Eskulap 2012 - wręczyliśmy nagrody!

  Eskulap 2012 - wręczyliśmy nagrody!

  AL

  Głos Wielkopolski

  Aktualizacja:

  Głos Wielkopolski

  dr Dorota Rogacka - Najlepszy Lekarz plebiscytu Eskulap 2012.
  1/10
  przejdź do galerii

  dr Dorota Rogacka - Najlepszy Lekarz plebiscytu Eskulap 2012. ©Andrzej Szozda

  - Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak dużą wagę pacjenci przywiązują do tego, jacy dla nich jesteśmy - powiedziała dr Dorota Rogacka odbierając tytuł Najlepszego Lekarza plebiscytu Eskulap 2012. W poniedziałkowe popołudnie w redakcji "Głosu Wielkopolskiego" wręczyliśmy nagrody zdobywcom pierwszych miejsc w pięciu kategoriach plebiscytu. Oprócz laureatów swoją obecnością uroczystość uświęcili członkowie kapituły.
  Pod koniec kwietnia tego roku zamknęliśmy głosowanie w kolejnej już edycji plebiscytu "Głosu Wielkopolskiego" Eskulap 2012. Przez ponad miesiąc czytelnicy głosowali na najlepszy personel oraz placówkę medyczną. Zdobywców pierwszych miejsc w każdej z pięciu kategorii zaprosiliśmy w poniedziałek do redakcji i uroczyście wręczyliśmy im dyplomy i statuetki.

  Redakcję odwiedzili: Dorota Rogacka, Najlepszy lekarz; Irena Wasiewicz, Najlepsza pielęgniarka; Radosław Kaźmierski ze szpitala MSWiA w Poznaniu odebrał nagrodę w kategorii Najlepszy Szpital; Aleksandra Wysoczyńska w imieniu szpitala Med Polonia odebrała statuetkę Najlepszy szpital prywatny oraz Almuetaz Nasrullah z przychodni Mutmed z Wyrzyska, zdobywca tytułu Najlepsza przychodnia.

  - Każdy plebiscyt budzi emocje ze względu na oddane głosy - mówił Adam Pawłowski, redaktor naczelny "Głosu Wielkopolskiego". - Ale ten jest szczególny, bo przez oddany głos pacjenci jednocześnie mieli szansę podziękować za to, co od Państwa otrzymują.

  Laureatom gratulowali również członkowie kapituły plebiscytu. - Co prawda reprezentuję firmę mało kochaną - żartował Karol Chojnacki, dyrektor wielkopolskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. - Ale przy takich okazjach jestem dumny z tego, że w Wielkopolsce mają miejsce takie przedsięwzięcia i zawsze gorąco je wspieram. Oddane na Państwa głosy świadczą o tym, że dobrze wykonujecie swoją trudną pracę. - mówił.

  Laureaci otrzymali od dyrektora funduszu listy gratulacyjne.

  - Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy docenieni - mówiła na zakończenie Aleksandra Wysoczyńska, prezes prywatnego szpitala Med Polonia w Poznaniu. - Pierwsze miejsce to niezbity dowód na to, że spełniamy oczekiwania naszych pacjentów.


  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  gratuluje

  mab (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  Medpolonia 2 pielegniarki na krzyz na etacie i kazda z nich pracuje za3 i tegoNFZ nie chce widziec Nagrody , a kto weryfikuje z jakich nr telefonow te sms zostaly wyslane polskie realia

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Szczere gratulacje !

  empe (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 119 / 98

  Cieszę się ! Dr Dorota Rogacka to wspaniały kardiolog.Miły ,bardzo dobry człowiek i fachowiec. Wiele Jej zawdzięczam.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  "...nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak dużą wagę pacjenci przywiązują do tego, jacy dla nich jest

  Zgul (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 99 / 90

  Więc jednak te numerki pesel coś czują... Kto by pomyślał?


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ....

  ... (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 88 / 67

  "Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak dużą wagę pacjenci przywiązują do tego, jacy dla nich jesteśmy.." Szkoda, że wykształcony człowiek dopiero jak odbiera nagrodę to zaczyna...rozwiń całość

  "Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak dużą wagę pacjenci przywiązują do tego, jacy dla nich jesteśmy.." Szkoda, że wykształcony człowiek dopiero jak odbiera nagrodę to zaczyna doceniać znaczenie ludzkich wartości i orientuję się jak istotna jest jakość relacji z innymi :( zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo