sportowy24
  Ekonomiczna Piątka: Ruszyły zapisy na kolejną edycję biegu!

  Ekonomiczna Piątka: Ruszyły zapisy na kolejną edycję biegu!

  NM

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  7 kwietnia odbędzie się 9. edycja biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Ekonomiczna Piątka”. Własnie ruszyły na nią zapis
  1/18
  przejdź do galerii

  7 kwietnia odbędzie się 9. edycja biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Ekonomiczna Piątka”. Własnie ruszyły na nią zapisy. ©Grzegorz Dembinski

  7 kwietnia odbędzie się 9. edycja biegu o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu „Ekonomiczna Piątka”. Ruszyły zapisy.
  "Ekonomiczna Piątka" odbywa się co roku na trasie wokół Jeziora Maltańskiego w Poznaniu. W biegu tym razem wystartuje 800 osób.

  Tegoroczny wyścig odbędzie się 7 kwietnia o godz. 12.00, ale sportowa rywalizacja rozpocznie się wcześniej, bo o 10.30 wystartuje Ekonomiczny Marsz Na Piątkę.

  W biegu mogą wziąć udział nawet niedoświadczeni biegacze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. Dystans 5 kilometrów jest przyjazny również dla tych, którzy nie są jeszcze wprawionymi biegaczami. Wystartować mogą w nim więc wszyscy chętni.

  W poprzednich edycjach gośćmi honorowymi biegu byli olimpijczycy: m.in. mistrz olimpijski w rzucie młotem Szymon Ziółkowski, Patrycja Wyciszkiewicz - olimpijka z Londynu, Małgorzata Sobańska - rekordzistka Polski w biegu maratońskim. Brali w nich także udział prezydent Poznania Ryszard Grobelny, prorektor Politechniki Poznańskiej Stefan Trzcieliński oraz senator RP Piotr Gruszczyński.

  Informacje oraz formularz zapisów znajdują się na stronie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (kliknij tutaj)

  POLECAMY:





  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Aktualności sportowe