Dawid Kubacki to dumny tata i szczęśliwy mąż. Tak mieszka i...

  Dawid Kubacki to dumny tata i szczęśliwy mąż. Tak mieszka i żyje [prywatne zdjęcia] 21.02

  LN

  Nowości Dziennik Toruński

  Nowości Dziennik Toruński

  Tak mieszka i żyje na co dzień Dawid Kubacki. Początek nowego sezonu jest wyjątkowo udany dla Dawida Kubackiego. Polski skoczek w świetnym stylu wygrał
  1/42

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Instagram

  Tak mieszka i żyje na co dzień Dawid Kubacki. Trwa życiowy sezon Dawida Kubackiego. Polski skoczek wygrał już pięć konkursów Pucharu Świata prowadzi w klasyfikacji generalnej cyklu. Nasz reprezentant walczy tym samym o Kryształową Kulę. Na co dzień Kubacki to szczęśliwy mąż i tata. Kliknij w przycisk "Zobacz galerię" i przekonaj się, jak żyje na co dzień.

  ABY ZOBACZYĆ PRYWATNE ZDJĘCIA DAWIDA KUBACKIEGO KLIKNIJ TUTAJ!  Dawid Kubacki w świetnej formie. Liczymy na kolejne sukcesy  Od debiutu Dawida Kubackiego w Pucharze Świata minęło już 13 lat - w chwili, gdy zaliczał pierwsze starty w elicie, liderem reprezentacji Polski wciąż był Adam Małysz, a Kamil Stoch nie miał na koncie jeszcze ani jednego zwycięstwa w zawodach tej rangi.
  Na pierwsze poważniejsze sukcesy Kubacki musiał jednak długo czekać, bo początkowo był co najwyżej średniakiem potrafiącym zapunktować w pucharowych konkursach, ale rzadko wchodzącym choćby do czołowej dziesiątki.  Przełomem w karierze Kubackiego był dopiero sezon 2018/2019, w którym odniósł pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata. To jednak nie wszystko - właśnie wtedy na mistrzostwach świata w Seefeld Polak triumfował w rozgrywanym w trudnych warunkach atmosferycznym konkursie na normalnym obiekcie. Wyjątkowo udany sezon zakończył piątym miejscem w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

  Od tamtej pory Kubacki pozostaje w światowej czołówce. W 2020 roku wygrał Turniej Czterech Skoczni, rok później był w nim trzeci, a ubiegłej zimy zdobył olimpijski medal w Pekinie.

  Zobacz galerię

  Puchar Świata w skokach. Dawid Kubacki liderem klasyfikacji generalnej  Bieżący sezon jest doskonały dla naszego zawodnika. Polak przez kolejne tygodnie skacze w żółtej koszulce lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. I choć w Turnieju Czterech Skoczni nie wygrał (zajął drugie miejsce), ma realną szansę na sukces w walce o Kryształową Kulę.

  Teraz Polak chce pozostać w równie dobrej dyspozycji przez całą resztę zimę, w tym szczególnie podczas zaplanowanych na przełom lutego i marca mistrzostw świata w Planicy.

  Tak mieszka Dawid Kubacki. Skoczek ma piękny dom w Szaflarach  Dawid Kubacki ma 33 lata. Skoczek od ponad czterech lat jest w związku małżeńskim - wybranka jego serca ma na imię Marta. Para doczekała się córki, która przyszła na świat akurat w trakcie zwycięskiego dla narciarza Turnieju Czterech Skoczni. To właśnie wtedy Przemysław Babiarz, komentator TVP, zaczął używać w trakcie transmisji określenia "tata Zuzanny", które szybko przylgnęło do skoczka. W ostatnich dniach rodzina się powiększyła - państwo Kubaccy doczekali się narodzin drugiego dziecka.

  Narciarz i jego bliscy mieszkają w Szaflarach. Zarówno Dawid, jak i jego żona, co pewien czas publikują w mediach społecznościowych zdjęcia z domu, dzięki którym kibice mogą przekonać się, jak na co dzień mieszkają.

  Dawid Kubacki kocha modelarstwo i zwierzęta  Od wielu lat Dawid Kubacki ma swoje ulubione hobby. Jest nim modelarstwo i wszystko, co jest związane z lotnictwem. Skoczek składa modele, ale nie są to tylko ozdoby stojące na półkach - dodatkowo może nimi sterować przy użyciu radia.

  Kubacki znajduje czas także dla swojego pupila - jego ulubieńcem jest piękny pies.

  Zobacz galerię

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Wideo