10.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Pniewy, miejscowość Koninek cały z wyjątkiem nr 1, Gmina Pniewy, miejscowość Podpniewki całe z wyjątkiem nr 32 Gmina Pniewy, miejscowość Psarki 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, działki nr 130, 136/2, 152,
11.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Duszniki miejscowość Grzebienisko ul. Dębowa 1, ulica Topolowa działki 480/8, 480/9, 480/13, 480/37
11.07 od godz. 9:00 do 13:00


Gmina Pniewy, miejscowość Nojewo od nr 1 do nr 28A, od nr 40 do nr 61, od nr 62 do nr 70, działki nr 452/15, 524, 80130/2, TREE-STOL Sp. C., P4 Sp. z o.o., restauracja Stary Młyn, Firma transportowa "ATA", Przedsiębiorstwo wielobranżowe "OL-KAR", firma akwizycyjna "KES", IW-MET Ryszard Matuszczak Sp. z o.o., IW-MET sp. z o.o., masarnia "DAM-MAR" S.C., OSP Nojewo, hydrofornia, Gmina Pniewy, miejscowość Karmin od nr 1 do nr 17, 19, działki nr 134, 137/8, 165/3, Gmina Pniewy, miejscowość Gnuszyn cały, Gmina Pniewy, miejscowość Kikowo całe,
12.07 od godz. 8:00 do 16:00


Gmina Szamotuły, miejscowość Gąsawy, ul. Baborowska 1, 3, 10, 11,
12.07 od godz. 8:00 do 16:00


powiat nowotomyski

Gmina Nowy Tomyśl, miejscowość Przyłęk 41, 41/1, 41/2, 62, 62b, 63, 74, 75, 77, 78, 78C, 79, 79A, 80, 81, 81a, 81b, 81c, 81AB, ul. Wilgi 2, działki nr 347/9, 349/4, 377/1, 401/12, 401/16, 401/18, 401/23, 403/6,
25.06 od godz. 8:00 do 12:00


powiat średzki

Polwica 1, 2a, 6, 7, 7A, 7B, 16 - 19, dz. 128/1, dz. 70/21, Hydrofornia. Oraz działki przyległe
25.06 od godz. 8:30 do 13:30


Środa Wielkopolska ul. Abrahama oraz działki przyległe
27.06 od godz. 9:00 do 17:00


Zaniemyśl ul. Kochanowskiego 4 do 20A parzyste, 21, PZD-ROD, ul. Mickiewicza 11 - 17, ul. Nowa 3, ul. Sienkiewicza 5 - 23, ul. Słowackiego 2 - 9, ul. Sosnowa 1. Oraz działki przyległe
28.06 od godz. 9:00 do 15:00


powiat gostyński

gm. Gostyń: Kosowo nr 25 do 63, OSP, KONSTA, PROTON, Sklep; Siemowo - cała miejscowość (oprócz nr 91 do 94A).
25.06 od godz. 9:00 do 15:00


gm. Poniec: Grodzisko - cała miejscowość (oprócz nr 16).
27.06 od godz. 10:00 do 16:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1, 2, 3, 4, działki nr 668/29 (garaże), 668/30 (przepompownia ścieków), 668/85, 668/93, 668/102 do 126, Przedszkole Niepubliczne HOCKI KLOCKI; ul. Poznańska nr 1B, 200F do 200M, działka nr 662/4, 665/8, Starostwo Powiatowe (nr 200G), Zespół Szkół Zawodowych, AUTO REVEN, EWRO BIS, FIB-RA, FMW, INSTECH, MERKURY, ZPHU Mogilnicka, PEAMCO, WEMET, VOLTA.
28.06 od godz. 8:00 do 9:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1, 2, 3, 4, działki nr 668/29 (garaże), 668/30 (przepompownia ścieków), 668/85, 668/93, 668/102 do 126, Przedszkole Niepubliczne HOCKI KLOCKI; ul. Poznańska nr 1B, 200F do 200M, działka nr 662/4, 665/8, Starostwo Powiatowe (nr 200G), Zespół Szkół Zawodowych, AUTO REVEN, EWRO BIS, FIB-RA, FMW, INSTECH, MERKURY, ZPHU Mogilnicka, PEAMCO, WEMET, VOLTA.
28.06 od godz. 15:00 do 16:00


Gostyń ul. Cukrownicza nr 1A, 1B; ul. Poznańska nr 200, 200B, CZARNY PIEC, CUK Ubezpieczenia; ul. Starogostyńska nr 10, 12, BRICOMARCHE, PROFILEX, P4, SELECT Studio Reklamy i Druku.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


gm. Gostyń: Brzezie nr 249A do 251G, działka nr 132/39.
28.06 od godz. 9:30 do 14:30


gm. Krobia: Niepart nr 29, nr 44 do 52, nr 52B, Szkoła Podstawowa, Sklep, Świetlica, Plebania.
1.07 od godz. 8:00 do 13:00


powiat leszczyński

Rydzyna ul. Tylna nr 3A, 4, 4A, 4B, 5, działka nr 437/2.
26.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Boszkowo-Letnisko ul. Dominicka nr 42.
26.06 od godz. 7:30 do 12:30


gm. Święciechowa: Strzyżewice ul. Balonowa nr 47 do 57 nieparzyste, Autoczęści MOKSIEWICZ, AUTO-MRÓZ, DUDA-CARS, FH KOWALIK, HYDRO KAN INSTAL.
26.06 od godz. 8:00 do 15:30


gm. Osieczna: Frankowo nr 17 do 23, działka nr 126/2.
26.06 od godz. 9:00 do 13:00


gm. Święciechowa: Przybyszewo ul. Poziomkowa nr 11.
27.06 od godz. 10:30 do 16:30


