Do Gniezna zjadą Cabrio!

  Do Gniezna zjadą Cabrio!

  Marcin Idczak

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  W Gnieźnie odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016

  W Gnieźnie odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016 ©Materały organizatora

  W pierwszy weekend sierpnia Gniezno zostanie okrzyknięte pierwszą stolicą cabrio. Odbędzie się tam I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016.
  W Gnieźnie odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016

  W Gnieźnie odbędzie się I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016 ©Materały organizatora

  Zlot Cabrio Poland 2016 odbędzie się w Gnieźnie, w pierwszy weekend sierpnia, na Stadionie Miejskim „Mieszko” przy ul. Strumykowej 8.

  Pierwszego dnia wydarzenia zarejestrowane ekipy cabrio wezmą udział w 100-kilometrowym Rajdzie „1050“ Szlakiem Piastowskim.

  Wieczorem uczestnicy odprężą się podczas seansu filmów o tematyce cabrio w kinie samochodowym.

  Z kolei drugiego dnia imprezy fani cabrio zapiszą się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa.
  Podejmą bowiem pierwszą na świecie próbę bicia rekordu w kategorii największej liczby kabrioletów zgromadzonych w jednym miejscu, w których jednocześnie zostaną opuszczone dachy. Przebieg wyzwania nadzorować będzie arbiter biura Rekordów Guinnessa, który wyda oficjalny werdykt.

  Udział w zlocie zapowiedzieli właściciele nowoczesnych, jak i klasycznych oraz zabytkowych aut z całej Europy, wśród których znajdzie się Porsche 356 z 1958 r., Ford Mustang z 1966 r., czy Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red z 1973 r.

  To tylko namiastka tych wszystkich samochodów z otwartymi dachami, które przyjadą do Wielkopolski.

  Imprezie Cabrio Poland 2016 towarzyszyć będzie Festiwal Food Trucków, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Gniezna i okolic. Każdy znajdzie coś dla siebie: amerykańskie burgery, meksykańskie tortille, a nawet tradycyjne zapiekanki. Nie zabraknie też smakołyków dla wielbicieli słodyczy, czy kuchni wegańskiej. Warto dodać, że Festiwal Food Trucków nie jest objęty strefą biletową.

  Spośród pozostałych atrakcji wymienić można Strefę Expo, czy prezentację pojazdów, które przyjadą do Gniezna. Organizatorzy zapowiadają, że event na stałe zapisze się w kalendarzu imprez motoryzacyjnych.

  Honorowy patronat nad wydarzeniem objął wojewoda wielkopolski, marszałek województwa wielkopolskiego oraz prezydent miasta Gniezna.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ATM

  billy Waugh (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Jest sposób można zarabiać pieniądze teraz tylko z pustą kartą ATM, który zmieni swoje życie, wielu z nich było niegdyś Słabe i był w dużo długów, ale teraz żyją dobrze, bo kart Więc jeśli zajdzie...rozwiń całość

  Jest sposób można zarabiać pieniądze teraz tylko z pustą kartą ATM, który zmieni swoje życie, wielu z nich było niegdyś Słabe i był w dużo długów, ale teraz żyją dobrze, bo kart Więc jeśli zajdzie taka potrzeba i trzeba zmieniła życie, nie wahaj się skontaktować haker Na Jego Email: Phantomghostatmhacker101@yahoo.comzwiń

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY