Czy fotowoltaika będzie najgorętszym trendem w 2021?

Akcja specjalna Solar Project
Rok 2021 jest rokiem podwyżek, poczynając od podatku cukrowego, podatku handlowego, przez dodatkowy podatek od reklam, na corocznym wzroście cen energii elektrycznej kończąc. Warto jednak wspomnieć o dodatkowych kosztach z jakimi konsument musi się zmierzyć – czyli tzw. Opłatą mocową. Nowa taksa nie ominie nikogo. Dotyczy zarówno gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw. W założeniu działanie to ma zapewnić Polsce bezpieczeństwo energetyczne, w rezultacie jednak w tych trudnych i niepewnych czasach ponosimy wyższe koszty za usługę, która jest nam niezbędna do codziennego funkcjonowania.

Zapewnij sobie niezależność

Fotowoltaika jest przyszłością. Stanowi optymalny wariant pomiędzy oszczędnościami wynikającymi ze zmiennych oraz stałych kosztów energii elektrycznej (jak podatki i opłata mocowa), a zapewnieniem sobie indywidualnego bezpieczeństwa energetycznego w dłuższej perspektywie czasu. Gwarantuje także niezależność od zawirowań na arenie międzynarodowej, zmian politycznych oraz awarii w elektrowniach. Pomimo wstrzymania dotacji w ramach programu „Mój prąd”, instalacje fotowoltaiczne wciąż są opłacalne. Na przestrzeni lat ich ceny spadły około 60%, co za tym idzie brak zewnętrznego wsparcia nie jest już tak odczuwalny dla konsumenta.

Unikatowe warunki od Solar-Project.pl

Firma Solar-Project zorganizowała specjalną akcje promocyjną, która ułatwia klientom podjęcie decyzji o wdrożeniu programu ekologicznego oszczędzania w swoim gospodarstwie domowym, a także w biznesie. Dzięki zaproponowanym promocjom możemy oszczędzać na kosztach energii, zarabiać dodatkowe pieniądze oraz otrzymywać dodatkowe profity. Po pierwsze do każdej instalacji Solar-Project oferuje w prezencie nowoczesny tablet. Pozwala on nie tylko monitorować produkcję energii i zaoszczędzone środki, ale także ogromny pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Po drugie możemy otrzymać 2% zwrotu wartości instalacji (minimum 500 zł) za każde skuteczne polecenie firmy. Wystarczy, że klient zdecyduje się na podpisanie umowy w ramach Waszej rekomendacji. No i po trzecie, jak wiadomo pozytywne zachowania warto naśladować. Jeśli pochwalisz się wyborem ekologicznego sposobu na oszczędzanie, gratis dostaniesz dodatkowy panel fotowoltaiczny wielkości banneru umieszczonego przy Twoim budynku czy ogrodzeniu! Twoje otoczenie i kontrahenci dowiedzą się, że korzystasz z innowacyjnych i korzystnych dla środowiska rozwiązań, a przy okazji rozbudujesz za darmo swoją instalację.

Więcej informacji na https://solar-project.pl/najlepsze-promocje-pod-sloncem

Zaufaj firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Jak to zazwyczaj bywa hossa w określonych gałęziach gospodarki powoduje wysyp małych firm niczym „grzybów po deszczu”. Popularność fotowoltaiki wzrasta, pamiętajmy więc, aby sprawdzić dokładnie firmę, z usług której chcemy skorzystać oraz jej wcześniejsze realizacje.

Firma Solar-Project ma na swoim koncie ponad 500 systemów PV zlokalizowanych na terenie całego kraju. Solar-Project jest jednocześnie generalnym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych realizowanych dla sieci marketów Dino Polska. Warto wspomnieć także o długofalowej współpracy z firmą Apart oraz Enea. 30 lat doświadczenia na rynku pozwoliło nie tylko zbudować przedsiębiorstwo o stabilnych fundamentach, ale przede wszystkim nabrać doświadczenia. Wykonawca, na którego się zdecydujemy powinien móc zapewnić nam usługę kompleksowo. Składa się na nią darmowa wizja lokalna, wykonanie instalacji i serwis pomontażowy. Co za tym idzie decydującym elementem jest posiadanie własnego zaplecza i brygad montażowych, aby cały proces przebiegał szybko i spójnie.

Technologia fotowoltaiczna na przestrzeni lat dynamicznie ewoluowała, dlatego warto upewnić się że nasz wykonawca korzysta z nowoczesnych rozwiązań, a komponenty jakich używa są najwyższej jakości. Wszystko to jest gwarantem: najwyższej wydajności i niezawodnej pracy systemu, ponadprzeciętnych uzysków energii nawet przy niskim nasłonecznieniu oraz wysokiego bezpieczeństwa. Doświadczenie jakie zdobyła firma Solar-Project zapewnia najwyższą jakość systemu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, mając zapewnione bezpłatne konsultacje, profesjonalny projekt, ale także pomoc przy pozyskaniu finansowania i wsparcie podczas uruchomienia instalacji.

Zaufaj ekspertom i sprawdź jakie korzyści przyniesie Ci wybór Solar-Project na https://solar-project.pl/!

Dodaj ogłoszenie