Włoszakowice ul. Wiosenna nr 16 do 20, działki nr 595/27 do 33.
28.06 od godz. 7:30 do 12:30


Święciechowa: ul. Brzechwy nr 1, 1A, 2, 3, 5, działki nr 1226/46 do 49; ul. Tuwima nr 1, 1A.
28.06 od godz. 7:30 do 14:30


gm. Włoszakowice: Jezierzyce Kościelne ul. Akacjowa działka nr 55/4; ul. Dębowa - cała ulica; ul. Świerkowa działki nr 57/18 do 20.
28.06 od godz. 12:30 do 17:30


gm. Rydzyna: Nowa Wieś nr 26 do 30, Świetlica wiejska, WILER-BUD.
2.07 od godz. 9:30 do 15:30


powiat międzychodzki

Gmina Kwilcz, miejscowość Lubosz, ul. Wiśniowa cała, ul. Polna od nr 16 do nr 25 z wyjątkiem nr 21, ul. Poznańska 11, działki nr 20, 166/2 stacja bazowa TK PLAY MDC3012, PHU Urszula P.,
26.06 od godz. 8:00 do 15:00


Gmina Sieraków, miejscowość Sieraków, Stacja Paliw Orlen, ul. Okręg Międzychodzki 1,
12.07 od godz. 9:00 do 14:00


powiat pilski

miejscowość Puszczka 36A, 37, 38, 39, 40, PGR.
26.06 od godz. 9:00 do 12:00


miejscowość Białośliwie ul. Ogrodowa numery od 2 do 18 oraz od 40 do 47, działka nr 267/1.
28.06 od godz. 8:00 do 16:00


miejscowość Białośliwie ul. Ogrodowa od numeru 21 do numeru 39, ul. Łączna 1, 2, działka nr 322/3.
3.07 od godz. 8:00 do 14:00


miejscowość Okaliniec 7, 8, 9, 10, 10A, 11.
4.07 od godz. 8:00 do 14:00


powiat jarociński

gm. Góra: Sułków - cała miejscowość.
27.06 od godz. 7:30 do 14:00


powiat kolski

Gmina Suchy Las, miejscowość Złotkowo, ul. Złota 7, 9, ul. Lipowa 9a, 16, Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., Atems Sp. z o.o.,
28.06 od godz. 8:30 do 12:00


Gmina Suchy Las, miejscowość Biedrusko, ul. Klonowa od nr 4 do nr 14 parzyste,
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat wolsztyński

Przemęt: ul. Rzemieślnicza nr 4C do 40 parzyste, nr 7 do 49H nieparzyste (oprócz Firmy TARTAK Przemęt), PPU PAB-BRUK (dz. 747/7), działka nr 792/8.
28.06 od godz. 9:00 do 13:00


powiat grodziski

Gmina Rakoniewice, miejscowość Rakoniewice, ul. Jana Kochanowskiego cała, ul. Henryka Sienkiewicza cała z wyjątkiem nr 2 i 4, ul. Generała Władysława Sikorskiego 31, 32, 33, 34, 37, ul. Rzemieślnicza 29, 31, 33, 35, ul. Iwaszkiewicza 2, ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera 1, 2, 2a, 4, 5, 6, 7, 8, 8a, 10, 11, 34, ul. Wygoda 11 działki nr 26/49
3.07 od godz. 8:00 do 10:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Rostarzewo ulica Rzemieślnicza numery 7, 9, ulica Rakoniewicka 36, 37, 40, 42, 44, działki 883/4, 883/40, 883/42, 883/54, 883/57, 883/60, miejscowość Stodolsko 42, 44, 45, 46, 47, 47A, 47B, 48, 48A, 48B, 49, 49A, 50, działka 237/1, miejscowość Cegielsko 1, 28, 28A, 28B,
5.07 od godz. 14:00 do 18:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
8.07 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
9.07 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
10.07 od godz. 9:00 do 17:00


Gmina Rakoniewice miejscowość Wioska numery od 41 do 60A, 69, 91A
11.07 od godz. 9:00 do 17:00


powiat kępiński

Miejscowość: Osowo 29, 30, 31, 32, 33.
11.07 od godz. 8:00 do 16:00


Miejscowość: Osowo 29, 30, 31, 32,
12.07 od godz. 8:00 do 16:00


ZOBACZ KONIECZNIE

Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?

Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:

Gdzie zgłosić brak prądu?

Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.

ZOBACZ KONIECZNIE

Co to jest prąd elektryczny?

Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.

Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?

Dostawcy energii czasami planują wyłączenia prądu z kilku powodów:

  • modernizacja sieci energetycznej
  • konserwacja stacji transformatorowej
  • przyłączenie nowej sieci energetycznej
  • remonty

Inne wyłączenia prądu

Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:

  • burza
  • powalone drzewo
  • silny wiatr
  • opady śniegu
  • szadź
  • kradzież przewodów przez złodzieja
  • wysiadanie bezpieczników
  • prace budowlane

Co robić, kiedy nie ma prądu?

  • nie ma prądu w mieszkaniu - dobrze jest sprawdzić korki. Następnie warto sprawdzić, czy jest prąd na ulicy i na klatce
  • nie ma prądu na klatce schodowej - trzeba skontaktować się z administratorem budynku lub właścicielem
  • nie ma prądu w sąsiednich mieszkaniach i domach - trzeba kontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej

Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?

  • gry planszowe
  • rozmowa z domownikami
  • segregowanie ubrań
  • porządki w szafie
  • sen
  • czytanie książek

Warto również na okoliczność braku prądu przygotować sobie na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwa w dostawie prądu może zdarzyć się w godzinach wieczornych.

Sprawdź aktualne promocje

Materiały promocyjne partnera
Okazje

Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gloswielkopolski.pl Głos Wielkopolski