Czy Carpe Diem będzie reprezentować Polskę na Eurowizji?...

  Czy Carpe Diem będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? Zespół Szymona Wydry przypomina o sobie nowym utworem

  Zdjęcie autora materiału

  Sebastian Gabryel

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Najnowsza piosenka grupy Carpe Diem jest nie tylko propozycją na tegoroczną Eurowizję, ale również jednym z utworów, który został wykorzystany w ścieżce
  1/4
  przejdź do galerii

  Najnowsza piosenka grupy Carpe Diem jest nie tylko propozycją na tegoroczną Eurowizję, ale również jednym z utworów, który został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu „MERCS. Moonsamy” w reżyserii Michaela Morrisa. ©materiały prasowe

  Choć Eurowizja lata świetności ma dawno za sobą, to wciąż rozpala emocje. Zespół Carpe Diem, kierowany przez wokalistę Szymona Wydrę, przygotował piosenkę z myślą o udziale w tegorocznej edycji konkursu. Czy „Higher Aims” otworzy mu drogę do Eurowizji? O tym przekonamy się 15 lutego!
  Najnowsza piosenka grupy Carpe Diem jest nie tylko propozycją na tegoroczną Eurowizję, ale również jednym z utworów, który zostały wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu „MERCS. Moonsamy” w reżyserii Michaela Morrisa.  Jak podkreślają przedstawiciele zespołu, brzmienie Carpe Diem uległo wielu zmianom – jest bardziej bezkompromisowe, odważne i melodyjne.
  Warto dodać, że teledysk do piosenki zdobył już wiele pozytywnych opinii – chwalą go słuchacze nie tylko z Polski, ale również z takich krajów jak Meksyk, Włochy, Rosja, USA, Australia, Kanada czy Indie.  Wcześniej zespół funkcjonował pod nazwą Szymon Wydra & Carpe Diem. Do jego największych przebojów należą choćby takie piosenki jak „Życie jak poemat”, „Bezczas” czy „Jak ja jej to powiem”.

  Polskiego kandydata na Eurowizję 2019 poznamy 15 lutego.

  POLECAMY:
  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo