Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 6
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Poznań...
fot. pixabay

Dobrze płatna praca w Poznaniu i okolicy. TOP 5 ofert z zarobkami od 9,5 do 19 tys. zł brutto na miesiąc. Sprawdź oferty i wymagania!

BACK-END DEVELOPER-PROGRAMISTA CZĘŚCI SERWEROWEJ STRON WWW

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
- tworzenie oprogramowania, testowanie, DevOps, Data Science/Analityka, zarządzanie cyklem życia oprogramowania itp., praktyka ram branżowych, np NodeJS ( express i Nest Framework), Docker, Azure/GCP ( np. Azure Databricks, Azure Datawarehouse), GIT, testy jednostkowe, praca w godzinach 9:00-17:00

Liczba godzin pracy w miesiącu:

160

Data rozpoczęcia:
01.06.2022

Wynagrodzenie brutto:
od 10 700 PLN brutto

Zawód:
programista aplikacji

Wymagania konieczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnie, średnie zawodowe, średnie branżowe, angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Inne wymagania
-doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w pracy jako Back-end Developer, umiejętności: znajomość NodeJS (express i Nest Framework), Docker, Azure/GCP ( np. Azure Databricks, Azure Datawarehouse), GIT, tworzenie kodu, tworzenie testów, znajomość praktyki DevOps, Data Science, zarządzanie cyklem życia oprogramowania

Zobacz szczegóły oferty

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora --→