Dziewczyny najlepszymi zawodniczkami KK Tarnovia Tarnowo Podgórne

Robert Domżał
Grzegorz Wasielewski oraz Dominika Borkowska oraz Julita Jagodzińska i Jagoda Garczarek w czasie uroczystego podsumowania sezonu 2014, jakie odbyło się w Tarnowie Podgórnym Robert Domżał
Julita Jagodzińska i Jagoda Garczarek zostały najlepszymi zawodniczkami Klubu Kolarskiego Tarnovia Tarnowo Podgórne, a rywalizacja była zacięta.

Aż 48 razy reprezentantki i reprezentanci tego klubu stawali w tym sezonie na podium. Na tym najwyższym można było ich zobaczyć 26 razy. Oprócz medali z Mistrzostw Polski trofea przywozili z Mistrzostw Europy.

W Portugalii , gdzie rozgrywane były Mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, brązowy medal w konkurencji keirin zdobyła juniorka młodsza Julita Jagodzińska. W sprincie olimpijskim Polskę reprezentowały Jagoda Garczarek i Julita Jagodzińska. Wywalczyły 5. miejsce. Ponadto Julita Jagodzińska wywalczyła 1. miejsce, w konkurencji keirin w międzynarodowych zawodach w Cotbus. Z Mistrzostw Polski w kolarstwie torowym obydwie zawodniczki przywiozły 10 medali.

Tarnovia kobietami stoi, bo i kolejna zawodniczka czyli Dominika Borkowska przywiozła z Mistrzostw Polski aż 5 medali. Za każdym razem były to krążki z brązu. A zdobywała je zarówno w kategorii wiekowej do lat 23, jak i w najwyższej z kategorii czyli w elicie.

Markę Tarnovia Tarnowo Podgórne cenią już Włosi i Francuzi. Zawodnicy Tarnovii kolejny rok ścigali się na południu Europy, przebywając tam na stażach. Byli tam Gracjan Szeląg, Kacper Kistowski, Wojciech Wilgus oraz Wojciech Sykała i Adam Kordus.