CZYTAJ TEŻ: GIMNAZJA CZEKAJĄ NA UCZNIÓW
Drzwi otwarte w poznańskich szkołach:
9 kwietnia (wtorek)
- VII LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 (ul. Żeromskiego) - godz. 16, Zespół Szkół Handlowych (ul. Śniadeckich) - godz. 15, XXIX LO w Zespole Szkół Mechanicznych (ul. Świerkowa) - godz. 17,
- Zespół Szkół Odzieżowych (ul. K. Wielkiego) - godz. 17
11 kwietnia (czwartek)
- Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 (ul. Świt) - godz. 17, 12 kwietnia (piątek)
- XXV LO (ul. Widna) - godz. 16, Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 (ul. Dąbrowskiego) - godz. 17,
13 kwietnia (sobota)
- Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych (ul. Raszyńska) - godz. 9, Zespół Szkół Gastronomicznych (ul. Podkomorska) - godz. 10, Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych (ul. Szamotulska) - godz. 10
16 kwietnia (wtorek)
- VIII LO (ul. Głogowska) - godz. 17
18 kwietnia (czwartek)
- XIV LO (os. Piastowskie) - godz. 17
19 kwietnia (piątek)
- IX LO (ul. Warzywna) - godz. 16.30, LO w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego (ul. Cegielskiego) - godz. 17
20 kwietnia (sobota)
- Technikum Ekonomiczno- Administracyjne nr 1 w Zespole Szkół Ekonomicznych (ul. Marszałkowska) - godz. 10, Zespół Szkół Komunikacji (ul. Fredry) - godz. 10, Technikum Łączności w Zespole Szkół Łączności (ul. Przełajowa) - godz. 9, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego (ul. Warzywna) - godz. 9, Zespół Szkół Technicznych (ul. Golęcińska) - godz. 10,
25 kwietnia (czwartek)
- Zespół Szkół Licealno-Technicznych (ul. 28 Czerwca 1956r.), Zespół Szkół Zawodowych nr 1 (Św. Floriana) - godz. 16
26 kwietnia (piątek)
- X LO w ZSO nr 8 (os. Rzeczpospolitej) - godz. 12, XV LO (os. B. Chrobrego) - godz. 16.30, XX LO w ZSO nr 9 - godz. 10, Zespół Szkół Budowlanych (Grunwaldzka) - godz. 9
27 kwietnia (sobota)
- XV LO (os. B. Chrobrego) - godz. 11, XVI LO w ZSO nr 2 (ul. Tarnowska) - godz. 10, Zespół Szkół Budowlanych (ul. Grunwaldzka) - godz. 9
29 kwietnia (poniedziałek)
- Technikum Samochodowe w Zespole Szkół Samochodowych (Zamenhofa) - godz. 18.
11 maja (sobota)
XXXIII LO z Odziałami Sportowymi (ul. S. Wyspiańskiego 27) - godz. 11, XXVIII LO w Zespole Szkół Budowlano - Drzewnych (ul. Raszyńska 48) - godz. 9, Technikum Budowlano - Drzewne (ul. Raszyńska 48) - godz. 9, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 28 (ul. Raszyńska 48) - godz. 9, Technikum Samochodowe w Zespole Szkół Samochodowych (L. Zamenhofa 142) - godz. 10
15 maja (środa)
XI Liceum Ogólnokształcące (ul. Sciegiennego 134) - godz. 14
18 maja (sobota)
X LO w ZSO nr 8 (os. Rzeczpospolitej 111) - godz. 12, Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 6 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 (Św. Floriana 3) - godz. 10.30, Technikum nr 6 w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 (Św. Floriana 3) - godz. 10.30, XXX LO w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 (ul. Działyńskich 4/6) - godz. 10, Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 (ul. Działyńskich 4/6) - godz. 10, Technikum Poligraficzno - Administracyjne w Zespole Szkół Zawodowych nr 6 (ul. Działyńskich 4/6) - godz. 10
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?