Elegancko i bezpośrednio przy Rybaki1

Materiał informacyjny MORYSON TRADING SP. Z O.O.
Udostępnij:

Bliskość Starego Miasta, przystanki tramwajowe, znany wszystkim Poznaniakom (również właśnie mieszkańcom regionu!) "deptak", czy niewielka odległość uczelni wyższych sprawia, że ulica Rybaki jest jedną z najciekawszych lokalizacji inwestycyjnych w mieście. W czasach nieustannie zmieniającej się rzeczywistości, a co za tym idzie gospodarczej niepewności, niezmiennie opłacalną rzeczą jest lokowanie kapitału w nieruchomości.

Misją firmową wykonawcy obiektu przy Rybaki1, Moryson Development, jest budować z klasą i dbałością o detale. Budynki niebanalne, funkcjonalne, estetyczne, dopasowane architektonicznie, zaawansowane technologicznie - i co równie ważne - w wyjątkowej lokalizacji to cechy, które są znakiem rozpoznawczym przedsiębiorcy.

Budynek przy Rybaki 1 taki właśnie jest. Nowoczesna bryła idealnie wpasowała się w przestrzeń. Elegancka klatka schodowa, windy, instalacja systemu inteligentnego domu, miejsca parkingowe ze stacjami do ładowania pojazdów elektrycznych, to udogodnienia, z których korzystają już mieszkańcy. Tylko już nieliczne, ostatnie mieszkania i lokale użytkowe czekają "od ręki" na swoich przyszłych właścicieli.

Bezpośrednio z ulicy można wejść do lokali użytkowych, mieszczących się na parterze budynku. Przewidywanie przyszłości w obecnych czasach jest bardzo trudne. Można domniemywać, iż deweloper w swoich planach podjął się tego zabiegu i sprawił, że inwestor ma niezależne lokum, nie poddające się wymogom właściciela budynku, czyli - jak to w wielu przypadkach bywa - galerii handlowej.

Dostępne lokale użytkowe posiadają od 39 m² do 108 m². Przy wymaganiach posiadania większej powierzchni, lokale można połączyć i dostosować do potrzeb nabywcy. Co więcej, deweloper kolejny raz wykazał się elastycznością i podjął decyzję, iż partner biznesowy nie ma konieczności nabycia lokum, a może go nająć, co daje fantastyczną opcję dla osób, które nie mają wymaganego kapitału początkowego, przy takich zakupach.

Atrakcyjna, znakomicie skomunikowana lokalizacja, przy Rybaki 1, czyni to miejsce idealne pod dowolną działalność handlową, czy usługową, a dla firmy, która dba o swój wizerunek, lokal może stać się eleganckim i przyjemnym biurem. W charakter budynku wspaniale wpasowałaby się kancelaria, świetnie sprawdziłby się showroom, czy gabinet dentystyczny.

Przy Rybaki1 właściciel może mieć pewność, że planowany biznes znajdzie tu swoich odbiorców, którzy z łatwością dotrą na miejsce. Bądźmy 'bliżej" i miejmy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.

Informacje na temat inwestycji można znaleźć na www.rybaki1.pl

Dodaj ogłoszenie