Niech 8 marca będzie dobrym dniem i mija w dobrej atmosferze i z uśmiechem.
Dziś Głos Wielkopolski redagowany jest przez kobiety i dla kobiet. Wcześniej pytaliśmy o czym chciałyby przeczytać - dziś prezentujemy efekty wspólnej pracy.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
K
KRONIKARZ ANDRZEJ WYSZYNA
WY NASZE KOBIETY ŻELAZNE DAMY
ZA WSZYSTKO MY WAS CHŁOPY Kochamy
to kobiety coś takiego maja ze nas chłopów na kolana powalaj
taki dzień 8MARCA raz w roku się zdarza życzenia od kronikarza
T
Tulip
Teraz /8 marca/czcić kobiety po co, ja czczę je nocą
k
kaitek
Kwiatów i uśmiechów nigdy dość:)
K
KJ
Czy mi sie wydaje czy w tym roku już mieliśmy jeden Dzień Kobiet? 14 lutego? Faceci biegający z kwiatkami - tak to wtedy wygladało.