Dyrektorka OKE w Poznaniu na razie zostaje

  Dyrektorka OKE w Poznaniu na razie zostaje

  AJ

  Głos Wielkopolski

  Głos Wielkopolski

  Dyrektorka Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu – Zofia Hryhorowicz na razie zostaje. Funkcję tę będzie pełnić do momentu wyłonienia nowej osoby na jej stanowisko. Nastąpi to dopiero po egzaminach.
  Jak informowaliśmy złożyła ona prośbę o przejście na emeryturę. Dyrektorem miała być do końca marca. Na jej stanowisko miał zostać ogłoszony konkurs. Jak jednak informuje dyrekcja Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, nie wyłoniono żadnego kandydata.

  – Mając na względzie konieczność zapewnienia spokojnego przebiegu zbliżającej się sesji egzaminacyjnej (sprawdzian, egzamin gimnazjalny, egzamin maturalny, egzamin potwierdzający kwalifikację w zawodzie), podjąłem decyzję o niepowoływaniu dyrektora w trybie określonym w art. 9d ust. 13 ustawy oraz o ogłoszeniu kolejnego konkursu na to stanowisko po zakończonej sesji egzaminacyjnej.ogłoszeniu kolejnego konkursu na to stanowisko po zakończonej sesji egzaminacyjnej – informuje Marcin Smolik, dyrektor CKE.

  Do momentu wyłonienia nowego dyrektora na stanowisku pozostanie Zofia Hryhorowicz.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  apodyktyczny urzędas

  qwert (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  ta apodyktyczna kobieta nigdy nie nadawała się na to stanowisko. Połączenie belfra z urzędasem w rezultacie daje takie potworki.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo