Denis Thomalla strzelił gola!

ZSN
Denis Thomalla nie strzelił żadnej bramki dla Kolejorza od 29 lipca 2015 roku
Denis Thomalla nie strzelił żadnej bramki dla Kolejorza od 29 lipca 2015 roku Grzegorz Dembiński
Denis Thomalla strzelił we wtorek gola. Napastnik zdobył bramkę w sparingowym meczu Austria Wiedeń - FC Heidenheim.

Napastnik, który został wypożyczony z Lecha Poznań do klubu 2. Bundesligi - FC Heidenheim, strzelił we wtorek bramkę. Niemcy pokonali w sparingowym spotkaniu Austrię Wiedeń 2:0, a Denis Thomalla wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie. Do bramki rywali trafił w 65. minucie.

Przypomnijmy, że Thomalla nie strzelił żadnej bramki dla Kolejorza od 29 lipca. Z każdym tygodniem był coraz bardziej krytykowany przez kibiców. Pudłował nawet w stuprocentowych sytuacjach.

W końcu poskarżył się w austriackich mediach, że w Poznaniu zrobiono z niego kozła ofiarnego i chciałby zmienić klub. Działacze Kolejorza postanowili spełnić jego życzenie i wypożyczyli do klubu 2. Bundesligi.