Ewakuacja lotniska w Modlinie. Nie było zagrożenia dla...

  Ewakuacja lotniska w Modlinie. Nie było zagrożenia dla pasażerów

  red (aip)

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Ewakuacja lotniska w Modlinie. Nie było zagrożenia dla pasażerów
  Ewakuacja lotniska w Modlinie. W dniu 27 marca po godz. 22:00 rozpoczęła się ewakuacja terminala pasażerskiego w Modlinie. Na swoim profilu na Twitterze port lotniczy podał, że kilka lotów zostało przekierowanych na Okęcie.
  Ewakuacja lotniska w Modlinie. Nie było zagrożenia dla pasażerów
  Na Twitterze portu lotniczego Warszawa-Modlin pojawiła się informacja o standardowym rozpoznaniu zagrożenia. Po godz. 22:00 rozpoczęła się ewakuacja całego terminala pasażerskiego, na razie z niewiadomych przyczyn.

  Przyczyną ewentualnego zagrożenia mógł być podejrzany pakunek na pokładzie jednego z samolotów, lub bagaż pozostawiony przez pasażera bez opieki. Rzecznik prasowy portu lotniczego Warszawa-Modlin, Magdalena Bojarska, nie zdradza jednak, co było przyczyną podjęcia decyzji o ewakuacji.

  Na szczęście, alarm okazał się fałszywy. Czynności sprawdzające nie wykryły żadnego zagrożenia dla pasażerów. Ewakuacja zakończona i działanie lotniska powoli będzie wracać do normy - podało lotnisko na swoim profilu na Twitterze.

  Lotnisko podaje, że w związku z ewakuacją, cztery samoloty zostały przekierowane na Okęcie. Rzeczniczka precyzuje, że chodzi o loty z Dublina, Shannon, Gdańska i Bergamo.

  Czytaj treści premium w Głosie Wielkopolskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo