Darmowa kawa w McDonald's powraca w październiku! Od dziś przez dwa tygodnie w amerykańskiej sieci restauracji będzie można napić się czarnej bądź białej kawy lub cappucino w ramach akcji "kawa za darmo". Od której godziny można ją dostać? Co zrobić, aby dostać darmową kawę w McDonald's w październiku 2018? Dowiedz się także, gdzie nie skorzystasz z akcji. Poznaj zasady promocji darmowa kawa w McDonald's w październiku.

Darmowa kawa w McDonald's

McDonald's powraca z akcją darmowa kawa! Przez pierwsze dwa tygodnie października będziesz mógł w sieci fastfoodowych restauracji dostać darmową kawę. Do wyboru będą:

  • małą czarna kawa
  • mała biała kawa
  • małe cappucino
ZOBACZCIE ZDJĘCIA
Zobacz galerię

Do kiedy kawa w McDonald's za darmo?

Termin prowadzenia akcji darmowej kawy w restauracjach McDonald/s każdego roku jest inny, ale zawsze trwa pełne dwa tygodnie. Tak samo jest i tym razem. W tym roku darmową kawę dostaniemy od 1 do 14 października 2018.

W jakich godzinach dostaniemy darmową kawę w McDonald's?

Darmową kawę będzie można dostać przez cały tydzień. Jak informuje McDonald's akcja będzie prowadzona od 1 do 14 października 2018 roku w godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej, a w restauracjach, w których takiej oferty nie ma, darmową kawę będzie można dostać:

  • Do 10.30 od poniedziałku do piątku
  • Do 11 w sobotę i niedzielę

Aby dostać kawę, nie trzeba nic kupić - wystarczy podejść do restauracji McDonald's i poprosić. Każdej osobie przysługuje jeden kubeczek kawy.

Zasady akcji "Kawa za darmo w McDonald's". Kto nie dostanie darmowej kawy w McDonald's?

Uwaga! Problem, żeby dostać darmową kawę w McDonald's mogą mieć osoby poniżej 16 roku życia. W takim przypadku kawa za darmo może być wydana, tylko jeśli taka osoba jest w towarzystwie osoby pełnoletniej, która oświadczy, że sprawuje nad niepełnoletnią osobą opiekę prawną.

Darmowej kawy nie dostaniemy również w niektórych restauracjach. Jak stanowi regulamin akcji "Kawa za darmo":

Akcja prowadzona jest we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce (Restauracje) z wyłączeniem Restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz na terenie Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Jak głosować w wyborach? Jak oddać ważny głos?

Jakub Turowski z Facebooka w studiu Dziennika Zachodniego