Głos Wielkopolski

Siatkówka

WINIETA - BLACHY - RON SR
  Enea przedłużyła umowę o współpracy z siatkarkami PTPS w...

  Enea przedłużyła umowę o współpracy z siatkarkami PTPS w dobrym momencie, bo ekipa z Piły jest na fali wznoszącej

  Radosław Patroniak

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  Pilskie siatkarki swoją postawą w ostatnich tygodniach zachęciły z pewnością firmę Enea do przedłużenia współpracy sponsorskiej

  Pilskie siatkarki swoją postawą w ostatnich tygodniach zachęciły z pewnością firmę Enea do przedłużenia współpracy sponsorskiej ©Fot. Archiwum Enei PTPS

  Enea drugi rok z rzędu będzie wspierać pilskie siatkarki w walce o sukcesy. Firma od ubiegłegoroku jest sponsorem tytularnym drużyny walczącej w najwyższej klasie ligowych rozgrywek żeńskiej siatkówki w Polsce.
  Pilskie siatkarki swoją postawą w ostatnich tygodniach zachęciły z pewnością firmę Enea do przedłużenia współpracy sponsorskiej

  Pilskie siatkarki swoją postawą w ostatnich tygodniach zachęciły z pewnością firmę Enea do przedłużenia współpracy sponsorskiej ©Fot. Archiwum Enei PTPS

  Enea PTPS Piła to utytułowana drużyna siatkówki kobiecej, występująca w najwyższej klasie rozgrywkowej. Klub czterokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Polski oraz Puchar Polski. W niedzielę zawodniczki z Piły wygrały na swoim boisku z Impelem Wrocław (3:0). Od ubiegłego roku Enea jest sponsorem tytularnym drużyny, ta współpraca została przedłużona o kolejny rok.

  ​– Klub jest jedną z najsilniejszych sportowo marek w północnej Wielkopolsce.
  Drużyna, także dzięki energii od Enei odnosi sukcesy na parkiecie. Nasze wsparcie dla pilskich siatkarek pozwala budować siłę polskiej siatkówki. Mocno trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa– powiedziała Magdalena Hilszer, kierownik Biura Komunikacji Enei. – Wsparcie utytułowanych i ambitnych sportowców, szczególnie na obszarze naszej działalności, jest istotnym elementem zaangażowania społecznego Enei – dodała Hilszer.

  W obecnym sezonie, w połowie rozgrywek, klub zajmuje 4 miejsce w tabeli, mając ambicję na koniec sezonu zdobycia miejsca na podium.

  – Z takim sponsorem jak Enea jest nam łatwiej walczyć o sukcesy i piąć się w górę tabeli. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę, która od samego początku układała się bardzo dobrze. Doceniamy to, że Enea jest z nami i wspólnie tworzymy siatkówkę na najwyższym poziomie – powiedział Radosław Ciemięga, prezes PTPS.

  Wsparcie dla PTPS Piła to nie jedyny obszar związany z siatkówką, w którym działa Enea. Współpraca ta wpisuje się w szerszy kontekst zaangażowania Enei w rozwój profesjonalnej piłki siatkowej. Firma poszukuje również siatkarskich talentów w ramach projektu Enea Liga Mini Piłki Siatkowej. Ma on na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Enea wspiera zatem zarówno sporty zawodowe, jak i młodzieżowe. Jest sponsorem tytularnym m.in. drużyn siatkarskich i koszykarskich w północno-zachodniej Polsce.

  Chcesz skontaktować się z autorem informacji? r.patroniak@glos.com

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl