Debata na temat jakości powietrza w Poznaniu

  Debata na temat jakości powietrza w Poznaniu

  Anna Jarmuż

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Debata na temat jakości powietrza w Poznaniu

  ©archiwum/Adrian Wykrota

  Czy poznańskie powietrze jest czyste? Jak mierzyć jego jakość? Nad tym zastanawiać się będą uczestnicy debaty, zaplanowanej na 24 czerwca.
  Debata na temat jakości powietrza w Poznaniu

  ©archiwum/Adrian Wykrota

  Wiceprezydent Maciej Wudarski zaprasza wszystkich zainteresowanych na debatę poruszającą temat ochrony powietrza w Poznaniu. Spotkanie ma charakter otwarty. Dyskusja odbędzie się 24 czerwca w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta. Początek o godz. 9.

  Jak tłumaczą władze miasta, tematyka debaty jest niezwykle obszerna. Omówione zostaną m.in. kwestie monitoringu jakości powietrza oraz programy i możliwości, wspierające jej poprawę (np. KAWKA). Prelegenci poruszą zagadnienia związane z transportem i edukacją ekologiczną. Będzie też mowa o zasadach i metodach informowania społeczeństwa oraz wszelkich działaniach dodatkowych.

  Udział w debacie potwierdzili przedstawiciele wielu jednostek miasta i województwa odpowiedzialnych za jakość powietrza: dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WUW, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz miejskich jednostek i wydziałów zajmujących się ochroną środowiska.  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo